Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dididi30
24. feb 2009

emili, ale ved aj my zvacsa o tom istom 😅 ved nato to tu je, nie? 😉 pekne pis, my si vsetko precitame 🙂
a poviem ti, ja by som tiez svoje deti nechala svokre, to zas ona je ako sa patri, nediriguje, nemudruje a co poviem ja to je, niekedy ma to aj stve,ze je to tak ako chcem ja 😉 fakt ona ich strazi ako oko v hlave, akurat tamcu nikdy nevedela uspat, ona nemala srdce ju nechat placka 😉

vladi, preco, ved ked chces skludom daj choditko, ved ked ho uz mas, tak skoda ho nevyuzit, nie 😉 a mozno ti aj pomoze, ked je muz v praci 🙂
a tiez mame okienko, len teraz na jane su okienka na boku tak budeme kuk z boku, alebo striesku necham zrolovanu 😉
aj ja mam stale dost mliecka, az sa bojim ako prestanem kojit, ked on v noci bez cici nechce byt, este aj nervozne place,ani dudku nechce nic ☹ asi budem kojit do dochodku 😀

dididi30
24. feb 2009

miska, my sme stratili jednu tenisku a cizmicku 😖 teraz som mu kupila take kozenne ortopedicke, take krasnucke, tak kazdu sekundu kukam,ci ich ma na nozkach, uz by mi to bolo nenormalne luto ☹

no a vraj su dobre topanocky na snurky, lebo tie snurky este mozes obviazat okolo nozicky, pre istotu, aby ich babo nestratilo, toto robili aj nase maminky 🙂
inak my na snurky nemame..doma na sk mu kupim na doma papucky, hoci budem nechavat aj boseho, ma lepsi cit na nozickach a nieje to skodne.....
tusim to tu niekto aj vysvetloval, asi zazana 😉

a zazana je kde?? kasle na nas? 😒 😉

krazu
24. feb 2009

ahojte, dakujem za drzanie palcov, dopadla som dobre 😉 skusky som spravila 🙂

my mame mlieko na predpis, predpisuju detom do 12 mesiacov a bud ked maju reflux alebo rodicia musia mat alergiu, musela som doniest doktorke potvrdenie ze som alergicka a potom mi zacala predpisovat mlieko HA

mne je tiez maly otoceny v kociku odo mna von, tiez mame na strieske priesvitne okienko a cez neho ho pozeram alebo z boku nakuknem 😀 😀 😀

didi a ako sa volaju tie homeo na dobry spanok

dididi30
24. feb 2009

krazu uz som pisala, to su anglicke, wien povedala,ze take tu nemaju nejake od nelsona, tusim 😉

krazu aj ja a muz sme alergici, no skusim sa na to opytat aj ja...ci to musime byt na mlieko? ty si alergicka na mlieko?

emmillya
24. feb 2009

krazu tak blahozelame 😉 ty tiez ides od marca ze?

k tym mliekam, my pijeme AR -mala po mojom mlieku zvracala niekedy ,tak nam ho zacala dr.pisat. V podstate nam ho pisala doposial tolko kolko sme potrebovali. Teraz asi 2 mes.spat mala kontrolu z poistovne a ze nam moze predpisat len 4 na mes. 😝 takze dovi dopo 😒

my sme v sportiaku tiez , da sa otocit len tvarou k svetu 🙂 -ma to svoje vyhody aj nevyhody -zvlast ked malej svieti slniecko rovno do tvare tak to ju jedujeeee 😠

gali ste stratili topanocky? joj mne by bolo asi luto keby boli take cacane co vacsinou tie detske su 😵

inak my mame pozicany chodak -aj ked ja ich moc neuznavam ale skusame, v ramci zmeny stavu nasho maleho zivla 😉 nejak my nejde o to aby chodila -ona tam aj tak len tak sedka ci visi ci ako to nazvat 😝 proste nevie naco to je a trepe hrackami po stoliku a to sa jej lubi 🙂 vydrzi tam maxim.10 min.

inak u nas je droga Bebe TV no ona to kuka jak maniak ! 😕 🙄 😀 ja nechapem uz ked sa mi zda ze dlho tak jej to vypnem a rev neskutocny -no toto 😒 😀 😝 asi dostane zaracha 😀

emmillya
24. feb 2009

gali nas sa pytali na alergie vseobecne, tak si myslim ze na to mliecko by ste mali mat narok tiez ak by ste ho potrebovali 😉

krazu
24. feb 2009

didi, nie na mlieko, moze to byt hocijaka alergia, ja som na pel a letne travy a doniesla som jej potvrdenie od alergologicky a detska dr. si ho zalozila do dadovej karty, nam predpisala 6 baleni na mesiac, ale nam to je vela kedze aj kojim a UM ma len vecer, no ale uz sa mi zda ze cim dalej mam mliecka menej, je pravda ze cez den maly nepije len v noci a rano, tak sa aj prestava tvorit 😨

emmillya u nas fici JIM JAM tiez je vo vytrzeni ked mu to pustim 😀

lenockach
24. feb 2009

jaj prave som sa tak nabastila. dala som si cukinku so zemiacikmi. Zacala som varit zemiacky na paráku a sú také úžasné. nemôžem pochopiť ako som doteraz mohla jest zemiaky varené vo vode.
no ja som taka rada ze zatial sa u nás neprejavili ziadne alergie. dokonca nepoznam nikoho u nas v rodine kto by mal alergiu.
inak dididi co som si pozerala niektore temy tak to je asi aj o zdravie pisat do niektorych tem pod vlastnym menom, lebo to ako keby clovek do osieho hniezda pichol.

lenockach
24. feb 2009

musim ist aj nieco poupratovat ale mne sa tak strasne nechce

lenockach
24. feb 2009

inak co sa tyka kojenie ja tiez asi budem kojit do dôchodku ta moja babulka by furt cuckala. Ale keby len cuckala. Ona uz pri tom strasne vymysla. Stipe, cicik natahuje, hryzie, vykruca sa no hrôza

lenockach
24. feb 2009

dnes som skusala malu postavit a ona pekne stala pri stolicke tak ze sa drzala. takze predsa len nejake pokroky.

krazu
24. feb 2009

no neuverite co sa nam teraz stalo
bola som v pivnici a ako som sa vratila domov tak som sa zohla popri vypinaci v chodbe a normalne z vypinaca prievan a smrad ako z dakej zdochliny........ no fuuuuj 😠 a to iste aj zo zasuvky co je dole pod vypinacom, muz hned isiel zohnat daky tmel a uz to tmely , no by ma nikdy nenapadlo ze zo zasuvky a vypinaca pojde prievan a smrad 🙄 🙄

a to taky smrad uz u nas v chodbe bol a som chodila ako stopovaci pes ze co to smrdi a chudak muz musel lepit tesnenia na dvere ze to ide z vonka cez dvere 😝

krazu
24. feb 2009

emmilia, nastupujem uz od pondelka, dnes som mala suchy nacvik, maly bol u opatrovatelky a vraj bol zlaty aj si pospinkal hodinku u nej , no a ja na skuskach do 12:00
a normalne mi maly straaasne chybal uz som sa na neho tesila ked sme skoncili 😵

emmillya
24. feb 2009

no krazu ja tiez od pondelka 😝 urcite nam budu detusky chybat, ja len na pol dna som prec a uz mam abstaky 😵 alic by vedela asi tiez rozpravat .... 😉 😒

dididi30
24. feb 2009

juj baby tak vy uz do roboty, bozenko, ja ostavam doma, zatim 🙂

tak tak to je s tym mliekom, no tam muz je alergicky na vsetko, co sa tyka pelu, travy.....ja som alergik na plesne, astmatik.....ale inak my moja lekarka ziadne nepredisovala pri malej, tak neviem ci to tak bolo aj predtym, ci az teraz..my zatim to mliecko nepotrebujeme....
zuzka, inak ja cez ten takmer nekojim, len rano vecer a celu noc...cez den sa stane,ze aj vobec, ale priroda to tak nadelila, ze ked maly chce pit tak mliecko je, proste ako hodinky, vecer sa mi krasne naleju 🙂
aj kamoska tak koji, cez den ani nie, ale pride vecer a mala sa nadaja, jej mala ma uz skoro 2 roky 😉
ty kokso,zo zasuvky smrad, no tak to si ta viem predstavit ako chodis a s nosom hladas pricinu 😀 😀

drobca davam o hodinu neskor hajat, tak nech si zvyka, uz spi a ja sa tesim na ordinaciu 😎

emmillya
24. feb 2009

gali ja keby som malej nedala mlieko cely den tak mi asi odhryzne hlavu 😀 😉

zuzpolka
24. feb 2009

ahojky 🙂
konečne som vas prečitala 😵

michell, nam sa tiež neda kočik otočiť smerom ku mne 😖 ale asi by to ani malu nebavilo furt na mna kukať 😀
ja ju tiež kontrolujem cez okienko na strieške 😉 🙂

a papučky nosime na doma, ked bežka 🙂

krazu gratulujem 😉

idem dať sprchu a ešte vas kuk potom 🙂 a robila som tatarak, kto si da??? 😀 😀 😀

krazu
24. feb 2009

baby dakujem 😵

pozerate ordinaciu vsetky co??? 😀 😀 😀 😀

zuzpolka mnami, ja sa hlasim

dididi30
24. feb 2009

emili ja som stastna,ze kojim a ze maly mi co to vypije, tamca vobec mlieko nechcela, vies co je to za trapenie? 😝 😒
zuzkrkazu a k comu ti gratuluju?? mas narodky/ tak aj ja ti gratulujem, ci sa mylim? 😅

zuzka neutop sa 😀

dudri
24. feb 2009

ahojte baby.. dnes som vlozila na sportiak, skusim zajtra ako Katka spokojna so sportiakom? sportiak smer ku mne.

dneska sme boli v obuvi -ortopedicke topanocky, nema velkost ☹ , zajtra ideme do mesta-
choditko nepouzi !!! moze poskodit chrbticu, doktorka mne povedala...

lenockach- presne ako dojcenie..Katka furt cucka...bez didi nevie zit... jej upokojenie ... je este male dieta... citala som odsavit bezbolestne po 1,5r. 🙂

didi-gali, ako mozne niekto ta zisti iny nick...
este Katka nema zubok
pondelok-miska predtym som pisala len biely jogurt -ziva kultura ,

emmillya
24. feb 2009

krazu no kukame ordinaciu 😉
gali ved ja viem, sonicka zase strajkuje s jedlom , tak si to kompenzuje tym mliekom , je mi luto ze nekojim bolo by to uuuuplne ine.. ale thomasko ti pekne papka a kojis ho vecer a je zlatucky, pockaj aky fesak z neho vyrastie 😉 🙂 no s tamarkou ste to mali fakt perne - len z toho co si mi pisala, to klobuk dole... 😒 🙂 a inak uz thomasko OK? nevrackal uz?

zuzpolka
24. feb 2009

som tu 😀 a neutopila som sa 😅

všetky sledujete ordinaciu 😕 ? no mala by som aj ja začať 😀 mne za chvilu začne panelak 😅 😝

zuzpolka
24. feb 2009

áaaaaa už to začalo, idem kuk 😅
pa pa

wien
24. feb 2009

brý večer 😉
grazi, veď práve, ja myslím, že tá plieseň tú alergiu len zhoršuje. asi kúpime ceresit, kuk link http://www.ceresit.sk/produkty/ceresit-stop-vlh...
kamoši mali tiež problém s pliesňou a vraj im to po tomto super zmizlo. vsiakne to vlhkosť a tým pádom sa nemá na čom držať pleseň. musím kuknúť, či to nemajú v tescu alebo v niektorej drogérke.
to UM nepotrebujem ani ja, len ja kupujem nemliečne kaše a nie vždy sa mi podarí odstriekať mliečko, lebo niekde som alebo jednoducho zabudnem 😅
marek je na tom stále rovnako - soplíkuje a sípe 😒

flori, ja som včera ani nekukala, ale dnes bol už krásne prerezaný. ráno tak trošinku a teraz navečer už o dosť viac 😲 ide to rýchlo. tak sa už psychicky chystám na prípadné hryzkanie do bradavky 😕 snáď ho to nenapadne. stačí, keď ma pravidelne hryzie do brady...

wien
24. feb 2009

krazu, čo vám to do tých vypínačov zabudovali, keď to tak smrdí, hm? nejakého potkana? 😀 😀 😀 soráč, ale smiešne mi to bolo 😀 som sa tu vyhihňávala ako puk.

papučky chcem kúpiť aj ja, ale asi až po výplate 😅 nejako sme mali veľa výdavkov a to ešte nemáme zaplatenú domovú daň a popolnice 😒

wien
24. feb 2009

a utekám zase spať. som zvedavá, či sa drobe zase zobudí pred 5 alebo nie 😝
ale keď to včerajšiu noc prežil bez ujmy, prežije aj túto. však to už poznáme 😵

dudri
24. feb 2009

wien u rodicov maju pohlcovac vlhko-v spalni, ked idem u rodicov spat, dam prec pohlcovac.lebo nechcem spat suchy vzduch inak kaslem... radsej spim vlhky vzduch. ked som doma radsej dam poharík vody vedla noc.stolik. som choroba haha

dudri
24. feb 2009

kuk nove fotky

michell13
25. feb 2009

dobre ranko
mysme mali dobru noc, mala zaspala o 20.30 a vstali sme o 7, uz sme napapani, balime sa na plavanie,
uz som kocik otocila smerom von, vyzera to super, tiez tam mam okienko, takze ju vidim, a davate im aj traky ked sedia?
a vy co mate dnes na plane?

lenockach
25. feb 2009

dobre ranecko vsetkym!
dudri mala aka macherka este si aj nohu vylozi.
baby my mame strasne zaspavanie. vcera mala zase zaspala az o pol dvanastej a z velkym revom. dnes ju budem muset aspon od stvrtej az do vecera drzat hore. to bude fuska. lebo ona ked chce spat je strasne podrazdena a uplakana.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre