Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dora01
16. dec 2008

didi, nemas opthalmoseptonex alebo dake kvapky do oci? ale ked tam ma hnis tak asi dake antibioticke kvapky

ribizek
16. dec 2008

Miška pondelok - ja sa pridávam k Radke ohľadom toho pribináčka. Je tam tvaroh, cukor, no fakt ne to záťaž pre organizmus. Juj, jasne, že chutí, veď aj ja ho zhltnem ako malinu 😀 , ale malému by som ho rozhodne ešte nedala. Ale však zváž sama. Mám pocit, že som niekde čítala o tom aj nejakú diskusiu a dosť to tam zavrhli.

Jari - som sa pobavila na tej fotke Violy. Myslím teda na Tvojej reakcii, ako si ju tam rýchlo šupla. 😀

My sme včera začali papať mäso, ale zjedli sme len pár lyžičiek a potom ho nadrapovalo. Tak som pridala viac zeleniny a dnes urobíme druhý pokus. Alebo možno bude vegetarián. 😀

zaza_na
16. dec 2008

dobre ranko 😉
pondelok, tak supis, ze je to len zo zubkov. to bude potom vpohode. vsak aj kamoska mi spominala, ze sa to pri zubkoch casto stava, ze sa zapari zadocek. no mohlo ma to napadnut 😅
vy uz teda aj pribinacik? no neviem, ale ja by som bola s tymto asi tiez opatrna, ako dori pise. ale ja som celkovo trochu opatrnejsia aj kvoli tomu nasmu ekzemu. zatial ho momentalne nemame 😵 klop, klop 😉
kostri, tak ste mali dobru noc? hanicka je vporiadku?
ja som sa tuto noc odsackovala do kuchyne. mame tam valandu, tak som tam spala, nech ich svojim kaslanim nebudim... Lili sa zobudila o 3.00, to uz som ju pocula robit, ze uuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaaa a manzel nic. ten tvrdo spal 😀
tak som ju nakojila, nechala som ju pri manzelovi vo velkej posteli a ked zaspala, presunula som sa naspat.
miauka, ja tiez mixujem. zo zaciatku uplne na jemno a teraz uz ma hrubsie. a kasu mava ale hrudkatu. ale po tej sa vzdy len tak zaprasi, nepohrdne ani hrudkami 😝 😀

flori
16. dec 2008

ahojte
aj my prajeme didi a kike ku vcerajsim narodeninam vsetko dobre a spokojne deticky 🙂

miauka
ja som bola na urade este len minuly tyzden,pytala som sa tiez,kedy mozem ocakavat od nich nejake vyjadrenie,a vraj od nich uz nic len si mam skontrolovat financie na ucte po prechode na euro,keby nieco nesedelo,tak ich hned kontaktovat
a co cvicenie v detskom centre,asi teraz nechodite,ze??

zaza_na
16. dec 2008

dori, no zlaty je. dufam, ze ho to krutenie prejde aspon v postielke a zisti, ze tak sa nespi dobre. neviem ti veru ani ja poradit, co s tym...
inak, ja mam kamosku, co ma Gregorka o 6 tyzdnov starsieho od nasej Lili a ten sa uz v postielke postavi 😲 mam ho aj v albume 😉
didi, tak vy ste takto chori? 😢 nech sa rychlo uzdravite. juj, neviem, ako ja raz budem zvladat, ked bude mala byvat takto chora. no bude sa to musiet nejako zvladat. ja mam niekedy pocit, ze neviem, co robit 😕

pondelok
16. dec 2008

tak mala spala do 9,3O i nasa beha po postielke, rano ju najdem vzdy na inom mieste, ked sa nahodou v noci prebudim, tak ju vratim na miesto
zazazna no ja som rada ze je to len z toho, a ten pribinacek, no neviem v mojom okoli mam kamosky a deti narodene v juni a uz davaju, ved mi sme len skusali nezjedla to cele, uvidime, ako sa rozhodnem 😉 ona s jedlom problem nema, ani nikdy nic vygrckala, a vsetko jej dobre travi, ale uvidime teda este,
mirka a to ty si bola tak dlho chora? ci mala? ozaj v meste som videla i jarku s muzom, len ma nevidela tak som ju nechcela rusit, niekedy mozeme dat stretko v meste pod stromcekom, napiseme i lenke, tu som dlho nevidela,

dididi30
16. dec 2008

no co sa tyka pribinacka, keby ho tu mali, tak mu ho kupim, ja som taka dobra matka,ze mu dam aj to co nema papat 😀 alebo som zla 😕 😀 😀 😀 😀 no chvala bohu ho tu nemaju, tak bude az v aprili, ked budeme na slovensku 😀 , to bude uz aj rezniky papat 😀 😀 😀 😀 😀

radka, no tu mi tazko daju nieco s atb, lebo tu to neradi davaju.....tak skusim este dnes len to moje mliecko dat a uvidime 🙂

kostri
16. dec 2008

gali,my sme to mali do dvoch mesiacov s ockom 😢 davala som pamycon a este take zinkove kvapky do ocka.tiez som to skusala s MM na chvilu pomohlo ale vratilo sa to,mala mala total zalepene ocko 😢 nevedela otvorit 😢 este skus,ked nakvapkas MM pred kvapnutim a po nom ,pomasirovat mu malickom v kutiku ocka,vtedy sa rozsiri slzny kanalik a hnis sa vyplavi..a tetusky mi tu radili potierat harmancekom,no ked to budes robit,nie vatovym tamponom,radsej bavlnenou handrickou,al.gazou,bo ja som to tamponom 😠 a zostal tam malej chlpok 😠 tak som jej to este viac dokaslala 😠 😔

dididi30
16. dec 2008

flori dakujem 🙂

zazi, no vies co, aj ja pri malej som si myslela,ze nic neviem, ale pri malom toho viem vela a nejako sa uz placom a roznymi senzibilitami nezapodievam, proste to patri k babu a ked placka, tak ho pomojkam , ked nepomaha, necham vyplackat a je dobre 🙂

flori
16. dec 2008

didi
tak vy ste takto chori a pred vianocami 😝
to ocko maleho,no neviem,ci nebudu treba nejake atb kvapky,ked je tam hnis
a mala,chuda,taketo trapenie ma,,,,a co jej davas

dididi30
16. dec 2008

jarkuska, diky za radu, cmucik ti 🙂

dora01
16. dec 2008

pridala som foto, ta posledna , to sa vie posadit zo stvornozkovania, vlastne je to taky polosed 😀

dididi30
16. dec 2008

flori, no davam jej homeo, len neviem ci nemam nasatit atb, mam zo slovenska 😒

no sak uvidim co s tym ockom, ak sa to zajtra neupravi, tak idem k doky 🙂

zuzpolka
16. dec 2008

ahojte maminky 😉

Viki mi prave zaspala v lehatku, sama od seba prvy krat 😲 nechapem 😕 tak som ju preložila do postielky a mam chvilu čas 😅

kostri, už je Haničke dobre? to ju asi len bruško tlačilo, nie? 😕

dididi, chudatko Thomasko ☹ aj ho boli to očko? ☹ určite nejake kvapky pomožu ale ake? 😕 😨 😖

dora01
16. dec 2008

uz musim ist, zobudil sa, hadam este neprevratil postielku 😀

poobede ideme k dokine, tak potom napisem co mu dala na tu usku, drzte palce, nech nikoho nezrazim 😀

kikaamajko
16. dec 2008

Dori aj náš je taký hyperaktívny cez deň ale vnoci pricestuje k mreži a potom tak spí ja ho neposúvam dolu. Ale ked si Lacko búcha hlavičku. ☹
Kostri si musela mať včera strach o malú, nezávidím, aj ostatným čo máte choré detičky, ja len tú staršiu ale už je OK. Didi skús mu to očko vyplachovať s harmančekom. Mne to mama vždy dávala.
Kostri som pozerala tú tvoju Violu, myslím že sa stáva oficiálne najznámejšou svokrou v tejto téme. Podľa rozprávania mi pripomína Jarmilku Švehlovú z Paneláku. 😀 😀 😀 😀

jun2008
autor
16. dec 2008

inak, vcera vecer som konecne do albumiku hodila tabulku 😝
je v tom albume Junovky 2008. tak si ju pozrite, skontrolujte udaje. ked nieco treba opravit, dajte mi vediet do IP. ked chybaju nejake udaje, tiez mi napiste. ak mate nejake navrhy, co by sme z tabulky mohli vyhodit, popripade, ak xcete nejaky udaj pridat, hodte navrh.
bruska by som xcela uz vyhodit. to uz nie je aktualne, ale ak ich xcete, treba dat vediet a nechame. ja by som tam radsej presunula fotky nasich deticiek, ked sa narodili.
do albumu deticiek by som potom dala tabulku deticiek. tam by uz boli usporiadane podla toho, ako sa narodili. a potom by sme tam davali take aktualnejsie fotky - momentalne, ked dovrsia 6 mesiacov.
posledny album stretiek, tam by som fotky uz asi tiez vymazala a nechala ho prazdny a pripraveny na fotky z pripadnych buducich stretiek. dufam, ze nejake tie stretka budu 😵
tot asi fsio. ked si este na nieco spomeniem, dam vediet.
cakam na navrhy a pripomienky 😝 😀

ked xcete kuk tabulku, kliknite na fotacik vedla uzivatela jun2008

kikaamajko
16. dec 2008

Ozaj ktovie čo Miruško akú mal noc.

dora01
16. dec 2008

kika, vsak mne by to bolo jedno, nech si spi ako chce, len jeho to budi, reve, ze sa ide rozdrapit 😉

kostri
16. dec 2008

no uz ste si seci kukli moju svokru? 🙄 mozem hu odtat vyhodit?? 🙄 😝 😀 😀 😀 aspon odtat ju mozem vyhodit na furt 😀 😀 😀

gali 🙂 nemas zaco 😉 nech sa vam to zlepsi!!!aj tamarke,kuriatku 😉

dididi30
16. dec 2008

jarka ja som rada,ze si vysmiata a ze je malinkej lepsie, ten nasej hanusienke 🙂 a dakujem, tamce som nahodila atb a drobatkovi idem streknut mliecko a urobit ten odvarik🙂

zuzpolka kvapecky mam, moje miecko mi tam streknem 🙂 😉

zuzpolka
16. dec 2008

zazi, supeeeeeeeeer 😉
ja s tymi fotkami suhlasim, neviem ako ostatne baby 😖 😉

a čo ja som porodila največšie babo????????????? 😲 😲 😲

kostri
16. dec 2008

andrejka sa este neozvala ☹ ale hadam mali dobru noc!mirko je poriadny chlap 😉 isto to zvladol

jarmila svehlova???ha!!to je nic oproti viol 😀 😀 😀

miauka
16. dec 2008

dora, to mas pravdu, ze papierovacky uradom vzdy dlho trvaju. Ale skoro mesiac a pol sa mi zda uz dost 😅
Miska, to je cudne, ze ti povedali, ze ziadny papier ti neposlu. Ved oni vsetko davaju aj pisomne 😕 ...a ano, to ja som tak dlho chora...ani neviem poriadne co mi je. Len som mala horucky, teraz uz nemam, ale mam stale nieco v moci, tak beriem antib. S Lenkou som volala cez vikend, maju sa dobre, len nestiha sem chodit...tiez sme sa dohodli, ze po novom roku sa stretneme, lebo ja skor nestiham a skoro cele sviatky budeme prec.

Flori, no veru minuly tyzden sme cvicit neboli, ale v stvrtok uz chcem ist s malou, ak uz nebudem mat teploty...zatial nemam, tak uvidime.

Ideme sa napapat a prezliect a hor sa k doktorke.

alica147
16. dec 2008

ahojte 😀
Leni dík za opýtanie,noc bola ok 😉 inak včera som si ja od moje mam vyslúžila že som jak Ivanka no ale čo ked sa mi raz niečo nepáči čo robia s mojím synčekom tak to poviem a hned som Svehlová 😠 😀 😀 😀 😀
my sme boli ráno zaniesť moč,Miruško sa pekne vycikal tak som sáčik odlepikla v domnení že sa poriadne vycikal a on ma celú očural 😀 😀 😀 😀 😀
Jaruš to je super že Hanička je ok no a je mi luto chorých detičiek
Gakiskus ako Lenka hovorí vyplachovať kamilkami a ja som malému v lete kuovala Ophtal a tým som potoerala očká a pomohlo 😒
hodola som večer nové foto konečne sa mi podarilo pofotiť malého jak sa škerí 😀
no a ešte Miši ja by som rozhodne ešte pribimáčike ani ine jogurty nedávala mne sa vidí že sa možu až od 9.mesiaca aj to len nejaká biela activia a pod.

zuzpolka
16. dec 2008

dididi,,,,,to som nevedela že to aj takto funguje 😀 tak to je super, nech mliečko pomože 😉

alica147
16. dec 2008

juuuuj ste zlaté že na nás myslíte Miruško vám posiela sladký božtek cmuk

alica147
16. dec 2008

Gaki 😀 😀 😀 😀 Gali

zuzpolka
16. dec 2008

alicka, Miruško je kraaaaaaaaaaasny smejko 😉 😅

alica147
16. dec 2008

zuzi diky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre