Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dididi30
17. jan 2009

baby dnes sme menili poziciu posteli, tak sme na ine svetove strany otoceni, heh maly hned zaspal, som zvedava ci bude spat lepsie ci horsie 🙂

idem si vas precitat 🙂

krazu
17. jan 2009

kostri dobru noc

alica147
17. jan 2009

Jarka pá 😵

alica147
17. jan 2009

Gali šak tu sme 😀

dididi30
17. jan 2009

jarus aj my spinkame v kociku, ale iba vonku, cez den v postielke, ale to fakt na silu, preto beham kade tade, aby spal 😀 😉
my nosime na nozkach bud topanocky, alebo ponozticky, jemu topanocky nevadia, kupila som mu take ortopedicke v speci predajni, tam mu este aj nozku merali a kontrolovali, ci mu botky dobre sedia 😎

lenka aj my pozdravujeme marianka
😵 sikovnici nasi 🙂 aj maly skacka v postelke|?? thomasko ano, bozenko vsade lozi a skace pri tom, neboji sa nic, ma odvahu 😵

zuzpolka
17. jan 2009

kostri dobruuuuuu nocku 😉

a baby dakujem za pochvali 😀

dididi30
17. jan 2009

jaj hej tak aspon niekto na chvilu, bo idem kuk nejaky film, uz tu na mna nervu maju,ze zas tu sedim, no mania 😅

alic, co si porabala?

zuzpolka
17. jan 2009

alebo pochvaly??? 😲 😲 😲 ja ani neviem,,,,hanba 😠

dididi30
17. jan 2009

zuzka mala je zlata na tom nocniku, taka velka , ako rocna tam vyzera 😀 😵

idem dalej kuk fotecky 🙂

zuzpolka
17. jan 2009

dididi ved ona je velka 😀 a dakujem 😉

alica147
17. jan 2009

pochvaly zuzi 😵 😉

gali ná šak tak šak víš 😀 😀 😀 😀 upratovala,prala,varila cmula furt malého aj vonku sme boli,zobrala som aj Kiku pochodili sme obchody a doteraz som kupovala malému plienky 5-9kg a dnes som už kupila 7-15kg tuším a su lepšie henté sa mi zdali do 9kg že už su mu nejaké tesné

emmillya
17. jan 2009

ahojte 🙂 Uz asi vsetci idete do hajan co?
Tak my sa mame uz lepsie... Kiahne kraaaaaaaaaaaaaaaasne ustupuju 😵 na tvaricke uz len sem-tam bodecka
😉 Prechod na mliecko sme zda sa zvladli tiez, SOnicka uz zvladla aj mliecnu ryzovu kasu no a zajtra skusime nejaku tu mrkvicku -aspon trosinka 😉
Nam asi do toho vsetkeho idu tiez zubky lebo mala hryzie vsetko az sa pri tom trasie 😀
Co sa tyka tych topanociek -my tiez nosime take fajnucke cizmicky ma, ktore si samozrejme stale povyzuva takze jej musim dat aj teple ponozky 😝 Ale hrozne protestuje ked jej ich obuvam 😀
Kostri aj my spime v kociari aj ked sme doma tak sa uspava takto, uz sme si aj zvykli ze ju pohojdame... Nateraz to asi menit nebudeme kedze sokov mala teraz az az... 😉 🙂

alica147
17. jan 2009

adi ahoj, no tak to su samé dobre správy 😵 super že sa máte dobre 🙂

alica147
17. jan 2009

no inak ja od kedy som v robote som malého ani nefotila idem si šup baterku na nabíjačku a zajtra pofotím 😎

emmillya
17. jan 2009

jeej ahoj adi, no aj my sa uz tesime, tak dufam ze uz bude len dobre. Mala ma oslabenu imunitu tak teraz sa moc vonku nemame trepat, tak to este tych zopar dni doma potiahneme. 🙂

zuzpolka
17. jan 2009

alicka diky 😅 😉
aj my sme už kupili vačšie plienky 🙂 od 7-18kg a su fakt lepšie ako do 9 😅

dididi30
17. jan 2009

ty alic, sak to aj mne sa zda,ze thomaskovi su na ritke take zaryte ci co tie plienky, tak asi skusime tiez tie vacsie, ked mi dojde balik 🙂 ja som malemu dokupila garderobu, bo sak ja nic len do mechov davam, co mu je to male..tak ale tesim sa, bo tamca moze nosit aj 2 roky to iste, co tak pomaly rasie, ale v poslednej dobe sa vysvihla, tak som jej nakupila kopec novych veci a na zas aj dost nici handry, tak ja kupujem ako diva...ale ja sa vyzivam 😀

adi, juj tesim sa, no chvala bohu je to uz dobrej ceste a uz bude len dobre 😵
pusinku malickej 🙂

zuzpolka
17. jan 2009

alicka no veru Miruškove fotky treba pridat 😉 😅

emiilya super že už je lepšie len tak dalej a budete za chvilu fit 😉 🙂

alica147
17. jan 2009

alebo hej do 18 može byť my len tie babylove stále ja som s nimi spokoná akurát že tie väčšie su už drahšie no ale šak čo sa dá robiť

ad no ved aspon to máte za sebou inak moja dcera ich nemala dodnes 😖 aj chodila po kamoškách čo ich mali že nech to má za sebou a nič 😀 😀

alica147
17. jan 2009

hej hej zuzi pridám inak ved už v utorok budeme mať aj my sedem mesiačikov 😉

zuzpolka
17. jan 2009

dididi to sa ani nečudujem, že sa vyživaš 😀 aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😠

emmillya
17. jan 2009

ahoj gali, aj zuzi... 😉
Gali dakujeeem ste zlate ze ste na nas tak mysleli ,aj poradili ... 😵 Ani sa ti necudujem, ja by som inak maniakovala ked pocuvam ake vypredaje su pre bambinka v UK, tak bud kludna si zena na spravnom mieste 😀
Tie plienocky co riesite -tak my este v pohodke do 9 kg, teraz nam troska z bruska odbudlo tak to asi ani menit nebudeme.. 😉

dididi30
17. jan 2009

alic hej nemala kiahne?? nasa hej chvala bohu, aspon to tak skoro nedostane, potom budem behat vsade kde to majju, ale vidis, ona to dostala v skole, takze nemuseli sme nikam 🙂
jaj a sak to som bola tehotna, ale to nevadilo bo ja som uz mala🙂

alic ale mne sa doma pacili tie z dm alina ci ako sa volali , tie eco, tie chcem aj ked budeme doma na sk, lebo tu su plienky jedna cena, tak vyberam pampers, take fialove fit, vraj ich na sk nemaju, tusim ribizek pisala, no neviem nevsimla som si.....

zuzpolka
17. jan 2009

alic a na tych babylove sa ti netrhaju niekedy tie gumičky na bokoch? lebo ja som ich kupila malej a na niektorych plienkach sa to spravilo 😕 😖
no teraz sme kupili pampers mali akciu 2+1 zadarmo 🙂

emmillya
17. jan 2009

Inak dnes ma sokla znama, povedala mi ze ked ma dieta kiahne do roka tak ich urcite este raz dostane ! 😠
No logika nijaka, tak som ju poslala do bazin 😝 ze my sme uz mimo toho 😉 no chapete?!

emmillya
17. jan 2009

to nam povinsovala 😀

alica147
17. jan 2009

didi maju ich videla som ich aj dm-ke ale drahé su u nas jak fras

dididi30
17. jan 2009

emili vraj nieje pravidlo ,ze sa uz nevratia, ale to je fakt vynimocne..ale vy to mate za sebou , urcite 😉
ja som bola tehu, ked to mala dostala a sme ok 🙂 ja som ich uz mala tak ptreto to bolo ok

dididi30
17. jan 2009

alic hej? no sak hej su drahsie aj tu, ale mavaju tu dobre akcie a este som v takom klube a ti mi posielaju zlavenky na nich tak preto kupujem inak by som nekupovala 😉 a su fatk super, makkucke 🙂

alica147
17. jan 2009

adi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzi nie ešte sa mi to nestalo 😕 ja na tie plienky nedám dopustiť, my sme vyskušali skoro všetky druhy, dosť dlho som kupovla pampers tie vonavé ale su tiež drahé tak tu tuším weroni vtedy hodila tip a už sme pri nich aj ostali 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre