Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

kostri
21. dec 2008

radka,to som skusala aj ja s tym dudlom a pohladkanim..sak aj lenke som to vtedy pisala ze jak fajinsko sa mi to dari..a vydrzalo to dve noci 😖 😀 no proste,ked jej nedam prso,tak sa ide rozdrapit od placu 😖
prave mam cele doskriabane,co ma take nervy,ze jej pcham dudel 😝 😀
no ale nekedy sa budi aj len kazde dve a pol hodiny 😅
leni,no to mas dobre vymyslene,ze vzorovo upraces 🙂 len ci to pochopia 😀

dididi30
21. dec 2008

ahojte kuknite moj dobosak, na prvy krat sa paradne vydaril, som na seba hrda 😵 😀 😀 😀

inak drobec dnes opat nic moc nespal, tak som s nim po vonku chodila a uz 2 hodinky pisti a pisti, asi ho idem dat spat 😒
ani skoro nic nejedol, ani cicu nechce ☹

emmillya
21. dec 2008

didi, super doboska, mnam 😉 ja som este neskusala, nejak si na to neviem trufnut 😝
ale este tu hrabem ze co by som dopiekla 😵
inak ani mi sme dnes skoro nic nezjedli, nist ani prikrm dnes nebol 😒

emmillya
21. dec 2008

booze aka chyba ze mi - ma tam byt my! sorry 😔

dididi30
21. dec 2008

emili zeby to bolo chorobou? ☹
ja neviem co ma za dni, cim dalej tym horsie, nieco ho zaujme a uz je dobre, ale za par minut zas pisti, katastrofa..

a dakujem za pochvalu, fakt som to robila prvy krat, necakala som ,ze to bude take chutne a este aj pekne vyzerat 😕 😀
vies co ja mam problem urobit bublaninu, mne nikdy nenapuchne a to som ju skusala viac krat, mne take jednoduche kolaciky nejdu ☹ 🙂

dididi30
21. dec 2008

adi ani ja si neviem zvyknut na moje foto, furt kukam ,ze co za novu kocku tu je 😀 😀 😀

jaruska, mojenko neblazni, uz ked sa nemozes vyspat a nemas fakt veeeeeelmi dobe babatko, tak nechci druhe dieta, to sa znicis za ziva......ja mam 5 rocnu a mam dost 😠 totalny zabijak, ja sem chodim preto,ze sa odreagujem, inak by som asi umrela 😕 😀 😅

dididi30
21. dec 2008

leni fiha brasko a anglicka? tak to budu darceky, teste sa 😀 😀 😀

emmillya
21. dec 2008

tak dufam ze je to len chorobou, mi uz s mangelom nechapame ze vydrzi tak dlho nic nejest ☹ a to je ona dobry papkac 🙂
dnes sme tiez cely den na rukach, teraz mi zaspala pri telke, mam ju pustenu nahlas, ved co budeme robit vecer?! 😒 a zo sna mi tu hrozne kasle , moja pekna ☹
no take zakuskoidne kolace som na vianky ani nerobila pre istotu, lebo by som ich nikomu neponukla 😝

dididi30
21. dec 2008

a ozaj vidim,ze tu mame nejake divne sposoby, casto si tu piseme same so sebou, solo je tu ,,in,, alebo co 😀 😀 😀

jaj no tak moja ako si sa dnes mala, zase si nakupovala? 😀 😀

dididi30
21. dec 2008

emili no ja som mala taku dceru ona nic ani len mlieko a to nic myslim vasne nic, moj syn nepije zas vela ale da si, ma dni,ze toho tolko poje ze hruza.......
ja som mu teraz dala sirupcek proti kolike a uz je pokoj asi ho bolelo brusko, bo ani nekakal a on zvykne aj 3 krat za den
😒
tak skus ten cibulovi sirupcek, narez celu cibulu na kocky daj do zatvaracej misky, zasyp cukrmo a nechaj do rana v chladnicke, malickej davaj 3 krat denne, neviem uz som to tu pisala , nie nahodou tebe? 😅

kebyze som na slovensku ani ja nerobim, bo by urobila svokra ale teraz sme v anglicku tak si musim a rada narobim, my sme dobri konzumenti 😀 😀

emmillya
21. dec 2008

nie mne si ten sirupcek nepisala, ale pocula som o tom... preco ma to nenapadlo ?! 😖
mala uz vstala , pospala 15 min. a vyzera ako keby schrupla minim. 2 hodiny... 😀
ja kolaciky velmi rada peciem, ale radsej sa budem babrat s takymi vselijakymi medovnickami, roztekami, gulickami
😉
ale bublanina mi zatial vysla 😀

alica147
21. dec 2008

medovníčky hotovééééééééééé 😀

didi super vyzerá ten tvoj zákusok 😉

emmillya
21. dec 2008

alica -dodatocne blahozelame miruskovi k pol rociku 🙂 kedze som tu vcera nebola ...

dididi30
21. dec 2008

emi aspon ti pekne hajuska, moj tak 15 minutovky 3 krat denne, stane sa,ze aj hodku, sem tam 😀

adi diky, my mame medovnicky uz len par kusov,stale z nich ujedame, tak som skovala....no a tie bananiky v cokolade musim tiez skovat, bo tamca z nich zjedla stvrtku a furt a nich chodi 😒 ja sa nehram ☹ 😢 😀

alica147
21. dec 2008

emmilly dík 😉
didi ja som už z druhej dávky robila a tie prvé no z tých je tam sotva polovica 😀 😀

alica147
21. dec 2008

my tiež spíme tak pol hodinky niekedy hodinku,inak dnes jedna baba na babätkách aj temu o tom založila 😀 😀

krazu
21. dec 2008

ahojte
dodatocne posielame gratulacie Mirkovi aj Nicovi 😵 😵 😵

vy teda len vypekate a chute robite 🤐 🤐 , ja zacnem piect zajtra 😀 😀

kostri, ja sa tesim na druhe, vravi sa ze ked je jedno babo zle tak to druhe bude dobre, takze my budeme mat druhe sladucke medove deticky 😀 😀 😀 . ktore kde polozime tam zaspia a budu sa stale len smiat 😀 😀 😀

didi, mnami doboska ...

emimillya, urcite sa rozpapate ked choroba ustupi 🙂 😉

krazu
21. dec 2008

spominali ste super susedov, tak nam sa to stalo vcera, skoro ma vecer rozrthlo od zlosti. sused vrtal o pol deviatej vecer prave do tej steny kde ma maly postielku, a to este priklepkou 😠 😠 . dado chudiatko nevedel co sa deje, taky rev spustil, ze sme mali co robit aby sa ukludnil. tak som isla za nim a on vraj ze este nieje ani devat 😠 😠 . tak som si slubila ze ked oni budu mat deti tak jednu stenu obetujem na dieri ked budeme pravidelne vecer vrtat my

krazu
21. dec 2008

tak , nas maly chrustik uz spinka, zaspal na boku a objima hniezdo 😵 😵 no zlaty je

a co vsetky kupete??

alica147
21. dec 2008

ahoj krazu,Miruško dakuje 😉

dididi30
21. dec 2008

adi, jaj ja uz nerobim, lebo ja by som ich uz ani aj tak nerobila, radsej nieco ine, sak to by sme sa prejedli 😝 😀 😀 staci pre navstevu 😀 😀

krazu, jaj no my mame mladych chalanov susedov, co mame dvoj dom nalepeny pri nasom a ti poviem ta hnusna metalova hudba, ale zas nieje to az take zle, lebo hned pri nas su dve disky ale zvykli sme si 😀 a nahorsie su cajky, ale tie uz nam vobec nevadia

inak ked som bola mala bala som sa vrtacky, ja som normalne plakala 😢 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzpolka
21. dec 2008

ahojte,,,,len som vas prišla pozdravit a odchadzam ☹
do teraz som robila stromček a ide mi v TV sam doma, chcem to kuk a ešte musim dat sprchu pred tym 😕 😅
asi si vas ani nestiham prečitat ale ja to dobehnem zajtra 😀 😀 😀
aj foto stromčeka dam nebojte 😝

tak pekny večer a nepište vela 😉
pa pa 😀

alica147
21. dec 2008

zuzi ahoj a pa pa 😀 😀 😀

kostri
21. dec 2008

gali ale ja chcem druhe babo a potom aj tretie..mozno to bude zabijak,ale aspon nieco pekne po mne ostane 😀 sak kuki na tamarku a thomaska,jaj sak su taki milucki 😉 ani ti neverim,ze ta hnevkaju 🙂
hanka spala dnes dva krat polhod a raz tri hodiny 😖 vcil uz spi,tesim sa ze budeme od stvrtej hore 😖 😀
krazu no som to aj ja pocula ale moc sa na to nespolieham 😉 viac sa spolieham na to ze budem mat svoju domacnost,a budem si moct so svojim dietatom robit co chcem 😉
a to vrtanie poznam,cele tehotenstvo som to pocuvala u nas v cinziaku,nad nami chlapik rekonstruoval byt tak,ze vecko daval tam kde spalna bola,kuchynu tam kde detska,detsku tam kde obyvacka a obyvacku asi do haj..vecka 😀 tak to boli ine buchoty.mami sa tam isla niekolko krat vykricat,nepomohlo.robil to rok a pol a tusim este robi.. 😖

alica147
21. dec 2008

Jaruška a stromček už máš? 😕 😀

alica147
21. dec 2008

čistý odvecák 😀 😀 😀 😀

alica147
21. dec 2008

jasné že máš,už len ja nemá 😖 a drahý mi ho dnes nedonesov z pivnice že šak ešte je skoro a ja už chytám mániu 😀 😀 😀

zaza_na
21. dec 2008

kostri, pekne si to napisala o tych detickach 😉
baby, ja som dnes dokopy nic nerobila a som taka unavena 😝 este aj obed varil manzel 😀 a nejako ma pobolieva hlava 😒
asi preto ze cumim do casopisov a po nete - pozeram kuchyne a hladam lacneho vyrobcu. 😝 pravdaze je to nerealne takeho najst. tie kuchyne su take drahe 😠 😖
ale pozerali sme dnes aj pottera 😉

dididi30
21. dec 2008

no idem daco hodit do albumiku 😀

jarkuska jasne, je to mile a zlate, najma ked spi 😀 😀
tak nech sa ti zadari to chlapca a nech ti chrapka den a noc 😵 😀 😀 😀

dudri
21. dec 2008

konecne som upiekla biskup.chlebíček-2formy. 1.forma dnes zjeme 2.formy odložím do mrazničky. možno
Vianoce vytiahnem chlebíček. Babka vela upiekla koláče...
som u rodičov asi až do januara... 😅 😅 😅
Moj muž stale pracuje až do večera 😠 aj niekedy cez vikend.(jeho firma sprosta) som doma- som sama cely den 🙄 je mi šibe... malokedy moja kamaratka pride k nam...raz za.... preto lepšie u rodičov aj tam žiju st.rodičia... Potrebujem s niekym sa rozpravat. Prišla švagrina sa rozpravala s malou "mama" mala sa snažila vydavat zvuky, len otvarala pusa akože sa rozprava.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre