Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

alica147
16. feb 2009

lacko je krásny a jak stojí 😕 no my nestojíme 😀 😀 😀 vobec ešte

a luci teda ty si iná šikovnica,klobuk dole 😕

dora01
16. feb 2009

davno som nic nepridala, zajtra daco hodim, ako sa hojda na hojdacke

alica147
16. feb 2009

ok, poberiem sa hajať, zajtra už do roboty 😝 pa pa dobru nocku 😉

dora01
16. feb 2009

bbud rada,z e este nestoji, nas zas modrinu tentoraz na lici, nabural v kuchyni do stola 🙄

a co mate nove? my dokopy nic, len ze maly je daky nervozny cez den a v noci des ahroza,, medzi 4 a 6 bol asi 20 krat hore 😕

dora01
16. feb 2009

dobru

zuzpolka
16. feb 2009

alic,,, zasa nič? 😀 asi si to znovu odflakla 😀 😀 😀
ja som sa začitala inde, ale už tiež vypinam PC
tak dobru nocku vam prajem 😉 🙂

zuzpolka
16. feb 2009

jeeej alicka ešte ma napadlo! možno do mailu to pojde poslat 😉 ale to je asi na dlho 😀 možno nabuduce 😉
tak pa pa

wien
16. feb 2009

ahojte. som vás akurát dočítala. ale odpisujem, tak vlastne ešte čítam 😝
marek chudátenko kašle. vo štvrtok nám doki kázala skúsiť vysadiť antihistaminiká a nechť len 3x denne spreje a v piatok už kašlal o106, tak som mu v sobotu hneď ráno nasadila fenistil. a včera na noc som musela aj rectodelt, lebo strašne kašlal zo spánku. akurát tak pekne spinkal, ritku vytrčenú dohora, tak som len rozopla cvočky na overale a lupla mu čípok 😎

pekné fotečky stepopridáávali. aj ja pridám. marek sa včera prvý x sám postavil v postieľke! 😵
a dnes to nacvičoval namiesto poobedného spánku. tak zaspal namiesto o druhej až o pol 4, lebo mal robotu ohmatkávať hviezdičky, čo má na stene u postieľky 🙄

dora01
16. feb 2009

cau wien, no ty si sikula s tym cipkom 😀

sikulko maly sa postavil 🙂

wien
16. feb 2009

no a k doki pôjdeme možno vo štvrtok, ak liečba zaberie. aby nás konečne zaočkovala, lebo už aj ona je z toho hotová nešťastnica 🙂
kašu mám variť sama alebo kupovať nemliečnu a miešať s MM alebo HA mliečkom. hneď mi pre istotu napísala jednu krabiu mliečka, keby som náhodou zo seba toľko nevycedila. no ale zatiaľ sa darí.

tie šupinky na hlavičke som si dlho nevšimla, musím zajtra pokukať. ale kamoškina dcéra to mala v hlave ešte teraz cez leto a to som skoro odpadla, že to má, lebo kamoška je taká akurátna a na hygienu ako pes a jej 5 ročná dcéra mala na hlave veľké asi 5cm koleso 😲 😲 😲

krazu, davidko je na fotke ako zlomená vzduchovka 😀 hlavne, že sa dobre vyspí 😀

no lucia, tichá závisť na tie plienočky a iné hand - made 😲 ja som dnes šijací stroj vytiahla, aby som marekovi pozašívala na tepláčkoch rozpárané švy a už aj o chvíľu putoval späť :d ale som si náhodou na jeseň ušila zateplovaciu kapsu na šatku, aby marekovi zima nebolo. ale tú nosím len keď nefúka, inak tatinovu bundu a ideme na rožky do obchodu 😉

ja plánujem kojiť do roka. snáď sa podarí.

zuzpolka, no som som rehniť musela, keď som si ťa predstavila močiť sa v dvoch lavóroch naraz 😀
ja som mala také oné problémy po pôrode ( nie ten palec ) a pomohol mi fastu mať+čipky

alic, ty máš doma iného dlháňa 😲 marek má síce o 1,1 kg viac, ale zato o 3,5 cm menej 🤐

wien
16. feb 2009

čau dori. no jasnačka. som sa tešila, že sa nezobudil 😀
ešte furt čítam, potom pridám aj fotku.

wien
16. feb 2009

ná šak ináč som si pochvaľovala, že máme doma chlapčeka. aspoň som trafila tým čípkom správnu dierku 😀

dora01
16. feb 2009

😀

wien
16. feb 2009

idem pridať tú fotku. 😉

greguska
16. feb 2009

tak my zase až takto večer 😉

ďakujeme za pochvalu fotky, no veď už sme mali 3 mesiace starú, tak sa patrilo 😀

idem prečítať po stranách, tak tak budem aj odpisovať 😉

zuzi - krazu, super "spacia" poloha, aj sa potom davidko vystrie ? 😅

jarka, nech vám to zajtra dobre dopadne, nech už toľko nevymýšľajú, však tento náš cibík sa tiež nevie posadiť, ani poriadne nelozí, len sa krúti jak hodinkové ručičky 😉

gali, tá indulona, hej je dobrá tá modrá a rakytníkovú som tiež používala pár rokov dozadu, tá je taká hustejšia a mastnejšia a celkom dobre vonia. len sa zle rozotiera, musíš vyčkať kým sa vsaje. ale však keď má pomôcť, tak nech.

zuzi - zuzpolka, veru choď k dokine, už to trvá dlho.

aďka, krupicu ? 😲 😝

wien
16. feb 2009

greguška, ako pekne heslovite si to tu pokomentovala 😀

alica147
16. feb 2009

som sa začítala do témy že mama horšia ako svokra, no ty kokso , nečítali ste? 😕
radi my nič také nové,akurát že Mirko je už total naučený na našu postel a nechce spať v postielke a najnovšie musím pri nom ležať ked zaspáva a držať ho za ruku 😝 😵

wien hej dlhý po tatovi 😀 😀

maťka ahoj, krásna fotečka
a wien už kuk som dva krát a ništ 😝

greguska
16. feb 2009

aj náš maťko tancuje, pekne sa chytíme za ručičky, vyskočí na nohy a začne vrtieť riťulou 😀

jarka, ja som vážila malého len tak doma a oblečeného a mal 7,5 kg, takže podobná váhová kategória ako hanička a to je chalan. ale je spokojný a chvalabohu zdravý, tak čo sa budem toho. aj tak ma bolí chrbát keď ho nosím. a doki povedala, že pohodička 😉

radka, tak ste zase "dopadli". to je hrúza s týmito orgánmi štátnymi. a skoré uzdravenie prajeme, a nech to lacko od teba nechytí 😉

alica147
16. feb 2009

😀 😀 😀 no zlatučký, teda jak už pekne sa tie detičky stavaju 😵

wien
16. feb 2009

alic, ale furt. však mi to nešlo zmenšiť cez picassa. musela som cez iný program 😝 už to tam je
daj link na tú tému, nech nemusím hľadať. dlhá je? lebo času málo, ešte musím kyslú kapustu natlačiť do pohárov 😝

greguska
16. feb 2009

wien, ten kašel, to musí byť hrozné, keď takého malého človiečika trápi. no nech mu tie liečky zaberú a je mu lepšie 😉

aďka, to s tým očkovaním, to je teda pálka 😠 však toľko sa o tom hovorí, ale to že je to také drahé som veru nevedela. ale čo človek neurobí pre svoje dieťa. v tomto smere sa ani nedá "šetriť" ☹
tú tému som nečítala, ale však ja som rada, keď júnovčiatka prečítam 😀

wien
16. feb 2009

ďakujem, odkážem mu zajtra 😵
juchí a tento týždeň nám príde nová sedačka! vraj, teda. snáď sme dobre vybrali. však som uja v obchode vyspovedala a vyobracala zo všetkých strán, tak snáď nesklame.

alica147
16. feb 2009

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

už vážne prchám 😀 ahooooooooojte

greguska
16. feb 2009

wien, podarený je marek 😉
a to ideš teraz tú kapustu robiť ? no mne sa teda už nič nechce, aj všetok riad je vyložený na linke (lebo niekto si myslí, že sa to samé uprace 😝 ). ale som si povedala, že to ráno nabúcham do umývačky a radšej kuknem koníka 😅

greguska
16. feb 2009

dobrú noc andrejka !

ja idem asi tiež, už sa mi oči zatvárajú 😉

tak dobrú noc aj ostatným a pekné sníčky 😉

wien
16. feb 2009

greguska, no chcela by som. to ju len napchám do pohárov a zajtra nechám trochu zasterilizovať, myslím, aby sa nepokazila. máme ju v takom tom kamenom hrnci či sude či čo to je a začína sa tam kaziť, tak aby z nej niečo zostalo. ale moc jej tam nie je, tak idem na to 😉 potom možno prečítam ešte tú zaumíjavú tému 😕
aj matejko je zlaté decano, také vysmiate 🙂
dobrú nôcku 😉

zuzpolka
17. feb 2009

ahojte 🙂
dnes ešte nikto? 😲

aku ste mali noc? 😅 my supernu 😀
wien,,,že spravnu dierku 😀 😀 😀 som sa pobavila 😀

greguska
17. feb 2009

ahojte 😉

čo staviate snehuliakov ? 😀

my sme mali celkom dobrú noc, papali sme o 1, o 4, o 6, a o 7 sme vstávali 😉 teraz sme trochu upratovali a včil čakám, kedy sa miláčik rozhpdne ísť spinkať, aby som si konečne vlasy umyla 😵 a tiež čakáme tatiho, bo si mobily zabudol, tak sa stavím, že sa dovalí keď malý zaspí, takže ho určite zobudí ☹ však my sa dobre s ujom murphym poznáme 😉

dididi30
17. feb 2009

ahojte

nasa noc ako vzdy na ciciku, ale nevyspala som sa, lebo som isla o 2 hodiny neskor spat ako chodim, snorila som nete 😒 😀
krpanik uz haja, chudiatko, tak plakal, ale inak sa nedalo 🙄 len nech si, lebo potom nevie co od dobroty 🙂 dala som mu objednat helmu na hlavicku, lebo ja uz nemozem kuk, kolko krat padne na tu hlavicku, kto to nezazil nepochopi, sak uvidite ☹ tak som zvedava, vyzera super, taka smiesna, no dnad mu sadne 😀

matka, takze si pouzivala tu indulonu?? jaj doma s nej nakupim, ja uz neviem co s tou tamcou, keby si videla aku hruzu ma pod kolenami, na stehnach 🤐 skriabe sa...ale lekar nam dal fajne maste a do kupela olej, ale vies ako to je, dlhodobo pouzivas a potom nic neucinkuje..

wien marek je aky duncak 😀 ale stoji paradne, no nohy ma veru pevne 🙂

zuzka a vy este nechodite?? pocuj co malej nekupis to tlacitko ako ma thomasko, nedavaj ju do chodacky, lebo ma predpoklad,ze bude skoro chodit a chodacka brzdi 😉
alic zaujimava tema 😕 😀

greguska
17. feb 2009

ahoj gali, naraz sme napísali 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre