Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

greguska
30. dec 2008

v noci muselo dobre mrznúť, som mala zapnutý radiátor tak ako vždy a normálne do rána v izbe 20,5 stupňa, aj maťko bol chladnejší ako obyčajne, ale našťastie nebol studený. tak budem musieť dávať trochen silnejšie kúrenie.

mmona
30. dec 2008

dobre ranko večer bolo -10 aspom u nas.

dididi30
30. dec 2008

dobre ranko 🙂

tretiaaaaaaaaaaaaa 😀 😉

gregus, hm my na noc vypiname topenie, takze nieco nad nulou 😕 😅 inak rano tatino zapina topenie, okolo 5 rano, takze sa zobudzame do teplucka🙂
aj my uz kuk minimax, no obe deti doma, co mam robit
😀

dudri
30. dec 2008

ahojte-dobre rano 🙂

baby mate krasne fotky...mate sikovne babatka

tiez v noci vypinut kurenie,az skore rano zapnut kurenie. ale este sa citim je tu zima. mam tricko. v spalni -sever vzdy nieco zima

dudri
30. dec 2008

asi som stvrta 😀

vcera Katka spala do 18,45h o 19h kupala sa,papala, nechcela spat az az az do 21.30h potom som kukla TV čt 1 baby boom len pozeram TV so skrytymi titulkami-TXT .Slovenska televizia skoro nic, velmi malo dava titulky dava 20% z programu . väčšinou česka televizia skoro vsetko asi 90%

emmillya
30. dec 2008

ahojky 🙂

prajeme krasne ranko 😀 to este je ranko nie ked je po pol desiatej 🙂 vyzera ako keby sme vstali , ale sme hore dnes uz od siestej 😉

didi ako tamarka? ma sa uz lepsie?

v panelakoch to kurenie -no comment, raz hreje o sto sest a inokedy zima, v noci kedy-ako ale vacsinou to na noc stahujeme a pridame ked nad ranom krmim malu lebo sa mi zda ze uz prikosieva 🙂

dididi30
30. dec 2008

emili dik za opyatanie, vies co neviem teraz, neteplotuje, nekaka, ale je slaba a nechce nic jest, dokonca aj cokoladu som jej ponukla a nechce 😕
tak ale pre istotu ju objednam, bo fakt je taka ako omacka 😒

emmillya
30. dec 2008

no urcite je oslabena z toho hnackovania, ja ked som mala podobne problemy a to som dospela tak som ledva vstala z postele, tak je to mozno len taky dozvuk toho vsetkeho 😉
pre svoju spokojnost by som s nou asi zasla k dokimu, pre istotku 🙂
neboj, dostane sa z toho 😉 nukaj jej tekutiny aby nebola dehydrovana

dididi30
30. dec 2008

emili dakujem 😉 , len ani tym tekutinam moc neda, ale aspon cucne...uz aj ju idem objednat 🙂

dididi30
30. dec 2008

a este aby som nezabudla

zuzkrazu davidkovi vsetko naj k meninkam 😵

dididi30
30. dec 2008

a este na niekoho som zabudla, bozenko 😅

lucia31 vsetko naj k vcerajsim 7 mesiackom, tamarke posleta thomasko cmucik 😉 😵

dudri
30. dec 2008

didi mas vela prispevkov nad 10 000. rekord... vela pises ine temy prve prikrmy, volna diskusia,atd... 🙂

dididi30
30. dec 2008

durdi fiha ani som si nevsimla 😀 no hej vselikde, bo tu uz malo ludi pise a je ked mam cas, tak idem ako strela 😀 😉

dudri
30. dec 2008

😀 😀 😀 myslim si super baba, poradis-pomahas ....aj mas zmysel pre humor...krasne deti, krasny chlapcek-modrooke magicke oci 🙂

dididi30
30. dec 2008

durdi, diky 😵 si zlata, normalne ma bolia lica o tolkeho stastia 🙂 😉

aj tebe zelam take modrooke magicke ocka a synceka k tomu 😉 😀

alica147
30. dec 2008

😕 😕 😕 😕 😕 čoooo?až šiesta? 😀 😀 😀 😀
ahojte 😉

alica147
30. dec 2008

u nás je -7st,padá hmla a tá krásna všade mrzne,no nádhera 😉 😵

krazu
30. dec 2008

ahojte 🙂

didi, dakujeme 😵

ja som uz bola s malym vonku, pospal si hodku, vymrzla som teda riadne, byvame pri priehrade uz sa tam korculuje vela ludi 🙂 🙂

spominate kurenie, nam kuria zatial dobre, musim si poklopat klop, klop

weroni no super, ze uz budete za chvilku stvornozkovat, nas dado sa hadam tiez uz niekedy pohne z miesta , hadam sa dockam 😀 😀 😀

alica147
30. dec 2008

Zuzi gratulujeme davidkovi k meninkám,aj synovca mám Dadula idem mu zavolať 🙂

krazu
30. dec 2008

dadino sa nepohne ano dopredu, ani dozadu, ale prisiel na to ze ked sa prevali na chrbat a potom spat tak sa vzdy posunie, no a takto sa pretaca a posuva 😀 😀 😀

jednym casom uz aj dvihal ritku, ale asi ho to velmi nebavilo tak prestal 😀 😀 😀 lenivcek jeden

krazu
30. dec 2008

alicka dakujem

krazu
30. dec 2008

ideme papat, tak pa

dididi30
30. dec 2008

krazu tak to ste dobre pospali 😉 , nas od 7 rana hore a nie a nie spat, tak som ho nechala brutalne 30minut vyplakat 😒 som mrcha, ale bohuzial, ja dirigujem 😠 😎 nechcel sa ani hrat , ani papat len pistal, tak nech sa paci, dala som ho do postielky od unavy zaspal.

thomasko sa najnovsie v noci prevaluje a spi na brusku, ja ho otacam,bojim sa, aby si noztek nejako nezakryl 😉

no idem k malej, sme objednani na 3 hodinu poobede..

greguska
30. dec 2008

aj my sa pripájame ku gratulácii pre dávidka 😉

aj my sme hore od siedmej a maťko už kakal po 2 dňoch a všetko čo si nazbieral pustil mame rovno do postele 😀 tak som mala o zábavu postarané tak zrána, ale neva, hlavne že kakušal 😉

u nás ževraj -5 teraz, idem ho poriadne nababušiť a trochen po vonku prejsť, ale len do roboty a potom naspäť, nech otužuje postupne.

gali, tak nech tamarku poriadne skontrolujú a je všetko ok 🙂
a maťko tiež spinká na brušku, najlepšie s nosom zarytým do matraca, ale máme ten monitor, tak sa naň spolieham 😕

maťko tuším pustil pokračovanie do gatí, tak ideme prebaliť a hajde von 😉

dididi30
30. dec 2008

mai diky 🙂
uz je jej lepsie a dokonca zbastila cely tanie krupice 🙂

vies co, aj ja som spavala rada na bruchu od narodenia, ale thomasko teraz zacal, tak preto sa bojim...

zuzkrazu, pekne fotecky a mate telefonik ako my 😉

dididi30
30. dec 2008

ze mai 😀 mati 😉

alica147
30. dec 2008

čo robíte hviezdičky? 🙂

kikaamajko
30. dec 2008

Ahojte, Didi tak chválabožku že sa Tamarke polepšilo, ked jej už chutí jesť. Aspoň dačo. Aj my želáme dávidkovi všetko najlepšie.
Majkovi je už fajn, dneska sa budil každé 3 hodky tak som sa krásne vyspala, som sa bála že mu to zostane, tých každých 15 minút.
Ja som taká nahnevaná, dneska sme boli na kontrole a doktorka povedala že malý má tú šiestu chorobu, že zbytočne mu dali na pohotovosti ATB, mám ich hned vysadiť 😠
Také svinstvá jedol a zbytočne, a mne sa zdalo že mu dáko nezaberajú. Ved ako aj mohli ked tú chorobu spôsobujú vírusy.Didi môj malý spáva od 8 týždňov na brušku, on ani na chrbte nevie spať hned sa zobudí, maximálne na brušku.
Dneska mi Majka odvážili a on pribral dáko veľa za 3 týždne 550g 😲 A to určite ešte schudol jak bol chorí. Ale neje viacej, iba obedy a na večeru kašu. A kašu už je dlho, aj 2,5 mesiaca. Práveže sa mi zdalo že menej papá.
Aj sestrička hned jak som ho rozbalila že Majko volako si pribral a ja jej hovorím ved vianoce nie? Rezne, šalát 😀 😀

alica147
30. dec 2008

Leni ahoj,ja si myslím že to nie je vela za tri týždne šak Mirko priberá za 4týždne kilo 😝

no a šiesta choroba?on bol vysypaný aj?

kikaamajko
30. dec 2008

Andrejka, ahoj, 😀 😀
Je vysypaný od nedele, také fľaky má na hrudníku aj na chrbátiku. A čo sa týka váhy tak má 8,5 kg a už tak v poslednej dobe nepriberal 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre