Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dididi30
6. jan 2009

suzie aj ja som z nitry ale tak 20 minut za nitrou, ci pred nitrou ci ako chces 😀 😀

emmillya
6. jan 2009

adi no to je fakt skoda, lebo si sa ucila skoro to iste co na vyske - aspon co spominali kamosky 😒

som ukazala mangelovi link - ze kukni co si idem kupit... 😀 ste mali vidiet tie oci 😕 ze ci si robim srandu 😀 a ja ze nie, ved co, spinave plienky tu teraz mame, tvoje spinave ponozky tak ja si nemozem svoje "sersany" len tak pohodit? sak to vyperem nie? 😀 🙂 on ze ci to srandujem 😎 ci ho skusam hihi 😀

suzie
6. jan 2009

didi, odkial presne? Nepozname sa? 😎

dididi30
6. jan 2009

alic no ale nieje neskoro, moj otec chodi na vysku este aj teraz 😀 😀 😀

luci co robis, pises roman? 😀 😀 😀

emily, veru pekne to vyzera ,ze? mna laka ta intimka to nemusi byt zle a zas periem kazdy den, to sa nezaspini od krvy a ked aj hej tak operiem rucne 🙂

dididi30
6. jan 2009

suzie BAB 😀 ale ja som tam aj niesom, vydala som sa tam 😀
inak nepoznas nahodou nejaku gabiku co ma ninku, pytam sa to kazdej nitranky 😀 😀 😀

lucia31
6. jan 2009

alica, to je pravda, aj moja sestra si teraz dokoncovala na vyske osetrovatelstvo, lebo do teraz bola len Bc, a to je akoby nic...ona zas robi v domove socialnych sluzieb pre MP zeny..
didi, mas tam pri fotke ikonku koupit, tak kupis a basta 😀 zadas tam fakturacne udaje,adresu atd., kde ti to poslu ..len este neviem, ci posielaju aj na Slovensko..musim pozriet...no, ja ked nenajdem ziadne take farebne krasne latky doma, tak tiez kupim, lebo to asi tazko usijem 😀

suzie
6. jan 2009

Didi, ako stara ninka? Ale asi nepoznam, jedine ze by chodili napr. plavat s nami, tam vsetkych este nepoznam...

emmillya
6. jan 2009

didi pekne to vyzera, ale ja som viac-menej srandovala 😀 este intimku by som mozno zvladla no 🙂

alica147
6. jan 2009

suzie v Záluží 😉

lucia31
6. jan 2009

jeej, ako husto, 3 prispevky naraz, a ze vraj tu nik nechodi 🙂

dididi30
6. jan 2009

emi sak to, ja jedine tu intimku, vlastne ju chceeeeem, ale az v paprili si jej uzijem, alebo kuknem cez anglicku stranku alebo si ju urobim sama 🙂 len neviem z coho, asi z flanelu 🙂

suzie, ta ninka ma 5 rokov ako moja tamca, neviem ci maju teraz babo....ta baba sa vola gabika

dididi30
6. jan 2009

luci no sak to ci sa to da na slovensku, kuknem nejaku anglicu stranku, ale ako sa to povie ta latkova vlozka, ci doslovny preklad alebo nejaky speci 😅

emmillya
6. jan 2009

didi do aprila bude este u teba tooooooolko nakupov ze neverim ze v anglicku take nenajdes 😀 usijes rucne?! 🙂 to budes silna konkurencia pre luciu 😀 potom hod fotecku 😀 😀

lucia31
6. jan 2009

no, na Slovensko neposielaju, len v Cechach 😝 nevadi, usijem 😀 ..alebo pohladam take iste aj tu, u nas..

dididi30
6. jan 2009

luci urcite su aj u nas bo baby o tom pisu tu na koniku, tak ja kuk nejaku stranku v anglicku 🙂

alica147
6. jan 2009

luci tak vy ste tiež jaká prosociálna rodinka 😀

dididi30
6. jan 2009

a inak deticky sa ako maju, bo nejako odbocujeme od temy 😀 😀 😀

baby viete co , ja idem spat, tak dobru noc 😀 😀 😀

alica147
6. jan 2009

didi 😕 to čo ?jaký rázny záver 😀 😀 😀

alica147
6. jan 2009

šak u vás ešte len osem hod nie?

emmillya
6. jan 2009

adi , nechaj didi ide asi sit , vsak? 😀 😉

lucia31
6. jan 2009

didi, co tak zrazu 😕 😀 ..ze spat?
alico, no, veru, ja psychoped v specialnej skole, sestra v DSS, manzel so zavislakmi, vies si predstavit, ked sa stretnene? to je debata 😀

lucia31
6. jan 2009

inak, dnes mi dal Janko hadanku: "Je to zelene, je to na strome, hadam, mami, co to je?, lebo ani je neviem co... 😀
neviete nahodou? 😕 😀

alica147
6. jan 2009

luci jasne 😀 😀

baby moj malý spí necelé dve hodky a už bol asi päť krát hore 😕 😕 že by to bolo zubami?

alica147
6. jan 2009

luci náááááááááááá šak hádam aj list by to mohol byť 😀 😀 😀 😀 😀 ak to neni zrovna na jesen alebo v zime 😀

lucia31
6. jan 2009

alica, no, to ti neviem poradit, moja spi 10 hodin vkuse a nie je hore ani raz, tak asi tak 😀 ...to cloveka nes...., ze? 😀

alica147
6. jan 2009

ale šak nie,ja to doprajem každej,my sme do nedávna tiež spávali ukážkovo,ked bol malinký tak tolko že som sa až nudila a čakalakedy sa konečne zobudí,ale posledné dni 😕 ,hm,horor aj v noci furt je prisatý.

emmillya
6. jan 2009

luci tak to ti aj ja tak zdravo zavidim taky dobry spanok u malej 🙂
adi minule mi obcas tiez take vypady mavame , tak si poviem ze asi zubky 😉 alebo ze asi je moc napapkana , alebo nejaku inu vyhovorku 😉 a ze to prejde, ak to nie je samozrejme nejaky iny vaznejsi problem
my papkame v noci len raz, potom az rano a spinka do osmej 🙂

emmillya
6. jan 2009

no ked to po sebe citam tak vidim ze pisem jak hotentot 😖

alica147
6. jan 2009

adi my chapeme 😀

dora01
6. jan 2009

ahojteee!

riesite obliekanie, ja obliekam malo, som zastanca otuzovania a maly neznasa teplo. takze mi body dlhy rukav, pancusky, papuce , teplaky, tenke tricko s dlhym rukavom a na to taka bundicka s kapucou, nazvala by som ju jesena, lebo od zimnej ma straaasne daleko a sup do fusaku, je taky obyc flisovy zvnutra, zadne deky nedavam, studenu ma len tvaricku, po vonku beham rozne dlho ked sa mu lubi spat takaj 3 hodiny, ale to malo kedy.

lucia tak to ti mala paradne spi 🙂

no tie vlozky no urcite je to ekologicke, ale ja som prakticka zena, ja vsetko jednorazove 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre