Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

emmillya
18. jan 2009

Lenocka ahoj, juj moja zlatucka tak to moze byt nejaka viroza. Ja by som asi hned neutekala. Sledovala by som teplotu a snazila sa ju udrzat, davaj malej tekutiny aby nebola dehydrovana. .. Ak by nedajboze teplotka stupala tak az potom by som sla...no to len moj nazor 😒 prajeme skore uzdravenie

erika26
18. jan 2009

ahojte, no lenocka, ja by som tiež ešte počkala, ale však ak cítiš, že treba ísť na pohotovosť tak choď a budeš kľudnejšia. Inak my tiež máme stále tak 37,4- 37.5 aj sme boli dnes s malou vonku. Celý deň je akási nesvoja, hryzie a sliny jej tečú ako šteniatku 🙂 no neviem, ja už som si pár krát myslela, že jej idú zúbky a zatiaľ ani jeden, tak hádam to bude už teraz, a nie nejaká choroba ☹

lenockach
18. jan 2009

pôjdeme az zajtra nasej doktorke mame tam ist na poradnu tak to vybavime jednym supom
ocividne ma z toho miska mensie stresy nez ja ta sa rehni a vyprava 🙂
dokonca aj celkom dobre papala len jej pri tom zacala padat hlava od unavy

lenockach
18. jan 2009

my sme este chorucky neboli len sme mali vysoke teploty po ockovani no raz to prist muselo

kikaamajko
18. jan 2009

Soničke všetko naj k 7 mesiačikom. A mišelke skoré uzdravenie. Aj my sme mali mať Mišku ale narodila ssa Miška s guľkami tak ju voláme Majko 😀 😀 😀 😀
Zuzka krazu vy sa ako máte?

krazu
18. jan 2009

gartulujeme Sonicke aj Miske a posielame pusku 😵

kika, no malemu klesla teplota na 37,5 - 37,7 takze po odratani je to v poho, dnes sme neboli ani vonku a dado je straaasne mrzuty, ked papa tak uz treti den je taky kadejaky aj je hladny a asi ho bolia dasienka, tak papame s placom (dufam ze ho neboli hrdielko)
ak sa mu to nezlepsi a stupne mu este teplota tak pojdeme k dr. nech ho pozrie, zatial som mu dala cipok len rano

krazu
18. jan 2009

no a ja som uz musela vytiahnut bodynka velkost 80, davidovi narastli dako ruky 😀 😀 😀 a 74 su mu kratke, ked je na brusku tak ich ma ako "vyskocmisko" 🙂
nohavice su nam dobre 74

greguska
18. jan 2009

matejko ďakuje za pochvaly jeho spinkacej polohy 😀

on tak nespáva stále, len keď sa mu podarí. väčšinou spinká na boku alebo brušku, len občas mu tie kolienka pod bruško vbehnú 😉 v postielke vlastne spí len časť noci a doobedný spánok, na obed a poobede spí v kočíku (na chrbátiku), alebo v robote na veľkej sedačke.

aj my posielame soničke aj miške božtek, gratulujeme k výmesačiu 😉

a všetkým teplotujúcim skoré uzdravenie !

zuzka, aj matejko je taký nesvoj pri papaní, už sa mu ten vrchný zúbok aj prerezal, ale stále to má také pripuchnuté, určite ho to bolká, tak na tú lyžičku "škaredo pozerá". dnes chudák na tak tešil na obed, otváral pusinku, no keď ho to už viackrát zabolelo, nevydržal, začal plakať a bolo po papaní ☹
a my to máme s bodynkami zas opačne, na dĺžku sú mu akurát a rukávy má dlhé, že mu ich musím ohnúť 😀

dididi30
18. jan 2009

emili gratulujeme k 7 mesiacikom 😵
skusim tu nejaky sprejik kuk, som zvedava, ci nieco najde 😉 ale asi bol len soplavy z vonku, bo uz je ok🙂

baby ja som si nafarbila vlasy a drobci sa kupu vo vani s tatinom, jaj jak mi je fajne 😀 😵

dididi30
18. jan 2009

stalica alica kde si 😀 😉

jarus co zas robis, sak vyhod toho radka od pocitaca 😀 😉

baby co porabate? uz vam deti hajaju? ci pijete kafe 😀

lenka robis maslo? 😀 😉

lucia sem nechodi 😒

a ozaj co radka 😕 ste ok?

wien ako dopadlo hajanie? 😉

zuzpolka
18. jan 2009

ahojte 😅
tak my už hajame 🙂 dala som si s Vikinkou vanu, troška sme sa vyblaznili a zaspala pri mliečku 😀

oslavencom gratulujeme, a choručkym skore uzdravenie 😉

zuzpolka
18. jan 2009

dididi Radka je tušim u rodičou 😵

kostri
18. jan 2009

no bola som tu na chvilu kuk,neska nejako nestiham
ktovie co je s luciou,uz tu jak dlho nebola 😕 sak nejaky ten receptik by sa sikol 😅
gali,neska radus pri pc nebol,aj ja len chvilku a teraz.hanka sa pokusa zaspat,tak ak sa jej to nepodari,budem musiet odbehnut 😀 ne ze ma zas budes zhanat 😀 cmuk 🙂

kostri
18. jan 2009

gali a thomasko zaspal aj neska tak dobre po otoceni posteli? 😕 ze by to ozaj fungovalo?
otaj a my pouzivame do nosteka mar.trosku jej streknem,odsajem,zas streknem a hotovo.ked bola malinka, mala krvave sopliky z maru ale to myslim ze zato ze som to s tymi kvapkami prehnala 😕 😔

krazu
18. jan 2009

tak hlasim, ze nam stupla teplota na 39, zajtra pojdeme k doktorke pre istotu

maly pekne zaspinkal a ked som ho bola pozriet tak strasny smrad, no musela som ho prebalit a aj sa mi zobudil, ale pekne potom zas zaspinkal

nepisala radka ze cez vikend uz bude pri PC ?

kostri
18. jan 2009

som sa vas chcela opytat selico a sak som to pozabudala 😠 tusim si to budem muset pocas dna zapisovat,ako ma to bude napadat,bo toto je katastrofa s tym mojim zabudanim 😠

matka,hanka tiez volajako protestuje ked jej davam lyzicku..furt rozmyslam preco,bo tak jak jeby sa jedovala..no neviem hore jej zas idu dva zuby,mozno jej tam sucham lyzickou 😕 lebo tak opatrne otvara pusku,ale otvori,hladoska jedna 😀

emmillya
18. jan 2009

dakujeme pekne za blahozelania 🙂 😉
juj krazu a lenocka tak sa drzte a nech uz teplotky nestupaju, niekedy zvyknu stupnut ku veceru...
No my sme dnes po dlhom case opat papkali na lyzicku , malej chutilo ale nebola z toho nejak paf 😀
asi si troska budeme musiet zvyknut 😝

dididi30
18. jan 2009

zuzkrazu, veru treba ist lekarke, lebo ako som uz pisala, teplota nemusi sivisitet so zubkami 😒 tak radsej chodte, bude to lepsie

jaruska, jaj, no tak budem vediet,ze teda streknem ten sprejik do nosteka, ved uz je chlap nie 😉 🙂
a thomasko pekne zaspinkava aj po otoceni posteli, otocili sme ju tak aby bola jedna strana pri stene a z druhej strany mame nalepenu postel tamci, takze sa mi uz drobusik nezrube, co som rada
😎

tak radka asi nieje doma, no nech si teda uzivaju, snad sa ozve 😉

len ta lucia ma zase deti, ta uz nasila aj pre celu fabriku latkovych gatusiek 😀 😀 😉

alic co porabas?

kostri
18. jan 2009

jaj uz viem,ze ked vam deticky spia cez den vnutri,v postielke alebo na posteli alebo v kociku,co maju oblecene?vyzliekate ich do pancusiek?a aj zatiahnete rolety/zavesy?tak do polosera?
kamoska totiz tak robi,jej dcerka ma rok apol.sak ona spava uz len poobede,ale ja si myslim ze to netreba,sak aj v skolke ked sme spavali sme nemali pozastierane 😀 jaaaaj..zbohom bud skolka milena,auto lopta cervena 😀 😀 😀

jaj,neska som citala krasne clanky,ako maminky odstavovali deticky po troch rokoch,andrejka,myslela som na teba,take to bolo smutnucke a krasne,veru som si poplakala 😢 jedna tam pisala,ze dcerka ju prosila,ze ked uz neni mliecko v ceciku,ci si cecik moze aspon pohladit na dobru noc 🙂 😢 jaj take krasne je to puto,ja uz teraz revem ked si predstavim,ze budem musiet hanku odstavit,alebo ze uz ona nebude chciet moje mliecko 😢 zato to teraz spominam,lebo kamoska,ta co ma osemmesacneho chlapceka a uz styri mesiace v noci nespava,mu zacala davat umele a nic to nepomohlo,tak na druhy den mu dala materske,ze sak ked umele nepomaha,naco mu ho davat.. a uz nemala mlieko 😕 bola z toho smutnucka,aj je a ja tiez ☹

jejdanenki,rozveselte ma niekto 😒 prosim 😉

alica147
18. jan 2009

ahojte 😀

gali servus moja,teraz som dočítala čo ste popísali cez den som varila a inak len s malým celý den na rukách asi mu ide zubok druhý ,dufam že nebude chorý bo mna nejako začína hrdlo pobolievať,určite som niečo schytala v robote bo tam nám všetci teplotujú 😠 😠

všetkým choručkým želáme skoré uzdravenie,oslávencom všetko naj 😉

radka je u rodičov tuším dnes sa vrátia 😎

idem ešte kuk foto

alica147
18. jan 2009

no a ešte ma čaká kopa žehlenia 😖 😝

dididi30
18. jan 2009

jarka my mame zapnutu malu lampicku, thomasko je v bodinkach ked je teplo ak nie, lebo vypiname topenie tak je v bodikoch, mikinke na hajanie a pyzamkovych gatuskach alebo len takych polodupkach ,sem tam dupacky, ale ja by som neodporucala davat pancusky na spanie, je to nezdrave a skus ty spat v pancuchach, ved to je na nervy 😉
inak cez den nezastieram naco? jemu nevadi.

jaruska moja neplac este to neprislo, ked pride budeme plakat spolu , hej 😢 😢 😢 jaj sak ja uz ked som bola tehu som nad tym rozmysala,ze ako to zvladneme ☹ posledne dite a tak..... ☹

dididi30
18. jan 2009

jej alic ahoj, rovnako sme napisali 😅

tak bodaj by ste neboli chori ach jaj, to je neplechy a tie deti to tak zle znasaju ☹

alica147
18. jan 2009

ale jaruš neboj nič budeme kojiť do 6rokov 😀 😀 😀 kto nám zakáže 😀

ja malému cez den zastieram a pančuchy dole šup šup 😀 😀 😀

krazu
18. jan 2009

alicka ja som uz dnes pozehlila

kostri neboj ved pri druhom babu si to zase odkojis a mozno nebudes mat ani prestavku, budes kojit v kuse aj druhu babulku
inak tri roky to je dako vela na kojenie 😝 😝 , nase krsniatko ma 3 roky a neviem si ju predstavit ako sa koji 😨

alica147
18. jan 2009

a moja dcera sa dnes dozvedela že bude mať dalšieho surodenca 😀 😀 😀 😀 chuda 14rokv jedináčik a zrazu kopa surodencov 😀 😀 😀 😀 😀

alica147
18. jan 2009

mati, dani krásne fotečky 😵

kostri
18. jan 2009

jejda a blahozelame oslavencom 😉 andrejka za chvilu aj nasi drobci oslavuju 😉

a kto je chorucky?davidko ma teploty? 😕 aj sonicka? 😕

a veronika preco teplotuje?to som nejak prehliadla?? 😔 😢 booze,uz bude mat za chvilu osem mesiacov!!! 😕 🙂 🙂

andrejka daj si med na hrdlo,davaj si ho po lyzickach vzdy,ked ta zaboli v hrdle,aspon u mna to tak funguje,ze ked ma zaskriabe,dam si med,prejde ma to po takych piatich siestich lyzickach 😉 nech aj teba 😉

emmillya
18. jan 2009

kostri - nie my neteplotujeme , my sme si svoje odkrutili, aspon nacas - dufam 😉
adi- dalsieho surodenca? 🙂

alica147
18. jan 2009

som kloktala stopangin idem si teda šupnuť aj medík,dík za tip vidíš ja ne ten med furt zabudam 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre