Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

alica147
11. dec 2008

tuším mi nejako písmenká vynecháva 😀
idem piť teda vela tekutín nech ten ibáč rozriedim čo najviac
kostri čo s tým motýlom?

alica147
11. dec 2008

grazi mna volá segra so švagrom Alica už roky a vlatne ani neviem prečo

kikaamajko
11. dec 2008

No cvikla zjedená, uvidíme čo povie bruško. Idem s malým tuším troška von, dneska konečne nefúka. Len som dáka hladná, dáku čokoládku by to chcelo.

dora01
11. dec 2008

ahojte!
prsii a prsii, mna dnes von nikto nedostane, budeme sa balkonovat 🙂

dora01
11. dec 2008

dnes doobeda je taky upistany, teraz som ho zabavila zapnutym budikom, strasne sa tom u tesi, len neviem dokedy to ja vydrzim pocuvat 😉

zuzpolka
11. dec 2008

ahojte 🙂
grazi, včera som Vikinke hned robila ten ryžovy vyvar 😅 a myslim že už je lepšie, v noci pekne hajala a nekakala 😅 až rano.. ale už sa to zlepšuje, tak sme nešli ani na vyter 🙂
ak by ešte hnačkovala pojdeme zajtra 😉
ešte jej budem dnes zarabat mliečko s tym vyvarom a ešte jej davam 2x za den smektu tak uvidime 😖

baby take chutky ste mi narobili s tym pečenim, že dnes večer spravim asi medovničky 😀

dora01
11. dec 2008

kika, aj moj sa tak budi medzi pol11tou a pol12tou, ja potom uz vyckavam kedy sa zobudi, v poslednom case vobec nemozem spat, stale sa budim, Lacko kazde 2 hodinky, ale uz som si celkom zvykla 😎

dora01
11. dec 2008

zuzpolka, raz si pisal, ze v pk otvorili hernu pre deti. Kde prosim ta?

dora01
11. dec 2008

pisal/pisala 😀

zuzpolka
11. dec 2008

dora,
v parku je to 😉
raz sme tam boli pozriet, nie je to zle, len dost male 😖
su tam hračky, šmyklavka, take ako bazenik s guličkami,
je tam jedna postielka, prebalovaci pult, stolička na krmenie,
gauč pre mamičky, mikrovlnka keby si potrebovala dačo ohriat 😅 a možeš si dat aj kavičku a čajik 😀
plati sa 3O SK

dora01
11. dec 2008

tam kde je aj materske centrum?

graziela
11. dec 2008

Zuzpolka, to som velmi rada, ze je malickej lepsie, neboj, to prejde, do zajtra uz bude fit, ver mi 🙂 🙂 🙂
Inac, maly mi este stale spinka (uz skoro hodinu, good boy), tak som pridala nejake nove fotecky do albumiku...este sa musim naucit tie kolaze robit a bude parada...no, idem nieco porobit...a vlastne este vlasy vyfukat treba. pa zatim 🙂

zuzpolka
11. dec 2008

dorka, ano tam 😉 v nurti v parku, po lavej strane 🙂

alica147
11. dec 2008

jééééééééé grazi v tom riflovom je Jurko svetový 😀

zuzpolka
11. dec 2008

grazi, pekne fotky 😀 Jurko je fešak 😅 a sestričku ma tiež velku fešandu, fakt 😉
a pači sa malemu v ohradke???

dudri
11. dec 2008

Nové fotky

dudri
11. dec 2008

Grazi. koľko váži Jurko? parada

zuzpolka
11. dec 2008

dudri, krasne fotky mikulašske 😀 mala je zlata, a tie očiska ako keby som moju viki videla 😅

dora01
11. dec 2008

jaj baby, nasla som malemu soor v pusinke- take biele fliacky, musim ist daco kupit do lekarne, mozno pre to je taky upistanos. uz ste sa s tym stretli? co zabralo?

dora01
11. dec 2008

dudri, krasny mikulasko je katka 🙂

kostri
11. dec 2008

no torta sa bude konat az sobotu,na nedelu ju potrebujem
malej chutil spenat 😀 😀 😀
vcil uz drichme v kocari a ja idem volacko porobit,poobede poradna a ockovanie 😝
papa zatim

alica147
11. dec 2008

dora behni k doki my ked sme to mali dala nám domov taký prášok na zarobenie do 24hod to bolo fuč

alica147
11. dec 2008

dori a nezabudni vymeniť dudulky,my sme nevymenili a pár krát sa nám to vrátilo potom som vymenila je pokoj

graziela
11. dec 2008

Dakujeme za pochvaly 😉
Dudri, no, nas Durino uz ma vyse 8kg, tolko mal pred 2 tyzdnami, ked sme boli naposledy v poradni...je to riadny chlapisko nas 🙂
A v ohradke sa mu paci celkom, ale nie moc dlho...musi s nim byt vzdy niekto v izbe...zrejme bude mat ohradka stale miesto v detskej, neviem, ci sa mi zmesti aj do obyvacky, ma rozmery1x1m...ale tam sme zasa castejsie, tak uvidime...zatial ho tam moc nedavame, lezat sa mu tam moc nechce a sediet este nevie...teraz mame oblubeny moj kojenecky vankus, posadim ho donho a moze si v nom sediet hocikde, na posteli, na gauci, na zemi...som rada, ze som ho kupila, ma naozaj vsestranne vyuzitie...

dora01
11. dec 2008

diki alica, prave som hovorila so svagrinou, im dala doki candibene spray, tiez je to na kvasinky, skusim to, ked nepomoze v pondelok hura do BA 😢

dora01
11. dec 2008

dudky tiez vymenim aj hracky musim poradne umyt, myslite ze ho to boli?

alica147
11. dec 2008

určite nie

dora01
11. dec 2008

ok

dididi30
11. dec 2008

jarka takze pecies az v sobotu? ja tiez, sebe bo pridu gratulanti a hned aj thomaska oslavime 😵

grazi, ako sa volas menom , ked uz oslovujeme menom 😀 jaj zlate deturence 🙂

radka, andrejka a ostatne baby, co ste dnes drobcom davali na obedik? ja idem dat hippku ryzu a kuriatko 🙂

no a dnes som zase kupila detom pod stromcek, sak to je uz nenormalne, ja sa neviem zastavit 😠 😉
flakali sme sa po meste a drobatko hajalo, juj jak fajne, v klude sa mi nakupovalo
😵

no ideme obedikovat, dobru chut

inak grazi zabudla som, minule si pisala,ze co tak skoro o pol desiatej idem, len aby si vedela,ze v anglicku je o hodinu menej ako na slovensku, takze som isla hajat uz o pol 9 😕 ale nebojaj, to som upratovala, len som sa musela odtial odlepit 😀 😉

dora01
11. dec 2008

my dnes zemak, mrkva, kuracie maso, kusok karfiolu, len sa mlady panko musi najskor zobudi- uz hodinu taha na balkone 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre