Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

alica147
28. dec 2008

štvrtá 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alica147
28. dec 2008

avojte 😀
Jaruška ahoj,bola som doobeda s maminou v tescu trošku pokupovať a potom sme boli babku moju pozrieť tak sa potešila Miruškovi 😀
no a teraz vyváram mojim sa málilo ryby a chcu ten cibulový zemiakový šalát tak im taký robím sebe majonézový 😀 pre istotu idem filety povysmážať 😝

no a dnes som sa po dlhej dobe postavila na váhu a z úžasom a hrozou som zistila že som stihla dve kg pribrať no katastroooooofen

alica147
28. dec 2008

didi čo si pekné dnes pokupila? 😉

dididi30
28. dec 2008

caute,

no predstavte si , nic som nekupila len nejake potravinky 😉 😀

inak je to dobre, lebo viem kolke sme tu dnes boli, jaj len 4 babulky 😲 no a ze po svete tolko junovciatok beha 😀

jaj a zimu mame aj my, ble 2 stupne, na anglicko riadny zabijak a chudata deti ☹ bo oni im neracia ani len pancuchy ani deku dat 😠 ale som rada,ze aspon ponozky im daju , bo aj bez nich som uz videla 🙄
a ani ciapky , maloktore ma na hlavicke, hlavne zahranicne 😉 😀

alica147
28. dec 2008

😕 😕 😕 didi to vážne?no to si neviem predstaviť 😕 ja som teda neni za prílšne prehrievanie ale zase ked treba tak treba.u nás je teraz 1stupen 😝

kostri
28. dec 2008

piataaaaaa 😀 😀 jaaaj dockaj 🙂 ja som tu uz bola neskaj 😀 😀 😀 😀

to vazne hentak nalahko ich obliekaju??? 😕 to co ma byt? 🙄

alica147
28. dec 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Jaruš nesklamala 😀 😀 😀

kostri
28. dec 2008

hanka ma cez den pancusky gate papucky bodino a mikinku-mne sa to zda vela,ale pre klud v rodine 🙄 ju obliekam takto,bo by som sa napocuvala 🙄 😀 😀 😀 a potom do kocara jej dam taku lahsiu bundicku capicu,do fusaka a este deku na nu 🙂 to by sa mi v anglii smali,co? 😀

kostri
28. dec 2008

adi a co si si pokupila v tesku?vraj dobre zlavy maju na detske veci 😕

kuk 😀

alica147
28. dec 2008

hej asi ale detské veci vypredané 😝 bola som pozrieť kolko stoja chodítka či sa to viac oplatí kupiť alebo objednať ale na nič mudre som neprišla bo mali tam iba jedno a stálo 2litre 😝 som iba potraviny pokupila a bola som si kupiť sensodyne pastu lebo mám nejaké zuby dodžubkané asi z kojenia 😝

dididi30
28. dec 2008

no veru baby, tak tu vraj otuzuju, ale podla mna je to vadne, mama naobliekana a babo v tenkej mikinke a zima.....no ja som si uz zvykla ale aj tak...

jarka my mame bodynko, mikinu a pancuchy ak je chladno ako teraz tak dam teple ponozky, bo zospodu taha na odtlaky 😀 😀 😀
no a kebyze maleho takto zababusim vonku tak koniec 😲 😀 sak len teplu deku mu dam a ze mam davat pozor aby sa nezadusil a to ma deku len po prsicka , ruky von 😲 saleny su, no tak im treba 😀
inak ja som capicu nedavala tusim vobec az ked sa ochladilo na 10 stupnou....teraz nosi take teplucke a kapucnu na tom.....na kociku ma este taku teplu ovciu vlozku, tazke mu je tepluuuuucko az mu zavidim 😅

dididi30
28. dec 2008

adi aj ja som kuk choditko, no pacilo sa mi v mathercare graco, ale este pokukam.. 😉

dididi30
28. dec 2008

hej a na kasel som vycitala , ze rovnaky pomer olivoveho oleja, citronovej stavy, medu, vraj je to mnam a este to pomaha,,,,,no vyskusam 🙂

kostri
28. dec 2008

my mame choditko odtialto z konika z bazaru,jak nove je uplne!stalo 900sk.je to inak chicco-vsimas gali,jak som to po anglicky napisala 😀 ,a povodne stalo do 2000sk

alica147
28. dec 2008

my doma body s dlhým rukávam,pančuchy a tiež občas na tom ponožky a ked sa mi zdá že mu je chladno tak ešte tričko na body; no a von pulovrik na body,pančuchy nohavice,bundičku,čapicu,teraz už aj rukavice dávam a fusak,na fusak deku a nánožník na kočíku

kostri
28. dec 2008

no to vyskusaj 😕 som zvedava.mna zatal setko obchadza klopklopklop 😉 ale mozno sa to zejde 😀

adi a teba gebulka neboli? 😕

alica147
28. dec 2008

jasne chicco to bolo aj v obchode za 1990,idem kuk na mmb alebo tu na MK 😉 dík za tip

dididi30
28. dec 2008

sak ja budem kuk po nejakom, aj my tu mame taky anglicky bazarik,tak mozno cez neho, ale zas tu take ceny davaju ze hruza, to uz mozem aj novy..
ale mavame take bazary vonku a tam sa da vselico, za facku, aj chodulky sme videli, ale sak nechceli sme to do predu kupovat,ze bude zavadzat a tak by sa teraz zisla 😒
jaj a v predajni sme tam maleho do nej dali a tak bol raaaaaad 😀 😵

alica147
28. dec 2008

no my asi aj máme čas lebo nejako sa dlho malý ešte na nožkách neudrží,vám už detičky ano?

kostri
28. dec 2008

aaale coby 😒 podlamuje sa v kolenach 😀 ale ja ju tam kazdy den na chvilku dam,bo moc sa jej v nom nelubi 😖 pomalicky si zvyka

alica147
28. dec 2008

jaj a toto som chcela:
Ini všetko naj k meninkám,nech sa Ti splní čo si sama naj želáš a vela radosti z Nica 😉

alica147
28. dec 2008

no aj Mirko sa tak pohupuje jak Hurvínek 😀 😀 😀

kostri
28. dec 2008

jejdanenko 😕 aj my setko najlepsie prajeme 😀
andrejka esteze ta mame 😀 tebe nic neunikne! 🙂 si pozorna osobka 😉

alica147
28. dec 2008

dakujem 😉 niekedy si s tým leziem na nervy 😀 😀 😀 😀

dudri
28. dec 2008

ahoj, teraz Katka spinka,
Katka doma oblieka body s dlh.rukavmi,ponozky,gate aleboteplaky alebo dupačky
vonku - body s dlh.rukavmi, mikinku, pančuchy,čiapku a oteplovačku ,fusak z flause a nanožník na kočíku.
dakujeme za gratulovanie........

dudri
28. dec 2008

hrali sme ako spolu lietame(ležala som na chrbat,pokrčene nohy dviham) strašne sa velmi rehotala...Je velmi zlata.

kostri
28. dec 2008

jaj ozaj zlatucka katuska 🙂 aj na tych fotkach 🙂 kukulienka 😉

andrejka a este som zabudla-ja som sa asi od septembra nevazila 😖 bo by som asi odpadla 😀 ale nerobim si nic z nadvahy 😎 moj muz neni taky narocny 😎 aspon dufam ze nekde nema tajne voljaku zebru vychudnutu 😀 😀 😀

alica147
28. dec 2008

ale ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeem byť zebra vychudnutá 😢 😢 😢 😢 😢

alica147
28. dec 2008

alebo ešte lepší jak afgánsky chrt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzpolka
28. dec 2008

ahojte,
dnes sme mali hrozne, hrozne zly den 😔 😢
manžel spadol s malou zo schodov ☹ ani si neviete predstavit ako sme sa o nu bali 😢 hned sme išli na pohotovost a poslali nas na kramare k chirurgovi nech ju pozrie pretože si buchla pri pade hlavičku,,,, ten ju vyšetril a povedal, že nič na nej nevidi ale mame ju sledovat či nebude vrackat alebo sa nejak inak chovat,
Bože na nervy som z toho 😢 dufam, že sa jej nič nestalo, lebo sa zblazdnim ☹ ☹ ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre