Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dora01
5. jan 2009

didki- diki 😀

kikaamajko
5. jan 2009

Gali super že sa držíš, ja som si dnes dala margotku - hanba mi 😝
Radka zlatý je malý a vyzerá byť dobre dlhý, taký smejo peknučký

dadaga
5. jan 2009

ahojte, aj my zelame Adke vsetko naj k meninkam a vetkym oslavencom....
dnes sme sa boli sankovat.... tak mame aj foto... nick dadagaa

alica147
5. jan 2009

ahojte koťátka,idem si prečítkať čo ste popísali a dobre že ste vela nepopísali 😀

alica147
5. jan 2009

dakujem babulky za congratulation aj že ste na mna mysleli 😵

celú noc som nespala,ráno som sa nevedela s malým dolučiť ale v robote ok,je to za jedno aj dobre taký skorý navrat čo sa týka roboty lebo som z ničoho nevyšla a mala som pocit jak keby som ani neodišla na osem mesiacov 😝

malý doma uplne v pohode,neplakal,len mama hovorila že sa stale akoby obzerala čakal kedy vojdem 😔

dadaga
5. jan 2009

tak alic..ty uz v praci...hm nooo nezavidim... na skrateny uvazok ci ako?

alica147
5. jan 2009

nie,na ostro 😝 od 7.00 do 15.00h. no pár minút po tretej som už bola doma,vystskala Miruška,teraz spinká tak sa teším kedy sa zobudí nech ho možem stískať dalej 😵 😵

inak baby dufam že Jarka s Haničkou su ok,je mi to fakt divné že sa tu jarka tolko dní neukázala,vždy aspon raz za den kukipuki ☹

dora01
5. jan 2009

ahoj andrejka!
tak to je super, ze to tak zvladol.

aj aj stale rozmyslam nad kukipuki, hadam su ok a nie chori alebo co, vsak by sa mohla ozvat, ze zije 😠 😀 😀 😀

dididi30
5. jan 2009

hehe caute, no dnes ste toho neurekom popisali, len aby nas nezavreli 😉 😀 😀 😀

alic caf, tak pises, dalo sa, heeeeej 😉 a nemala si taky pocit,ze ti nieco chyba, napr mrncanie, prebalovanie mirka, alebo niekto na cici 😀 😀

veru co je s jarkou? 😕 naposledy pisala,ze je u segry, ale asi tak dlho tam nieje...hm asi na nas kasle 🙄

dora01
5. jan 2009

kukipuki kdeeeeeeeeeee siiiiiiiiiiiii? 😀 😀 😀

urcite nas cita a nic nepise, jarka, ty spehoska 😀 😀 😀 😀

dora01
5. jan 2009

jaj musim ist, dieta sa rozhodlo, ze odchadza lestit chodbu 😀

alica147
5. jan 2009

dori ten tvoj chlapík je čislo,jaj idem kuk fotky

didi jasne všetko mi to chýbalo,domov som volala každu pol hodku a za Miruškom mi bolo stráááááášne smutno no ale hlavne je že on zvládol,dufam že to tak aj ostane ☹

dididi30
5. jan 2009

radi no to je lestenie, slintanie a hned utieranie, usetris elektriku, ale vlastne nie, potom musis prat a kupat 😀 😀

alic, sak to je najhorsie, ze je to take male, inak by sa to zvladlo lavou zadnou 😎

alica147
5. jan 2009

didi no ved,ale zase takýto malý si skor zvykne podlamna ročný dvojročný už má rozum a plakal by takto tomu ešte nerozumie

Radi malý je rozkošný 😵

dididi30
5. jan 2009

no vidim,ze tu paradne zdochol pes, asi si baby dali zavazok,ze tu nebudu chodit 😀 ani lucia tu nebola davno a zvykla mat take nocne vpady 😀 😉

alic, ja som myslela ani nie tak na babo ako na matku 😉

alica147
5. jan 2009

aha tak som to zle pochopila,hej pre mna to bola hruza ☹

no a je to tu riadne zamrznuté 😝

zuzpolka
5. jan 2009

ahojte 🙂

tak Viki už asi hodinku haja a ja idem davat asi dole stromček ☹ voooobec sa mi nechce 😠

ANDREJKA všetko najlepšie k meninkam 😅
super že si to zvladla v praci.... aj Miruško, len tak dalej 😉

dori, pekne fotky 😅 Lacko je zlaty 😉

a fakt! kukipuki tu dlho nebola 😕 dufam, že su OK 🙂

alica147
5. jan 2009

ahoj zuzi,dakujéééééééém 😀 😉

dididi30
5. jan 2009

alic, no co uz aspon ma to tu nebude lakat 😀
ale budete mi chybat ☹ takto si pokecat co nove a tak ☹

zuzka, my az zajtra skladame , teda na troch kralov sa ma , nie? 😉 ci po 😅

dudri
5. jan 2009

alica, gratulujem k meninam
dori, zlaty chlapcek

dnes rano sme dlho spali do 9.40h, okolo o 4h, 7h papala.na obed mala polievicku, ja zapekane cestoviny. poobede sme boli vonku, same snehu...tazko tlacim kocikom.dlho spala hodinu a pol. od15.30 az 19.30 nespala, nechcela spat...len hrala sa, o 18h sa kupala , papala, nechcela spat,...lalalalala uz upokojla, vycicala-hotovy spanok
konecne, vecerala som parene buchty

mmona
5. jan 2009

aspom unas je tradicia po troch kraloch tak ho budeme skladat az po.

emmillya
5. jan 2009

ahojte 🙂

adi blahozelam k uspesne zvladnutemu dnu - k meninkam som ti uz hen na predchadzajucej strane 😀
uvidis sa to zabehne a bude dobre tfuj, tfuj 😉 🙂 aj ked to urcite lahke nie je 😒

ja ze idem kuk co sa tu riesi a tu sa nic neriesi, este aj didi tak pomenej nie? 😝

erika26
5. jan 2009

ahojte,
alica-andrea všetko naj k meninám 😉
no my sme tiež dnes rýchlo zaspali, už o pol ôsmej, ale uvidíme aká bude noc. Posledné 3 noci sme mali perné. Malá raz za noc, v akúkoľvek hodinu spustila revy tak na 1 a pol hodinu, samozrejme prerušované spánkom, ale niekedy sa ju nedalo ukľudniť. Hrôza, sa toho desím, sme sa doteraz s mužom striedali v noci pri nej, ale zajtra už ide do blavy do roboty a neviem čo s ňou budem robiť sama. Hádam ju to nejako zázračne prejde. 😒 Som si dnes trochu hľadala v knihách a na nete že čo to je a čo s tým, a našla som, že v ôsmich mesiacoch to môže byť tzv"úzkosť osemmesačných" vraj to môže byť cez deň alebo aj v noci, a detičky sa boja, že keď zaspia tak rodičia tam už nebudú keď sa znovu zobudia, prípadne cez deň s boja keď ich už nevidia. Vraj to prejde samo od seba. Nemáte s tým niektorá skúsenosti, tie čo už máte väčšie detičky? Ako to prekonať? Lebo poviem vám ten jej plač je riadny zaberák na uši a na nervy 😢

dudri
5. jan 2009

didi, drzis dietu 😀
staci pravidelne jest- čas
ja ranajkujem okolo
o 8h celozrnne pecivo, syr,alebo maslo, emental, sunka, rybacia pomazanka...raz vianocka s lekvarom,
kazda nedela postruhane jablka, zmes muslli.med
o 10h jogurt+zmes muslli aj cocapis
o12-13h obed-polievka a teple jedlo
o 14-15h ovocie
po 16h sladkosti alebo kolace 😎
pred 18 studene a niekedy teple vecere
po 20-21h krupicka 😎 moj hriech
vazim ako povodne pred tehu ale obvod pasa som pribrala o 10cm -viem by som nemala jest neskoru veceru-krupicku...moja droga

dudri
5. jan 2009

a este ranajky a vecera so zeleninou, aj obed zeleninovy salat

dididi30
5. jan 2009

durdi nedrzim dietu , iba sa sanzim zdravsie papat, ja som nikdy nedietovala, ani nebudem 😉
presne takto papam aj ja 😀 ale len do tej 18 hodiny, potom uz nie a citim ako mi pada brusko a citim sa ovela lahsia, doma mam kopec schodov, tak sa tesim 🙂
rano papavam vocky, je to lepsie na ranajky , tak ako zaciatok ale predtym pohar vody 🙂 potom co dal a poobede nieco lahsie, nech nespim s plnym bruchom 🙂

este kojim tak to nechcem prehanat a bojim sa chudnut, lebo potom som ako lata, ani cici ani rici 😀 😀

emmillya
5. jan 2009

erika skusenosti nemam, aj nam sa to obcas v noci stava 😒 uz ked sa zda ze spinka zrazu zacne plakat a tisime ju vselijako mozne 😝 potom je nacas, zopar noci klud a niekedy sa to zopakuje. Ked taka noc pride tiez ficime na striedackach 😉
a ten zaberak na usi a tiez nervy to teda je riadny, obcas taky spusti aj cez den 😖

emmillya
5. jan 2009

didi si dobra no, ... ja som zacala tym ze som si prestala davat cukor do kavy, aj ked som ho tam nikdy vela nedavala 😀
mam taky datum ze po troch kraloch uz zacnem so sebou nieco robit, tak len pis jak ti to super ide, snad sa nakopnem aj ja 😉 🙂 😝

dididi30
5. jan 2009

erika to ze sa deti boja, ked nas nevidia to je normalne, to je znak toho ,ze si dieta viac a viac uvedomuje svet okolo seba
toto , co pises , prezivaju aj nase deticky a niektore su s tym viac ci menej vyrovnane, ak sa to da tak napisat 😉 treba dietatku nahradit seba, napr svojim pyzamom, vankusom na ktorom je tvoja vona...da sa z toho dostat, niektorym detom to trva dhsie a niektorym kradsie...
a tiez mozu jej ist zubky.....
taktiez ma pravdepodobne zmeneny rezim dna, cize to treba dat do poriadku je to pracne....
skus ist na temu batolata a tam najst temu o detoch ktore nechcu spat, baby ti poradia urcite 😉

dudri
5. jan 2009

posledny riadok 😀 😀 😀
kojis kojis kojis -plne stravy, prestane kojit- mozes jest vsetko ham ham ham, zalezi dost pohybu, tvoj Thomasko bude vediet sam chodit, budes nahanat... zalezi co mas chut stravu. nie je dobre dodrziavat dietu, muci mozog, ked bude vediet velku tortu zjedz vsetko, potom naspat kilo... pijes rano nalacno vlaznu vodu aspon pridaj jablkovy ocot

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre