Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

kostri
28. dec 2008

zuz necitaj take radsej!mysli pozitivne ako ti radi gala s makcenom 😉 ja som spadla dole do pivnici ked som mala rok,zgulala som sa zo schodov,rozbila som si celo..a jaka som cil fajinska 😀 len trochu na hlavu padnuta 😀 😀 😀 😀 cierny humor,no 🙄 😉
ked by vrackala utekajte na pohotovost

idem hajat,papa devuchy 🙂 dobru nocku

dididi30
28. dec 2008

no hej, lenze to je akurat tak,ze zoberam malu a rovno do skoly, tato musi vstat, obliect ju aj maleho, dat im jest 😲 no tak to bude sila, ja mam dost....ale hadam to nejak odoriesim, skusim sa pytat skor, skor pojdem od roboty a bude

dididi30
28. dec 2008

jarka 😀 😀 😀 dobru nocku 😉

ja som si dofarbila vlasy, tak dockam nech sa mi uschnu 🙂

luci cau 😀 no ty sa stazujes? sak odpisujes tusim aj 15 minut alebo neodpises, tak to cloveka taha aj spat 😀 😀

alica147
28. dec 2008

Jaruš dobru nocku 😉

lici hej ved ja viem,podla mna bude najhorší tento týžden kým nastupim do roboty,ked už budem v kolotoči nebude na smutok čas v robote sa nezastavím a doma to bude ok 😉 ale aj tak 😢

lucia31
28. dec 2008

didi, uz som tu, mas pravdu, napisem, potom sa zamotam v inej teme 😝 😀 a tak....
a aku farbu si si davala? ja sa tiez chystam, ja si davam cokoladu, teda farbu 🙂
jarka moja, dobru, dobru 🙂

dididi30
28. dec 2008

luci ja som si dala tu novu lorealku 10 minutovu,ze cokoladova, hm a bola cierna 😠
tak teraz som si smarila light brown a je cokoladova 😉

alica neboj to zvladnes ved nemas 15 rokov 😀 😉

lucia31
28. dec 2008

alica, to hej, prve dni su blbe, ale potom to uz bude pohoda..ja som minule bola bez malej 2 hodiny, lucila som sa s nou tak, ako by som odchadzala na pol roka, uz ma musela mamina vystrcit pred dvere a dvere zavriet 🙂 , no a ten cas bez nej ubehol tak rychlo, normalne som aj zabudla, ze mam dieta, ked som nakupovala 😝 🙂 ..a ked som prisla domov, mala vysmiata, kukla na mna, ze cau mama 🙂 , akoby som bola prec len 5 minut, to cloveka nastve 😀

mmona
28. dec 2008

trošku som vam to tu čitala. Aj mne mali už stihol pudnut z gauča vlastne nie sam mala cérka mu k tomu dopomohla. Naštasti mu nič neni.

dididi30
28. dec 2008

mmona ahoj, a ty sem preco nechodis? 😉 alebo vitaj 😀

lucia31
28. dec 2008

didi, to poznam, ze farba chyti ovela tmavsie, ako na obrazku..preto si uz radsej chodim davat farbit k mojej kadernicke, vzdy mi dobre namiesa..a po farbeni mam potom take super vlasy, paradna kvalita, ze sa mi ich ani umyvat nechce 😉

dudri
28. dec 2008

večeriam krupicovu kasu a pijem čaj 0,5l-zimny čaj s echinaceou -vyborny čaj (šípka,fenikel,ibiš,skorocel,echinacea,...)
mám velké bruško ☹ , neviem zbavit krupic.kašu. najmä večer.Viem krupicka lahko pribera 😠 😎 😵

mám zošitu tvar, malá som bola strašná zivaaaaaaaaaaaá. Mám jazvičku na obočie (udrela som chlapčeka) aj na perach nevidno,ale vyzera keby som mala herpes. Náš pes ma pokušal, lebo chcela by som jazdiť ako kôn-furt som otravovala a nakoniec pes zožral kostičky,som vyrušila nakoniec ma pokusil

dididi30
28. dec 2008

hm luci, keby som tu sla kadernicke tak 2 tyzdne postim, take je to drahe 😒
doma si dam urcite 😉 tiez to mam rada, kes sa mi hraju s vlaskami 😀

mmona
28. dec 2008

Dakujem za privitanie. Ja ked si nafarbim vlasy tak ich mam take jemne, pekne

dididi30
28. dec 2008

durdi 😀 hmt ak to si veru bola sibalka 😀 😀 😀 na oboci ma aj moja tamca jazvu, roztala si ju o zelezo, lebo ona stale len uteka, ona nevie chodit 😕 😅

durti a ty mas ake brusko? 😀 ja som ako v 4 tt 😲 hanba mi 😀 😀

dididi30
28. dec 2008

mmona aj ja ich mam pekne , jemne, lezne nie presne take ako na obrazku, ale zas ja menim farby ako ponozky , tak potom to tak vyzera 😀 😀 😉

mmona
28. dec 2008

dididi maš krasne detičky pozerala som foto

dididi30
28. dec 2008

mmona, dakujem 😵

ty mas tiez zlate teturence, len by si nemusela byt lakoma a pridat viac 😉 😎 sme zvedave, no 😀 😀 😀

mmona
28. dec 2008

nevim čo. čo by ste chceli vediet?

lucia31
28. dec 2008

didi, tvoja Tamarka je ako moj Janko,presne to iste mu stale vravim, ze nevie chodit, len lietat..aj po byte a potom ho na podlahe hocikedy plasne, spusti rev, no katastrofa s nim 😝 🙂
o bruchach mi ani nehovorte, ja som ako v stvrtom mesiaci 😝 😀 vkuse zeriem, aj teraz.. 😔 😀

lucia31
28. dec 2008

mnona, vsetko 😀 ako deti, manzel, popripade svokra a tak 😀

alica147
28. dec 2008

luci no šak to sa bojím,že malý ani plakať za mnou nebude 😀 😀 😀 😀 ale nie srandujem,šak len vedla do izby idem a už ma hladá 😉

no s tou farbou je to tak,preto som sa dala na čiernu,sa nemusím báť že mi chytí na tmavšie 😀 😀 😀

mmon ahoj a vitaj 😉

alica147
28. dec 2008

aha brucho -ja 5mesiac

mmona
28. dec 2008

deti su zle ako čerti nespia ani cezden ani v noci hlavne mali. Manžela mam viborneno vo všetkom mi pomaha, momentalne je v praci. Svokru aj zo svokrom mam tiež perfektnich. Byvame v rodinom dome v malinkej dedinke takže si tu moc zabavi neužijem.

lucia31
28. dec 2008

alica, to ja mam take nevdacne deti...Janka som planovala kojit aspon do puberty a on ma v roku a pol zacal tak hryzt, ze som radsej uprednostila cele bradavky ako zdravie syna 😀
a Tamca ho pomaly nasleduje 🙂
no a som s nimi cele dni, maximalne sa im venujem, nikde bez nich takmer nejdem, tak by som logicky ocakavala, ze ked naaahodou ich na chvilku opustim, tak budu revat, ale kdeze, zdaju sa byt normalne happy,ze mama si konecne dala pohov 😝 😀
takze tak, asi zacnem chodit na stranku nanicmama.sk 😀

alica147
28. dec 2008

luci 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alica147
28. dec 2008

aj moja kika taká bola ale Miruško nie,ten ked je u niekoho na rukách tak ostro sleduje moj pohyb aby som s nevzdialila 😀

lucia31
28. dec 2008

mnona, takze pohodicka 😀
ked to tak zhrniem, tak az na deti vsetko klape 🙂 a tu svokru ti bude nasa kostri zavidiet 😀

lucia31
28. dec 2008

alica, Tamarka vresti, ked ju ma svokra na rukach, tak aspon nieco, no 😀 hned mi je lepsie 😉

mmona
28. dec 2008

tu mi zavidi večina ludi ako som si stihla vsimnut

alica147
28. dec 2008

jasne to poteší 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre