Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

lucia31
10. dec 2008

veru, sme ostro sledovane 🙂 a vy ste nachladnuti, ci len ty? nechce sa mi citat dozadu..

lucia31
10. dec 2008

moj zase nauceny na nekonecne vrstvy mastneho , tazkeho kremu 😝 , ale na take si bude musiet chodit k svokre, ja to nepeciem 😝 🙂

dora01
10. dec 2008

aj ja som citala velmo dlho, asi od decembra 😝 😀

dididi30
10. dec 2008

no zatim len ja a dufam,ze to tak ostane, ale davam si homeo a med s citronom, no hadam to maly zvladne, lebo ja som potom strasne nemozna, tak som tu nemoznost citronom a medom zabila 😉

alica147
10. dec 2008

no luci zaujímavý recept,zajtra už aj vyskúšam,bože šak ja ale takto v živote neschudem.budú na mna v januári pozerať v robote 😀
ivana ahoj,ako píše luci materská ti príde ešte

dididi30
10. dec 2008

luci fiha, ak aj my by sme sli svokre ale je daleko 😀 , ale ked dojdeme ona mu furt pecie juhoslovansky, ten miluje a mne nechuti...tak vzdy sa svorka opyta, marosko co ti upeciem, co ti navarim, jaj sa smejem na tom a ked je muz chory, tak hned vola mamicke ,ze aky je on chory a ona ho polutuje a uz je dobre 😀 😀 😀

radka ty spehoska 😀 😀

dora01
10. dec 2008

luci, vyzeraju super. papate orechy, ked kojite? lebo ja len sem tam

lucia31
10. dec 2008

didi, a este nohy do lavora s horucou vodou, to zabera 🙂
alica, vyskusat, su naozaj fantasticke a raz dva urobene..la schudnes, neboj, ved prechadzame na euro 😝 😀

dididi30
10. dec 2008

dora no ja jedine sem tam pistacie, ale to malinko, ale papam mandle a tie davam aj do zakuskov(mlete) tie nevadia, vraj...

dora01
10. dec 2008

hej spehoska

dididi30
10. dec 2008

luci skusim , dik za receptik 😉 vraj aj ruky po lakte do vriacej vody 🙂

alica147
10. dec 2008

tak to hej mám dobrý mail na to že meníme menu nie cenu 😀 😀 😀 😀 somsa na tom pobavila

lucia31
10. dec 2008

ja orechy jem, ale len vlasske a mandle..na lieskove som alergicka, zacnu ma steklit usi zvnutra a skrabat v krku 😝

lucia31
10. dec 2008

alica, tak sem s nim 🙂
ano didi, aj ruky a preplachovat nos slanou vodou 😉

ivana160
10. dec 2008

dakujem za privitanie, som velmi rada, ze je tato tema. prezila som s vami cele rizikove tehotenstvo, v juni som sledovala kedy ktora porodila (ticho zavidela) a teraz sa s vami tesim z nasich babatiek. maleho stale dojcim a zaciname uz aj prikrmovat. ake prikrmy robite a ako ich uskladnujete? kolko dni sa moze zmixovana zeleninka skladovat v chladnicke?

lucia31
10. dec 2008

joj, baby, ja sa toho neviem dojest 😝 🙂 utesuje ma len to, ze Tamarka bude mat sladke mliecko 😅

lucia31
10. dec 2008

alica, nist nevidim 😎 😀

alica147
10. dec 2008

jak ništ?

dora01
10. dec 2008

ani ja nist 😕

alica147
10. dec 2008

nedá sa ti to otvoriť?

alica147
10. dec 2008

tak pošlite do ip adresy mailove a pošlem

lucia31
10. dec 2008

zeleninka maximalne do druheho dna, alebo potom zamrazit..zacina sam mrkvickou, po troch dnoch pridas zemiacik atd....brokolica, karfiol, kalerabik...

dididi30
10. dec 2008

luci uz aj sa idem namocit, tak dobru nocku 😉

baby pekne snicky

lucia31
10. dec 2008

didi, ale nie cela!..len nozky a lakte, nie ze sa obaris 😉 dobruuu, ja este dojem 😝 😉

dididi30
10. dec 2008

luci a to vazne, ked jem sladke tak bude sladke mliecko? fiha, no tak to preto tym babatkam tak chuti 😀

no a pocuvajte, ja nechapemj preco sa zacina mrkvickou, ked je uplne sladka, ved jabko je kysle, nieje az take sladke.....no ale asi tak to ma byt

tak ja fiiciiiiiiiiim 😀 😀 juj niieje tu smajik cmuk, tak cmuk 😀

lucia31
10. dec 2008

vazne je sladke, ja kostujem 😀
didi, mrkvickou asi preto, ze je to vacsi zazitok 🙂 oranzove steny, dlazka, cele dieta, cela mama, cela stolicka 🙂

pondelok
10. dec 2008

ahojte babulky, ale ste toho popisali, nestiham citat no my sme dnes boli plavat, a Michellke sa strasne ale strasne pacilo, vôbec ale vôbec neplakala, ba naopak stale sa smiala, hlavu ponarala ako taka kacka, i instruktorka nas pochvalila, uz sa tesim na dalsie plavanie neskôr dam foto, zajtra idem na Vianocnu Vieden, tak tu zajtra nebudem a idem uz aj hajat bo skoro vstavam, pa pa

dora01
10. dec 2008

ja sa tiez lucim, dobru nocku 🙂

kikaamajko
11. dec 2008

Dobré ránko,
vy ste mi zase narobili chúťky s tým pečením, asi aj ja dneska budem. 😉 Didi tysi ale špiónka 😀 😀 😀
Viete čo sa mi vnoci stalo malý sa vždy budí medzi 22 a 23.30 a včera sa zobudím o pol 12 a nič decko spí no ja som nemohla spať som na neho svietila s mobilom či žije. A mladý pán sa zobudil až o 1 🙂 To sa nám naposledy stalo ked mal 8 týždňov . Mohol by si na to zvyknúť. Možno to bolo z tej pohánky, ale zase ešte nekakal.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre