Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

wien
30. jan 2009

dám marekovi ešte 5 minút a pôjdem ho zobudiť. aj ten poobedný spánok skrátim o štvrť hoďku a polhodinku pospinká ešte na prechádzke.

zuzpolka
30. jan 2009

tak to je super že to zabralo 😉 a ako si to dokazala? nechala si ho plakat alebo dala dudlik alebo čo? 😨

lola11
30. jan 2009

presne tak ako tebe - posledna mi prisla v decembri-nepamatam presne kedy

wien
30. jan 2009

zuzpolka - dudku absolútne nemusí, nevie ani piť z fľaše, takže nič. trochu si pomrnčal - niekedy viac, niekedy menej a zase po chvíli zaspal. keď zistil, že aj tak sanič nedeje, keď sa tak zobudí, tak si to asi rozmyslel a spinká do rána. občas sa mu zadarí sa raz zobudiť - keď teraz spí na brušku 😠 - ale zase sám za pár minút zaspí.

lola - zavolaj si na sociálku, tam ti povedia, či ti ju už poslali alebo nie. ale zas to na tom účte tak moc poznať nie je, keď je to len 157 euro 😝

wien
30. jan 2009

drobca už mám hore, ani budiť som ho nemusela 😵

lola11
30. jan 2009

od rana sa tam pokusam dovolat ☹ ☹ dik za rady 🙂

wien
30. jan 2009

skús napísať, veď majú určite aj mail 😕 http://www.socpoist.sk/zoznam-pobociek-podla-kr...

lola11
30. jan 2009

tak som sa nakoniec dopatrala, ze to nevyplaca socialna poistovna, ale Urad prace... tak idem volat tam 😒 pa

wien
30. jan 2009

aha, no vidíš 😲

wien
30. jan 2009

pajte, idem ešte dovariť obed a synkovi za chvíľu končia batoláci, tak mám koniec frei 😅

dididi30
30. jan 2009

caute

tak ja vam tu deti chvalim a jedine radka si to vsimla 😒 😠 😝 😀 tak budem len svoje....je viediet kto koho cita 😝 😀 😀 😀 😀

thomasko lovguje po byte, vsade za nim chodim, schody zatim obchadza 😕 teda ani nestihne na nich kuk bo ho hned zabavim 😉

co dnes papate?? ja idem malemu asi zemiakovu kasu s dinkou urobit 🙂

dora01
30. jan 2009

didi, vsak hadam sa tu nezacneme zas hadat kto koho cita a kto na co reaguje alebo nereaguje 😀

dora01
30. jan 2009

ja citam vsetkych a reagujem, ked mam co povedat 😀

dora01
30. jan 2009

ja papam zeleninvu polievku, maly spi v kocari a jemu ked sa zobudi- kuracie petrzlen mrkva cukina zemiak 😀

dora01
30. jan 2009

ma nasrali v jednote na nasom sidlisku, chcela som kupit zeleninu ale bohuzial, vyzera ze maju iba 3.tiedu, fuj humus, ako to mozu predavat... tak rozmyslam co teraz, ci na druhy spanok budem slapat do mesta, alebo zajtra dam asi malemu hippku 😉 😀 😀

dora01
30. jan 2009

didi, dik za ip 🙂

dora01
30. jan 2009

haloo, je tady nekdo?

dididi30
30. jan 2009

radka, sak ja zatrtujeeeem, proste mi to nedalo , nooooo 😀 😀 😀 😀 😀 sak nevies aka som 😅
tak veru sak aj ja tak dopovedam, ked je k comu 😝 😀

ja papam maskove gulky 😀

treba chodit na velke napupy, alebo na trznicku 😉
ja davam hippku castko 😀

dora01
30. jan 2009

wien, aj mne maly tak divoko spava, odkedy vie na bruchu, mrci a mrci, najnovsie si zo spanku sadne, alebo ked sa uplne preberie tak stoji a pisti 😒

dora01
30. jan 2009

sak chodime na velke nakupy, naposledy sme ale boli ked sme mali tu havarku, odvtedy nebolo kedy 😉

dora01
30. jan 2009

ja viem, ze si to myslela zo srandy, ale stale sa tu dakto stazuje, ze nectate ma neodpovedate mi.... 🙄 😀 😀

dora01
30. jan 2009

este sa tu pohadame a zatvoria nam temu 😀 😀 😀

dora01
30. jan 2009

a auto mam v oprave, nemam na com chodit, muz stale cosi vybavuje, vela roboty ma, tak ho este vecer nechcem hnat do obchodu, lebo to by maleho videl uz len spiaceho

flori
30. jan 2009

ahojte 🙂

didi
ved Thomaska chvalime,aj ostatne deticky,vsetky si to zasluzia

zabudla som vcera zablahozelat nasej Rebeke ku 7.mesiacikom 😵

Rebeka slabikuje len take nezmysly,pocas papania povie niekolko krat am am,ale ci mysli a opakuje po mne ham,vobec netusim,,,a babka ju naucila,ze ked povie otvorit-zavriet,tak otvara zatvara past,a muz ju uci stale pa-pa a tik-tak, obcas sa jej podari,podla toho aku ma naladu

a zacala pri stvornozkovani dvihat hore ruku,akoby chcela nieco dociahnut,samozrejme,ze sa prevazi a hodi ju to na chrbat,no ale to je buchot,aj tak to bude robit dookola a tiez zacala pri kupani trieskat do vody,buchat je slabe slovo,lenze ja som potom cela od vody,doteraz len tak decentne s rucickou plieskala

lola
naozaj velmi pekne fotky

dididi30
30. jan 2009

ja nezartujem, ja provokujem 😀 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😀

jaj a co ako ste po havarke, vsetko v poriadku 😉

no a my spime podla knizky, len neviem ktorej 😅 😅 😀
ale ja na to kaslem ako spime, ja mam posledne dite a uzivam si jeho plac, pistanie ...ale aj dobre vlastnosti ma, je sikulko a premna ten najkrasi

thomasko sa tu teraz pri mne prizivje, ocakava,ze mu dam maskovu gulu a chuda len suchy chleba dostava 😀 , stoji mi pri nohach a drzi sa ma ako kliesta 😅

dididi30
30. jan 2009

jaj vladi, sak ja nepisem o mne ja pisem vseobecne o detoch, ja nepisem o tom aby mi niekto chvalil thomaska 😲 ci to tak vyznelo 😕
ja som pisala,ze vsetky deti uz blabocu a ze im to patri k veku.....
len si to treba precitat 😉
malicka je sikulka🙂

a kto sa hada 😲 😲 😲 😲
ja na niekoho nadvazujem, ale kto vie o com pisem, tak pochopi 😉 😀

dora01
30. jan 2009

ozaj kupanie, co robia vase deti vo vani? lebo moj uz presiel stadiom kopania, potom plieskania rukou do vody, potom zacal vo vode stvornozkovat a strkat hlavu do vody, potom asi 2 dni vedel pekne sediet vo vani, teraz asi tyzden je o tom, ze sa i´de vo vani prizabyt, lebo stale vstava a nechce si sadnut, samozrejme mame vo vani protismykovu podlozku 😀

didi co robi tvoj maly dabel vo vani? 😀

dididi30
30. jan 2009

radka o tom hadani je pre teba 😀 😉

inac dibra tema, stavim sa, ze na to bude kazdy reagovat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dididi30
30. jan 2009

dibra dobra

no a zas nikto nepise, klasika 😝 😀

dora01
30. jan 2009

flori, ja sem tam ukazujem malemu, ze papa, urob tap tap ale pozera na mna akoze co od neho chcem a ide si po svojom 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre