Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

greguska
8. dec 2008

matejko dakuje všetkým za gratulácie 😀

zuzpolka
8. dec 2008

dnes mame oslavencov???
tak GRATULUJEME 😀 😀 😀 VELA ZDRAVICKA 😉

No už mi vrči vysielačka, mala je hore, tak padam 😅 pa pa zatial, pekny den vam prajem 😀 😉

dididi30
8. dec 2008

pondelok, my mame od vcera, jupiiiii 😀 😀

emmillya
8. dec 2008

didi foto uz je 😉

alica147
8. dec 2008

dakujem všetkým 😉ale nei to nič zložité tak až taká šikovnica som zase neni;graguška hej,všetko v picase
didi ved ešte aj v juni je rak od 22.6.myslím

malý spal aci trištvrte hodku,už som celý byt povysávala, malý rád pozerá na vysavač,teraz je s tatom,idem poumývať 😝

dididi30
8. dec 2008

alica ja viem 😀 ale mne islo hlavne o to aby bol narodeny v juni a tiez v den tatovych narodenin 😀 😵

jej emili super, cacani ste 😉 tak teraz albumik 😵

krazu
8. dec 2008

ahojte 🙂

gratulujeme vsetkym dnesnym polrocnym detickam 😵 😵

baby my uz mame jeden zub vonku, ufff to to trvalo 😀 😀 😀

alica147
8. dec 2008

no krazu blahoželáme,my nič už mu vidno tie zuby a stále su schované 😀 😝

krazu
8. dec 2008

alica, neboj dockate sa 😀 😀 a dakujeme

krazu
8. dec 2008

alica, dnes som si bola kupit v dm ten cajik hipp natal pre kojace matky, mala som aj 50% zlavove kupony na december a pekne ma tam vytocili, tak dnes zacne akcia na tie kupony a oni nemaju tovar na ktory platia, vraj mozno v stredu. ak naco davaju akcie a zlavy ked nemaju tovar 😠 😠

dididi30
8. dec 2008

krazu gratulujeme k zubky, aj nase zubky odpocivaju, ale neva maju cas 😀

baby, ja som dnes malemu uvarila zemiacky s rascou, plus hrasok , a vajicko(zltok) vsetko som rozmixovala pridala mliecko a to je papa, mnam, tak maly ma domacu stravu dnes 😀 😀 aj na zajtra bude 😵

dora01
8. dec 2008

ahojte, uz sme spat, prezili sme(bola som autom) 😉 😀 😀 😀

dora01
8. dec 2008

didi,uz si mu niekedy davala hrasok. nenafuklo ho? lebo aj ja som uz nad hraskom rozmyslala, len sa trochu obavam, ci nebude moc prdkat 🙂

dora01
8. dec 2008

my mame dnes hippku spenatovu, len ju trochu zriedim s doma uvarenym zemiakom, lebo ta hippka je dost nechutna- az prilis spenatova 🙂

alica147
8. dec 2008

aj my sme mali hippku špenátovú ale velký uspech nemala,ledva zjedol polku 😝

dididi30
8. dec 2008

dora a kde ste boli 😀

ano ta spenatova je sila, tiez mu skusim zriedit, ale asi dam mliecko 😉
no mal hrasok v hippke a co ja viem, on pisti dost casto, takze neviem ci ho dulo ci nie
😀 ale sak uvidim ked mu zacne papaka travit 😉

inak ked so mu zarabala mliecko(umele, neodsavam) tak som miesto vody dala vodu zo zemiakov, no odporucam, omnoho lepsia chut 😉

syncek uz 2 krad zahajal a ja zohrievam obedik, nech sa v klude napapame, tak dobru chut k obediku
😵

krazu
8. dec 2008

dadovi zasa hippka spenatova chutila, a chuti mu aj vareny spenat so zemiakom

dididi dobru chut 🙂

alica147
8. dec 2008

didi dobru,my prcháme von,čafte zatím 😉

zaza_na
8. dec 2008

baby na slovensku, kde vy kupujete oblecenie na nete? ja som xcela pre manzela zupan, ale neviem, kde zohnat kvalitny, aby nestal cely majetok 😲 poradite? 😢

didi, ja ti tak zavidim to nakupovanie v UK. pozeram tu na Sk na nete a takmer pri tom placem 😔 😝 😀
hend by som nabehla do tkmaxx-u alebo marks&spencer... alebo aj next-u 😉

krazu
8. dec 2008

maly vcera a predvcerom papal brokolicu so zemiakom a vcera sa mu objavil taky cerveny vysyp na chrbatiku, tak uvidim ci mu to prejde, ci je to reakcia na brokolicu

dora01
8. dec 2008

didi, na nakupoch sme boli

no ten spenat spapal, ale netvaril sa nejak nadsene 😀

didi, tak ti zavidim tie ceny hippiek v anglicku, keby u nas tolko stali, tiez nevarim 🙂

kostri
8. dec 2008

jaj kto vas ma tolko citat 😠 vam svitori ?😀 😀 😀
ale bola som tu prvaaa 😀 😀 😀

kostri
8. dec 2008

gregus,hanka zaspi len na rukach vnutri,vonku v kocari a vecer na cici,to je kombinacia,co? 😒 😀 😀
andrejka,ja pijem kavu aj cierny caj doobeda,tiez som to isty cas vysadila,ze mala zato nespi.. 🙂 ale veru,nijaka zmena sa nekonala 😠 😀 ale kazde babo reaguje inak 😕
dora-ahoj radka 🙂

dora01
8. dec 2008

ahoj kostri, a ty ako volas? 😀

kikaamajko
8. dec 2008

Ahojte,
ja som dáko nemala na Pc čas. 😢 😢 😢 Nebola som na nete od piatku, takže ani neviem čo máte nové. Greguška gratulujeme oslávencovi a Krazu k zúbku.
My sme boli v sobotu v tej Žiline na výsluchu, pozdravovali sme mesto od Gregušky 😀 😀
Napapkali sme sa tam a domov 200 km.No paráda. Ešte že malý bol taký dobrý.
V nedelu nám nešla elektrika, dáky strom padol či čo to, a večer Kikuša dostala horúčku, tak dnes sme behali po doktoroch. Bola som aj s malým u nefrologičky, ten kanálik už má skoro v norme. 😉 😉
Hned sme boli aj na poradni máme 8150g.
Dúfam že ste všetci zdravý a tešíte sa na vianoce.

dididi30
8. dec 2008

tak dora ako ta mam vola dora ci radka 😀 , lebo ty stale didi, tak ako kostri 😠 😝 😀 😀 😀 😀 😀
a co ste nakupovali?

zazi, no hovor mi o nakupoch, boze sak take zlavy su a to myslim o na tie lepsie obchody, co primark je fakt uz pre mna podradny obchod, ale zas pyzamka odtial lubim 😉
inak ten maxx som prosimta pekne objavila pred 1 mesiacom, ja som nedychala a muz plakal , co som sa odtial nevedela vytrepat 😀 😀 😀 super vecicky 😵
a tesim sa na boxing day, teda povianocny vypredaj, to tusim premenim celu gerderobu v skrini 😀 😀 😀 😀

kostri, ja som vysadila tiez kavu sice aj kvoli vyssiemu tlaku, ale hlavne kvoli tomu,ze som si myslela,ze thomasko kvoli nej nespi, ale to nieje pravda, tak ja si dam sem tam cafe, hoci pred cafe uprednostnujem caro, je zdravsie 😉

krazu tak si dala do spenatiku zemiacik, ci len cisty papal 😉

kika ahoj,fiha co za vysluch ste mali?
no hadam ste aj vy ok a tesite sa na vianoce ako my, bo u nas uz stoji ozdobeny stromcek
😀

kostri
8. dec 2008

radka,ja sa volam jarmilka 😀 a moj mangel radko 😀
baby a kto su dnesni oslavenci? 😕 greguskin matko a kto este? 😕
krazu zubok? 😀 super 😀 uz sa to rozbehne 😉
didi a dik za rady 😀 si pokladik
ale som neska vzhladom na zhon co sa mi tu vyskytol necakane 😠 varila ryzu a mrkvicku 😀 malej chutilo 😀
greguska a vy ste ako papali neska?a co?ci uz si to pisala? 😅

dora01
8. dec 2008

ahoj galinka, kupila som lackovi na vianoce od fisheer price- take pohariky co sa na seba sk ladaju, hasicske auto a nakladiak, ktory ked ide, vo vlecke sa mu vyhadzuju take gulicky 😀 a este leporelo 😀

dora01
8. dec 2008

ja dnes drobca vlacim furt v nosici, stale pisti zeby fakt zuby? 😀

dididi30
8. dec 2008

kostri a ja ta nebudem volat jarka hej 😝 😀 😀 😀 😀

no a ja ti uz nebudem radit, bo sa mi vysmievas( 😀 ) ja ked radim davam 🙂 a nie 😀 to je cisty vysmech 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
no vidis ako ti malicka papa
😉
my sme mali zemiacik, hrasok, zltok a vsetko rozmixovane s mlieckom 😉
a ozaj sak si mala robit spenat 😲 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre