Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

kostri
29. dec 2008

no kukino 🙂

ja mam taaku dobruu svekrusu 😀 nezavidim nikomu 😀 bo nikto nema lepsiu 😀

sevaste,ako ste buvali seci?my len tri krat hore 😀 😀 😀 juchuchuuuuuu 😀 😀 😀

alica147
29. dec 2008

ahojte,my len dva krát 😀 ale zato sme už od pol siedmej hore 😝

zuzi dufam že ste ok,mohla by si sa nám ozvať

kostri
29. dec 2008

veru,ako spinkala viki? 😕
no my sme tiez od pol siedmej hore 😀
a zas mam strasnu chut na vysmazany karfiol 😠 😀 😀 😀

alica147
29. dec 2008

😀 😀 😀 😀 ja som včera zase rybu vysmážala bo sa nám na Vianoce málilo 😀

kostri
29. dec 2008

my sme mali vysmazane kuracie sehna 😝 s ryzu a ja som si k tomu dala ceresnovy kompot 😀 som si spomenula na stare casy zo skolskej jedalni 😀 a isla som si aj pre duplu 😀 😀 😀

alica147
29. dec 2008

😀 😀 😀 😀 😀 nehubovali pani kuchárky po tebe? 😀 😀 😀 😀

kostri
29. dec 2008

😀 😀 😀 ne,nepytala som sa 😀 inak v tejto kuchyni musis brat kym je 🙄 lebo viol nema dna 🙄 😀 muzovi odkladam tajne do komory 😀

dididi30
29. dec 2008

caute 😀 kolka som tretia?

dididi30
29. dec 2008

ste zabudlu sa nahlasit ci co 😠 😀

dididi30
29. dec 2008

one my sme boli casto hore, boze a to som mala klidanek....no sak stale sa to meni

inak tamca mi celu noc grcala a kakala ☹ moja zlata,uz len zlc z nej isla ☹

alica147
29. dec 2008

😕 joj gali poriadne ju zavodnuj,to chytila tu virozu asi čo tam máte ,nie?

a hej tretia si ,ja druhá ,jarka prves,šak vidíš zabudame sa hlasiť
😀 😀 😀 😀

dididi30
29. dec 2008

ali sak pije, lenze ona sirupovu vodu , trupka mala..ale uz ma cistu 😉 teraz chuda dospava, ja ju tak sanujem, lebo viem co to je s dospelym clovekom ☹

tak dobre ale nabuduce sa treba hlasit 😀 😀 😀 😉

alica147
29. dec 2008

ok budeme

a si ma povila s tou sirupovou vodou,malinká zlata je 😀 😀 😀

zuzpolka
29. dec 2008

ahojte 🙂
tak sa hlasim, že zatial je všetko v poriadku 🙂 Viki spinkala s nami tak sme ju mali pod kontrolou 🙂 chova sa uplne normalne tak verim, že to bude ok 😀 😉

tak zatial pa pa, večer sa určite ozvem, pekny den prajem všetkym 😉

emmillya
29. dec 2008

ahojky 🙂
vidim ze si robite chutky hned po rane 😉 my sme hajkali celkom dobre, mala vstala len raz a potom spinkala az do po osmej 😀 /aj ked faktom ostava ze zaspavame v kociari 😝 /
pridala som nejake fotecky tak mozete kuk 😵

alica147
29. dec 2008

emmilly malá je nadherná

alica147
29. dec 2008

zuzi super,tak to už bude ok

emmillya
29. dec 2008

alica -vdaka 😉 konecne som si nasla cas aspon aby som nejake fotecky nahodila, ale na tvoje kolaze sa nechytame 😀 😝

alica147
29. dec 2008

dík 😉 😀 😀 😀 😀

emmillya
29. dec 2008

pozeram ze niektore deticky su take velke - dlhe , nejako rychlo rastieme nie? 🙂

alica147
29. dec 2008

veru rýchlo 😝

kikaamajko
29. dec 2008

Ahojte žienky,
Zuzka teraz som čítala čo sa ti stalo až ma studený pot oblial, júj ešte že sa jej nič nestalo, ste si s mužom museli vytrpieť strachu ☹ Ja som sa tiež minule potkla s malým ale naštastie som to dáko ustála.
Majkovi je už trocha lepšie v noci nemal už teplot len okolo 37,2 ale táto noc bola najhoršia. On teraz je taký na mňa naviazaný že nemôžem ani odísť z miestnosti hned plače a v noci sa budil každých 20 minút od pol jednej až do rána, nad ránom ešte častejšie. Len kričal na mňa aby som ho zobrala, nechcel ani dudel ani cicku. ☹ keby aspoň spal vedľa mňa, ale nevie tak zaspať , neni naučený. Tak som sa tešila že už aspoň ako tak spí a teraz ktovie dokedy to bude trvať. 😝
Ešte je u nás mamina do zajtra , ale malý k nikomu nechce ísť takže si ho neužije ☹
Didi chúda Tamča. Inak všetkým gratulujeme k zúbkom my ešte stále nič.
Andrejka myslím na teba, už sa ti to blíži. Ale ty to zvládneš, neboj,, ked musíš tak musíš no nie?
Didi to na 2 hodky ved to je super aspoň si trocha oddýchneš od malého no nie?
Ako budete silvestrovať? Ja som týždeň nespala tak asi nijako 😢
Ozaj a malému som dala 2 mg diazepam čo mi doktorka dala, raku nech sa už vyspinká a on akoby ho ani nemal, je to normálne?

alica147
29. dec 2008

Leni ahoj,no fuha teda ani diazepam ho neuspal?čulý to chlapík 😀
dakujem že na mna myslíš,šak ja tiež furt na to myslím 😝
my budeme silvestrovať ddoma,klasika,my sme nikam nechodili ani pred tým,nám je doma dobre 😀 no a hlavne sa bojím jak budem ratovať malého lebo tu velké ohnostroje bývaju,buchajú aj do pol druhej tak asi budeme mať čo robiť aby sme to zvládli,Kika bude ratovať psa a my malého 😝

dididi30
29. dec 2008

alica 😀 sak som malej urobila caj , no a vobec ho nechce..nemam doma ryzu, boze tu normalne v bars jakom nekupis, to musim ist do mesta, tak az poobede jej spravim odvar.inak nemam na to nic, vsetko po zaruke, boze ked treba tak neni , no musim daco vymysliet ☹

leni, hm tak to mas ale chlapa, moze ist rubat drevo, ked ani diazepam mu nezabral 😀 😀

aj my budeme doma, lebo my budeme spat, o pol noci si strngneme a hajde opat spat, ako vzdy 😀 inak my sa s muzom na novy rok povadime, bo on sa nemieni ani zobudit a strngnut si na stastny novy rok, no a potom sa vadime cely rok, klasika 😀 😀 😀

inak my zub nemame, este je v nedohladne aj ked ma dasna naliate, no neva, sak kuse aj bez nich 😀 😉

emmillya
29. dec 2008

no pozeram ze ste viaceri este chorucki 😒
didi a neskusala si na to banan , taky tvrdsi , nie prezrety ? myslim ze ten troska tiez stiahne hnacku 🙂

kika my ked sme boli chore tak to bolo presne to iste, mala vobec nevie pri mne zaspat, bolo ju tazke utisit, tak sme presne tak isto trapili ako vy ☹ no ale po chorobe jej to ostalo, pisti a chce byt len na rukach 😝

my silvester toho roku klasika doma v papuciach 😀 😝

kikaamajko
29. dec 2008

My tiež budeme doma, ako inak, ale mňa to tiež nebaví dakde na zábave, dakedy sme chodili na chaty, to bolo super.
Veru Didi daj jej banán, aj klasický čierny čaj, sucháre,.Inak aj ovsenné vločky upravujú trávenie. Len neviem či dačo s toho zoženieš. 😒
Emilia, ved toho sa aj ja bojím že mu to zosstane. 😒

emmillya
29. dec 2008

no ja dufam ze to pominie 😉 Sonicka mala uz mala vselijake fanticky, niektore pominuli, niektore ostali 🙂 tak si myslim ze to po tej chorobe tak trocha este potrva a potom sa nejako zabavia same na dlhsie 😝 mozno aj tym ze budu troska starsi, zacnu lozit 😀 /teda ja na to aj trocha spolieham 😵 /

megi76
29. dec 2008

Ahojte 🙂 Riesite Silvestra? My budeme tiez doma, sak kam by sme chodili 🙂
Pozrieme sa von oknom a hotovo 🙂 Inak som dns rano zistila, ze nam idu horne zubky 🙂) Dolne uz mame vonku 🙂) Sa to rozbehlo nejak, tak sa aj tesim, ale zasa keby ste poculi v noci tie vreskoty :( Normalne sme si museli vsetci zapchat usi, chudatko male, ale snad to dlho nepotrva a budu vonku 🙂

krazu
29. dec 2008

ahojte 🙂

jooj, zuzpoka to teda muselo byt hrozne, az mi slzy vytlacilo ked som citala, nastastie to dobre dopadlo 😵

moji chlapi su vonku, jeden spinka - dufam 🙂 a druhy kocikuje a mrzne, tak mam chvilu casu

aj my budeme na silvestra doma, aj ja sa najviac obavam ako maly zvladne polnocne raketopalby. sice mame plastove okna, ale aj tak to bude straaasne pocut. no ved uvidime

pondelok
29. dec 2008

Ahojte babulky, chcem sa len spytat tych ktorych deticky maju uz zubky, bo mysme tuto noc mali totalne hroznu, mala bola hore kazdych 20 min. co ju tie zubky tak svrbia, vy aj nieco davate detom na tie zubky? a ak ano tak co? poradte, aby ju to tak nebolelo.
teraz uz veru ppoznam, co je to nespat celu noc ☹
k nam pridu na silvestra susedia, maju tak stareho chlapceka ako je Michelle, tak uvidime 😀 pride este kamoska z USA s priatelom a s malym ten ma 2 mes. tak nas bude, 6 dospely a 4 deti 😀 😀 😀
Michelle uz buva od 13,30 na terase, chuda dospava, co vnoci nespala 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre