Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

cilka27
2. mar 2009

ahojte babule . . . chchem sa spytat ci ste niektora neriesili take nieco ze hlavicka vykrivena na jednu stranu ??? ak ano ako???? dakujem a prajem pekny dnik

greguska
2. mar 2009

grazi, tak si sa konečne vyvetrala..., no snáď už budeme môcť behať po vonku 😉

cilka, našťastie sme to nemuseli riešiť, takže poradiť neviem. ale želám, nech to dobre dopadne.

greguska
2. mar 2009

to malo byť budete môcť, my chvalabohu môžeme 😀

greguska
2. mar 2009

a andrejke som chcela pochváliť futbalovú koláž 😀

lenockach
2. mar 2009

ahojte babule!
musim ist pocitat aky ste mali vikendik lebo som sa sem dlho nedostala. furt sme chodili niekam na navstevy alebo navsteva k nam. to je tusim unavujucejsie ako drevo rubat.
v piatok sme boli na rodinnej akcii. bolo tam viac deti. dokonca tak isto stare dvojicky ako je nasa miska. taky zlaty chlapci. miska bola prvykrat s takymito deturencami, najskôr len pozerala ako puk ale potom sa len jasila a kazdemu sa nechala nosit. no zlata bola ani nemrncala.
no dididi gratulujem k takemu spaniu. ja budem tajne dufat. ta moja mi zacala akosi cajstejsie pytat cicik vo dne aj v noci. uz mam taky dojem ze tam ani nic nemam. kde su tie prsiska po pôrode ktore sa tak tatinovi lubili.
simona to musite mat doma veselo tolke deturence. pri tych väcsich detoch to mate teraz takeho maznacika, ze?
a vykrivenu hlavicku sme ani my neriesili

greguska
2. mar 2009

a dievčence, ako ste zvládli prvý deň v práci ? snáď všetko prebehlo v poriadku 😉

greguska
2. mar 2009

ahoj lenocka, veru s tými návštevami máš pravdu. mne občas príde mamina, ale to sa babreme s účtovníctvom, tak o to je to ešte náročnejšie. koncom týždňa má dojsť svokra aj s mangiho sestrou a neterkou, tak uvidíme, bo tu ešte neboli aj na noc. aj sa teším, aj mám obavy 😅

a s tým mliečkom, neboj, určite ho tam je dosť, miška si vytiahne 😉

maťko je dnes zlatý, aj teraz sa mi tu priplazil pod stoličku a drží ma za tepláky. len musím dávať pozor, bo sa vrtí jak vrtuľka, aby si hlavu netresol 😀

alica147
2. mar 2009

ahojte 🙂
Maťka dakujeeeém 😵 😵

alica147
2. mar 2009

cilka nepamätám sa že by to tu niektorá kočka spomínala, ale ako to presne myslíš že vykrivená? 😕 tvoja detská čo na to hovorí?

krazu
2. mar 2009

ahojte, gratulujeme davidkovi aj eliske 😵

tak dnesok nam dopadol dobre 🙂 , maly vraj bol dobry ani nemrnkol tak som sa tesila a v praci tiez bolo fajn az na jednu malickost 😠 😠 no co mam blbeho sefa

tak dado vstava vzdy tak okolo piatej - siestej a dnes??? rano siedmej som ho musela budit aby som stihla do prace 😀 😀 😀 , uvidim ako bude vstavat zajtra rano

alica, pekny futbalisti 😵 😵

alica147
2. mar 2009

krazu ahoj, dík 😉
tak to je super že ste to takto perfektne zvládli 😵

aj my všetko naj oslávencom ale aký davidko?tvoj krazu?v pase ti ukazuje menej 😕 alebo tu máme ešte nejakého davidka? 😕 😕

krazu
2. mar 2009

alica, pisala sem nova junovka a ta ma davidka - vcera mal 8 meiscikov 🙂

krazu
2. mar 2009

nas dado uz taha na 9 😀 😀

alica147
2. mar 2009

jááj no ved preto 😀 😀 😀

alica147
2. mar 2009

náš Mirko nás dnes vyprevádzal do roboty 😀 😀 😀 vstaval ráno s nami o 5.45 vychystal nás do roboty a ked sme odišli o siedmej zalomil a dve hodky spal 😀 😀 😀

krazu
2. mar 2009

cilka , ja som o tom tiez od nikoho nepocula

didi to ste si teda riadne schrupli 😉 😉 , aj sme ti vcera chybali ?? ked si tu nebola 😅

krazu
2. mar 2009

alica, tak super 🙂

alica147
2. mar 2009

no hej za to poobede spal pol hodku tak večer o šiestej odkvacol 😀

didi super noc, my sme tiež v sobotu trhli rekord, Mirko zaspal o siedmej a papal až o 02.45 😉

krazu
2. mar 2009

aj ja chcem trhat rekordy 😀 😀 😀 😀 nejlepsie dake desathodinove 😀 😀 😀 - no neviem ci sa ich niekedy dockam 😀

alica147
2. mar 2009

no ved to bolo iba raz 😀 😀 a jasné že sa dočkáš, počkaj príde vek ked ho budeš musieť z postele vyhánať 😀 😀 ale to až za pár rôčkov 😀 😀 😀

krazu
2. mar 2009

dnes bol muz sam doma, ja v praci, maly u opatrovatelky a chcel si pospat, dakedy vedel prespat cely den aj noc, taky ladovy medved , no a dnes sa mu nedalo 😀 😀 😀 , ako sa narodil dado tak si odvykol

no a ja sa teraz nevyspim a ked uz budem moct dlho spat tak sa mi nebude dat 😀 😀 😀 😝

alica147
2. mar 2009

😀 😀 😀 😀
idem kuk panelák,paá 🙂

zuzpolka
2. mar 2009

ahojte 🙂

teeeda vy ste sa rozbehli s tym pisanim 😅

tešim sa že choručkym už je lepšie 🙂 len tak dalej 😉

idem ešte dokukať panelak zatial pa pa 🙂

dididi30
2. mar 2009

caute baby
no veru mali sme paradnu noc a myslim,ze sa to lepsi 😉

jarka aj my sme mali chlebik s masielkom ale na veceru a zapili sme vodickou, joj ale mu chotilo 😵
na obedik mal polievocku kuraciu a potom som mu dala dezertik, vyzivku s piskotkou 🙂
ale nadhrene ma naliate zubky, sme v ockakavani na zubok, ale neviem kedy pride ten osudny den 😅

zuzkrazu , praveze ste mi nechybali 😅 😀 😀 😉 ale nie, no vies, ked tu nik nechodi, nebavi ma to tu, asi tak 😉

my mame krasne teplucko, akurat teraz sa rozpsalo, klasika 😀

tak baby vy ste ake rozmakane 😉 , juj, som rada,ze som doma, sak ja som taka zamestnana az az 😉

juj jarus a niesme ..zatim chori.. ale zase ma boli hrdlo, skor mandla , alebo uzlina neviem, sakra 😠 najhorsie na tom je,ze ma teraz boli jedna strana a potom druha a potom obe naraz a potom kasel a uz ma drbneee, uz aj idem si nahodit vitaminy ...

chvalim fotky a chorym detickam skore uzdravenie, hoci mamicky by sa mohli hlasit aj castejsie 😉 😀

caute 😉 ci dobru noc 🙂

emmillya
2. mar 2009

ahojky 🙂
najprv blahozelame oslaaaavencom, vsetko najlepsie hlavne zdravicko a nech rastu ako z vody 😀 😵

tak prvy den sme zvladli suprovo 😵 sonicka v noci vstala len raz a spala az do 6.45 co je momentalne uplne super 🙂 to som uz bola na odchode 😒 ale zvladla to aj ona aj svokra uplne skvele ,nebol ziaden problem a este sme stihli aj prechadzku na slniecku 😵
No v praci je to zaujimave, ale co uz ... prezili sme blokadu, prezijeme blahobyt 😀 😀 Uvidime ako bude dalej a dakujeme vsetkyyyyyyyyym ze na nas tak myslite... cmuky-cmuk 😵

Inak choruckym detickam prajeme aby sa rychlo uzdravili, Mariankovi, Hanicke, aj ostatnym ...nepamatam vsetky mena 🙄 😕

zuzpolka
2. mar 2009

alicka, Miruško s tatom ake pekne fotky maju 😅

emmylli, krazu, tak super že ste to zvladli aj vy aj detičky 😉 🙂

baby idem kuk kutyla 😀
dobru nocku všetkym 🙂

zajtra vas kuknem cez den ked stihnem, večer mam kaderničku ked dam malu hajať tak nebudem mocť 😵
pa pa

alica147
2. mar 2009

zuzka dakujem 😵 😵 😵

krazu
2. mar 2009

didi, tak zachvilku uz budete zubaty 😵

alica147
2. mar 2009

adi tak super, nech to tak ide aj dalej 😵 🙂

emmillya
2. mar 2009

dakujem , ste zlate 😉 🙂 vidim ze aj krazu OK, tak hadam to pojde... 😉 adi a ty ako po tyzdni? tazko sa islo nie? 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre