Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

lenockach
13. feb 2009

prave som pozerala nejaky receptik na mimibazare ze reku zajtra nieco upeciem a len co som si chute narobila uz sa tesim na zajtra

zuzpolka
13. feb 2009

krazu,,,, niečo mi hovor 😀 tiež by som menila keby bola možnost 🤐

dididi30
13. feb 2009

zuzka, jaj no tak ale dobre mate, ja som bola s svokrovcami ale na jednom poschodi 😒 tak to mas lepsie 😉

krazu 😀

vien dobru nocku 🙂

lenockach
13. feb 2009

wien aj nasa mala úplne cierne ako uhol a teraz ich uz ma bledsie. ja hovorim, ze cez leto len co zasvieti poriadne slniecko bude blondyna po tatovi

dididi30
13. feb 2009

lenocka a co budes varit, pre koho?

krazu
13. feb 2009

lenockach hod sem link na receptik, ked uz robis chutky takto navecer 😀

dididi30
13. feb 2009

dobru nocku 🙂 😀 😀 😀 😀

lenockach
13. feb 2009

zuzka to ti moc nezavidim. ja mam sice super svokru, ale niet nad to ked je clovek sam. urcite by sme si po case zacali liezt na nervy. To väčsinou byva ked je viac gazdin v dome.
Boze môj ja tak rozmyslam nad pravopisom. Uz som tusim uplne vysinuta.

krazu
13. feb 2009

dado je blondacik a vlasky mu uz narastli a ma ich take tvrdsie

lenockach
13. feb 2009

no ja budem zajtra nieco piect napr:

zuzpolka
13. feb 2009

dididi,,,, v spoločnej domacnosti? ani za svet! 😀

wien, dobruuuuuuuu 😉

Viki mala tiež čierne vlasky a teraz jej blednu 🙂

krazu
13. feb 2009

lenockach mnaaaam, tieto mam strasne rada

lenockach
13. feb 2009

ma prist navsteva tak reku aspon nieco este musim najst nieco sladke rychle

lenockach
13. feb 2009

no a v nedelu ma prist taka navsteva co ma celiakiu tak to uz fakt neviem co nachystam, asi len vinco.

zuzpolka
13. feb 2009

lenockach...my mame všetko zvlašt svoje,,, ako keby 2 byty...no len vchod je spoločny 😒 aj ja mam dobru svokru´, ale aj tak to nie je dobre takto byvat 😖

krazu
13. feb 2009

lenockach mala je krasna na tej fotke so strocekom 😵 😵 😵

lenockach
13. feb 2009

ona ako sa hovori cim dalej byvas od rodicov al. od svokrovcov tym ta maju radsej. Ked som byvala doma to sme sa furt hadali a teraz som taka vzacna.

lenockach
13. feb 2009

no ju vie nas tatenko tak rozrehnit. ja neviem ako to robi ale ona sa pri nom ide od smiechu pocikat

krazu
13. feb 2009

mozno sa aj pocika 😀 😀 😀 teraz este moze 😉

lenockach
13. feb 2009

krazu no ved ja uz teraz slintam jak besna neviem ako to do zajtra vydrzim

zuzpolka
13. feb 2009

a dididi už odišla?
a alicka? 😕 baby čo mate stretko? 😀

krazu
13. feb 2009

lenockach 😀 😀

krazu
13. feb 2009

no idem aj ja do hajan, tak dobru noc 🙂

lenockach
13. feb 2009

no aj ja idem. Ta nasa este vystraja. Dobrú

alica147
13. feb 2009

joj tu som,malý sa nejako stále budí,tak sa s vami lučim pa pa dobru nocku všetkým
zuzi 😉

alica147
13. feb 2009

leni pekné fotečky 😵

zuzpolka
13. feb 2009

tak dobru nocku,,,, idem aj ja ....aj tak mam nejaku smutnu naladu kvoli havkačovi ☹ je nejaky mimo s toho ☹ je mi ho luto ked ho vidim s tou obviazanou labkou po infuzke ☹
tak pa pa

dora01
13. feb 2009

no uz som tu zas, dorobene, uz ste vsetky sli spat? 🙂

didi, ok beriem ta na vedomie, uz radsej nebudem reagovat na tvoje prispevky aby si sa nenastvala 😉

greguska
13. feb 2009

tak som prišla, keď ste všetky odišli, no neva 😉

lenka, veru pekné fotečky si podávala, miška je zlatunká 😉
náš krpček chodí do práce v podstate od narodenia, tak to vyšlo, že musím chodiť pomáhať, ale už sme sa zohrali, tak sa dá.

my máme vlásky také ako z pôrodnice, len ich je trošku viac 😉

a čo sa zvieratiek týka, sme mali kokeršpaniela, čierneho, môjho maznáčika. teda som sa k nemu pri-vydala 😀 vtedy mal už 10 rokov, takže to bol "vážený pán". ale rýchlo sme si na seba zvykli, až mangi občas na neho žiarlil 😀 kým som ja neprišla, tak mal Rikinko pomaly všetko zakázané, no a ja duša dobrá som mu všetko dovolila, tak nakoniec s nami spával v posteli, ale len pri nohách. (a keď sa mangi nedíval, tak aj pri mojom brušku 😉 ) no a po 2 rokoch to už bol smutný príbeh, dostal rakovinu, tak mu vybrali slezinu, ešte rok s nami pobudol.... teraz pekne odpočíva na chate a keď tam prídeme aj mu kahanček zapálime. možno sa to niekomu zdá pritiahnuté za vlasy, ale on bol naše dieťatko. a už som raz písala, že keď sa pobral do nebíčka, presne o 9 mesiacov sa narodil Matejko. tak to tak malo všetko byť !

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre