Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

zuzpolka
21. feb 2009

dididi,,, no asi sa Thomasko fakt vela napapal a tlačilo ho to v žaludku ☹

inak som na to myslela že mam malo fotiek s Viki ☹ musime sa pofotiť 😀 😉
a ty si pridala? idem kuk 🙂

zuzpolka
21. feb 2009

kraaasne maš detičky dididi 😅 zlaty su spolu 😉 a Thomasko aky maličky v tej hupačke 😀

dididi30
21. feb 2009

zuzka, no tak som zvedava na fotecky 🙂

a diky, no takto by nas len fotil a fotil 😀

kostri
21. feb 2009

sevastopol 😀

gali no to ste mali teda hrozne ☹ ja ked si na to spomeniem,aj hanka presne tak isto,taky gejzir z nej vyletel a najhorsie bolo,ze zacala hned zaspavat 😕 som sa bala ze co jej je?preco zaspava? ☹ tak som ju preberala,este som jej odsavala z nosa a vyberala s vatovymi tycinkami,co jej tam ostalo z vrackania ☹ aby mohla dychat...potom sme spali tak ze ja na kresla a ona na mne ,pekne sa vyspinkala a rano uz bolo dobre 😉
a zaujimave ako my maminy vieme,ako na to, co? 🙂
len neviem ci by som si vedela poradit,keby take tazke to mam ako grazi ☹ ale velmi pekne to zvladaju a jurko je zlatucky ze tak spolupracuje 😉 a on sa naplasil ze budete muset ist do nemocky tak hned vyzdravel 😉

kostri
21. feb 2009

leni no otrasny zazitok mala kika teda fakt 😒 ale hadam ked boli dobra partia tak bola sranda,nie? 🙂

kostri
21. feb 2009

no a marek ma atopicky ekzem? 😕 to som prehliadla 🙄 no ozaj,mate toho malo? 😖

zuzpolka
21. feb 2009

ešte tu je niekto? ja som sa začitala v teme VTIPY, nech sa trošku zasmejem 😀

a už viem čo som chcela: mate v plane isť niektore tento rok s deťmi k moru??? 😕 či to nie je skoro 😖

kostri
21. feb 2009

my k moru urcite nepojdeme,ani ja ani radko nemame radi take dovolenky 😨 my skor na hory 😵 pojdeme lenke kuknut statok,uz nam vetra duchny 😀

idem spinkat papa

dobru nocku vsetkym 😵

zuzpolka
21. feb 2009

kostri 😀 dobru nocku 😉

dididi30
21. feb 2009

zuzka, nieje skoro k moru, to budu mat rok aj tamca bola rocna pri mori 🙂
no a thomasko bude tiez, tento rok urcite, bud tu v anglicku alebo niekde inde 😎

jaruska, pravda, ako my to mamicky vieme zvladnut, co taka svorka? heh ta len diriguje a mudruhe a stresovala by viac ako my 😉
veru ja som pri druhom dietati nejaka obratnejsia, nebojim sa nicoho 😀

baby dobru nocku a chorym skore uzdravenie 😵

zuzpolka
21. feb 2009

ok 😉
dobru nocku všetkym 🙂

miauka
21. feb 2009

Zdravime vsetky maminy s ich drobcami. Dufam, ze sa mate vsetci dobre a ze ste zdravucki. My ano. Nech sa vam dari 🙂

dudri
22. feb 2009

🙂 dobre rano, my sme spiinkali dobre, ale v piatok skoro Katka isla spat o 19h 🙂 , ale zobudila sa o 22h uplne hore az do 00.30h 😖

kostri pekne fotky

ja som pridala nove fotky v pase a katka ako oblizuje zrkadielko...

papa kukipuki

zuzpolka
22. feb 2009

ahojky 🙂

pekne fotky ste pridali 🙂 😉
a kostri ta Hankina posledna nema chybu 😀 😀 😀

Noc sme mali dobru, Viki pekne hajala až do rana, do 7 🙂 naš tato už druhu noc spal v obyvačke, je chory a stale smrka a kycha tak aby ju nezobudil...
teraz zasa spinka a po obede pojdeme von, svieti pekne slniečko😅 konečneeeee 😀

a vy čo mate dnes v plane?
🙂

greguska
22. feb 2009

ahojte!

my sme včera zakvasili v robote, sme došli až o 20.00 domov 😒 ale matejkovi to vôbec nevadilo, išiel spať až pred desiatou 😀 (a ráno vstával 6.15 - tak to pojde tento 😠 )

aj náš prcko zaspáva 90 % na prsíčku alebo v kočári 😉 výnimočne sa mu podarí večer v postielke....

aké pekné fotky ste pridali 😉 thomasko je super na tej hojdačke a tamarka vyzerá taký zbojník pri maminke... vikinka a katka sa tiež pekne hrajú.... no a z haničky bude tuším gymnastka 😀

k moru by sme šli, keby sme nemali na krku pár melónov dlhu ☹ ale aspoň na chalupu vybehneme, teraz ju zanedbávame, najprv bol maťko príliš malý, a teraz by nám tam bola zima, keďže sa tam kúri len romanticky v dvoch krboch 😉

a všetkým chorým prajeme rýchle uzdravenie

alica147
22. feb 2009

ahojte 😵
jaké sme dnes ukecané 😀 😀 😀 😀

krásne fotečky ste popridávali, didri aj v pase 😉 aj Jaruška , Gali...
ozaj Gali vy tam už máte tak teplo? 😕 a už ste zdraví:
a Jurko sa má ako? a Marek?včera tu ani nebol 😀 😀
a ako ste sa dnes mali?my v poho akurát že Mirko spal za celý den hodinu prosím pekne 😖 asi sa dosť vyspal v noci bo spal od 18hod do 7.00 😵

a kto dnes oslavuje? idem kuk

alica147
22. feb 2009

ježinko Hanulienka moja malinká prepáč mi kurátenko jasne ved ty máš dnes to výmesačie tak všetko naj a pusku od Miruška 😵 😵 😵 😵 😵

alica147
22. feb 2009

aj Michellke všetko naj 😵 😵

greguska
22. feb 2009

jáááj, Haničke aj Michellke všetko dobré prajeme, hlavne nech sú zdravučké 😉

aďka, Miruško aspoň v noci potiahol ale náš spal v noci 8,5 hodiny a dnes za celý deň 1,5. a teraz je ešte veselý, hrajú sa s tatom s autíčkami 😉

alica147
22. feb 2009

maťka ahoj, no teda dávaju tí naši "chlapi" tomu spaniu 😖 😀 😀 😀 😀 Mirko teraz už od šiestej zase spí 😵

zuzpolka
22. feb 2009

ahojky 🙂

jeeej dnes su oslavenci 😕 😅
tak želame našim babulkam všetko naj. naj. naj. vela zdravička 😉 🙂

my už hajkame od siedmej,,,,ja som si dala teply kupel a pijem čaj, straaaaaaašne ma boli brucho, asi zapalene močaky 😠 😢 neznašam to 😠

alica147
22. feb 2009

zuzi čo beháš bosá???? 😖

zuzpolka
22. feb 2009

alicka ahooooj 🙂
nooo veru bosa 😖 doma stale bez ponožiek a bez papuč občas 😖 alebo som vonku prechladla 😔

alica147
22. feb 2009

no práve od nôh najskôr prechladneš,ja bosá po byte nechodím ani v lete, musíš mať nôžky v teple to je základ 😵

zuzpolka
22. feb 2009

ja viem 😖 ☹
no čo už 😔
ved to prejde 🙂 ale už si dam pozor 😠

alica147
22. feb 2009

no ved musíš si dávať na seba pozor 😉

alica147
22. feb 2009

a kam sa vy chystáte k moru? my nikam,hypotéka nepustí 😖 😠

zuzpolka
22. feb 2009

juuuj, sami nevieme 😀 najprv sme chceli chorvatsko len samim sa nam tam nechce 😖
takže možno v oktobri Egypt 😅 uvidime 😒

greguska
22. feb 2009

no už sa dohrali, takže nastupuje mama - uspávačka, snáď 😉

veru, andrejka dobre hovorí, treba hlavne nožky v teplúčku udržiavať. mne tiež mohli všetci 100x hovoriť, ale jeden zápal obličiek mi stačil, odvtedy si dávam pozor 😉

krazu
22. feb 2009

ahojte, dnes som sama tak som sem cez den nestihla ani prist 🙂

gratulujeme dnesnym oslavenkynam a david posiela velky bostek 😵 😵

zuzpolka aj my sme uvazovali ze by sme isli tento rok do chorvatska na taky predlzeny vikend tak 5 dni 😅 , no este uvidime ako sa nam podari nasetrit drobne 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre