Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

zuzpolka
1. jan 2009

KRASNY NOVY ROK VSETKYM 😀
ako ste oslavovali? 😅 a čo detičky? spali dobre? Viki sa vobec nezobudila ani na ten rachot vonku 😕 😅

a dakujeme pekne za gratulacie 😀 aj za božtek na noštek od Miruška 😀 😀 😀

alica147
1. jan 2009

jááááj tak aj Tamarke všetko naj 😀 😀

Leni no tak to blbé s konmi 😒

a s tou bradavkou 😒 😕 by som si netrufla 😕

jaruš no tak vidíš ked chce Radka malého tak každý den 😀 😀 😀 aj u nás to potom bolo asi tým 😀 😀 😀

Zuzi čaves 😉

kostri
1. jan 2009

jaj leni,tak pises jak z rozpravky 🙂 🙂 🙂 ze kone sa splasili a to ostatne 🙂 jako z pohadky co nam stary tatko rozpraval 🙂 🙂 no vam sa to rano asi pekne nezdalo,co? 😢

no ze zo starych spermii su dievcence? 🙂 tak my zas dievca budeme mat 😀 😀 😀
my sme zacali skusat a hned sa nam podarilo 😀
ale,gali,to je tak,ze ked su sikovnejsie chlapcenske spermie,bude chalan a ked sa vajicko neoplodni a zostane tam kde tu zaudnuta dievcenska spermia 🙂 ,lebo tie dlhsie ziju,tak sup do vajicka 😉

je mi jedno co bude.len keby mi muz chcel dovolit dat meno ze galina a nechce 😢

kostri
1. jan 2009

tak od zajtra ideme na to 😀 nech tam neplavaju stare kusy 😀 😀 😀

neviem,ako zistila katka,ze ktory mliekovod je upchaty 😕 ..a inak,ked si ja odstrekujem tak len z jedneho mi tak poriadne strieka 😕 z ostatnych len kvapka 😕

gali a ty co si spravila s tym odstriekanym mliekom?

kostri
1. jan 2009

no on praveze nechce radka,on chce vincka 😲 😝 🙄 😲 😝 😝 😝 🙄 🙄 😠

kostri
1. jan 2009

ze vincent kozar 🙄

kikaamajko
1. jan 2009

Jarka tak pekne mužíčkovi povedz že ked chceš Vincka drahý môj tak treba každý deň 😀 😀 😀 😀
Inak vy teda máte mená v rodine najprv Viola a teraz Vincko 😉 Ale Hanička je krásne meno 🙂
No je to ako z rozprávky že kone a tak , ale teraz nám aj voda do maštalní zamrzla tak im ju treba nosiť. To znamená že budem musieť vstávať o pol šiestej 😝 Ozaj Adi ty na koľkú budeš chodiť do práce?
Inak Maťa pracuje asi najdlhšie aj s malým, a ja od 2 mesiacoch. Ale ked som doma tak sa to dá, väčšinu robím ked spinká , a po večeroch robíme maslo, syr, tvaroh, dnes sa chystáme pareničku, mňam.
Kiku mám na prázdninách takže si konečne užívame po večeroch aj trocha romantiky 😀 😀 😀
To s tým prepichovaním mliekovodu je ako sado- maso.Pridala som po dllllhom čase pár fotečiek.

kostri
1. jan 2009

ja mu dam takeho vincka 😠 teda,nedam mu 😀 😀 😀
veru mas to vesele,inak,kolko vas tu pracuje a ja doma sunky valem 😠 no ale,co mam robit,ked nemam co a ani nemam kam dat dieta..jaj nieco musim vymysliet 😉

andy,idem este raz skusit ti fotky robit a kuk na str.109,ze link a link nikde 😒 vymazali 😲 😠

greguska
1. jan 2009

v blave poľadovica, ževraj, neviem na 100 %, pre istotu sme ešte vonku neboli 😉

jarka,
my sme tiež pôvodne plánovali druhé bábo asi tak ako vy, no už sme zmenili plány, nejako nám to nevychádza, veľa roboty, málo peňazí, všetko ide na pôžičky. ale budeme vám držať palčeky 😉 ale toho vincka mu vyhovor, teda to meno myslím 😉

leni,
my síce pracujeme takmer každý deň, ale nevarím 😉 A neviem, či by som s tebou menila, ja som asi "panské dieťa", ja tak radšej pri PC alebo pri stole makám. Ale tie domáce pochúťky ticho závidím 😉
Majko ako krásne sedká, tá naša špagetka sa kláti do všetkých strán 😀 Sedkať chce, ale najlepšie mame na kolenách a hračka v ruke 😀

tuším sme už aj najchudší z júnovčiatiek, ale neva, však rodičia majú váhu aj za neho 😝 hlavne nech sme všetci zdraví, aj vy samozrejme 😀

dora01
1. jan 2009

ahojte!

stastny novy rok vsetkym!!!!

Jaj toto bol najotrasnejsi silvester aky som zazila, mne trhalo v zube tak, ze bolest az v uchu a hlave. muza zacal bolet chrbat tak strasne, ze mohol len lezat alebo stat. No ale nemal to tak strasne ako po krstinach, to bol vytoceny ako paragraf. tak sme si zazelali hlavne hodne zdravia, vsak to uy neni normalne, my tiez furt cosi riesime, nikdy neni pokoj.
lacko v pohode spal do pol2hej, potom plakal kazdu hodinu, ja neviem co mu bolo. mohlo ho zdut z pizze? 😅

no my druhe babo az za par rockov, ja by som 2 po sebe aj zvladla, ale chcem si deti vychutnat, a ist este do roboty. ako sa hovori- nikdy nehovor nikdy, aj Lacko bol dost neplanovany 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dadaga
1. jan 2009

ahojte... hlasime sa uz ako 7 mesacny a zelame vsetkym do Noveho roku vsetko naj naj naj hlavne veeela zdravicka, stasticka lasky a nech deticky rodicov posluchaju a rastu im pre radost...

zuzpolka
1. jan 2009

ahojte, mala spinka tak som sem na chvilu ešte nakukla 😅

kikaamajko, dadaga pekne nove fotečky 😉
ja pridam večer našu polročnu krasavicu 😀 😀 😀 už som nafotila 😅

ešte som chcela zagratulovat dalšim oslavencom, normalne som na to zabudla,,, 😕 😀 😝

kostri, fakt chcete už druhe babo? 😕 😅
no super. tak nech sa vam podari tak rychlo ako Hanička 😉
my sme sa snažili 2,5 roka 😖 😕

krazu
1. jan 2009

zasielame velku gratulaciu Tamarke, Lukaskovi aj Viktorke 😵 😵

kostri, aj ja by som chcela tak dako otehotniet, len neviem co na to moj mangel 😀 😀 😀 😀 to by mal dadino tak dva a pol roka a to sa mi zda uz v pohode vsak??

krazu
1. jan 2009

fuuha durdi, ja by som to s tou ihlou nezvladla, a asi by som ani neskusala, ved si si mohla ublizit

kostri
1. jan 2009

no aj mne sa to zda pohoda,ked bude mat mala 2,5roka..uz aj skolka bude..snad to zvladneme,len si neviem predstavit,jak s tym velkym bruchom budem kmitat 😀

zuz no ja co najskor druhe bo tento rok budem mat34rokov 😝

kostri
1. jan 2009

jaj majusko jaky podareny 🙂 o pol roka tak bude sfoteny,jak sedi v mlake a gumaky na nohach a kravka mu olizuje usko 🙂 😀 😀 😀

kostri
1. jan 2009

radka teda fakt vesely silvester 😖 no pizza je kysnute cesto a z cerstveho duje 😖

kikaamajko
1. jan 2009

Joj Radka to bol teda Silvester ☹ Nezávidím, zuby to je svinstvo, ale ked si to predstavím ako ste ležali na gauči ako dvaja lazari - to je romantika 😉 Ako v šesťdesiatke 😀
Dadi krásne fotečky, Lukáško je taký smejko krásny.
Jarka myslím že aj skôr bude ten šibal náš behať, to bude super len aby bol zdravý 🙂
Inak aj ja ešte rozmýšľam nad tretím bábom, len neviem ako by som to stíhala všetko.Uvidíme

dudri
1. jan 2009

Stastny Novy rok vsetkym 🙂
a gratulujeme oslavencami... 🙂

Alica a Krazu nič sa stane s bradavkou. Nič ma neboli vpich ihlou. Studovala som inu temu "babatko"-upchate mliekovody...vsetko vysvetli ako postupovat atd

alica147
1. jan 2009

😕 😕 😕 no hlavne že si ok,dudri

baby krásne fotečky ste popridávali 😉

Jarka chceš ten link?jak to že je zmazaný? 😕

alica147
1. jan 2009

ale ved som to teraz pozerala a je tam ten link aj ide otvoriť 😕 😵

dragila
1. jan 2009

Baby želám vám šťastný nový rok,veľa zdravíčka a nech vám detičky robia len radosť 😵 😵 😵 ,my sme dostali darček na Vianoce od malej,vyšiel jej tretí zub 😀 a štvrtý je na ceste 😵

alica147
1. jan 2009

dragila ahoj,.aj tebe a tvojej rodinke tak isto.no to ste mali pekný darček,my ste stále bezzubí 😀 😀

alica147
1. jan 2009

náááááá kde ste všetky?Miruško už spinká asi pol hodku,upratala som kuchynu,tato si išiel zabúchať,Kika vysedáva pri pc... 😝

alica147
1. jan 2009

idem si teda uvariť kávičku 😖

pondelok
1. jan 2009

ahojte maminy i my zelame dodatocne stastny Novy rok, hlavne vela zdravicka a lasky, a tiez gratulujeme osalvencovm 😉

lucia31
1. jan 2009

ahojte babulky 🙂
krasny cely tento rok vam este raz prajem, nech je vsetko tak, ako ma byt, hlavne pohodicka, pohoda, zdravicko atd... 😉
alica, kavicku? dobry napad, uz idem hriat vodu, ale ja len caro 😉 , bo by som nespala 😝 🙂
ja som dnes dosila Tamarke latkovu plienocku na doma, super jej sedi, pridala som aj fotocky...strih som si urobila podla jednej origos plienocky, ktoru som kupila este ked bola malicka, ale uz nam je mala, tak som zvacsovala..a za tri hodinky bola na svete..normalne ma to chytilo, tak idem odkukat nejake dalsie napady a posit este do nej savé frote vllozky..
Tamarke ma od vcera zvysenu teplotu, 37,4°C, predpokladam, ze horne zubky ju trapia, je dost mrzuta, chudatko, normalne mala srdoska, len kukam, ako sa to moje mierumilovne stvorenie dokaze jedovat 😀 ..dnes sa s Jankom normalne vadili pre hracku, paradna surodenecka hadka, no, radost ich sledovat 😀

alica147
1. jan 2009

luci ahoj,ved jasne caro aj ja, inu nepijem 😀 videla som plienočku,si šikula a ťa obdivujem že sa ti s tých che "párať"
ja som sa pri dcere navyvárala a nažehlila plienok 😝 ja jednorázovky milujem 😀

pondelok ahoj 🙂

alica147
1. jan 2009

ináč Mirko už tiež všelijaké pokusy o hovorené slovo,krik,začal krčiť nos a akože pri tom fnuká,no spapala by som ho 😵 také su milunké tie naše detičky

dididi30
1. jan 2009

luci pekne foto? 😉 😀

jaj my take surodenecke hadky mame na poriadku, tamca ho provokue a on reve, totalne nervy, este aj pisti na nu 😀 😀

ja tiez pijem caro, este je vrele, tak pochlipkavam 🙂

zaludok mam v kelu, ale nadzgavam sa o dusu, no co uz somnou 🙄 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre