Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

alica147
9. feb 2009

zuzi ja tiež tak tak kuk občas panelák ale pravdu povediac mi ten dej pri notebooku uteká 😀

alica147
9. feb 2009

didi aj ja už sa nemožem dočkať ordinácie 🙂

dididi30
9. feb 2009

alic jaj sak mam nervu, sak aj kuk ordinaciu a aj na nete som, telku mam pred nosom 😀

dididi30
9. feb 2009

alic a co jarka,akoto ze ty vies, ze tu nebude a my nie? 😠 😀

emmillya
9. feb 2009

no fakt ze konecne zajtra ordinacia, ja tiez kuk radsej toto ako panelak 😉
k tym tabulkam -tie zdroje sa rozchadzaju a my ideme uuuuplne po svojom , aj keby som chcela-ona nechce , takze by som bola rada keby zjedla aj jogurt 😝 dnes sprasila striedku zo sendvica 😀 takze asi bude ako tato -chleba, masko a tak 😀

krazu
9. feb 2009

didi, no to je pravda, ja som niekedy z tych info riadny jelen 😀 😀 ,
ale ako pise alica naco sa ponahlat a zatazovat drobcom organizmus

dudri, dobre ze ti je uz lepsie 🙂 a super ze sa ti mal kto starat o katku

emmillya
9. feb 2009

dudri tie virozy su fakt humusove teraz 🙄 a katka je OK?

alica147
9. feb 2009

didi ona len rýchlo písla ip že jej kamoš zase berie net tak aby sme vedeli 😵

zuzpolka
9. feb 2009

napisala so prispevok a vypol sa mi internet 😠
kašlem na to! 😝
alicka, ja tiež nevnimam ten panelak 😀 ale mam dobry pocit že akože to kukam 😀 😀 😀

alica147
9. feb 2009

dudri je chorá? to som prehliadla? ved som vás čítala 😀 všetky 😀 😀 😀

alica147
9. feb 2009

a ved zuzi mám poslednu dobu pocit že aj tak sa tam nič nedeje takže o nič neprídeme 😉

zaza_na
9. feb 2009

kuk 😉
dudri, skore a rychle doliecenie prajeme 😝 a Katka je dufam vporiadku. a kojenie ako ide po chorobe? 😕

dudri
9. feb 2009

alica-adi, hej ano....
Vidim Katka nechybuje mamu 😕 ... len som kojila...to je vsetko

dudri
9. feb 2009

zuzi, stale som pila.... 😝 len cierny caj a same vody aj neperliv.mineralky

zaza_na
9. feb 2009

kukla som fotecky. krasnucke su deticky 😵
alica mamina vysmiata aj s Miruskom fesaciskom 😝
chvalime aj zuzka-krazu ze pridala spolocne fotecky 😀
my sme dnes boli von. bolo celkom fajn. a Lili potiahla zase svoju tradicnu 'polhodku' 🤐 v kociku jej to akosi nejde s tym spanim 😅

zuzpolka
9. feb 2009

dudri skore uzdravenie ☹ 😉

alica147
9. feb 2009

ahoj Katka už som to našla mi to pred tým skočilo na druhú stranu, tak sa pekne rýchlo dolieč, my už sme ok, hlavne že u Mirka to prešlo len soplíkmi
a katka chodí po schodoch? 😕 zlatá, my stále nič ale šak aj to bude

zaza_na
9. feb 2009

tak so je dobre, ze ste sa udrzali s kojenim 😵 pri tych crevnych virozach je clovek vzdy taky zoslabnuty 😖
a urcite si Katuske chybala, neboj 😉 a je dobre, ze sa mal kto o nu postarat 🙂

alica147
9. feb 2009

zazi ahoj, s tebou som sa tu dávno nestretla 😀 a dík za pochvalu fotečiek

zuzpolka
9. feb 2009

jej, a chcela som sa opytat,,, asi skor tych bab ktore nekoja 🙂 kolko krat davate ešte mliečko za den???
ja ešte 3 krat,,, rano ked Viki vstane, potom asi 2 hodky po obede, a potom až na noc 😨

dididi30
9. feb 2009

katka ale chybala si malej neboj, keby si ju nekojla malickej by to chybalo 😵

ano pravda baby, netreba skoro zatazovat organizmus, ja stale kojim a zacala som v tedy kedy mi kazala lekarka a myslim,ze prave kojenie, ako keby urobi taky obal, vdaka ktoremu organizmus nebude zatazovany, preto zavadzam to, co sa zavadzat do stravy dietata ma, len same dobre a zdraviu prospesne veci 😉 amen, xi xi

alica147
9. feb 2009

a Liluška je krásna bábika 😵

zaza_na
9. feb 2009

vidim, ze vela deticiek ma hovoriaceho psika 😀 katke sa paci urcite, ze? 😉
alica, ako v robote? 😝

zaza_na
9. feb 2009

alica, veru, nedari sa mi tu velmi casto chodit vecer. 😒

alica147
9. feb 2009

sa snažím sledovať albumčeky ale tieto Lilkine fotky posledné som nevidela, ona je roztomilá buchtička

dididi30
9. feb 2009

inak som si vsimla, ked anglicanky davaju detom papat to je jedno aky vek, teda do roka....napr daju vypit miecko, potom vyzivu zelenovomaskovu a potom este aj vyzivu ovocnu, samozrejma ak deti chcu, ak sa to do nich zmesti, ale to mliecko maju stale ako zaklad, ako predjedlo 🙂

zaza_na
9. feb 2009

hihi, dakujem za pochvalu 😉
zuzi, aj my sme uz skusali davat Lili do vozika v obchode. najskor kukala jak tela na nove vrata. nevedela, ci sa moze drzat, bala sa ho chytit, ci co. ale potom sa jej veeelmi pacilo. vseeeetko videla! 😝 to bolo daco pre nu... hihi
ja kojim este rano a vecer a mliecko vlastne davam uz len rano a vecer. a potom ma este poobede kasu z mliecka

alica147
9. feb 2009

zazi v robote ok, mna to tam baví a keby mi malý tak brutál nechýbal tak by to bol ideálne, ale zase je dobre že mávam tolko roboty že to vždy velmi rýchlo prejde len ten čas potom doma sam zdá krátky, malý ešte aj chodí skoro spávať tak sa teším ked posunú čas späť a bude dlhšie svetlo nech s ním môžem byť viac

dididi30
9. feb 2009

no tak ja idem bo tu si ma nik nevsima, ani fotky ste nevideli, co som pridala davnejsie, no neva 😉

dobru nocku 🙂

emmillya
9. feb 2009

zuzpolka -my sme na UM a davame mlieko este dost casto, kedze menej papa prikrmy 😉
pije rano okolo osmej, poobede okolo jednej-pol druhej, vecer okolo pol osmej no a zobudi sa este okolo pol noci a nad ranom kedy pije tiez -takze cca 4-5 krat /podla toho ako vstane v noci /

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre