Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

zuzpolka
16. dec 2008

dididi no čo je??? 😕 😅 nedari sa??? 😵

zuzpolka
16. dec 2008

ja už odchadzaaaaaaaaaaaaaaaaaam ☹
musim dat sprchu a pojde panelak, tak si kuknem zajtra 😉 ked to vobec pošleš 😀 😀 😀
tak dobru nocku všetkym 🙂

dididi30
16. dec 2008

zuzinka, mne to nejde, proste ty tam mas dlzne a ja mam anglicku klavesnicu a neivem to prehodit, tak smola ☹ no neva, sak to nejako skusim odcopy a sem hodit, no ale aj to je vo hviezdach 😀
ale neklamem, fakt to mam, kamoska mi robila 😀 😀 😀 😀

zuzi caf, ja idem dokuk ordinaciu 😀

lucia31
16. dec 2008

no, pekne, konecne sa dotrepem a vy bud panelak alebo risa snov 😀
juuuj, kostri, som sa zase raz nasmiala 😀 😀 😀 😀
ja mam doma obe deti, Janko ma kasel, zo skolky som ho do konca tyzdna odhlasila, tak nestiham sem pocas dna chodit, ach jo 😝 🙂 Tamarka sa nastastie drzi....urobila som cibulovo.karamelovy sirup, tak uz je to pdstatne lepsie, ako vcera....
no, co sa mi pred chvilou stalo 🙂 ..konecne som si sadla za PC, nasypala so salky Caro, zaliala vodou z kanvice, doliala mliekom, ze pohodicka bude, nooooo ..kuknem do salky, mlieko zgrcnute 😝 ...tak som to vsetko vyliala, ze nahoda, nie? 😉 a podme znova..nysypala do salky Caro, zaliala vodou z konvice, doliala mliekom , ze pohoda bude 🙂 kuknem a mlieko ZNOVA zgrcnute....tak som to mlieko z krabice ochutnala, mlieko ok, takze kaslem na to, vypijem aj taku, ked mlieku nic nie je..no a dala som si poriadny glg a az ked mi oci vybehli az na vrch hlavy, som si spomenula, ze som do kanvice dala prevarit ocot 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😀 😀

dididi30
16. dec 2008

luci ty si opica, ja som toto pisala minule, ze som tak robila caro a ja som zabudla,ze tam ocot 😀 😀 😀

este aj deti mame rovnako chore, boze to ako keby som ja pisala 😲 😲 😲 ty kokos , niesme nejake dvojickove rodiny? 😕 😅 😅

dididi30
16. dec 2008

no a ten cibulovy sirup pil maly, malej som dala homeo, ale nepomohlo a cibulu nemam odvahu jej dat, bo by mi ochrcala cely dom 😕
no a ja som si dokonca caj urobila a zgrcnute tam nebolo takze glg a fajny ocotis som si dala, tak ako ty 😀 😝 😝 😝

no dobre idem ja chrapat, dobru nocku 🙂

lucia31
16. dec 2008

didi, to vazne? no, aspon nie som sama, co takto dopadla.. 🙂 a sranda,kolko podobnosti...deti narodene v rovnake roky a aj mesiace / no ,Tamarka mala byt tiez junovka 😉 /, druhe deti narodene na manzelove narodky, ty Tamaru, ja Tamaru 🙂...ktovie, na co este prideme 🙂
boze, pocujem Tamrku si rozpravat 😕 🙂 vsak este nie je rano?..idem kuk...

lucia31
16. dec 2008

no, nastastie stacilo posuchat po brusku a zaspinkala..inak, toto suchanie po brusku mal rad aj Janko, ked sa v noci mrvil, stacilo posuchat po brusku a spinkal dalej...
a este somzabudla napisat, ze som zostala paf z mojho muza, prisiel domov a v rukach kyticu z 11tich ruzi, krasnu....ja ze, pre koho? alebo, od koho dostal? 🙂 ..a on, ze to predsa pre mna, len tak..no, som skoro odpadla 🙂 mne muz kvety nenosi, len pri narodeni deti sa zmohol na kvet 😝 🙂 a aj to nie ruzu...ktovie, co tym sleduje 😀 ...ale potesilo, no... 🙂

lucia31
16. dec 2008

inak, pocuj Lucia 31 , co si kupila detom pod stromcek?

lucia31
16. dec 2008

...ale, Jankovi model skody octavia a zupan s macom Pu a Tamrke este nic 😝

lucia31
16. dec 2008

nic? ..to fakt? 🙂

lucia31
16. dec 2008

nvazne, este nic...ale zajtra idem do mesta, tak pozriem v hrackarstve nejaku peknu knizku, co sa da aj olizaj, oslintat, hryzkat a tak..taku gumenu...a este nejaku hracku...

lucia31
16. dec 2008

..a muzovi sa objednala cez mimibazar natelnik, tak som zvedava, aky bude...ked nebude dobry jemu, dam svagrovi alebo braskovi 😉
a zajtra idem do mesta aj pre to, lebo som pozvana na kapustnicu z roboty, tak uvidim konecne kolegyne, este ani u nas neboli..

lucia31
16. dec 2008

..tak to si urobis pekny vylet 😉

lucia31
16. dec 2008

...no, ved uz sa tesim, Janko ide zajtra ku svokre /niekedy aj posluzia 🙂 / a Tamarku beriem so sebou...
no, idem hadam uz aj ja do hajan, tak zatial papa a dobruuuu 🙂

lucia31
16. dec 2008

ok, dobru noc 🙂

kikaamajko
17. dec 2008

Dobré ránečko, Lucia pekne si si pokecala, máš super kamošku že si tak rozumiete 😀 😀 😀 😀 😀
Aj ja chcem tú knižku ožižlávaciu kúpiť 😉
Dúfam že chorím detičkám už je lepšie. Didi čo očko robí?
Mne včera prišli nejaké darčeky čo som pred mesiacom objednala ale ešte nie všetky tak už mám nervy či to vôbec príde do vianoc. A ked to príde potom načo mi to bude, už to nechcem.
Včera som malému varila kašu z tej kukuričnej krupice ale nechcel ju. 😝

dididi30
17. dec 2008

dobre ranko,

lucia este aj ked prides, hned ta je plna strana, ako mne napisala jarka 😀 😀 😀 😀 😀 no ale dobre, treba sa vykecat 😀 😀 😀 😀 😀
inak veru, cista podoba....napis ako sa volas priezvyskom, ci nemame rovnake🙂)

kikus, no nieje to bohvieco ale umyvam kamilkami, tak snad to bude lepsie, ale toto ma nestve az tak ako ze thomasko ma od vecera vysoku teplotu, no schytal to od tamci, doprdelky, mna uz porazi ☹ kazdy mesiac chori, sak toto uz nieje normalne 😠
a dik za opytanie 🙂

no nic idem ja, lebo uz od rana perem, nic som nespala tak co budem robit....synatorik dostal sirupcek, bo je mrzutko, ale sak on je aj ak, bez choroby🙂

tak cafte zatim
🙂

greguska
17. dec 2008

dobre ránko,

didi, tak sa pekne kulírujte, nech ste na vianoce fit. držíme palčeky, nech to rýchlo všetko prejde!

my sme mali čudnú noc, každú 3/4 hoďku až hoďku bol hore, cucol si a zadriemal, a takto dookola od osmej večera do siedmej rána. ešte ma aj kĺb začal bolieť, bo vždy spím na jednej strane, robím maťkovi mantinel, lebo je taká vrtulka aj v noci, tak aby sa neskydol, no kvoli tomu klbu som musela na druhý bok si ľahnúť, takže som spala len na pol oka, bo som bola v strehu aby sa nezgúľal z postele.

tak aj maťko je teraz mrzutko, ani on sa dobre nevyspal, od siedmej už 5 krát cuckal, raz aj zaspal, ale na 3 minúty až.

ribizek
17. dec 2008

greguška - asi sme čítali rovnakú knižku o tom spaní. 🙂 Ja som sa rozhodla napísať novú, realistickú. 😀 😀

Ale túto noc sme mali suprovúúú. Už dlho taká nebola. Zaspal o štvrť na osem, o pol jedenástej kojenie, o druhej také menšie, nedala som mu veľa, o piatej sa prebudil, ale vzala som ho k sebe, lebo sa mrvil a on zaspal!!! Bez prsa!!! To sa nám ešte nestalo. A potom veľké prebudenie o pol ôsmej. Aj s naloženým smrádkom v plienke. 🙂 Ešte že som ho v noci raz prebalila.

kostri - to nie je reč iného kmeňa 😀 😀 😀 . Ja s týmto programom robím už roky, tak preto machrujem. 🙂 😉 Ale aj tak sa mám ešte čo učiť, kolega bol v tom lepší, to od neho som sa učila.

lucia31
17. dec 2008

no konecne ste povyliezali 🙂
dobre ranko, ja teraz len na skok....
didi, no, ja tiez cakam kedy to Tamca schyta od Janka...ale paci sami, ako to vzdy beries, nerobis z toho tragediu /ja by som bola hotova 😝 /, proste prisposobis sa situacii..
gregus, poznam tie bolesti klbov, ja som v tehu spavala vzdy len jednom boku, lebo kes som si lahla na druhy, tak ma Tamarka kopala, akoby som jej nieco prilahla 🙂 ..no a tak ma potom priserne bolel klb..au

alica147
17. dec 2008

ahojte 😀 my sme dnes trhli rekord v spaní,večer Mirko zaspal o pol siedmej a vstal o osmej ráno 😀 papal v noci dva krát; ja sa normálne citim vyspatá 😀 😀
didi prajeme skoré uzdravenie Thomaskovi ☹ a z čoho teplotuje?

idem si vyfukať vlasy a ideme pobehať po obchodoch plienky nám dochádzajú 😎
Leni inač aj mám poobjednávane darčeky čo neprišli a už mam tiež z toho nervy bo nevim čo budem robiť ked neprídu,vela času už neni
tak sa zatím majte 😉

dora01
17. dec 2008

dobre ranecko!

chorym detickam prajem skore uzdravenie.

my sme mali tiez suprovu noc, kojili sme sa len 2 krat a asi 4 kret som davala dudel 😀

muz rano zaspal do roboty, asi je to tym pocasim, mna bolia kolena, hrdlo a este aj zub mudrosti sa ozval, som si musela dat v noci ibak, lebo som koli tomu zubu nemohla spat.

aj ja chcem ist doplnit zasoby, len neviem chcela som ist napesi s kocikom, ale vsak chcije a chcije 😠 😀 😀 😀

pondelok
17. dec 2008

Ahojte maminy
no my sme dnes nemali az taku dobru noc, mala sa zobudila o 2 v noci a to sme sli spat o 12, strasne zacala plakat, tak sme ju dali k nam do postele chytila moju ruku a tatinovu a zaspala, rano sme vstali o 8, teraz opat spi od 10, a poobede pojdeme do mesta, lebo pride kamion alebo bus Coca cola 😀 tak sa pojdeme pozriet i s kamoskami,
vsetkym chorym zelame skore uzdravenie,
co sa tyka abuma, zuzi foto poslem ked bude mat Michelle 6 mes. v mikulaskom, este musime tyzden pockat a bude mat pol rocka 😀
i ja idem este do DM na kozmetiku a drogeriu
nastastie zaparenina ustupuje, spruchujem ju snad 10 x za den a vetrame o sto sest
no asi tu nikto neni, tak zatim pa pa

zuzpolka
17. dec 2008

ahojte 🙂
dididi, ako je Thomaskovi? ☹ ach jaj, akurat teraz sa musia tie choroby hnusne širit ked idu vianoce ☹ 😠
ja poobede volam za vysledky, som zvedava 😖

inak dididi , nevadi ked to nejde poslat ja ti verim, že to maš 😀 😀 😀 ale kde mam ja dlžne??? 😕 😕 😕

dididi30
17. dec 2008

zuzka adi mati a radka luci, dakujeme, snat to zvladneme, teraz tak viac thomasko hajuska, lebo som mu dala sirupik, moje zlaticko ☹ boli sme aj tamcu do skoly odprevadit a aj v meste a bol zlaty, tisko sedkal, podriemkaval a maminka kupovala 🙂

juj baby keby ste videli ake su tu zlavy, normalne u nas sa cinaci nechytaju, ze 70%zlavy, totalne vypredaje a to vsetko znackove oblecko, no a vsetkym som nieco nakupila 🙂

inak ked si vas tak citam, hned vidim kto ma cita a kto nie 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😅

belka
17. dec 2008

ahojte maminky 🙂
my sme mali celkom dobru noc - zaspal o 9.30 a zobudil sa o 8.30 a medzitym tak 4 x bol hore. tak sme sa dobre vyspali a najma ja. Keby spal kazdu noc takto tak som celkom spokojna 😉
prave sme dosli z Kauflandu z Race - len teraz ho otvorili - celkom lacny, bola som prekvapena.
no nic idem robit spenatik 😀

dididi30
17. dec 2008

gregus mna klby boleli tiz len v tehu, ako luciu, ale hrozna bolest, dufam, ze v starobe to nebudem mat 😝 🤐

luci, ale, to vazne by si tak prezivala? no ja tiez trocha prezivam, ale sak to sa dalo cakat, to bude taky kolobeh, tamca donesie a thomasko to od nej schyta, no co uz 😖 🙂

adi, vlasy vyfukane? uz sa asi vyzivas v obchodoch 😀

zuzka, no ty mas priezvysko s dlllllllllznami 😀 a ja ich nepouzivam 😀

kikaamajko
17. dec 2008

Ahojte, vy si chodíte po obchodoch a ja tu kydám hnoj, no čo už 😀 😀 😀 😀
Ale týždeň pred vianocami by som chcela bývať v meste aby som sa mohla precháádzať po tých vyzdobených uliciach a obchodoch.
Ja ked chcem ísť s Majkom na prechádzku tak musím zobrať psov aby sa mal na čo pozerať že aspoň 20 min tam vydrží. Ešte ani raz sme nestratli na prechádzke človeka a ked ide auto tak to je zázrak 😉
Didi a Tamarka išla do školy, už jej je lepšie? Chudák thomasko, aj ostatné choré detičky.
Andrejka dneska som volal tak balík mi včera poslali, chcalabohu dúfam že príde do vianoc. Ešte čakám jeden, a z 1 firmy mi poslali SMS že do vianoc nepríde, no nech si to potom strčia. 😖

megi76
17. dec 2008

Ahojte mamusky 🙂) Tak opät sa hlasime, ako sa mate? nam uz celkom pekne vidno dva dolne zubky 🙂

Chcem sa spytat, ake ste kupovali vy stolicky na papanie pre deticky? Ja chcem kupit Brunkovi na Vianoce, tak poradte.... A este nieco... Uz mozu nase deticky v nich naozaj sediet? Lebo jedna znama je detska sestra a vravela mi, ze dokym on sam nebude sediet, tak by som ho do stolicky davat nemala, tak teraz neviem... Aj ked co citam, tak pomerne vela z vas uz deti do stoliciek dava....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre