Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

alica147
30. dec 2008

my sme mali pre dvomi týždnami 8kg takže teraz asi tak ako vy a tosme odchádzali z porodnice s 2,80kg 😀

kikaamajko
30. dec 2008

Tak to fajne ste pribrali 😀 My sme mali 4 kg pri narodení. Ale ty viacej prikrmuješ. Ja som rada tak ako to je , mne sa zdá tak akurát, ved on lieta ako diabol v tom chodáku. Dneska u doktorky som ho postavila, lebo som ho chcela zapraviť a on sa s hlavou vždy o mňa podoprie ale teraz normálne pár sekúnd stál sám. Ešteže to dokina nezbadala 😉

alica147
30. dec 2008

😀 😀 😀 😀 😀 ktovie čo by povedala 😀 Mirko sa ešte len začína stavať teraz na nôžky ale vydží chcílenku a ide do kolien 😀

alica147
30. dec 2008

chcilenku-chvílenku 😀 😀

alica147
30. dec 2008

jaruš a ty kde si? 😕

kostri
30. dec 2008

kuk 😀

kostri
30. dec 2008

sme u segry,mala meniny,tak sme dosli vinsovat.chlapci venku varia gulas a piju varene vino 🙂 my tu v nutri sedkame a pomaly nam den ubieha 🙂

kikaamajko
30. dec 2008

Ahoj Jarka 😉
Ako sa má Miruško a Hanka? Čo máte nové? Ospravedlňujem sa ale ten vianočný frmol, návšteva a ešte aj choroba tak som Vás nestíhala sledovať.

alica147
30. dec 2008

Leni Miruško ok,klop klop,je strašne zlatý,všelijaké ksichtíky na nás struha,hádže falošné mrčanice no kolkokrát sa fakt pobavíme 😀 😀
Jaruš čavuš 😀

alica147
30. dec 2008

Didi podaj hlasenie od mudr 😉 😀

dididi30
30. dec 2008

leni, no boli sme u lekarky a sak nic jej nieje, bozenko tak sa tam tamca blaznila a ja ako dilino 😲 😎 😀 😀 😀 no ako keby som si vymyslala....
a to sa ti zda malo pribrat?? boze sak mi tolko ani za mesiac nepriberame, taky je to hyperko ale nieje chudy, straaaasne sa mrvi este aj ked spi, ako tamarka, sak teraz je ako modelka chuda 😀 😀
ale kazde babo je ine, moje deti nemaju byt pokom tazkej vahy, my sme akurat a boli sme drobunky ked sme boli mali a teraz nepatrime medzi najmensich 😉

inak baby my uz loziiiiiiiiiiime, pekne preklada rucicky, len nozky sa mu nejako pletu, ale ide to 😉 😀 😵

jarus kuk puk 😀 😀 neopi sa 😀 😀

dididi30
30. dec 2008

alic 😀 😀 😀 😉 uz sa stalo 🙂

alica147
30. dec 2008

didi tak super 😉
a Lanka písala práveže že jej povedali že vela pribral 😕 ale podla mna to nie je vela 😀

dididi30
30. dec 2008

alic aka lanka? ci lenka? 😀 😉 no vidis stane sa aj inym
😅

niekde je napisane, ze kolko postravne pribera babo a tusim od 6 mesiacov je to okolo 13-30g na tyzden 😉 takze neva.....inak cim sa babo viac hybe tym menej bude priberat, ale to je logicke 😀

alica147
30. dec 2008

😠 😠 😠 😠 didi ja som ti nikdy preklepy nevyčítala 😠 a ty takto 😠 😀 😀 😀 😀 😀

kikaamajko
30. dec 2008

Didi presne mne sa to zdalo veľa 😉
Som rada že Tamča zázračne vyzdravela. 😀

dididi30
30. dec 2008

leni, sak bud rada, ta vasa kravka asi kvalitne mliecko dava 😉 a asi aj ty co 😀 😀 😀

tamca? ona je cela zazracna, ja tam jak dili a ona vyrehotana 😖 😀 😀 no vyzerala som ak magor, co jej vsugeruje choroby 🙄 😀 😀

alic prepac 😅 😉

alica147
30. dec 2008

gali ved ok 😉 😉 😉
Thomasko už asi spinká čo?my sa chystame lebo dnes si malý schrupol navečer tak som ho nemohla o pol siedmej uložiť 😀 😀

krazu
30. dec 2008

didi, to si z toho nic nerob, aj my sme boli na pohotovosti s malym, ze neutichajuci plac a on nam v polceste zaspal v autosedacke a skoro prespal celeho doktora 😀 😀

greguska, kikaamajko dakujeme za gratulacie 😉 😉

baby a babatka cim su starsie tak priberaju menej a menej, v 3 stvrtroku by mali priberat cca 15 g denne (cca 450 g za mesiac) ale ono to je aj tak individualne u kazdeho babatka

krazu
30. dec 2008

didi, telefon sme zdedili po dadinovej sesternicke, aj kopec inych hraciek

dnes som skusila maleho pred kupanim dat na nocnik, a on sa aj hned vycikal 🙂 , tak som sa vytesila

alica147
30. dec 2008

no dala som Mirka do postielky spinkať a už dlhšie bol ticho tak som ho išla pozrieť že jak zaspal a on tak leží na boku,plienočku pri líčku a očiská velke mu v tme svietia a on tam len tak potichučku ležka a dudulkuje si dudulku,moje kuriatko 😵 😵 😵

emmillya
30. dec 2008

ahojte 🙂
blahozelame dnesnym narodeninovym aj meninovym oslavencom, vsetko najlepsie 🙂 😉 😀

no nam vecer mala od unavy zaspala posediacky! 😀 mordovali sme ju ako dlho sa len dalo, aby uz hajkala pomaly nocnym spankom . Sla spat o siedmej. Hadajte co teraz robi... 🙂 Mangel ju vozi v kociari lebo je hore 😝 No ja som z toho jelen, je to mozne? Taka unava a za pol hodku ako keby sa nic nedialo 😖
Skusali sme postielku -zatial bez efektu, cumel nechce, ani plienocku .

Zatial nelozime , ritku podhadzuje ale len ked trucuje 😉 🙂 ked chce hracku a lezka na brusku tak je to lenivcek. A ked nieco tak baby sikovnejsie 😀

alica147
30. dec 2008

emmilly ahoj,no tak to máte ťažké 😝 nič nezaberá?hm...

Maťka no jaká radosť z koberčeka 😀

emmillya
30. dec 2008

Po tom co mi tu vcera popisala kostri tak uz sa mi to nezda az take zle heh 🙂 😉 tak si hovorim no co? bud rada ze nekolises na rukach 😝

emmillya
30. dec 2008

alica ty uz od 2.1. nastupujes? ci mas este nejaky dnik volny?
mne sa to tiez krati , fuj 😠

dididi30
30. dec 2008

ali ale kdeze, teraz pred 15 minutkami zahajal, totizto ked je u vas 7 u nas 6 😉 my chodime medzi 6 a pol siedmou na nas cas to je u vas 7 az pol osma 😉

juj emili mate to tezke, chvala bohu mna to pri oboch detoch obislo, zato cez den to je hruza, dnes som thomaska nechala pol hodky vyplakat, lebo sa fakt nedalo 😒 😉
a nebolieva ju nahodou brusko? daj jej sirup pred spanim, alebo ju nekup pred spanim deti to rozobera 😉

zuzkrazu, no thomasko ho dostal pod stromcek, uz mame plny box hraciek, furt mu nieco kupim, alebo dostane 🙂

krazu
30. dec 2008

emmillya ty tiez ides do prace??? a kto ti bude so Sonickou

ja idem az od februara,, vraj az.... ved to je za chvilku ☹ ☹

alica147
30. dec 2008

emmilly keby kolísať na rukách..ale na vystretých 😀 😀 😀 😀 😀 to bola riadna šupa 😀 😀 😀

ja až(hm že až 😒 )5.1.-darček k meninám 😝 a ty kedy?kam?prečo?kto bude s malou? 😀 😀 😀

dididi30
30. dec 2008

no sak aj mne sa to krati po 23 nastupujem, ale neva tesim sa,bude to zmena 🙂

jaj baby a co som ja porobila, thomaskovi davam uz 3 den hipp kasu z ovsennych vlociek, straaaaasne mu chuti, len ze az dnes som si vsimla ,ze do nej treba mlieko 😅 a ja veselo z vodou zrabam, no snad to nevadi....jemu chuti praveze bez mlieka 😀 😉

alica147
30. dec 2008

krazu máme rovnaké myšlienky 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre