Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

alica147
2. mar 2009

jooj veru ťažko, som si za ten týžden zvykla zase doma a tá kopa roboty čo ma čakala, budem celý týžden dobiehať 😝

wien
2. mar 2009

ahojte. ako vidím ( čítam ), pracujúce mamičky zvládli prvý deň v pohode, aj detičky 😎
a viacero drobcov podozrivo dobre spalo 😲 no len tak ďalej. my sme sa zobudili len o štvrť na 6 a spali sme až do 7 - to som áno dobre oči valila na hodiny 😕 normálne vstávame medzi štvrť - pol 7.

marekovi soplíky už ustali, ale zase je pre zmenu zachrípnutý 😖 zajtra máme aj tak cestu do mesta a okrem toho potrebujem aj fenistil a vigantol, tak sa stavíme u doki, nech sa na neho kukne 😝

oslávencom minulým aj dnešným všetko naj 😉

som zvedavá, kedy marekovi vylezie ďalší zub, lebo každý deň má v plende naložené aj 3x. a ten smraaaad!!! ale je fakt, že na to pamykonové hovienko to nemá 😀

alica147
2. mar 2009

wien ahoj 🙂 aj my tak so zubkami a ešte Mirkovi neskutočne zase slinky teču a ručička furt v puse 😖 a dnes ma Mirko pohrýzol do ruky a ešte sa aj na tom pobavil a potom si hrýzol svoj palček na nohe a si ho to šteklilo lebo sa strašne na tom rehotal 😀 😀 😀

wien
2. mar 2009

😀 😀 😀 to sme na tom rovnako. marek si pichá ruku až kamsi do žalúdka, až ho z toho napína, trúbu malú 😕 raz už čosi aj vygrcol a nie raz mu až slzy vyhŕkli, čo si tam tú ručinu tak pchal. no trdlo. ani sa z toho nepoučil 🙄

alica147
2. mar 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 si ma pobavila 😀

wien
2. mar 2009

no, ja sa až tak na tom nebavím, lebo mu tú ruku musím z pusy vyťahovať. aby som doma nemala bulimika 😒

wien
2. mar 2009

akurát sťahujem všetky fotky z foťáku, alebo aspoň časť.sú tam fotky ešte z tehotenstva a tak. a niečo presúvam aj do albumu na www.fotoalbum.eu 😉

alica147
2. mar 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

wien
2. mar 2009

😠 no to mi je na smiech 😀 😀 😀

wien
2. mar 2009

no však chápeš to? ja navarím na parádu, mliečko navyrábam a mladý pánkop strč prst skrz krk, nie? 😀

alica147
2. mar 2009

a to je zadara?

alica147
2. mar 2009

ten album na webe? 😀

alica147
2. mar 2009

aha už som sa dočítala

wien
2. mar 2009

čo je zadara? mliečko nie, lebo ja toho zožerem... 😀 album na webe jasné, že je 🙂

lenockach
2. mar 2009

božinku konecne ta nasa zalomila dnes spala za cely den len hodku okolo obeda a odvtedy nist. tak uz bola taka unavena za zalomila aj bez vecerneho nervacenia a placu.
wien no to je dobre ze mas este aj mliecko na kasu. ja by som to uz asi neodsala a asi som aj pohodlna. ja davam miske mliecnu kasicku.

wien
2. mar 2009

lenočka, niekdy aj zabudnem, že treba odsať 😅 ale to preto, lebo viem, že mám doma aj UM. ja mliečne nedávam, malý je alergik, tak dávam radšej s MM alebo HA UM alebo kaše varím z pšena a podobne. dávam to tak na striedačku varené - instatné, lebo tie instantné sa mi zdajú straaaašne sladké 😝

alica147
2. mar 2009

idem drichmošiť pa pa dobru nocku všetkým 😵

wien
2. mar 2009

odsávam buď na desiatu alebo na obed - teda vtedy, keď marek mliečko nepije. takže aj vtedy sa mi vytvorí. v podstate tým ešte podporujem tvorbu mlieka. 😕 ale pohodlnosť tiež občas zaúraduje 😝 😀

wien
2. mar 2009

pa, alicka. jáj, no futbalistov musím ešte pochváliť 😉

dudri
2. mar 2009

ahojt, som posledna

Katka vstala o 9.20h (rano papala 6.30-spinkala) je taka pohodlna aj sme boli vonku 2hod.stale chcela kracat a chyta uchytku . a snazila sa otvarat a zatvarat...spinkala do 20.30h

pondelok-miska kuk Modry konik babatka-odrazadla.... vela pisu svoje nazory

michell13
3. mar 2009

Dobrá ranko maminky
tak my uz sme hore, klasika zaspali o 20,45 zobudila sa o 4 napila sa mliecka a spali do 7,15, teraz sa len motkame u nas prsi, tak neviem, co budeme robit. 🙂

michell13
3. mar 2009

dudri dik za typ, nejake clanky som uz citala 🙂

lenockach
3. mar 2009

ahojte baby!
my sme hore od ôsmej. mali sme akusi divnu noc takze som sa moc nevyspala ale neva hlavne ze sme zdravy 🙂
miska ako to vyzera s tym cvicenim? odpisala som ti do IP. neviem ci si si vsimla.
no idem nieco varit. len neviem co. baby co budete mat na obed?

lenockach
3. mar 2009

wien a ako varis tu kasicku s psena? ja by som tiez chcela nieco take vyskusat.

michell13
3. mar 2009

A lenka nestihla som odpisat, idem ti napisat do IP, sory ,akosi som nestihala

zuzpolka
3. mar 2009

ahojky 🙂

My sme mali noc ako vždy dobru 😀 vstavali sme klasika o siedmej 🙂

dnes je nejake upršane počasie 😠 ale do mesta musim ist 😖 do dnes nam držia rezervaciu na dovolenku tak to treba zaplatiť 🙂 potom možno pojdem s viki do detskeho klubu čo tu mame nech sa troška pohra s detmi 😅

a čo vy mate v plane dnes??? 🙂
detičky už nemame choručke??? ☹ dufam, že nie 😉

lenockach
3. mar 2009

miska prave som volala do toho mc. zapisala si nas a hovorila, ze prave nieco otvaraju, ze zajtra mi da vediet. nebola tam ta pani co to ma na starosti, tak mi nevedela povedat viac. ale ze maju tam nejaku novu maminu co by to cvicenie viedla. tak zitra uvidime. ale budem rada ked sa to otvori. aspon ma to bude motivovat chodit von medzi ludi. a nasa miska je velmi rada aj s inymi detmi.

michell13
3. mar 2009

lenka tak to je super, tak mi daj potom vediet, my ideme zajtra plavat, takze do mesta urcite nepojdeme Michelle bude det, aj nasa je velmi rada medzi detmi, akurta cakam jednu maminu, ta ma Lindu 6 mesacnu, no ale nasa este buva, a poobede pojdeme von, dufam ze uz nebude prsat.
To by bolo fajn, keby to vyslo, tak ak na nas nezabudnes napis nam zajtra. A pre teba to nebude robit problem chodit 2x do tyzdna do TN?

lenockach
3. mar 2009

nie nebude my sme mobilny. malu nalozim do auto a sme v meste za par minut.

lenockach
3. mar 2009

len este musim nacvicit chodenie s kocikom cez podchod.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre