Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dididi30
28. dec 2008

luci, jaj no ale ty mas chlapca, tak sa to rata a co taka kocka s odretymi kolenami, sak ucitelka ma kazdy den nejaky komentarik 😖 😀 😀

veru mmona, hlavne pofotene deturence a to co lucia napisala
😉 😀

mmona, no to bola brutal skratka, ale toto spanie sa da riesit nato sme tu my 😉 😀 😀

dididi30
28. dec 2008

luci, hm tak to je super, ked ti na rukach svokry place 😀 😀

no my sme v poho, jemu nevadi kde je, aj cudzi ho moze mat na rukach, len ja musim byt pri nom 😉

mmoni a kto ti zavidi?a co? 😲

lucia31
28. dec 2008

didi, blik, blik, mnona pise, ze TÚ SVOKRU jej zavidia vsetky 😀 😀

mmona
28. dec 2008

no tu svokru mi večina ludi yavidi. Mali ten chce byt iba na rukach. Ked ho nieka polozim vrešti ako mali pavian.

dudri
28. dec 2008

bruško ako tehu 4-5mes. obvod pasa je vyšše o 10cm 😠 😎 .
luci aj dojcenie mne stale kuse,(hlavne skoncit papat) ved nema zuby. neviem predsavit ako budu rastu zuby...

dididi30
28. dec 2008

luci jaj, no to je asi mojim vekom 😀 😀 no ja nezavidim 😀 😀 😀

mmona, aj nas tak na rukach, non stop, ja sa tesim ked padne 6 hodina , lebo viem,ze sa blizi cas hajania 😅 no to som mama,ze? 😅

dididi30
28. dec 2008

durdi, nas kuse tiez na konci, ako pises....tak tiez sa bojim co bude ked pridu zubky, no nech si tam teda este odpocivaju 😀

mmona
28. dec 2008

na tu nočnu hodinu sa tesim aj ja ako male dieta

alica147
28. dec 2008

aj my sme na rukách 😝 skoro celý den,občas sa chvílu zahrá v postielke,občas chvílu vydrží v sedačke a chvílu na zemi na puzzlách ale väčšinu času na mne 😀

lucia31
28. dec 2008

my si s muzom vzdy vravime uz tak podvecer, ze sa nam blizi hodinka Ha 🙂 ..v preklade, detiska spia, mame veget 😀

lucia31
28. dec 2008

juju, zienky, kukam na smajlika, co som pridala, ze nejaky strbavy, a to mam obrazovku zastriekanu od mlieka a rovno biela bodka mu prekryla zub, sranda 😀

lucia31
28. dec 2008

idem utriet 😵

graziela
28. dec 2008

Ahojte,
opät som tu len na skok..tak malemu sme vcera bohuzial nasadili atb, tie kvapky a sirupecky mu nezaberali, nezlepsilo sa mu to...tak zajtra ideme na kontrolu k dr...inac,didi, to, co si pisala o tom valani sa na posteli a grckani...to som myslela, akoze sme lenosili, mna by ani nenapadlo, hned po napapani s malym divocit, to nieeee 😉
Inac, nas Jurko sa cudzich ludi vobec neboji, vcera tu bola segra s priatelom, ktr. videl ako 3-tyzdnovy a kludne sa nechal pestovat na rukach, segre skoro zaspal na rukach...najskor si ich tak so zaujmom prezeral, a vobec nemal nic proti, ked si ho zobrali k sebe na ruky...normalne sa so segrinym priatelom aj jasili, sa nahlas rehotal...a ked bola minule kmotricka s kmotrom, ktr. nevidi casto, tak v pohode ho mal na rukach a pocas navstevy mi v obyvke aj zaspal na rukach, vobec mu nevadilo, ze bola velka vrava a tak...je zlatucky, presne ako moja dceruska...ta s tym tiez nikdy doteraz nemala problem, je velmi smela a ma rada ludi a celkovo spolocnost, velmi lahko nadväzuje nove kontakty 🙂
Ja som to tu uz pisala minule, my uz mame 1.zubok 🙂 A tiez som sa velmi toho bala, ze maly bude hryzt, ale zatial sa to nestalo, moj synacik velmi jemne zaobchadza s mojimi cicikmi...to ma asi po manzelovi 😲

alica147
28. dec 2008

grazi ahoj,tak nech sa Jurko skoro uzdraví

dudri
28. dec 2008

nie sme v rukach ani nehojdam-nechcem aby zvykla hojdat.len držim ju v rukach zvisle asi po papani 30min( Katka ma sklon na vracanie)Potom dame na postele(spolu najviac travime) alebo na lehatke(ked idem na WC alebo do kuchyne-na pitie) Požičala som kamaratke klokanku(2x),Katka sa neciti dobre.
didi aj na konci ma kuše aj sa usmieva-potvora

dididi30
28. dec 2008

grazi, gratulujeme k zubku 😉 a skore uzdravenie

luci ty len mliecko na pc mas? aj aj jedlo medzi tlacitkami 😀 tato furt vysava,sem tam stiahne jedno 😅 minule aj thomasko jeden odtrhol, normalne nechapem ako, sak to je tak silno pripevnene 😀

durdi ani ja nehojdam na rukach, on to neznasa 😉

graziela
28. dec 2008

Alica, dakujeme 🙂
Baby, ostali vam este nejake kolaciky, co ste napiekli? Lebo my uz takmer vsetko okrem medovnickov mame zjedene 😲 Asi budem musiet este nieco napiect, na Silvestra urcite manzelove oblubene zltkove rezy...no, nejdem robit chutky, idem uz do hajan...nevladzem uz oci drzat otvorene...manzel ma dnes 24 v praci, pride az zajtra rano a ja som cele dni doma zavreta s detmi, kedze su chore...uz sa tesim, ked vypadneme na cerstvy vzduch...
dobru nocku vam prajem 🙂

alica147
28. dec 2008

grazi dobru

didi 😀 😀 😀 😀 😀

dididi30
28. dec 2008

grazi ja mam este v mrazaku dobosky aj nejake suche, sak sme len chodili po navstevach a doma nic nejedli 😕 uz som dnes aj muffiny piekla 😀

dobru nocku 😉

dididi30
28. dec 2008

baby ja idem tiez, vsetci u nas spia ☹ tak aj ja musim , sak co tu budem sama strasit 😀

dobru nocku, skusim zavriet oci pred kuchynou, bo som nejaka hladna ☹ 😅

alica147
28. dec 2008

didi dobru a šup šup rovno do postielky 😉

dudri
28. dec 2008

kamaratka chcela hojdat Katku, Katka nechcela, stale dvihala hlavu dopredu 😉 nie je zvyknuta. ale rada postavit nožky na pevno

alica147
28. dec 2008

dudri ani Mirko nechce byť ani len náznak že ležať on musí mať výhlad a hlavne prehlad že čo sa deje taký je podarený stačí že niekto dvere otvorí a už jastrí že kto to, je čo,chce, od kial prichádza, čo nám nesie.... 😀 😀 😀 😀

alica147
28. dec 2008

mmona krásne fotečky nové 😉

dudri
28. dec 2008

Mirko stači sadnúť na gauči s obklopen.vankúšmi. mne tiež dneska ráno dávam Katke hračky.hrala sa.

alica147
28. dec 2008

ja ho tak nedávam sedieť sa bojím že ho bude bolieť chrbátik,dosť sa teraz hovorí o tom že detičky sa maju až same posadiť 😲

dudri
28. dec 2008

viem, ale nie dlho aspon par minut

dudri
28. dec 2008

idem spat a dobru noc

alica147
28. dec 2008

dobruuuuuuu

lucia31
28. dec 2008

dobruuu zienky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre