Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

zuzpolka
4. feb 2009

emmily, ty budeš malu nechavat svokre? 😕 😅 tak radšej nekukaj ten panelak 😀

dididi30
4. feb 2009

no tu som,zacitala som sa v teme sliz na pranie a tam pisu o nejakych orechoch na pranie a ja to neviem vypatrat, co to je ako to vyzera 😠
inak som spokojna, fajna vecicka a plne vedierko toho mam, jaj sak usetrim 😀 😀 oni tam este aj davaju ocot, ale to ja uz nemusim.,radsej dam avivaz 🙂 a dokonca etericke oleje, ja odpadnem, miesto avivaze 😀

alica147
4. feb 2009

😕 😕 😕 a šak tie oleje su mastné

dididi30
4. feb 2009

jaj ja by som svokre deti nechala aj svagrinej, lebo viem, ze u nich by boli pekne strazene a ked im nakazem toto nie a hento nie, tak to neurobia 😉 sak oni vedia co treba 🙂 a teraz ked uz papa pomaly vsetko tak by mi bodla pomoc od svokry, strazit deti 😀 😀

dididi30
4. feb 2009

alic no sak to....ze to zriedia s vodou....no ja neviem....

zuzpolka
4. feb 2009

nooo dididi teraz sa ti to lahko povie ked už byvaš daleko od svokry 😀 😀 😀

emmillya
4. feb 2009

no zuzi nechavam a sem tam si ju preklepneme ked dakam potrebujem ist, zatial OK tak dufam ze sa to nepokazi 😉 ale panelak mi nerobi dobre v tomto smere 😀
Gali ten sliz moze byt dobra vec len to nemam kde skladovat 😝

emmillya
4. feb 2009

ale viem na 100 % ze malej nebude strkat prst do slivovice ani podobne kraviny 😀

alica147
4. feb 2009

aj pekné fotečky nové ste popridávali 😉

dididi30
4. feb 2009

zuzka svata pravda 😀 😀 😀 😀

emili, kupis vedierko s vrchnakom a ideees 😀

alic ake fotecky idemkuk 😀

dudri
4. feb 2009

ahoj, nove fotky sme pridali

zuzpolka
4. feb 2009

dididi,,,no myslela som si.... 😝 😀
ja malu svokre nenechavam,,,,no a asi to je tym že ju vidim každy den 🤐

ake fotky? idem aj ja kuk

dididi30
4. feb 2009

jaj vikus v nakupnom voziku 😀 jaj nas tak nebyva, sak by tam nevydrzal, chavala bohu spava, ked nakupujeme 😉

emili, jaj tie krasne velke modre ocka 😵

inak dnes som videla v meste takeho krasneho mulata 😵 😀 😀 😀 😀

dididi30
4. feb 2009

katka, malicka katka je zlatunka, joj podme hlasovat, kto ma takeho psika este 😀 😀 😀

zuzka ale ja by som fakt nechala deti svokre, ona je taka starostliva, az moc, fakt v dobrom 🙂 ale zas by som nechcel s nou byvat, stacilo 😀

baby idem spat dobru nocku 🙂

zuzpolka
4. feb 2009

jeeeej dididi mulatov mam rada 😀 aj černoškou 😅

alica147
4. feb 2009

didi 😀 😀
som aj ja hodila jednu dnešnu, Miro sa hnevá že Mirkovi furt blýskam do očí no ale možem ja za to že ma to tak baví to fotenie 😀 😀

dudri
4. feb 2009

moja svokra je maniacka telenovely pozera rano a poobede...ja po obed ideme vonku... 😀 tazko sa vidame... 😀

zuzpolka
4. feb 2009

dobruuuu dididi , a čo tak skoro??? 😲

alica147
4. feb 2009

didi dobru ja asi tiež pojdem čo chvíla, čakám ešte že Jaruš sa zastaví 😀

emmillya
4. feb 2009

gali -to hej vedierko najmensi problem len kam ho schovam? to kolko litrove ? 😀 no a dikes za fotecky 😉
inak mulata baby alebo chlapa? 😀

zuzi -v tom voziku fakt super - viki je fakt kocka - zda sa mi ze vyzera starsie 😉 🙂 na svoj vek

dudri-katka je zlatunka s tym macikom 😵

dudri
4. feb 2009

alica, zlate Mirko

dididi30
4. feb 2009

zuzka ono to tak byva protiklady sa pridahuju 😀 😉

alic, mirusko je zlaty, joj tie rucicky milujem, nasemu furt zuzlem 😀 aj stehnienka a on sa tak rehoce aj pod krcikom ho bozkavam 😵 😀

baby ja vypinam pc, cafte a dobru nocku 🙂

dudri
4. feb 2009

emilka, nie macko, ale psik 😉 , po kom sonicka ma modre oci-tak krasne

dididi30
4. feb 2009

jaj emili sak chlapa 😀 😀 😀

a uz caute 😀

emmillya
4. feb 2009

adi, mne sa hrozne pacia take cokoladkove ocka ako ma mirusko a este ked su take velkeeeeeee 😵 krasnucky 😵

emmillya
4. feb 2009

dudri -ups som sa sekla 😉 😝 😀

alica147
4. feb 2009

dík baby 😵 😵 😵 😵

emmillya
4. feb 2009

zuzi som zabudla -to uz novy kociar ? 😕

zuzpolka
4. feb 2009

emmily.,.... ved jasne že chlapa myslime 😀
a ano Viki sa aj mne zda byt staršia 😀 no ale fakt ved už som to minule pisala,,,,, nepripada mi ako 7 mesačna 😕 🙂 neviem čim to je 😀

zuzpolka
4. feb 2009

alic, Miruško fešak ako vždy 😅

emmily, hej už novy 😅 len vložku a tašku ešte furt nemam 😠 😠 😠 ale zajtra už by to malo prist 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre