Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dididi30
27. dec 2008

leni, no ta nive silk je skor na letne obdobie, potrebujes plet premastit a fakt skus ten krem je dobry a nerobia sa z neho vyrazky, ja som uz kadeco odskusala, fakt 😀 😀 😀

jarus a ja sa ti tu rozpisujem a ty o inom, no nist ☹

greguska
27. dec 2008

jarka, ale kde... to som niekedy taká unavená, že zaspím tvrdo, ale neverím tomu, že by ma maťko nezobudil, to je materinský pud čo ma vytrhne zo sna 😀 a keby bol tichučký, tak ho nechám tichučkého v postielke 😀

no hanička ti dnes asi chcela ukázať, ako maťko bežne spáva 😝 😀

a s tým zaspávaním, aj mne by to asi bolo ľúto, takže neboj, si normálna 😉 mne už raz vadilo aj to, keď sa maťko pri mužovi rehotal a pri mne nie, lebo on je s ním 10 minút za celý deň a mne to skrátka prišlo nespravodlivé. ale už ma to prešlo.
povedz viol, nech ti nechá tvoje dieťaťko, že si ho chceš uspať sama a basta fidli 😠

greguska
27. dec 2008

gali, vyskúšam ak ho niekde uvidím, teraz mám z avonu, že na zimu, ten je taký mastejší a tiež vitamínový.

no ja idem toho krpca tuším zobudiť, teda, však on je tu pri mne, ani ťukanie do klávesnice ho nebudí, a už som zožrala celý balík chipsov a on drichme....asi dobieha zameškané. čo včil ? 😅

kostri
27. dec 2008

gali,ty si taka potvora 😠 ja ked sa tu rozpisujem,sa na teba nejedujem,ze tu neni si 😠 a ty hned vystartujes,ze sa ti nevenujem 😠 a este aj mi neodpovies na otazku 😠 skoncila som s tebou 😠 😠 😠

teraz si ma vyprovokovala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

a jednotak je jednotacik z jednoty 😀

gregus,fuj,to som si vydychla 🙂 sak jasne ze sa zobudis 🙂 co bys to bola za tatramatku 😉

alica147
27. dec 2008

hola hola my už spíme 🙂 kupete? 😀

krazu
27. dec 2008

alicka, aj my uz spime, no dufam bo ostalo v spalni ticho 😀 😀 😀

kostri, maly spinka v postielke sam a v noci sa kojime uz len 4-5 krat, ale aj to sa mi zda velmi vela, na to ze do 5 mesiaca prespal skoro celu noc, budil sa len raz okolo tretej-piatej rano 😠 😠

a didi ma pravdu, aj mna vymazali teda davidka 🙄 , vraj treba aktualnu fotku ako keby dado nebol aktualny 😎

alica147
27. dec 2008

my sme tuto noc papali o jedenástej večer a čuduj sa svete potom až o pol šiestej ráno,no mohlo by mu to zostať 😉

alica147
27. dec 2008

didi nemám teraz múzu na fotky,musí ma kopnuť -tá muza- a potom ich zase zopár nasukam 😀 😀 😀

dididi30
27. dec 2008

alica aj my uz taky cas spime 😀 upratovala som si oblecenie, jaj boze, ale mame handier a furt je co kupit 😀 😀
no tak co muza je na bode mrazu? netopite v byte ci pod perinou🙂)

jarus 😀 😀 😀
inak ten caj ci co na e....tu pisu na letaku,ze tehotne a kojacie matky mozu iba po konzultacii s lekarom, jaj boze, sak tu tehotne a kojacie matky nemozu nic, total zdochnut 😝 😀 😀 😀 😀 😀
jaj ale ja si to aj tak kupim, a to musim mat caj? bo tu som videla tabletky a prasok do vody🙂

zuzkrazu, no sak to aj ja nechapem 😒 😀

no a baby ja som taka happy, normalne som tu nasla caro a nie v ceskom obchode ale normalne v anglickom, tak sa s nim nemusim vlacit zo slovenska 😉 a stoji tolko co u nas, tak paradicka 😉

alica147
27. dec 2008

didi ja tiež caro milujem aj päť za den vylucham 😀

včera inak dávali u nás v správach už tie vaše vypredaje 😀 😀 😀 😀
nám teraz priniesli z Anglicka pre malého kopec vecí,pančušky dvoje,body,teplákovu supravu lonsdale,protišmykové ponožky 😀 😀

dididi30
27. dec 2008

adi sak tu su zlavy aj kazdy mesiac, pride tovar a na druhy mesiac zlava na nom, ja uz len v tedy kupujem...tu je to ine, tu sa to mina, tak im nieje luto davat zlavy.....
sak tu su zlavy aj 70% normalne psycho a najlepsie ked este na tie zlavnene daju ze kup jedno a druhe zadarmo, to uz je konieeeec 😀 😀 😀

sak mne uz ani kava nechuti, caro je fajn,,,,,,,len na rano si davam do cara lyzicku nesci aby som nahodou nezaspala 😀 dobra to je vec a este aj zdrava.....

inak moj drobe strasne malo vypije , co sa tyka mliecka, cim dalej tym menej, fakt len od smadu...ja mam take deti oni moc mlieko nemusia, no zas nemozem poveda, on toho vypije viac...
mne sa stale nalievaju a cim viac zjem tym viac.....ja sa bojim ako to zastavim, mam pocit,ze bude problem 🙄

alica147
27. dec 2008

a neboj to same sa ti potom zastaví teraz to nerieš ja by som chcela malého kojiť do troch rokov 😉 😀 😀

dadaga
27. dec 2008

ahojte, hlasi sa marod... no dneska to je hrozne...som Luka uspavala a musel prist manzel... lebo som stale kaslala a maly nie a nie zaspat.. uz som zufala...mam aj atb...aj sirpu a aj kvapky od kaslu a ziadne zlepsienie... sa normalne bojim noci co bude....zase budem spat v obyvke...teda spat ako spat...bdiet a behat do kupelky... hruza...

no baby musim sa pochvalit Luko uz sedi.. pekne sam... sice ho chvilkami este obcasne hodi ked sa zacne jedovat a tak....ale inak aj ked sa hra krasne sedka... tak sa vytesujem.....ale tie zuuubky stale nic... no hruza

alica147
27. dec 2008

ja ináč už nescu nepijem od mája ked sa mi v tehu začal zvyšovať tlak a odvtedy som ešte ani jednu nevypila len caro 😎

dididi30
27. dec 2008

alica 😀 😀 😀 😀 😅 😕

sak aj ja, ale hlavne kvoli tomu,ze mam fajne cici 😅

dadaga
27. dec 2008

didi neprovokuj...ja ti z mojich polovicu darujem ☹ ☹ ☹

emmillya
27. dec 2008

Ahojky 🙂 , tak sa po sviatkoch hlasime aj my. Mala je uz zdravsia, aj sme absolvovali nejaku tu navstevu 😀

Didi, tie vypredaje fakt zavidim aj ja, viem si predstavit kolko handier by som nanosila domov ja 😝

Inak som totalne na nervy.Mala nam zaspava v kociku, to by nebolo nic. Ale v poslednej dobe poobede pride na nu okolo siestej, pol siedmej totalna kriza, nervozna je, chcela by hajkat. Tak sme ju zo zaciatku davali, no spinkala len pol hodinku a vstala taka cula ze nechcela spat ani o desiatej. ☹
tak sme skusili inu fintu -ked sa zobudi ,tak sa ju snazime uspat -no take nervy chyta, normalne sa mi zda ze je to prve trucovanie, plac 😢 podari sa nam ju niekedy uspat v kociari , inokedy vystraja aj hodinku a viac
nijake take cicikanie, dohovaranie vobec neplati, no ja nechapem 😒
Normalne vam zavidim ze vam deti zaspinkaju vecer same. Skusali sme ju nechat nech sa vyplace - totalne bez efektu, tak sa rozlutostila az hikala ☹ ,tak u nas tie teorie o tom ze kazde dieta sa nauci spat nejak nefunguju 😠
Tak neviem ci robime nieco zle ci co 😝

alica147
27. dec 2008

dadi čavko vás to už tiež nejako dlho drží a čo máš zápal priedušiek?

didi 😉 😀 no ale fakt do troch rokov a by mi to aj preto vyhovovalo že ja som pred tehu fajčila a už nikdy nechcem tak čím dlhšie nebudem tak hádam o to menej ma to bude lákať 😝

emmillya
27. dec 2008

pisem jak hotentot -ze poobede okolo siestej, pol siedmej 😀 , to poobede tam nema byt

dadaga
27. dec 2008

alica sak neviem...na pohotovost sme sa nedostali kedze tam bolo ludi a ludi..atb mam...ale hej asi priedkusky to budu, alebo hnisava angina...

dididi30
27. dec 2008

dadi aj ja tak kaslem, astma k tomu no hruza...davaj si sprej na astmu ak mas....a ten cibulovi sirup si urob, heeej 😀

jaj dadi sak kazdy mi dava cici a nic sa na mna nelepi, vies ake je to hrozne vystrih a nic tam? 😀

emili, no sak to mi je jasne, neboj niesom sama, maniakuje tu kazdy, ved nic ine sa tu robit neda a este byvam pri meste.... 😀
no bude to zniet brutalne, ale nechaj ju vyplakat, ukaz jej,ze toto je tvoje miesto, pobozkaj ju a k tvaricke jej daj nieco z teba, napr pyzamo...
alebo si ju daj do vasej postele, vase vankus k tvaricke alebo si ju daj k svojim cicikom
😉

dadaga
27. dec 2008

no idem kaslat dalej tak sa tu majte a drzte palec nech ma to skorej prejde...papa

alica147
27. dec 2008

emmilly ahoj,aj Mirko zaspával v kočíku som ho to ja chutná naučila ale potom som si jedného dna povedala že na spanie má postielku a spí tam,ked moc protestuje tak ho proste nenútim spať;
no a večer ked je už taký jak ty píšeš tak ho do šiestej nejako zabavím o šiestej okupem dam papať a uloží na noc

krazu
27. dec 2008

emmillya a keby ste skusili malu este daku polhodku- hodku prebavit aby zaspinkala neskor, mozno by uz spinkala celu noc

inac my tiez uz o siestej musime kupat, a potom papa a sup do postielky

emmillya
27. dec 2008

no didi k tej cici ju bars nedam, ficime na nutrilone, tak je o to trochen ine 😉 no urcite budeme skusat este nejake finty ,asi som velmi makka, neviem, no bolo mi jej luto ked uz bola totalne spotena a poriadne sa z toho placu nemohla ani nadychnut ☹ vtedy som to vzdala, no
alica to ho kupes kazdy den?

krazu
27. dec 2008

dadi, prajem rychle uzdravenie. aj mna chcela predvcerom premoct choroba, rano ma boleho hrdlo a riadne som kaslala.dala som si panadol, pila vela caju s citronom a muz zobral Davida von a ja som si dve hodky pospala a dako to preslo

dididi30
27. dec 2008

emili jaj 😀 😀 no tak cumlik 😀

aj ja som bola pri malej makka, teraz som tvrdas no a nik mi do toho nediriguje tak sa da 😉 😀

ja som malu kazdy den do roka, maleho kazdy druhy, ze vraj netreba, potom su alergie, no a veru pravda, sak mala ma exem....

inak ja ho vobec neuspavam, ja ho dam do postli a sam zahaja, automatika, alebo hypnotizuje lampu a vykecava jej 😀 a potom zavre oci a ani dudu mu netreba 😉

krazu
27. dec 2008

jaaj a chcela som sa spytat, vy co davate UM, davate uz 2-kove mlieko??

dididi30
27. dec 2008

juj zuzkrazu zavidim, mna to prechadza uz vyse tyzna 😲 ale nasadila som si homeo a je mi lepsie a tiez pijem vela a pekne sa hlieny odtrhavaju 😉

dadi nekasli 😀 😀 dobru nocku 😉

dididi30
27. dec 2008

zuzkrazu ja 1kove, ale z mojej cici, bo mam chudatka jednotky 😀 😀 😀 dvojkove nebude mat tak do roka, potom uz hej, bo chcem mu do roka davat len umele mliecko, teda ak ho bude lubit 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre