Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

zaza_na
12. dec 2008

krazu, my mame rano kojenie+UM, na obed zeleninka+kojenie, poobede kasa+kojenie a vecer kojenie+UM; no a v noci kojenie 1x.
onedlho uz asi zavedieme aj ovocie na desiatu. len este neviem kedy... a to jej potom budem davat menej UM rano, mozno ju potom budem uz aj rano len kojit 😉

dudri
12. dec 2008

Cez víkend nebudeme s Vami ☹ ☹ ☹ , lebo dneska kamarat zoberie PC. naistalovat novy program -original ,mame kopiu, stale nejake poruchy a virusy ...☹ ☹ ☹ ...

Tak prajeme Vam pekny vikend, pekne sa oslavte.... daj pol torticku, niekto ma polroka... 😲

dididi30
12. dec 2008

babulky dakujeme za gratulacie 😵

zazi, baby, my sme bojavili v anglicku vyzivky heinz, su super, ale tie kombinacie, normalne oci som mala von, ale poviem vam, pacia sa mi viac.....
dnes sme mali marhulu , mrkvu a sladke zemiacky vo vyzivke, bozenko ake to bolo dobre, maly mi nechal len za 2 lyzicky 😠 ☹ 😀 😀 😀
ale inac ovocne vyzivy s cokoladou, jahodami, ananasom a to od 4-6 mesiacov!!! sila co? no neva, my uz mame pol roka , tak vyskusam, ja sa nebojim, sak ked bude zle, tak nedam viac a zas raz za mesiac nevadi 😉

dididi30
12. dec 2008

no teraz maly cely cas za a a a a a ja,ze co sa deje a on pokakany, no vazne on vie kedy kaka 😲 😀

dididi30
12. dec 2008

jaj a to som chcela, kupila som fialove pamers fit, uplne su suprove, ja uz len tie budem pouzivat 😉

alica147
12. dec 2008

thomaskovi, lilianke, natalke a misenke všeeeeeeeeeeeeetko naj 😀
Ahooojte 😀

alica147
12. dec 2008

my už papáme aj ovocie na desiatu takže ráno kojenie,desiata ovocie včera zjedol pol banánu s polkou jablka 😀 na obed zeleninka ale už mu asi nestačí tak už asi začneme tiež dávať mäsko ved už o týžden máme aj my pol roka

dididi30
12. dec 2008

alica, no my aj ovocie aj zeleninku aj masko, dnes som kuk po zajacovi, tak bude ale niedy po vianociach, sila.......no a objavila som bazanta, kto vie ci sa moze 😕 😕
juj maly je pod stolom, musim ho vytiahnut 😅

dididi30
12. dec 2008

joj a my ja kase , rano papa taku ranajkovu, ryzovu s bananom a broskynou, kojenie
doobeda ovocie, kojenie.....obed zeleninka , masko, kojenie, poobede bude ovocie alebo kasa a vecera z vane do postele, pripadne nejaka kasa ale uz len cista ryzova a kojenie a v noci 2-3 krat kojenie, skor by som povedala pocuckavanie 😀

dora01
12. dec 2008

ahojte, tak nakoniec som s malym pre istotu isla k dokine, lebo ten soor som mu nasla aj na podnebi,dobre, ze som sla lebo ten spray co mi poradila svagrina, tak sa vraj uy neodporuca. tak mam davat sodu bikarbonu na cumel a probiotika biogaia, ked sa nezlepsi da mu celkove antimykotika.

dididi30
12. dec 2008

nie ja ale aj 😀 juj ale toho moc nepoje, ono to tak len vyzera 😀

dora01
12. dec 2008

a samozrejme vsetko najlepsie oslavencom

dididi30
12. dec 2008

radi, cooooo sodu bicarbonu 😕 no sila....

a dik 😉
aj adi dik 🙂

dora01
12. dec 2008

som taka vytocena z tej blavy, skocil mi pod auto tackajuci sa bezdomovec samozrejme mimo prechodu ked ja si valim 60tkou, som total flekovala, zle mi az prislo uz som ho videla na celnom skle, ufff este sa teraz klepem 😠

dididi30
12. dec 2008

radi 😕 tak ja by som mala v gatiach 😕 😅

dora01
12. dec 2008

ja som to uz citala na dakom fore, ze kvasinky nelubia zasadite prostredie, preto ta bikarbona, vcera som mu dala a z jedneho miesta to zmizlo 🙂

dididi30
12. dec 2008

radi, tak je dobre 😉

alica147
12. dec 2008

debil 😠 😠 😠 😠
didi vraj naj mäsko pre detičky je morčacie a domáci zajo 🙂

dora01
12. dec 2008

ja mam total nervy na dranc, este nejaky debil na auten 4x4 ma obiehal zlava cez pruh pre autobusy, samozrejme ze spravil mysicku, ja to tak neznasam, mozno o sekundu bol niekde skorej, ked sa dakde vytrepe a zomrie, bude mu to prd platne, taka som vytocenaaaaaaaa 😠 😠 😠

dora01
12. dec 2008

zlava/ chcela som napisat zprava, no uz neviem ktora je lava a ktora prava 😉

ribizek
12. dec 2008

didi-tie fialové poznám, nosia my ich z Rakúska. To sú také s tou akože sieťkou, však? Keď sme kakali také redšie, tak pekne oddelila tá sieťka kakušky od zadočku. Tiež som si ich pochvaľovala. Inak tu som ich zaitaľ nevidela.

No, nechcem porieknuť /klop, klop/, ale tieto 3 dni sme sa celkom rozpapali. Otváral pusu ako vtáčatko, aj som mu dorábala. Hádam nám to takto vydrží. 🙂

alica147
12. dec 2008

no horšie je väčšinou sa nevytrepe ten dobrovolný darca orgánov ale doplatí na to niekto iný 😠

alica147
12. dec 2008

ribizek to je super,my sme dnes miesto obeda mali kojenie lebo brokolica s ryžou ee,viac mu ju nekupim 😝

dora01
12. dec 2008

no idem dat drobcovi obed, potom vas precitam, najradsej by som si dala stamprlu slivovice

ribizek
12. dec 2008

radi - ja keď mám isť autom do BA, tak smrť v očiach. 🙂 Samozrejme, nikdy nešoférujem sama, lebo ktovie kam by som sa dostala, potrebujem navigátora a hlavne, tá ohľaduponosť tých šoférov. Niekedy neviem, či mám sledovať značky, autá zo všetkých strán, autobusárov, ktorým patrí pol Blavy a ešte ľudí, čo idú cez cestu, ako keby nechumelilo. Sú na prechode, tak si niekedy myslia, že sa im nič nemôže stať. Nenávidím to, hlavne keď prší. Si neuvedomujú, že brzdná dráha na mokrej vozovke je iná. Ju, nadávam vtedy ako prístavný robotník. 😀

dididi30
12. dec 2008

alica, my papame hovadzie a kuracie casto, minule mal morcacinku 🙂 dalej nic....ale aj holubok je super pre deti 🙂

ribize, to vazne ich doma nemaju? ja ze hej, ale su fakt super a kaka je pekne v plienke
fajne sa ti rozpapkal 😉

alica147
12. dec 2008

ribizek si ma navnadila stou postielkou,my máme tiež taku z ikei e sa dá dať jedna tá bočná mreža celá dole a je ktomu taká bočnica tak neviem či dnes nebudú sťahovky v spálni 😀

dididi30
12. dec 2008

radi sak si daj 😀 😀

ribizek ako sa volas 🙂

alica147
12. dec 2008

ano ano didi vidíš ešte holúbková polievočka,Danka tuším už Lukimu varila taku,však dadi? 😀

ribizek
12. dec 2008

ali, teda andrejka 😀 , ja som kúpila v Bille minule Bio Hamánek ryža s mrkvou. To si obľúbil a do toho mu zamiešam brokolicu. To je asi naše top. Skús to, aj mne to chutilo 🙂
A posledne som uvarila takú polievkovú zeleninu, bola tam aj kukurica, hrach, mrkva, karfio, brokolica...,zmixovala a tiež mu to chutí. A mám pocit, že ho z tej kukurice ani bruško nebolelo. Však dala som minimálne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre