Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

alica147
18. dec 2008

dora ty si "dora" 😀 😀 😀 že iba stojím 😀 ja som tiež dora,leje a ja som umývala okno 😀 😀 😀

alica147
18. dec 2008

ešte mi zostalo jedno na zajtra a už som si aj na medovníčky zarobila cesto má 24h stáť tak zajtra budem vypekať 😀 😀 len ked bude mal jak dnes furt vysieť na rukách tak neviem či to nebudú nejaké spáleničky 😀

dora01
18. dec 2008

umyvala okno? to sa ti muselo dobre lestit 😀

kostri
18. dec 2008

no trooochen som si poupratovala,kym mala spi..
gali fakt si mi to uz pisala? 😕 ty vole ja som riadny sklerotik 🙄 aj muz mi to furt hovori 🙄 fakt od tehu zabudam strasitaaansky 🙄
leni,no ja sa tesim ze budeme selico chovat a najma na to sa tesim jak bude hanka behat v gumakoch p dvori 😀 cela umazana 😀 ale furt muzovi pripominam:najprv dom oprav potom chovaj!! 😠 😀 😀 😀

na sak budem tedi pisat spisovne nech mi seci rozumite 😀 😀 😀 😔

alica147
18. dec 2008

ná šak vnutri neprší 😀

dora01
18. dec 2008

alica, sak ked okno zavres tak ti oprsi, nie? potom to ma aky zmysel umyvat? ci ty to mas ako volnocasovu aktivitu? 😀 niekto sklada puyyle, niekto strikuje a alica umyva okna 😉 😀 😀 😀

alica147
18. dec 2008

😀 😀 😀 😀 😀 ty si dora,ved raz aj tak opršia 😀 😀 😀 ale už sme cez ne nevideli 😀 😀 😀 😀

dora01
18. dec 2008

puyyle-puzzle

dora01
18. dec 2008

jaj jasne, treba trochu slnecneho svitu v tomto uprsanom pocasi 😀 😀 😀

alica147
18. dec 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dora01
18. dec 2008

lacko si nasiel moju papucu, mozem mu ju nechat, je to hygienicke? 😀 😀 😀

alica147
18. dec 2008

ešte pár palacinék naplískam ked Mirko stane nech ho nebudím 😀
Radka Lacko macko sa mojej kike páči že aká buchtička-na tej foto po narodení

dora01
18. dec 2008

ze dakujeme, to ma tie licka uz spravene, na fotke ma 3 dni, ked sa narodil, tak vyzeral total buchtos, to bol taky opuchly chudacek

dora01
18. dec 2008

vies dieta ma 4 kg, ja uz mam zacat tlacit a gynekologicka rychlo vola primara, ze si neni ista ci to dieta vytlacim. dojde primar kukne a vravi mojmu muzovi, ze je to len tak tak, ale malo by to vyjst. a mne nic nepovedali, jak keby som tam ani nebola. tak chudacik bol taky dopuceny

dora01
18. dec 2008

jaj chapem, ja ze muslis tu v spolocnom albume, bo tam ma 3 dni. jaj som nechapava

kostri
18. dec 2008

radka,si ta predstavujem jak si zapasila s tym vetrom 😀 😀 😀
a preco ste mali tazke zaciatky?? 😲 si nepamatam 😅 uz si to pisala? 😅

alica147
18. dec 2008

hej hej tu som myslela v spoločnom albume 😉

kostri
18. dec 2008

andrejka,sak si vcera pisala,ze uz nebudes tie dve okna umyvat 😉

dora01
18. dec 2008

on prve dva mesiace nejak nerozlisoval co je noc alebo den, tak po kazdom nocnom kojeni bol hodinu az hodinu a pol hore, ked zaspal, tak zacal vracat, cez den spal len v kocari a to len za jazdy, kedze bolo leto a byvali sme este v Ba, von sa dalo ist az vecer, tak som jazdila po kuchyni po kachlickach a cez prah...

no ked bol hore, tak sa chcel iba pestovat, to ako v pohode, len ked som ho polozila, do minuty strasny rev, som sa bala ho nechat plakat, lebo sa vzdy dostal do takej vyvrtky, ze jak keby prestal dychat. tak cely den bol o tom, ze som ho furt natriasala na rukach, na fit lopte alebo v kocari.

nio a najlepsie prislo vecer, ked sa asi o 7mej vyspal, zacal plakat a plakal minimalne do 10tej, nic neôpomaholo, nosenie hojdanie ani prso, ja som uz o 8mej zspavala od vycerpania a muz ho nosil do noci. Proste kolika jak vysita. vtedy som sa zaprisahavala, ze uz dalsie baby nebude.

ked mal 2 mesiace tak ho to vsetko postupne preslo, teraz je to smejo a strasny pohodak 😀

alica147
18. dec 2008

Jarka Jááj no vidíš jaká som,mi to nedalo 😀 😀 😀

kikaamajko
18. dec 2008

Jarka aj ja sa na to teším ako bude Majko behať v gumákoch a bude celý špinavý 😀 😀 😀
A môžeš hovoriť ako chceš ja ti rozumiem Môj tatko je záhorák, mama od Galanty, do školy som chodila do Nitry , bývala pri Trnave, spolužiačky boli od Zvolena a bývam na východe, takže mňa už nič neprekvapí 😀
Andrejka ti to nedalo, čo, všeci susedia umývali určite 😉
Radka tak to si mala ťažké teda, nezávidím, ja som to po dcére hovorila že druhé nebude 😉

alica147
18. dec 2008

Leni néééééé teda nevím či umývali ale ja so neumývala od mája a bolo to už vidno,že nebolo vidno 😀 😀 😀

alica147
18. dec 2008

zuz ako dopadol výter?

dididi30
18. dec 2008

caute, uz sa tesim,ze budem mat zase solo 😀 😀 😀 😀

thomasko ma nakapkane kvapecky v ockach, no a predstavte si, mam mu ich davat kazde 2 hodiny a 2 dni a potom dalsie 2 dni na doliecenie, ty kokos tu maju vsetko nejake divne 😲 😀 😀 ale neva, som rada,ze ich ma, bo mu uz aj z nosteka tecie, to asi z ocka 😒
jaj uz som aj kuk ci mu zubky nejdu , lebo sak kaka ako divy a nist, tak mozno na buduci rok 😅

kika boze aj ty to mas pestre, mam aj ja rozpisat? 😀 mama z nitry, otec z vychodu, ked dokoncil vysku ja som uz mala rok, narodila som sa v nitre....po skonceni vysky sa nasi pobrali na vychod a ked som dovrzila 18 sla som do nitry na vysku, nasla som si chlapa z nitry a byvala som v nitre, potom medzi trnavou a nitrou(stale tam mam trvali pobyt) no a teraz som v uk 😀 cista kolotocarka 😀 😀 😀 a nieje vylucene,ze este par miest pomenime a veeeelmi sa tesim, nam zmena nevadi 😉
inak kde si na vychode? 😀

jarulienka aj ja zabudam, ale to mam dedicne, totizto my cela rodina sme zabudliva, moj muz sa z nas smeje a stale ocakava,ze ked idem z domu , furt sa vratim bo som daco zabudla a toto robi aj moja segra, brat a tatko
😀 😀

jaj a dnes som si kupila krasnu suknicku a krasnu elegantos bluzkos, nech som krasavica na vaaaaanoce 😀 vraj vyzeram sexi, tato povedal 😲 zeby nieco chcel? 😕 😅

zuzpolka
18. dec 2008

ahojte 🙂
baby dnes som sa pekne vytočila kvoli tym vysledkom!!!!!!!!!!!! 😠 tak kazali mi dnes volat a ked som zavolala povedali, že to bude až v sobotu, že mam v pondelok zavolat lebo musia spravit podrobny rozbor 😠 chapete tomu???????????? 😠 😠 😠 😠 😠

no a idem si vas prečitat 😉

alica147
18. dec 2008

no zuzi oni teraz potrebuju vykultivovať asi ake atb zaberu 😖

dididi30
18. dec 2008

zuzka 😕 no este to mas dobre, bo tu vysledky robia aj mesiace 😠 😒 😖

zuzpolka
18. dec 2008

alicka no asi, neviem 😖 teraz sa bojim či to nie je zle alebo tak 😕 😢

dididi mesiac??? hrozneeeeee, ved za mesiac to prejde aj samo kym dostaneš lieky 😖 😠

oslavencom všetko najlepšie vela zdravička prajeme 😉

dididi30
18. dec 2008

zuzpolka, sak toto, normalne tu bol jeden chory na rakovinu a kym na to prisli,tak umrel, ja tu chcem byt dlho ale kebyze sa mi ma nieco stat tak utekam domov, hoci aj to som si nie ista, bo ked som videla v nasich nemocniciach tu starostlivot a ze pridrbane sestricky nevymenia sacok plny mocu,ze vraj nema cas.... 😕 😠 a ze to uprace upratovacka, ked sa to preleje, tak som mala dost a ten smrad.....no moja asi nejdem domov.......

zuzka, neboj nic, bude to dobre, tomu ver, ja verim,ze to bude len nejake preliecitelne nic 😀 😀 😀

alica147
18. dec 2008

zuzi neboj,nič to neni len potrebuju zistiť ktoré atb na tie bakterie zaberu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre