Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

zaza_na
21. dec 2008

alica, ja stromcek musim mat aspon tyzden dopredu, tak sa vzdy nan tesim. ale poviem ti, ze na pocudovanie to tento rok nejako tak neprezivam. 😕 nejako mi je nepodstatny, ani sa nan nestiham poriadne divat 😀 asi to bude tym, ze mame Lili 😉

zaza_na
21. dec 2008

dudri, mala Katuska je zlatucka. a tie vianocne fotky su take pekne. Katka sa topi v tej ciapke a je to take zlate 😵 a adventny veniec mate nadherny 😉

dudri
21. dec 2008

zazi mame novu kuchyn.linku- decodom Topolcany. Dobra cena, slovenska vyroba. Nekup od polskej vyroby-nekvalita, odlepia...

dididi30
21. dec 2008

veru katka je zlatunka, aky zlaty santa 🙂

zazi a aku mas predstavu o kuchyni? akej farby?

dudri
21. dec 2008

zazi dakujem, poriadna fuška

capica,kt.nosí dospely clovek
ponožky tesco
pulover,kt.nosí kKatka (svokra kupila )
biele pančuchy, kt.nosí Katka (Tatrasvit)
Biela deka-požičane od kamaratky. hotova inšpiracia... ani nemusim chodit do ateliera

dudri
21. dec 2008

alica, asi som posledna tak gratulujem Mirkovi 😅

krazu
21. dec 2008

kostri, to sa aj da takto prestavt v panelaku??? 😀 😀 😀

krazu
21. dec 2008

dudri, Katka je rozkosna 🙂 🙂

dididi30
21. dec 2008

adi , jarka co robite? 😀

zaza_na
21. dec 2008

dudri, viem, ze su na polske vyrobky rozne nazory, ale ja som voci nim velmi opatrna. podla mna je to s nimi riadna loteria - alebo sa zadari alebo nie. takze radsej neriskujem 😀
didi, najskor sa mi pacila cervena, potom sme sa dohodli s manzelom, ze si dame drevenu - nejaky tmavsi dub alebo take daco. a teraz sa mi paci kombinacia kremova+drevo 😵

veru dudri, nie si posledna. ja som este nemala prilezitost gratulovat 😖
tak blahozelam dodatocne aj Miruskovi a aj Nicovi. vela zdravicka a vela pusiniek 😉

dora01
21. dec 2008

cafte, cafte!

aj ja sa pripajam k dodatocnym gratulaciam, hlavne hodne zdravicka 😀

dudri
21. dec 2008

Minuly rok sme sa prestahovali do noveho bytu (samozrejme hypoteka a staveb.sporitelna) v posled.novembri.V auguste sme dostali kluč. Moj muž, jeho kamarat...pomahal a prerabal (zbural stenu) aby bola dlha a velka obyvačka. predtym hala a detska izba) a murar spravil dlažby a obklady... Mame kuchyn.linku- jelsa typ Bibiana. nepaci sa mi novy moderny typ ako ufo. paci sa mi stylovy nabytok...(teraz nemozem dovolit vychadzovat peniaze) len pockam neskor po 10-15rokoch nasetrim... uvidim ked budeme dalšie dietata,ak sa mi podari????

dora01
21. dec 2008

zazana, ja decodom topolcany 😉 tiez odporucam, my mame od nich nabytok do obyvacky, kupili sme ho v akcii a nebol ani moc drahy

dididi30
21. dec 2008

zazi dobre si si vybrala 😉 ale aj ta kombinacia je super a cervenu maju len nervaci, tak radsej nie 😀 😀

durdi, planujete aj dalsie? fiha no som zvedava ktora bude mat za rok dalsie 😀 😀 joj radsej budem ticho 😕 😀

dora01
21. dec 2008

baby, ja mam dnes tzv. den blbec, skoro som nas otravila, poobede som dovarila obed a namesto vypnutia sporaka som ho len stisila, plamen potom asi zhasol, alebo ja neviem co sa stalo, potom sme odisli do cukrarne, vratili sa domov a na nic neprisli, takze bol pusteny asi 4 hodimy, kym na to dosiel manzel, nastastie sme boli v obyvke a mna tak strasne rozbolela hlava, no uz viem preco. ja som taka tava 😠

dora01
21. dec 2008

no ten nas sporak si podpisal ortiel smrti 😀 , po novom roku poleti, len co nasetrime na novy, lebo nema vobec detsku poistku, tie gombiky sa otacaju opacnym smerom ako normalne, a dvierka na rure nemaju dvojite sklo, takze palia,, je uplne na prd, pritom je skoro novy

dudri
21. dec 2008

baby dakujem ...asi ste nevšimli fotku mikulasska Katka leží na gauči- povracala,ostalo na perach odgrgnute mliečko a ruky...dobre nevidno male fotky. keby zväčší- vidno 😵 😎 ona ma sklom odgrgnut-vracat.nestači podbradník ani plienku...často vymenit nove body, aj ja niekedy tricko a pyzamo... naštastie mame parkety- lahko utierame mliecko...Neviem predsavit keby koberec 😝 inak vyhodit

dididi30
21. dec 2008

radka 😲 no pekne, este ze ste si to vsimli

zaza_na
21. dec 2008

kuknem ich, ked tak odporucate 😉
didi, dik. vsak uvidime, ako to skonci 😀
dora, to si viem predstavit ake su soky. mne sa stalo to iste, ibaze mne horel plamen na najslabsom a cely vikend co sme boli prec 😲 😠 😖 🤐 🙄 😔 😅
plyn sme my doma nikdy nemali a ani ho nexcem 😝

zaza_na
21. dec 2008

dudri, tak to teda vobec nevidno 😀 dobre si fotila, ked sme si nevsimli 😝

dora01
21. dec 2008

ani ja nechcem plyn, ja sa toho bojim jak certa

dudri
21. dec 2008

chcela by som dalsie dietatka, podla mna lepsie mala katka do skolky, mat druhe babo- kvoli kojenie čas... Uvidim ako bude podari. Katka - IFV-umele oplodnenie. sme s mužom spolu 13rokov. 2roky nič, preto sme isli k doktorovi. mam 1 nepriechodne vajicko (ked som mala 18rokov , na dovolenke Šutovsky vodopad- mala som mokre ponožky a tenisky,dostala som zapal vajičenikov a cystu -som prechladla) 😖 muz- pomaly pohyblive spermie. furt som ho nadava aby prestel fajcit. On nevie zbavit fajcit...nenavidim

dudri
21. dec 2008

mame plyn-lepsie varit ako elektricky varič (byvali sme v podnajomne) Profesionalny kuchar vravel lepsie varit na plynovom horaku...

dora01
21. dec 2008

weroni tu vcera pisala, aka je jej mala uzasne sikovna, som sa na tom nasmiala, lebo nas drobec robi to iste 😀, zeby bol tiez junovciatko? 😀 😀 😀

ja chcem druhe babo, ked bude mat maly tak 5 rokov, ako ma gali rozdiel medzi tamarkou a thomaskom, ja si chcem laciho dobre uzit a chcem ist aj nachvilu do roboty, ja by som tak dlho doma asi skapala 😀 😀 😀

lucia31
21. dec 2008

ahojteeeeee 🙂
dora, mozem potvrdit, ze ten 5 rocny rozdiel, je super...zadna ziarlivost, Janko je viac menej samostatny, zabavi Tamarku, pomoze mi s drobnostami okolo nej, parada...do troch rokov bol na mna velmi naviazany, to ked som sa co len pozrela na ine dieta, tak cirkus 😝 🙂 teraz pohodicka...
aj vy mate take lenive dieta? moja Tamka je taky pohodak, ze az..pretacat sa jej absolutne nechce, liezt taktiez, maximalne tak par centimetrov dozadu 🙂 ..ale ukecana je teda poriadne, no, aspon daco 😝 🙂

lucia31
21. dec 2008

...ked tak rozmyslam, asi to bude tou nadvahou 😝 🙂 uz mame 9200g...ale takyto bol aj Janko, ten neliezol vobec, hned stvornozkoval 😉 a teraz len lieta, skace, liepa sa vsade ako cvicena opica, aj postel sme mu museli kupit vyvysenu, aby mal pocit, ze je na strome 🙂

lucia31
21. dec 2008

halooooooo 😀
didi, mnam, paradny dobosovy rez a krasne fotocky, sikovnica...
aj ja gratulujem Nicovi k 7 mesiackom a Miruskovi a Simonkovi k polrocku..dufam, ze som na niekoho nezabudla...

dora01
21. dec 2008

lucia, je to proste dievka, musi pekne rozpravat 😀 , moj zase toho moc nenahovori, radsej kona 😀 😀 😀

zaza_na
21. dec 2008

no dudri, moze byt, ze plyn je na varenie lepsi. ked to povie odbornik 😉 ale my nebudeme mat plyn vobec. len elektriku. len kvoli vareniu sa to neoplati zapajat...
inak, este tu bol niekto, kto bol na IVF. ktosi to uz spominal, len si nepamatam kto 😅
ja som este nerozmyslala, kedy druhe. ale vpodstate ja s mojimi dvoma surodencami sme sa zadarili do 4-och rokov, takze ono sa to asi da 😝 a myslim si, ze dievcata su samostatnejsie 😀
sestra ma dvoch chlapcov a vekovy rozdiel medzi nimi je vyse dvoch rokov a uz sa nevedela dockat, kedy ten starsi pojde do skolky 😝

lucia31
21. dec 2008

ked jetu rec o sporakov, my mame nerezovy sklokeramicky, ale uz by som veru nechcela..nic ine nerobim, len drhnem, lestim, utieram..chcela som vsetko nerezove, tak teraz len chodim so "zazracnou" handrou a lestim...a maly mi uz stihol chladnicku aj poskriabat 😝 nastastie som to schovala pod magnetky na dvierkach 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre