Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

alica147
11. dec 2008

didi grazi písala že je Gabika 😀
my sme dnes mali na obed hamánek bio mrva s brokolicou s ryžou
didi čo si pekné pokupila?my včera pyžamká,body s dlhými rukávmi,čeče podbradníky,penové puzzle aspon troje 😀 😀

alica147
11. dec 2008

jááj šak teda Galinka 😀 ale ja asi ostanem pri starom 😀 😀 😀

dididi30
11. dec 2008

radka, andrejka, my sme uz dopapali, no moc tomu nedal, ale aspon polka, on sa v poslednom case viac cicuje, no dobre mu aj tak🙂

no a on ma srasne rad, ked mu daco dam do pusky a zuzle to o dusu, keby uz mohol vselico 😀

jaj tak grazi je gabika, no to si zapamatam 😀

juj a prepace, mne a nechce pisat mena s velkym pismenom 🙄 😅

adi, fajne si nakupila, ja tak isto oblecko , hracky, cista maniakovina, len zvlakam a zvlakam, muz je uz v koncoch, ale keby ste videli tie akcie, tak umrete, to je nenormalne nekupit, to by som asi bola vadna, ci som vadna ked kupim? 😅 no neva, tesi ma to 😵

miauka
11. dec 2008

ahojte baby, skoro som vas nenasla, uz je nova tema...fiha. No som tu dlhsie nebola, lebo sme boli na vikend prec a od pondelka som chora...horucky, bolesti v krizoch, hlavy. V stredu som bola u doktorky a dala mi antibiotika, mam zapaleny moc. mechur. Tak parada, ledva sa zvladam starat o malu, ale kamosky mi pomahaju kym je manzel v praci.
Tak som vas len chcela pozdravit....no a novinka:
Mala zacala byt posledne 2-3 dni taka mrzuta pri zaspavani a viac naviazana na mna, tak som nevedela co sa deje a pred chvilou zase, tak som skusila lyzickou cinkat na dasna a ono to tam normalne zacinkalo! Aj ked tam este nic nevidim, ale asi mame prvy zubok 😀 ...ani neviem co teraz s tym, ci jej to niecim potierat alebo co...
No idem ja do postele, snad mala zaspi.

kostri
11. dec 2008

gali,my sme mali zemiakovo spenatovu polievocku domacu 🙂 s mlieckom 😉 chutila velmo
este spinka,za chvilu ideme ockovat ☹
andrejka,sssupperske mailiky 😀 😀 😀

kostri
11. dec 2008

gali a zato si ty vzda prva rano pri pc,ze my este hodinu drichmeme 😀

kostri
11. dec 2008

jaaj miauka.. 😢 uz to zusim zacina,sproste zimne obdobie 😢 okolo nas tiez vsetci chori,cakam kedy to nas zachyti 😢 a k zubku blahozelame🙂))
andy,co krize? 😲

alica147
11. dec 2008

to chrbát ma bolel jak svina ale ibač zabral tak uvidíme do kedy 😝
aj naši susedovci su stale chorí dokola 😝
kostri čo idete očkovať,my v pondelok prevenar druhú dávku

didi jasné že si neni vadná,jaáááááj mať také akcie tu jak máte tam vy 😖

alica147
11. dec 2008

u nás dnes fuka taký vetrisko že ani von dnes nejdeme 😝

zuzpolka
11. dec 2008

ahojky 😅
prave som uspala malu tak mam chvilu čas 🙂
dnes už mala Viki konečne chut do jedla, spapala mrkvičku s ryžou,,,,, 😅 ani teplotu nema a kakala zatial 3x 😖
aj mna dnes prehnalo 😢 ach jaj 😠

chcela som si aj na tie medovničky cesto zarobit, len to musim poslat najprv mužika do obchodu,,,,a ten nema ešte čas 😖

alica147
11. dec 2008

zuz my sme mali sMiruškom presne tak isto ako vy,on začal hnačkovať a potom aj ja,mali sme črevnu virozu 😝

kikaamajko
11. dec 2008

Ahojte,
no všetkým Vám prajem aby ste boli zdraví, to je to najhlavnejšie. Ja som mala Kiku stále chorú aj mám doteraz a pritom som ju kojila do roka. Ale to je aj od psychiky. Ked sú v rodine stresy a nervozita môže sa to aj takto prejaviť. Teraz máme krásny život a dúfam že Majkovi sa vyhnú dáke časté choroby. Andrejkas čo ty na to povieš ako profíčka čo sa týka psycho?

alica147
11. dec 2008

určiteano psychosomatika funguje 😉 ja som Kiku kojila necelé tri mesiace a hádam päť krát za tých 15rokov užívala atb

kostri
11. dec 2008

tak uz sme spat
chvalabohu ockovanie za nami,uvidime jaka bude reakcia,ci nebudeme horuckovat,ci vrackat ☹
povedala som ze prikrmujem 😅 a vraj uz mozem dat aj masko 😀 juch 😀
inak mame 6180gramov 😀 asi sme tu najlahsi a 67cm
to s tym kojenim a imunitou som aj ja pocula,kamoska ma napriklad dceru,ktoru kojila tri mesiace a byva menej casto chora ako ta,co ju kojila do roka.aj sesternicin syn,kojeny do roka,je kazde tri tyzdne chory ☹

kostri
11. dec 2008

jaj a davali jej prvu davku prevenaru
a este som chcela,ze hanka vedela tak pekne blabotat,selijake slabiky 🙂 taka bola zlata 🙂 a minuly tyzden sa naucila vyskat a vyplazovat jazyk 😠 😀 a uz neblaboce 😲 len vyska a hotovo
a ja som si vzdy myslela,ze lahsie je pre babatka pretocit sa z bruska na chrbatik 😲

kikaamajko
11. dec 2008

Andrejka tak to ti úprimne závidím s Kikou dúfam že aj Mirko bude taký zdravý, moja iba toho roku 10 krát brala ATB.

alica147
11. dec 2008

fíha šak to nie je dobré,aj s nou chodíš na imunologiu?dávaš jej probiotiká alebo aspon nejaké acidofilné mliečka?

alica147
11. dec 2008

a čo jej býva?

alica147
11. dec 2008

kostri moj malý ked sa ide pretočiť z bruška na chrbátik v určitom bode si uvedomí že stráca balns a zlakne sa a nechce dalej

kostri
11. dec 2008

no ja hanku tak tlacim jednym prstom na chrbatiku a jednym na boku a tak sa pretoci,reve pri tom,ale ked je na brusku uz je dobre 😀
andrejka nestiham sledovat tie tvoje kolaze 😕 😉

alica147
11. dec 2008

šak som dávno nič nepridala 😕 možno mi to tam niekto hádže 😀 😀 😀 😀

kostri
11. dec 2008

sak ja som to davno nekukala 😀 ale dudri ma krasne dievcatko!a pekne fotky!a usporiadane!a ja len tak halabala 😔
kuki maila 😉

alica147
11. dec 2008

no kráááááááááááááásne dakujem mam čo posielať 😉

dididi30
11. dec 2008

caute babulienky lienky

nejako dnes neze nestiham, ale sa mi sem nechce, upratujem, skontrolovala som co, komu pod stromcek 😀
no ale uz som tu, uz sa asi neodlepim 😠 😀 😀 😀 😀

jaj a ocom rec? 😀

adi, aj nas tak, ked bol maly zvalil sa a otocil, teraz ma ako keby strach takto padnut a tak sa na styroch hupa dopredu a do zadu, ze co skor? 😀 nozky behaju len tie ruky nist, stoja, tak sa mu dari cuvat a sem tam sa suchne do predu 🙂

krazu
11. dec 2008

ahojte 🙂

maleho som uz odparkovala do postielky, som zvedava kedy zaspi 😖
ocino isiel do roboty, tak sme sami dvaja

baby nas Dado je teda riadny strchoprd 😒 , zlakne sa dokonca aj mna ked nanho zrazu kuknem spoza rohu, dakedy takyto nebol, aj vase ratolesti sa tak boja??

a este dodatocne gratulujeme vcerajsim a dnesnym oslavencom, posielame pusky 😵 😵

krazu
11. dec 2008

luci, skusala som dnes piect tie orechove tycinky, no nezozali velky uspech, skoda vyzerali super. mne sa zdaju straaaasne sladke a boli dost tvrde 😎

dididi30
11. dec 2008

krazu jasne aj nas tak, on sa zlakne aj ked sa s nim hram na skovavacku ☹ 🙂

no a kto je dnes oslavenec/ 😕 ja o nikom neviem 😲 ale o zajtrajsich viem 😀 😵

kikaamajko
11. dec 2008

Caute,
Andrejka, myslíš probiotiká, aby si aj napriek ATB udržala mikrofloru? Dávam jej ked berie, alebo jej dávam meltu, to mi poradila primárka na detskom kde sme niekoľkokrát ležali ale nikdy nezistili čo jej vlastne bolo. Vraj acidofilné produkty obsahujú iba tie dobré baktérie ale ked nemáš v tele dáku látku s ktorej žijú tak odumrú a melta vraj obsahuje to aj to.
Toho roku má Kika angíny už sme boli na všetkých vyšetreniach, všetko negatívne. Ale začala som jej dávať imunoglukán a 2 a pol mesiaca bola zdravá takže verím že sa to zlepší. Musím už vypnúť PC, tak dobrú.

krazu
11. dec 2008

muz sa smial, ze ako som to spravila, ze ani cukor nie je taky sladky 😀 😀

krazu
11. dec 2008

idem popozerat fotecky 🙂

didi a kto zajtra oslavuje?? dakosika nemam prehlad

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre