Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dididi30
26. jan 2009

alic a skore uzdravenie, bozenko male.....no snad to materske mliecko zaberie..no a tiez skoro sa dajte do poriadku cela rodinka 😉

zazi dik, uz spim 😔 😀

alica147
26. jan 2009

didi díkes 😉

adi ahoj 🙂 a to akože ma malá dolné jednotky a idu jej teraz spodné dvojky? 😕

dididi30
26. jan 2009

a este nieco
emili malickej daj pauzu nedavaj jej nic ani len ovocie aspon den a na druhy den vynechaj kasicky ak davas ovocie a daj len nejaku zeleninku, skus mrvicku s jabkom, teda trocha ovocia, no taky blafik 😉
ak nebude chciet skus petrzlen ten je sladky aj s kariolom alebo kalerabik s niecim skombinuj 😉
a pridaj foto malickej, nech kukneme 😵
daj vediet ako to dopadlo 😉

zaza_na
26. jan 2009

alica, ach jaj, tak vas to vsetkych skosilo? 😲
poviem jej. potesi sa. sa s nou veru natrapila dost 😝 dudri, diki.
setra robila tortu pre svojho synceka ked mal 3 roky. navrchu davala falosny marcipan.

alica147
26. jan 2009

adi inak malá v tom červenom je krásna 😵

dididi30
26. jan 2009

dobru noooooooooooooooooooc 😵

emmillya
26. jan 2009

adi - dolne jednotky ma a teraz vedla nich kuk 2 zubky, jeden je uz vonku aj ked ho vidiet slabo a druhy kazdu chvilu 😉 😀 srandovne poradie ale tak jej vysli
a vy ako? pozeram ze doma riadne trapite 😖 Musite to mat teraz fakt "perne" tak ti drzim palceky aby ste to dobre a hlavne rychlo vsetci prekonali 😉

alica147
26. jan 2009

zazi no veru tak ešte bude pruser ked sa tu nakazí aj moja mama 😖 to si budem musieť potom zobrať dovolenku

zaza_na
26. jan 2009

dobru dobru! idem daco kuk v telke 😝

zaza_na
26. jan 2009

alica, pride sa o vas starat? 😉

alica147
26. jan 2009

adi dík 😉

dobru nocku všetkým čo idu, ja sa tiež čo nevidieť poberiem

alica147
26. jan 2009

zazi nie ved chodí k malému vieš, ved ja už som v robote

erika26
26. jan 2009

jej vy idete spať a ja som práve prišla, hmm tak dúfam, že tu ešte niekto ostane. Inak my máme zajtra 8 mesiačikov. Bože ako to letí.........

alica147
26. jan 2009

eri ahoj 😉

emmillya
26. jan 2009

gali - ja ze ty uz hajas... 🙂 no ovko jej teraz davam do kase a tu basti jedna radost, zatial . Mozno preto ze je tam mliecko , neviem 😒
Dnes aj vcera mala mix zeleninky tak jej davam pomaly, predstavte si , ze papka tak ze musim jest aj ja, a zbasti to len s mojou veeelkou lyzicou 😀 nie vela, ale som rada. No smola je ta, ze chce potom hned mliecko kedze ju to nezasyti. Gali myslis surovu mrkvu a jablko? surove som jej este neskusala, len varene ....
Ale dik za tip 😵

Adi -no fotecky stare, nejak sme nestihali fotit... 🙂 no s kiahnami sme ju cvakli, no 😝
Gali, skusala som ju aj na serbli ale nestihacka -nechce tam ritka zapasovat ci co 😝 No pofotime a pridame 😉

krazu
26. jan 2009

zazi, doma robim mrvenicku, tu mam radsej ako rezance a ked mam vela tak dam ususit a dam do dozy. malemu este cestoviny nedavam 😉

alica len sa vy rychlo uzdravte a odozente bacilov prec

zazi, ozaj vase deti su na vas a nie na manzelov 😉 😀 😀

erika26
26. jan 2009

hihi super, ešte to tu žije, dúfam, alica že malý sa z toho v pohode dostane. Aj malá je dnes nejaká nesvoja, mala aj trošku vyššiu teplotu, ale nič hrozné. Zajtra ideme na poradňu tak dúfam, že tam nič nenachytáme, sa normálne bojím. Ale však ísť tam musíme

alica147
26. jan 2009

zuzi-krazu dík a ty ako?kedy nastupuješ? až v marci?

dididi30
26. jan 2009

emili....kase su sladke tie vynechaj....na den....
tak len jej davaj ako chce papat, hlavne ze papa 🙂
nie surovu , varene 😉
tesim sa na foto a nocnik ma cas, ja nedavam uz 😉

erika caf, zitra bude oslava? 😀

alic kuk 😀

dobru ja uz vypinam a basta 😀

emmillya
26. jan 2009

adi - pises krazu ze az ... ja tiez ale sa mi zda ze uz v marci ☹ ze to hrozne rychlo uteka ze krazu?

krazu
26. jan 2009

alica, ano od marca uz idem ☹

alica147
26. jan 2009

no adi mne sa to zdá až ked máte ešte čas byť s detičkami ja to vidím už tak svojimi očami ked už som v tom 😀 😀

alica147
26. jan 2009

ako teda v tom že v pracovnom tempe aby to neprišlo k nedorozumeniu 😀 😀 😀

gali servus a pa pa

krazu
26. jan 2009

emmillya, ano ide to rychlo strasne, a ani sa nenazdame a nase deti budu mat rocik 🙂

didi dobru

emmillya
26. jan 2009

adi 😀 😀 😀

erika26
26. jan 2009

gali ja sné že bude oslava, dnes som kúpila laskonky, som ich už aj zjedla, to bola degustácia na zajtra, zase nabehnem do tej cukrárne a kúpim aj na zajtra, malá bude kukať a ja si dám laskonku aj za ňu 😀 😀 😀 možno pridám aj špic 😉

emmily - aj moja malá papa vždy keď ja a keď papá ona tak musím aj ja jesť, alebo sa aspoň tak tváriť. A hlavne sa musím tváriť že aké to je dobré, vtedy sa rehoce a papa ešte viac. No čo je to výmysleník.

alica147
26. jan 2009

erika 😀 😀 😀 😀 😀 😀

emmillya
26. jan 2009

no ved to... dnes tu bola svokra, ostava s malou tak sa zo mna smiala ze mala je v pohodicke len ja budem mat z toho problem 🙂 sa snazila ma upokojit ze den ryychlo zbehne a uz sme doma pri malej 😅
No krazu veru, je to velmi rychle, mam pocit ze z babatka sa velmi rychlo stalo bambino 😀

erika26
26. jan 2009

Inak aj ja sa pridávam k pracujúcim maminám. Som začala minulý týždeň učiť v jazykovke ale iba 2 hodiny týždenne. Aspoň čosi, peniažky treba, hypotéka sa neplatí sama ☹ no a starká sa teší že môže byť sa malou

alica147
26. jan 2009

á tak vitaj v klube

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre