Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

zaza_na
21. dec 2008

lucia, nerezove veru ani ja nexcem. ani za svet. aj ked teraz su vraj uz aj take, co sa nedocapkaju 😉

lucia31
21. dec 2008

zazi, no, to by som brala...mne ked do kuchyne zasvieti slnko, tak radsej stiahnem roletu 🙂

dididi30
21. dec 2008

luci diky 🙂

ja tiez som za 5 rocny rozdiel medzi detmi,je to super ale zas tamca je riadna hyperka a ako chalan tak mam aj ak dost 😝
fuha vy mate nenormalnu vahu 😕 😀 mas co robit, ale ze je to tak? zacne behat a kila nikde 🙂 ved janko nevyzera mucko , proste to vybehal

tamca a thomasko su taki isti, tamca bola gulatucka ale mala lahke kosti, thomasko to iste, pekne rovnomerne rastu.....kamoska ma dcerku a ta mala vzdy kratke nohy a dhly trup, tamca ako modelka, dlhe nohy a trup ako ma byt🙂
no nech su aki chcu len nech su zdravi 🙂

zazi aj ja som zvedava, potom hod foto 🙂 javascript:addEmoticon('😉','vBody')

dididi30
21. dec 2008

inak luci ja odpadnem ty tam mas furt tie kolaciky ani ti ich nevymazali, moj stromcek este nebol vobehu a uz mi ho vymazali,to nieje feeeeeeeeeeeef 😀 😀 😀

dididi30
21. dec 2008

bozenko u nas kazdy spi, aj vy spite/ 😕

jaj co budem robiiiiiiiiit? 😀 😀 😀 😀

dididi30
21. dec 2008

no jasne tu nikoho, tak dobru nocku 🙂

lucia31
21. dec 2008

didi, nespim, neboj, peciem 😀
no, mne to nevymazali asi preto, lebo som tam napisala, ze to vymazem 😀 ...ze by som hodila aj karamelove bozky? ty si ten dobosovy rez dala drzat radsej Tamarke, aby tam bolo dieta? jednoducho si to zamaskovala 😀

lucia31
21. dec 2008

didiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, akoze nikoho?! 🙂

dididi30
21. dec 2008

luci presne tak zamaskovala som to 😀

a co pecies?
ja chcem este nieco slane ale co?

dididi30
21. dec 2008

no kdeze si 😀

ja idem, lebo drobec spi uz 4 hodiny, nechaaaaaaaapem, boze inokedy ma uz prvu davku cici za sobou 😅
tak sa maj pekne a dobru nocku 🙂

lucia31
21. dec 2008

didi, pri sporaku 🙂 ale u som tu, predstav si, ale peciem dalsiu davku stangliciek 😀
tak dobru nocku 😉

alica147
21. dec 2008

😕 😕 😕 😕 zaspala som pri telke 😀 😀

Jarka sa luči mám vám povedať že dobru nocku,dlho jej načitavalo stránky 😝

dakujeme dodatočne za gratulácie 😉 😉

luci ahoj 😀

lucia31
21. dec 2008

alica ahoj a dik za mailik, som sa nasmiala 🙂

dididi30
22. dec 2008

dobre ranko vinsujem 😀 😀 😀 😀

dnesna noc bola suprova a viem preco, lebo som mu dala sirupcek, asi ho bolelo brusko, preto ten plac 😒 no a asi som nasla zavadu jeho placu, proste mava stale koliky, najma ked ho kojim, bo ja opica zjem kadeco a on je moj haklivcek 🙂

luci, hm tak dobru chut, ale aj tak okostovala by som 🙂

jaruska dobru nocku 😀 😀 😀

kostri
22. dec 2008

kuki 🙂 puki nebude 😖 😀 😀 😀
andrejka,my stromcek staviame az po vianociach 😀 😀 😀
no ked tak kukam foto vase,ja mam najspatnejsie ☹ nevjem fotit ☹ a uz vobec nevjem robit s tymi programami 😀 takze kukajte take fotky jake mam a hotovo 😀
gali dik,urcite to bude chlapcek a urcite prespi celu noc 😀

krazu no vraj dostal povolenie tak prestavovat 😕 bol celkom navrchu a isty cas sme koli nemu aj teplu vodu nemali 😠 teda mali,ale koli teplej sme museli vypustit litre studenej a ratali nam ju jak teplu 😠

dididi30
22. dec 2008

jaruska ahoj, ale sak ten co dala ada prednedavnom je uplne lahky, ked som to aj ja zvladla, antitalent, tak musis aj ty 🙂
no a jasne, nieje nad obycajne fotecky, tiez su ozajstne 😵

a inak necistas,ze som ti vinsovala dobru noc ☹ tak ty ma necistas? 😠

kostri
22. dec 2008

dudri,no super ze nemusis byt sama s malou,veru je to o nervy,moja sesternica bola sest rokov doma s dvomi detmi a chodila dva krat denne do obchodu aby mohla okrem toho detskeho rozpravania niekomu povedat aj:dvadsat dekov malokarpatskej si prosim 😀 😀 😀
moj muz tiez fajci aj ja som fajcila,prestala som pol roka pred tym ako sme zacali skusat otehotniet 😉 muza teraz vselijako nahovaram nech prestane,bo hrozne grhle a jeho otec zomrel na rakovinu hrtana ☹ tak sa bojim ☹

luci moja ma 6,5kg a tiez sa nepretaca 🙂 takze vahou to asi nebude 😉 zajtra zas ideme cvicit 😒 a kazdy den s nou cvicim styri krat 😒 trosku sa to zlepsuje

radka no stastie ze to tak dopadlo 😲 keby vam volakto zazvoni na zvoncek tak vybuchnete 😲

zazi u nas robia lacne kuchyne,my si tam chceme dat vyrobit..ale za to sem do zamkov asi zo ziliny nepojdes,co? 😀 😀 😀

dididi30
22. dec 2008

jaj a toto som aj ja chcela,ze napr moja tamca tiez bola tintiko a tiez sa nepretacala tak skoro ako thomasko a nelozila nestvornozkovala rovno behala, takze fakt to nieje vahou 🙂

dididi30
22. dec 2008

no jarus zase si ma prehliadla, ako vzdy 😠 tak sak pockaj 😝

alica mas ip 🙂

dididi30
22. dec 2008

lucia 36 peknu fotecku si pridala, natalka da pekne smejka 🙂

inak nas drobec spi uz vyse hodiny 😕 no asi uz dnes nebude spat vobec 😒 🤐 ale neva nech sa vyhaja 🙂

alica147
22. dec 2008

Haničke mojej nevestičke želáme všetko naj k polročku a Miruško posiela božtek na noštek 😵 😵 😵 😵 😵

alica147
22. dec 2008

A Ahoje 😉 dobré ranko,
ja som dnes super vyspatá,konečne,preto že som celý večer prespala pri telke 😀 😀 😀

didi dík za ip,ešte že ťa mám 😕

idem dnes konečne na nákup vianočný potravinový,bo ešte nič doma nemáme 😝

alica147
22. dec 2008

kuki moje koláže,sneží mi v albume 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucia31
22. dec 2008

dobre ranecko, chlapov som vystrcila k svokre, ye kludne sa tam mozu aj naobedovat 🙂 , tak mam ako tak veget...
kostri, a co cvicite? mne ju doktorka inak chvali, ze je sikovna, pevna, ale asi len v poradni, lebo tak je zvedava, tak sa vykruca na vsetky strany, ale doma je lenoch...v karte mame napisane, ze pastozna /rozumej tucna 🙂 /, ale sikovna.... 😉

lucia31
22. dec 2008

a Hanicke /kraaasne meno/ prajeme vsetko najlepsie k polrocku a posielame pusinky, cmuk, cmuk..

dididi30
22. dec 2008

jaj jarka hanbim sa 😔 😅 ja som vam ani nezablahozelala 😀 tak vsetko naj naj,vela zdravicka a pekne ju vyhoduj, pre toho mirka 😀 😀 😀

alica, nadherne 😵

luci co 😲 ja by som tvoju lekarku zabila 😠 ze tucna 😅 akurat je 😉

lucia31
22. dec 2008

alica, aj mne 😀

lucia31
22. dec 2008

teda, uz aj mne, som ti ukradla vlocky 😀

alica147
22. dec 2008

dobrá haluz,nie? 😀 😀 😀 😀 😀

lucia31
22. dec 2008

no, a kopec inych sa tam da najst 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre