Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

alica147
17. dec 2008

joj no tie hypoteky 😝 je to teda riadna finančná záťaž my platíme 6500mesačne 😝 a ešte máme požičku bo sme prerábali celý byt ked sme ho kupili tak dohromady skoro 10litrov 😝 😝 😝

dora01
17. dec 2008

jarka, a ako casto ju kojis, bo mne jedna doki vravela, ze zase az nejak moc casto sa nema prikladat, lebo to stare mliecko co ma uz v zaludku je zrazene, potom sa jej tam supne to nove a moze z toho bolet brusko, ale neviem co je na tom pravdy 😕

alica147
17. dec 2008

Radka to nehovor ani zo srandy ja už som dorodila 😕 😕 😕 😕 pokročilý vek,hypo na krku a antikoncepcia 😀 😀

alica147
17. dec 2008

Radkaže minimlne hodinu a pol sa nemá dávať

dora01
17. dec 2008

no my mame hypo 15litrov, takze dovi dopo 😠 a ja aj tak snivam o domceku. muz mi povedal, ze ak chcem robit dokinu za par supov na dom mozem zabudnut, no co uz

dora01
17. dec 2008

aj mne sa tak mari, ze taky daky cas 🙂

alica147
17. dec 2008

no to je dovi dopo,je to riadna záťaž mesačne to platiť,my neušetríme ani korunu

dora01
17. dec 2008

jarka, alebo jej ta korka nesadla, chleba je kysnuty tak to mozno ju to zdulo 🙂

alica147
17. dec 2008

inak kamoška mi písala že malému vobec nemože dávať čerstvé pečivo lebo ho velmi bolí z neho bruško tak dáva z predchádzajuceho dna

dora01
17. dec 2008

my mozno 2 koruny 😀 stale daco velmi potrebne kupujeme, uz len detsku a mozme uz aj setrit

dora01
17. dec 2008

je to kludne mozne, vsak ani kojacim matkam sa neodporuca cerstve pecivo papat, ja som raz upiekla kolac a cerstveho som sa nahutala, maly tak strasne plakal 😢

alica147
17. dec 2008

mojmu malemu nevadilo ale zase mu strašne vadila zeleninka niektorá karfiol a pod som ani v polievke vývar nemohla

zaza_na
17. dec 2008

no. my asi tiez budeme mat taku daku sumu dori 😖
no nic. csi skoncilo, sice zacinaju teraz kosti... ale ideme sa my pobrat radsej spat. dobru nocku vam vsetkym prajem 😉

dora01
17. dec 2008

ali, citala som ten link uz davnejsie, tak som dala malemu par dni pred tym ako mal pol roka zuzlat piskotu, aby sme to este stihli 😀

dora01
17. dec 2008

dobruuu

dora01
17. dec 2008

rolnicky, rolnicky zvonte na saniach... 😀 😀 😀

v sobotu vecer staviame strom, tak sa tesim, my mame klasika zlatocerveny, gule cervene, salonky zlate, arabesky, kolekcia, slamene ozdoby a spic, to by muz neprezil keby nemame spic a este tie klasicke socikovske svetielka, predstavte si este sa vyrabaju 😉

alica147
17. dec 2008

😀 😀 my taký ako vy ale aj špic máme slamenný 😎

alica147
17. dec 2008

a jaku piškotu si dala lackovi?

dora01
17. dec 2008

klasika taku gulatu, ale sa chudacik za nou triasol taka bola sladka, to sme mu dali na mikulasa, ale odvtedy nic ZAKAZANE 😀 , dnes som mu kupila chrumky, pekne sa s nimi zabavil 😀

alica147
17. dec 2008

chrumky už konečne zajtra kupim aj ja 😉

dora01
17. dec 2008

idem spat, noc bude tazka, do paze aj s tym zubom, hodim paralen aby som zaspala 😢

alica147
17. dec 2008

dobru a bezbolestnú...

dora01
17. dec 2008

dik pa

lucia31
18. dec 2008

dobre ranko mamulky 🙂
kedze mam obe deturence doma, nebudem stihat sem kuk, az /snad/ vecer, ale duchom som s vami 🙂
vcera som bola nakupit v bio obchodiku suroviny pre robenie papanicka, tak dnes uvarime zeleninku s kuskusom , je to nieco ako pseno, len jemnejsie gulocky, staci preliat horucou vodou, nechat postat a krasne to zmakne, je to vyzivne,lahke, nasyti, zahusti to aj rozne polievocky a je to a raz, dva..a taktiez aj ryzove vlocky, tiez ich staci len preliat vriacou vodou a hotovo..
a konecne som kupila aj cervenu lupanu sosovicku, uz dlho sme ju nemali, tak budeme uz papkat aj sosovicku, kedze tato nenafukuje a je uvarena za par minut...
jeej, uz sa chystate zdobit stromcek? teda, aj my by sme uz mohli, dobry napad, aspon Janka zabavim, my mame oranzovo-cerveny 😉 a slamene vtaciky, ktore sa pripnu na konariky..

kikaamajko
18. dec 2008

Dobré ránečko,
ste toho zase popísali. 😠 Erika to je hrozné, taká si bola chorá, dúfam že už ťa nič také nstretne, a pochváľ mužíčka. Ja som tiež minule drahému nenápadne ho vorila že tu má malý kombinézu, tu má toto a hento, a on že kam sa chystám. Ale človek veru nikdy nevie. 😢
Zuzka , dúfam že už sa z toho dostanete, ked už budete vedieť toho vydriducha čo vám tam šarappatí, aj ty Gali, ako sa majú choré detičky. Juj všetci ste dáky chorý. ☹
My máme stromček modro strieborný 😉 Teda stromček ešte rastie v lese a nič netuší 😀 Pôjdeme asi 23 do lesa všetci a dáky vyberieme. Minulý rok s nami išli aj psy, aj mačka aj kone 😀 😀 😀 😀
KOstri daj Viole jednu cez držku, nech si nezvyká krmiť malú, má jej dať iba čo jej nachystáš, nie? Ten tvoj muž je taký gadžo ako my ? Aj dačo chováte?

alica147
18. dec 2008

ahojte 😉
bože u nás leje a leje a ja som taká pričapnutá a ešte sme aj do pol jednej s drahým pozerali film a teraz by som spala jak ...tak mi treba

no ma s tým stromčekom tak lákate,neviem či nepošlem večer drahého pre strom do pivnice ked dojde domov 😀

luci dobré papaničky 🙂

belka
18. dec 2008

dobre ranko 😉
aj u vas je take hrozne pocasie ako tu? 😠 vyzera to ze cely den bude prsat ☹ a to dnes zacinaju u nas vianocne trhy. Chceli sme ist na taky teplucky vianocny punc s ovocim 😀

belka
18. dec 2008

ked bude cely den prsat, tak budeme asi aj my zdobit stromcek 😉 - teda ak mi ho drahy donesie z pivnice - co sa mu nebude chciel lebo bude po nocnej 😠

dididi30
18. dec 2008

dobre ranko

my sme mali hroznu noc, katastrofa ☹ ideme sa objedna lekarke ☹ ☹

luci, tu predavaju uz aj zarobeny kuskus, neskusala som, ale vraj je to dobre...a tiez bezne predavaju taky ako pises, tak kupim aj ja 😉 😉

no a akurat vcera som varila tu cervenu lupanu sosovicu 😀 je mnamky a chuti ako ta obycajna 😉

dididi30
18. dec 2008

jaj adi aj u nas prsi, hm ale mne to neva, som zvyknuta 😀 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre