Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dadaga
22. dec 2008

didi co ti na tej astme budu robit? spirometriu? ci ako?

dididi30
22. dec 2008

dadi....ja mam vanilkove rozky , lienecke, dobosovi ako ty 😀 a este aj banany v cokolade a z bebekeksov a to vsetko sama a prvy krat, som na seba hrda 😵

hej spirometriu, no snad to bude lepsie, skor ma trapi tlak, furt beha kde chce 😀

jaruska, joj hanicka je taka zlatunka, krasne satky a vobec krasne foto 😵

kostri
22. dec 2008

jaj gali,ronan kiting? 😀 to tez nemosim 🙄 😀 😀 😀 zahraj hraj 😀 😀 😀
a co my nemame pekny stromcek? 😔 ked si napisala ze krajsi jaj ma zuz si nevidela? 😔 😀
no pre nas je nas najkrajsi!! 😉
kuki puki sa pise takto:davaj pozor-ze:kukipuki 😉 😀 😀 😀

tak kuki puki na nase polrocne dievcatko 😉

gali,ale my sme mali otrasnu noc,vy ste sa vydrichmali,no ja asi v nedohladne 😒

andrejka boocik?? 😕 milujem!!!a ja ze co mam taky umasteny notbuk 😅 😀 😀 😀 inak som akurat dopila meltu,tak berem zachod do izby 😀

dobru nocku vsetkym
a grazi,zuz,gali,dudri..deticky nech uz nie su chore 😢 dufam ze som nezabudla nekoho napisat,aj tak ich je dost ☹

do zajtra vsetci vyzdravte 😀 caarymaaaryfuck 😀
dobru,papapa

dididi30
22. dec 2008

jarka, no ja ho mozem........ty co pocuvas? nirvanu? 😀 😀 😀

sak aj vy, ale az po nas mate pekny stromcek 😀 😀 😀 jaj sak zartujem, tak ja uz nebudem ☹ 😀

tak kukipuki, ja sa asi pokakam, no asi dobra nalada,zeby vianocna? 😲 😀

meltu pijem aj ja a furt do nemoty a potom mam cici ako kamene, ale ked ja to tak lubim 😝 😀

dobru nocku moja......inak ked si to prelozim teda to cary mary fuck do angliny,tak mam dost 😲 😲 😀 😀 😀 este, ze ta poznam 😀 😀 😀 😀
dobru nocku 🙂

jaj zas budem mat monolog, no neva......

dididi30
22. dec 2008

pardon nie do angliny ale do slovniny.... 😀 😀 😀

dididi30
22. dec 2008

a nestresujte baby, sak vianoce az v stredu aj to vecer 😀

a ozaj ked sa u vas davaju darceky|? vecer ci vo stvrtok rano 😕 😀 ???

dididi30
22. dec 2008

dobru nocku, uz asi varite kapustnice alebo este upratujete, tak prijemne trapenie ci prijemne spanie 😀

dobru nocku 😵

alica147
22. dec 2008

didi jasne že večer šak ja už teraz nemožem vydržať 😀 😀 😀 jak malé decko 😀

dobru nocku mamičkám aj detičkám aj tatom 😀

krazu
23. dec 2008

dobre ranko 🙂

tak ja som vcera napiekla, az dva kolace a jedny slane 😀 😀 😀 , nam to bude stacit. a vecer sme robili stromcek tak som sem vcera nestihala kuknut

blahozelame hanicke aj michellke, david posiel velky bostek 😵 😵

pisali ste o sporakoch, jaj Dora to ste teda ozaj mali velke stastie, my mame sporak s poistkou, ked zhasne plamen tak sa vypne aj plyn

dididi30
23. dec 2008

dobre ranko

krazu a ake slane si piekla, ja prave cumikujem po niecom slanom, rozmyslam o syrovych slimacikoch, svokra ich robieva a chutia ako chipsy 🙂

alica147
23. dec 2008

ahojte 🙂
už vypekáte od rána? 😀 ja idem ešte nejaké drobnosti pokupiť,servitky vianočne som zabudla tak bude mať malý rovno vychádzku

kamoške sa ráno narodil synček Samko 😵 😵 😵

Majuškovi strapáčikovi gratulujeme k pol ročku 😉

krazu
23. dec 2008

aj my prajeme Mariankovi vsetko naj... naj.... naj.... 😵

didi, piekla som take s bryndzou a kyslou smotanou, aj sa mi podarili
250 g hl muky
250 g bryndze
250 g masla
trochu soli
1 caj.lyzicka sody bikarbony
2 poliev.lyzice kyslej smotany
2 žltky
2 bielky na potretie, rascu alebo mak na posypanie

vsetko sa to vymiesa a da na hodinu do alobalu do chladnicky aby sa to lepsie valkalo a potom sa to rozvalka a prelozi na polovicu, potom na stvrtinu a znova rozvalka, takto zo 3 krat a potom sa vykrajuju stvorlistky, podla toho ake mas formicky, ja som vykrajovala stamprlikom. a pece sa to na 180 st.

dididi30
23. dec 2008

majkovi vela zdravicka 😵

fiha pekny vianocny darecek ma kamoska🙂

krazu, vyzera to zaujimavo, urcite ho vyskusam 🙂

dora01
23. dec 2008

dobre ranecko!

vypekate? 😀 dnes isiel muz posledny krat do roboty v tomto roku, teda dufam 😀 Od zajtra ma volno az do 4.1. sa ani nepamatam kedy bol tak dlho doma, myslim, ze pred rokom. takze budem mat aj ja dovolenku, vsak nech si uzije syna 😀 😀 😀 Lacko ma akurat take obdobie upiostane, dokonca aj na rukach pisti 😕 Mozno mu pojdu zuby 😉 😀 😀 😀

dora01
23. dec 2008

aj ja sa pripajam, vsetko najlepsie majkovi zlatusikovi 😀

dididi30
23. dec 2008

no tak my sme mali krasnu noc a pyzamo mokre, co take som mala nakiate cici, ale neva, vyspana som do ruzova 😀 a aj teraz haja uz druhy krat 🙂

ja cakam kym sa zobudi a pojdeme do mesta este nieco nakupit a potolm dokupit nejake malikovecky a mineralky 😉
inak mi paradne tecie z nosa, hm este neviem ako je na tom tato 😒 , takze cakam,ze do noveho roka budeme opat vsatci chori ☹ no neva, ale naladu mi to nekazi 😀

krasny dnicek a hodte okostovat kapustnicu, ked uz mate navarenu 😝 😀

dididi30
23. dec 2008

jaj a toto som chcela, sak ja som az teraz pobalila darceky, hm a to nie vsetky, bo tamca je uz hore 😖
tak poobede to este dokoncim ,tato sa zabavi s detmi 😉

dora01
23. dec 2008

didi, to je fajn, nalada musi byt 😀 , mna boli tak zub, ze mi to vystreluje az do hlavy a co zabyjem sa 😀 😀 😀

a tiez ma hrdlo boli uz niekolko dni a soplim, Lacko zatial odolava

dididi30
23. dec 2008

jaj adi, esteze ta citam 😀 sak ja nemam servitky, no idem na papier napisat, hoci viem ze ostane ten papier doma, no sak ako vzdy, hehe 😀

jaj a one unas pocasie ako v anglicku, mrholi, rano hmla bola.....no dufam,ze aj zajtra tak bude, bo budem sklamana ☹ 😀 😀 😀 😀

inak som este prach neputierala, ale to asi az vecer, lenze ide zahrada, no co ja viem....ale sak to bude rychlovka, tak hadam bars kedy, alebo zeby pred novym rokom? 😀 😀

radka, aj nas tato uz bude doma, ale az od zajtra rana, bo on len nocne mava 😎

dufam,ze je to vsetko 😕 😅

jaj a mala som na vas jednu otazku, cize kto mi na nu neodpovie, tak viem,ze ma necita 😠 😀 😝 😀

dididi30
23. dec 2008

jaj radi, no tatk ty to mas este veselsie s tym zubom 😀

no a hrdlo ma boli uz tyzden, bozenko uz mi to fakt ide na nervu ☹

ty kokos, sak ma je zase plna strana, jaj jaruska ma zabije 😕 😀 🙄
jaj jarus, mas pekny stromcek, uz som ti to pisala? a ronan je super, jasne? ak sa ti nepaci,tak o nom nepis, nikdy vice, lebo ta nebudem citat 😠 😀
a nerob sa ze necitas, heeeeeeej 😠

adi, diky za emailiky, juj som rozposlala dalsim babam 😀
inak nechapem vam sa tam zobrazi meno aj priezvisko a ked vam idem nieco preposlat, tak mi to neodosle, mam nervu z toho 🙄 ale neva, no... 😀

dora01
23. dec 2008

my nebudeme mat klasicku veceru. Kapustnicu si dame az u nasich 😉

najskor klasika pripitok, oblatka, krupicna kasa, potom take makopve jedlo, si neviem spomenut ako sa to vola a namesto kapustnice- biela polievka so zemiaki, haluskami a hraskom- to jedavaju u manzela doma a mne sa to celkom paci. Kapra nebudeme mat, ale peceneho pstruha a pecene zemiaky. mama sa mi uz minuly rok cudovala, ze preco nemame klasiku kapustnicu, salat a kapra, ale mne je to viac menej jedno, sak kazdy rok si to nejako obmenime. Hlavne, ze sme spolu 😀

dididi30
23. dec 2008

ahoj moja, no chod uz nieco robis, bo furt zamoris priestor a este k tomu aj za virujes 😠 tahni 😝
(jaj to sama sebe pisem? 😅 ) 😝 😀 😀 😀

tak sa majte 😀

dora01
23. dec 2008

a darceky si davame klasika vecer 🙂 sak kto by to vydrzal do rana 😀 😀 😀

dora01
23. dec 2008

gali, neboj nebude ta plna strana, lebo ja mam dakedy pocit, ze si tu tiez pisem sama so sebou 😀

dora01
23. dec 2008

ako napriklad teraz 😀

dididi30
23. dec 2008

ze robis 😀 robit ale sak kaslem na to, lepsie ako s kolikom do oka 😀 😕 😀 😀 😀

jaj radus mame to podobne,, ale ja od muza nemam ziadne zvyky, u nich len pripitok , oplatka a ryba s ryzou a cav a pa, no u nas na vychode od kapustnice az po rezne 😀 no tak tak to bude u nas a este opekance s makom, mnaaaaam 😝
zakusocky...
no horsie,ze ja furt viem, co dostanem na vianoce, bo ja si vyberam 😀 no neva, hlavne sa tesim,ze prekvapim inych 😵
takt tak hlavne ze sme spolu a sami 😵

jaj mozem uz ist, sakra 😀 😀 😀

dora01
23. dec 2008

no opekance sa to vola 😀

dididi30
23. dec 2008

radka mas jednotku a hviezdu na vrch, odpovet bola vycerpavajuca a viem,ze ma citas, teda aspon teraz si si ma precitala 😀 😀 😀

tak kukipuki(sorry jarus) idem sa naparit a nachystat von, cavseko 🙂 😀 😀 😀

dididi30
23. dec 2008

radka u nas su to bobalky , tie opekance 🙂

jarka necka sa ti? 😕 😀 😀 😀

no nisto ja idem, heeeej 😀

dora01
23. dec 2008

co znamena vlastne kukipuki?

vcera rano som sa zobudila, nejak som bola mimo, muzovi som povedala namesto dobre rano kukipuki 😕 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre