Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

emmillya
26. jan 2009

no mne total dochadza fantazia, mala nechce zeleninu -furt to iste dookola, tak som vcera sadla na net a okopirovala to a ulozila... aj ked uznam ze pstrosa asi nikto nahanat nebude 😀 😀 😀 ani som si to nevsimla 😝
este stete? mam este nieco v rezerve... 😔 😅 😎

dididi30
26. jan 2009

jakra no, tak ja som na strednej mala strojopis, hm to bola fuska, ja pisem a necitam 😀 sak aj vidno 😅 ale fakt ja nekuk na klavesnicu ale na to co pisem 🙂 a viem prstoklad 🙂 jaj chvalim sa coooo 😀

inac som rada,ze si ma nevsimas, hm a ked tak jednu vetu odises, no nevadi, uz na to kaslem 😎

jaj a vy sa tesite na panelak, ja ho nemusim ja chcem ruzovu zahradu 😢 az vo februari, hnusaci 😠

no ja budem zitra varit toto http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=5783 a malemu len tu cestovinku s brokolickou 🙂

ribizek
26. jan 2009

uha, emmillya, radšejs om si to rýchlo skopčila do toho môjho "adresára". Receptov mám síce veľa, no niekedy sa opakujem, lebo je to rýchle. 🙂 Ale vďaka.

krazu - skúsim aj ten Nurofen. Zdalo sa mi, že tam vidím takú bielu čiarku, ako keby sa chcel prerezať zúbok. Uvidím. Ak bude hrozná noc, utekám zajtra do lekárne. Celé poobedie je taký "oťapený", tak ho idem uspať a zaľahnem aj ja. Tak peknú noc prajem všetkým.

dididi30
26. jan 2009

nie odises ale odpises 😀

kostri
26. jan 2009

jani veru ta postel je otrassss 😠 mam pod sebou dva paplony,nech to aspon trocha zmiernim,no aj tak to citim,som ako princezna na hrasku 😀 😀 😀
gali,no ja malu tez netabulkujem neboj 🙂 kosticku som jej este oblizovat nedala ale pomalicky ju oboznamujem so selicim 🙂 ale ked to dam ja, je to ok 😉 ale ked jej to pcha ona ide ma rozdrapit 😠 😠 😠 😀 😀 😀 hm 😉

na panelak mam zalusk aj ja 😀 celu druhu seriu som nevidela 😒

a ake cestoviny kupujete detickam??

dididi30
26. jan 2009

ja cestovinky bez vajicka ....no a tie co som napisala urobim a dam aj zamrazit, tak na dve porcie navyse 🙂
inak ja mam aj vselijake maglajziky k cestovinam, origo pre deti, sak ti anglicania su lenivi 😠 sak aj ja uz 😅

kostri
26. jan 2009

galinecka ale sak nemozem si len teba vsimat milacik 🙂 idem kuki tvoje foto 😉

dididi30
26. jan 2009

jarka ja vieeeeem , to mi je jasne.....len vies ja sa rozpisujem ako blba.....no nebudem..... 😀 😀 😀 a to nemusis za to kuk moje foto 😅

kostri
26. jan 2009

gali 🙂 neviem ci nejake zamrazis 😉 vy ich spapkate 🙂 urob ich straaaasne vela 😉
tak bezvajecne cestoviny?hociaka znacka?

krazu
26. jan 2009

kostri a co si nedonesiete vasu postel, no ak som to dobre pochopila mate ju u vasich 😕

ja este cestoviny nedavam, vlastne lepok, az o daky mesiac,

didi, ja zvyknem doma robene cestoviny ususit a dat do dozy, potom len uvarim 😉

zaza_na
26. jan 2009

kuk 😉
poobedie mi vzdy nejako rychlo zbehne a nemam potom akosi cas sa tu velmi ukazat 😨
boli sme sa prejst vonku. dnes bolo pekne 😉 a kupila som mojej maminke casopis diana baby, aby mohla Lili ustrikovat nieco pekne 😀
veru, ako tak citam, mnohi mavaju teraz nejake zle noci a casto sa budia 😕 zeby to bolo vekom? zubky? 🤐 joj baby, dufam, ze sa to coskoro zmeni... a pribudaju nam aj chorucki ☹ no nech to len rychlo prehrmi a sme zase vsetci zdravi... 😔
didi, veru, tie schody su zabijak. a ake byvaju strme a uzke 😒 treba kupit na ne tie vratka 😝
no, ked sme posielali vianocny pozdrav bratovi, tak oni v prvom momente ostali zarazeni, ze preco im posielame pozdrav s fotkami Damianka 😀 inak, ak xce niekto kuk, takto vyzeral sestrin damianko, ked sa narodil...
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
je tam aj so starsim bracekom Filipkom 😉

kostri
26. jan 2009

aaaa 😀 😀 😀 😀 jaka mucha puk 😀 😀 😀 😀 zdechnem 😀 😀 :-gali,ja neni som taka,ze sa ti stem liskat 🙂 ze zato kukam tvoje foto 🙂 ja tak priebezne ked mam cas kukam setkych no a teraz si bola ty na rade,lebo si jedina na tejto strane kerej foto som este nekukla 🙂 ozaj a co je to ten dzindzik,no uz neviem to slovo ako si to thomaska nazvala? 🙂 ze stoji jak pajolo,ci jojolo?ci jako? 😀 to jake smine,co to znamena?

dididi30
26. jan 2009

jakra no neviem ci hocijaka , ja mam take detske ale dala by som hocijake bez vajicka, ale vies doma robene je doma robene vies co si tam dala lebo nedala, ......no a ako pise zuzka nasusit a dat do dozy, sak to je bio 😀 😉

zuzka dobry napad, len to tam dlho nevydrzi ,v sak
lepok sa moze od 4-6 mesiacov
😉 ale je to na tebe.....

zaza_na
26. jan 2009

idem citat co ste dalej este dnes popisali, len xcem spytat:
krazu, ty si robis doma vlastne cestoviny, ci ako? to ako len pre davidka, ci? 😕

alica147
26. jan 2009

kukipuki 😀 😀 😀

alica147
26. jan 2009

zazi tá fotka mafioso je svetová 😀

dididi30
26. jan 2009

zuzka, vratka su uz namontovane 😉

joj strasne sa podobaju, sila, fakt 🙂 ti poviem,ze aj so segrou sa podobate no a mozno tie vase deticky su po vas a nie tatikoch...alle sa vravi,ze po dlhsom ziti sa manzelia na seba zacnu podobat 😉

jakra...sak sa uz neobhaju, panecku citim sa ako na vysluchu 😀
dzindzik to je ako nejake tlacitko, gombicek ....co ja viem 😅
a pejlolo je jako taky fajny chlap, co ma rad zeny 😀 😀 😀 ale u nas v rodine tak zvykneme volat chalancekov, tak zo zartu 🙂

kostri
26. jan 2009

krazu no to je tak,my sme mali byvat u maminy mojej,po porode,potom sa to nejak zvrtlo a sme tu.totiz tento dom sa mal prerabat na zimu a to sme mali ist naspat k mamine,tak sme to tam setko tak nechali,ze ked tam budeme muset ist byvat..a teraz to tam nehavame,snad uz najar budeme prerabat,potom budem spat na fasa posteli 😉

idem kuki panelak a spinkat 🙂

dobru nocku,nech nam deticky neplackaju ☹

zaza_na
26. jan 2009

TAmarkam aj my prajeme vsetko najlepsie! 😵
kostri, jejda, ja som si nevsimla, ze si mi vcera pisala. vidis, ked tu chodim sporadicky, potom si nepamatam, kedy som naposledy pisala a neprecitam si spatne 😠 ale idem si to precitat, bo ma to velmo zaujima 😝
no vidis, to by som mala skusit, trochu vytlacit mlieka, nech sa to rychlejsie spusti 😉
ja si tiez nemyslim, ze je to zle, rozmixovat roxhu kompotu s niecim. vsak ako ktosi pisal (zabudla som kto 😖 ), takmer vsetky kupovane detske vyzivky a kasicky maju v sebe tiez cukor...

alica147
26. jan 2009

no a ty so segrou ste ako by vás jedna materka mala 😀 😀 😀 😀

dididi30
26. jan 2009

zazi ja som pisala o kompote 😉
a tiez skusim stacit trocha bradavku nech to mliecko vybehne 😉

dididi30
26. jan 2009

zazi a dik za gratulaciu 🙂

zaza_na
26. jan 2009

emily 😝
to je poriadne kvantum receptov 😀
kostri, inak sranda ako sa vam nahle zlepsilo to zaspavanie 😕 aj u nas to bol prvykrat taky nahly zlom, ked mala lili 3 a pool mesiaca. dovtedy na rukach a odvtedy sama... teraz je to take ako-kedy. raz sama, raz so mnou...
ja davam malej pit vodicku a aj cajik. nezvykla vypit vela ale v poslednom case cez den stiahne aj 200ml...

dididi30
26. jan 2009

za chvilu aj ja idem kuk nieco, len neviem co 😀

zaza_na
26. jan 2009

alica 😀 ze jedna mater... veru, nemoze nik povedat, ze nie sme sestry 😝
kostri, dobru noc 😉
a alica, uz sa aspon lepsie citite s dcerou? a mirko to chytil od vas? 😖 a manzel nic? bude sa o vas vsetkych starat 😝

dididi30
26. jan 2009

baby dobru nocku 🙂

zaza_na
26. jan 2009

dobru nocku vsetkym, co sa poberaju spat 😉

alica147
26. jan 2009

jaj zazi práveže ten je na tom najhoršie,on má aj horučky 😝 ja už celkom ok, Kika v podstate tiež ale nechala som ju dva dni doma zo školy a Miruško zatial soplíkuje tak dufam že nedostane teplotu ☹

no a ešte povedz segre že klobuk dole -tá torta vyzerá vábivo 😵

dudri
26. jan 2009

zaza, krasna torta 37 z 48 sami vyrobili? aj z coho tam dali?

emmillya
26. jan 2009

ahojte este raz 😉 Sonicka konecne zaspala tak si tu mozem aspon trochen kuknut 🙂
pozeram ze dost deticiek je chorych, prajeme vsetkym ryyyyychle uzdravenie 😉 je pravda ze aj u nas bolo zle a po tom vsetkom sme objavili 3.zubcek a trepoce sa aj 4. - dolne dvojky 😕

Dnes asi po mesiaci som sa konecne vychystala , vymalovala ze ideme s malou konecne po chorobe von, nastelovala som kociar, supla fusak, nachystala veci pre malu, navarila kasicku, nakrmila Sonicku a bim -zacalo prsat! Taak som sa jedovala 🙄 😠
Inak sa u nas so spanim nic nezmenilo, akurat ze si vie konecne pospat aj na brusku a nebudi sa pri tom.
S jedenim to iste, zrazu nechce vobec zeleninu, po masku vtedy zvracala, tak neviem skusime po prestavke zajtra co to urobi... 😝
Co sa tyka nocnika, zacali sme ju tam stelovat ale vobec sa jej tam nepaci, takze zatial ostava prazdny 😀

Inak blahozelame Tamarkam k meninkam a ak su nejaki dalsi oslavenci tak aj im a prajeme vsetko dobre 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre