Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

kostri
1. feb 2009

ahoj 😉
neviem ci si uz pisala,ja sem chodim tak od oktobra tusim a odvtedy si nepisala 😉
tak vitaj a napis nieco o vas 🙂 vsetko 😀 ako papate ako spavate co robievate a tak 😀

adrianuska
1. feb 2009

Ahojte tak ja sa pridávam k Vám s Melisskou 🙂 😉

maminkamajka
1. feb 2009

Ahoj kostri ďakujem pekne.No čo napíšem.Okrem Lauri mám 2 ročnú Sáru a 4 ročného Mathiaska.
Laurika spinkáva veľmi dobre a veľa cez deň 2-3x podla nálady a toho čo robíme.V noci sa ešte zobudí tak raz trošku si pocucka mliečko a spinká dalej.Už behá v pavúku skoro začala sedieť veľmi rada sa hrá vôbec neplače len keď je unavená trošku mrkná inak je to anielik dúfam,že aj ostane lebo tie dve staršie decká sú taký čertíci 😀

maminkamajka
1. feb 2009

adrianuska ahoj tvoje baby majú krásne mená si odvážna detičky tak skoro po sebe budeš mať čo robiť 🙂

adrianuska
1. feb 2009

maminkamajka ďakujem pekne budem to mať pestré ale zvládnem to 😉 aj ty máš všetky tri decka také malé 😵 neverím,že také krásne detičky sú čertíci Sárika je úžasná blondínečka 😵 😵 😵 🙂 😉

ribizek
1. feb 2009

Ahojte dievčatá.

Vítam nové maminky. 🙂

Tak už mi je jasné to naše mrnčavé obdobie. Včera som po dlhom skúmaní objavila 2 nové zúbky, hore vpredu. Bola to fuška, lebo vliezť mu do pusiny je umenie. Spanie sa síce nezlepšilo, ale aspon to papanie áno. A pridala som mu viac kojenia, lebo aj mliečka sa tvorilo menej a horšie sa mu to spúšťalo.

A ešte som niečo chcela, ale kamoška skleróza zaúradovala. 😀

adrianuska
1. feb 2009

Ahoj ribizek naša Mel nemá ešte ani jeden zúbok 😒

krazu
1. feb 2009

ahojte 🙂

aj nove maminy 🙂

kostri, no nasa noc bola ako vzdy, k malemu vstaval aj muz tak to bolo v poho a rano od 4:00 do 5:00 bol hore 😠
a dnes ked papal obed tak strasne plakal a aj zaroven bol hladny a otvaral usta , takze mu pojde dalsi zub aj minule to tak bolo. pojde mu asi horny vraj tie strasne bolia
moja kamaratka tiez kojila cez klobuciky a vravela ze cez ne dietatko nemusi tak tahat ako len z bradavky, ze jej mala tiez nechcela bez klobucika tahat, lebo jej to islo tazko. takze ked si hanka uz zvykla na klobuciky, asi bude papat len cez ne, ale neva hlavne ze papa tvoje mliecko 😉 😉

adrianuska, gratulujem k tehu, aj ste planovali ci sa len zadarilo 🙂 pod nami tiez byvaju znami co mali deticky takto po sebe a zvladli to 😵 😵

alica147
1. feb 2009

ahojte 🙂
vítam nové maminky 😵
Jaruš dík za opýtanie, vcelku ok akurát že som mala o pol siedmej budíček(aby som nevyšla cez víkend náhodou z cviku 😀 😀 ) a odvtedy spal malý dva krát 30min 😝

kikaamajko
1. feb 2009

Ahojte maminy, staré aj nové.
Ja si veru pamätám maminkamajka že si písala 🙂
Zuzi pekné video, malá je šikovná a veľmi zlatučká. Náš drobec už dlho tak krokuje, asi od 5 mesiacov. A asi aj Thomasko. Teraz je strašne zlatý, Postavím ho a on chodí kolom dokola postieľky. Ešte sa sám nepostaví, lebo až teraz ho začalo baviť loziť, tak to ešte nemá natrénované. Som nepísala, máme to doma všelijaké. Všetci sú chorý, svokra, Kika, drahý. Majkovi sa zase vrátil soplík ale snád už neochorie znova od ostatných .To je naporazenie 😠
Jani, super už iba 16 zubov a máte to z krku 😀 😀 😀 😀
Grazi, Jarka aj som nou sa kysnuté cesto kamaráti, so mnou sa zase nekamarátilo piškotové ale už je to ok. Sme si to vysvetlili. Som robila včera vajcový koňak tak som večer uchlipkávala 😉
Zuzka krazu to ste mali otras noc, aj ty Jarka. ☹ Som sa rehotala na tých svetých obrázkoch čo si Violke zvesila zo steny 🙂 Počkaj ked sa odsťahujete hned ich tam má naspäť. Andrejka zlatý je Miruško, to budeš mať krásne také veľké fotky. Aj ja si objednávam z Happyfota vždy jak majú akciu. Si dávala robiť čiernobiele alebo farebné? Mne sa viac na stene páčie čiernobiele. Tak Kika bola hyperaktívne dieťa? Moja len do roka, jak vedela chodiť tak už bola kludná, Ale aj tak som mala v 20 dosť. 😉

adrianuska
1. feb 2009

Ahojte baby konečne sa niekto ukázal krazu neplánovali sme heceli sme ešte jedno ale až tak po roku dvoch ale sme radi 🙂

alica147
1. feb 2009

Leni ahoj
aj čb som si dala robiť tie už mám doma aj záramované a teraz som si objednávala farebné 🙂
my sme tiež boli všetci chorí ako vy teda vlastne ty tuším odolávaš ja som to mala prvá a odo mna všetci a ešte ich to drží 😖

Kika bola riadne hyperaktívna preto som ja o druhom nechcela ani počuť, ja som z nej bývala odrovnaná ale ona bolá vážne hyper, nie len že málo spávala až sme skončili na pedopsychiatrii lebo v škole jej to začínalo robiť problémy, nevedela sa sustrediť, vyrušovala...ono je to to totižto paradoxne tak že hyperaktívnym deťom "zaspáva "mozog a oni sa snažia ho "budiť"tak preto stále niečo robia a málo spia atd. no tolko prednáška o hyperaktivite 😀 😀 😀 😀

alica147
1. feb 2009

jaj a díkk za pochvalu 😵

krazu
1. feb 2009

kikaamajko rychlo sa uzdravte 🙂 aj vy alica 🙂

dora01
1. feb 2009

ahojte maminky, 🙂

maminkamajka, aj ja si ta pamatam 🙂

alica147
1. feb 2009

zuzi dík 😉
a ako davidko s pani opatrovatelkou?

krazu
1. feb 2009

bola som tam s nim dnes a smial sa a blabotal jej nieco 😀 😀 , uz zacneme chodievat castejsie a ze ho mam uz nechavat u nej aj sameho tak na hodku dve.

dora01
1. feb 2009

alica, ajj ja som pocula, ze detom sa davali psychostimulancia na hyperaktivitu, co brala tvoja kika? prepac, mna taketo zaujma, som zvedava 😉

krazu
1. feb 2009

no idem maleho ulozit na jeho poobednajsiu polhodinovku

dora01
1. feb 2009

hej krasne krokuju tie vase babatka, moj nekrokuje, ani sa mi to neziada 😀 on sa vie len postavit a pochoduje trosicku kolo stolika

kikaamajko
1. feb 2009

Ahoj andrejka, no ja som už bola chorá tak pred týždňom od Kiky som to chytila, ale len tak mierne. A Kiku to drží doteraz ale až v piatok dostala teplotu. Pred chvíľou som jej merala a mala 39 a to si dala pred hodinou paralen tak som ich vyslala na pohotovosť, lebo u nás je najbližší doktor 30 km, tak nechcem čakať do noci. Nech ju vyšetria či má chrípku alebo angínu, ona má vždy angínu a zase bude musieť brať ATB 😠 😠 😠 😠
Adrianuška aj ja som si myslela pred týždňom že som tehu. A už som sa tešila. Tak držím palčeky nech ti to dobre dopadne. A detičky ti ako spávajú?

dora01
1. feb 2009

inak, ja som zas chora, boli hrdllo a kaslem jak stary tuberak, lacko uz skoro ziaden soplik, ale ak toto chyti odomna, tak to bude brutus.

a este dnes mi zas nieco ruplo v kolene, uz si nemozem cupnut ☹

alica147
1. feb 2009

radi ahoj, ona psychostimulancia nebrala ale brala asi dva roky tiapru a pirabene

alica147
1. feb 2009

joj radi no hruza 😖
aj Kika chuda, nerozmýšlala si že jej dáš vybrať mandle,ja som mala furt angíny, 3-4 krát do roka atb tak som ich dala vybrať a je to ok, už som mala ale 28 ked mi ich vyberali 😝

kikaamajko
1. feb 2009

Jaj radka, dáko sa toho nevieme zbaviť, čo?

alica147
1. feb 2009

pirabene su nootropika

kikaamajko
1. feb 2009

Andrejka ešte mi to nikto nenavrhol 😅

dora01
1. feb 2009

alic ja viem 😉

lenka, alica ma asi pravdu, prelieci a ked bude zdrava mandle von, asi to ma uz chronicke, ked sa jej to furt vracia

dora01
1. feb 2009

lenka, tak to ty navrhni vasej doktorke 😀

dora01
1. feb 2009

lenka, co uz vela mamiciek a deticiek je chorych, uz aby bola jar 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre