Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

alica147
5. feb 2009

Lankine- Lenkine a šak lenka je štíhla jak lanka tak som sa až tak moc nepomýlila 🙂 Leni ahoj 😉

dididi30
5. feb 2009

alic sak vecer nejedavaj a davaj si rano ten ocot, ti poviem, mne uz prestao tak chutit, teda zjem ale menej 😉 a vecer jest vobec nemusim 😉

emili len tie intimky 😀 😀 😀 zatim 😉

alica147
5. feb 2009

no šak sa ti poví že večer nejedávaj, ja som večer najhladnejšia 😝 🙂

emmillya
5. feb 2009

gali -aj tak si dobra, sak si ju sila rucne 😉

jarka - jej to vas vasi pekne naucili, no mozno preto si ty taka dobra na viol 😀 , ja mozem nasim povedat -no nie uplne hrozneee veci ale tak v poho si myslim 🙂 a Hanicka sa ma ako?

adi -mas pravdu kasli teraz na dietu , gali ti dala tip -aspon budes mat pocit ze aspon nieco pre seba robis ked si uz chcela zacat 😉

zuzpolka
5. feb 2009

no som tu zas 😝 😀

juj, alicka nebud smutna ☹ určite to nebude až tak zle ako si mysliš a zvladnete to 😉

dididi takže zasa mcdonald? mnam, mnam 😅 😅

dididi30
5. feb 2009

baby ja sa lucim, papa a dobru nocku
a zajtra nech je lepsie aj nalada aj vsetko 😵

zuzpolka
5. feb 2009

dididi dobru 😉

emmillya
5. feb 2009

gali dobruuu 🙂

alica147
5. feb 2009

didi pa pa

zuzka dakujem

zuzpolka
5. feb 2009

čo ste už všetky odišli??? 😲
tak dobruuuuuuuuuu idem aj ja 😔

alica147
5. feb 2009

už odchádzam aj ja idem hajať ahojte pa pa,dakujem baby za povzbudivé slová dufam že som to tu moc neznegativizovala 😝 pááá

emmillya
5. feb 2009

dobru nocku vsetkym papa 🙂

dora01
5. feb 2009

to ako uz vsetky spite? pozeram, ze lucia popridavala nove fotecky, ta ruzova plienka je uplne super 🙂

muz prave odisiel do roboty, tak neviem co si zacat, spat sa mi nechce 😠 😀 😀 😀

dora01
5. feb 2009

andrejka, neboj rano to bude uz lepsie 😉

lucia31
5. feb 2009

konecne som sa sem dostala🙂
..babenky, nestiham /vyhovaram sa, ja viem 😎 /, ale cez den je Tamara nejaka narocna a nespi!!!, poobede mam obe deti, kedze manzel ma futbal a vecer trochu sijem, kedze este ma drzi ta mania 🙂
idem si vas precitat...

lucia31
5. feb 2009

alica, neboj , bude dobre, niekedy je den blbec a vsetko sa zda na h.....ale nakoniec sa to vyriesi najlepsie, ako sa da....
ja som dnes akurat uvazovala, ze keby som musela do prace, tak v prvom rade moja mamina, v druhom jasle , v tretom som myslela este nedavno, ze svokra, ale nieeeeee.....radsej tie jasle 🙂
inak, ja som chodila do jasli a nic si nepamatam, vy hej? 🙂 ani neviem, ci bolo dobre alebo zle...a to vtedy sa s nami tetusky nebabrali, ziadna vztahova vychova ani nic podobne nehrozilo 🙂
dor, dik za pochvalu, no, je krasna, bola som sa hrabat v sestrinej skrini a ked som tu latku zbadala, hned mi bliklo, ze to bude bomba plienocka 🙂

dora01
5. feb 2009

lucia, mas pravdu, aj ja som chodila do jasli anic si nepamatam 😀

dora01
5. feb 2009

no idem ja spat, ktovie co bude v noci 😀

lucia31
5. feb 2009

...takze, asi tam bola pohoda 🙂
ty tiez rada ponocujes, vsak? 🙂

dora01
5. feb 2009

lucia, ako kedy, ja mam take dni, ze nemozem spat, proste sa mi neda, tak na co sa prehadzovat v posteli 😉

a potom mam take dni, ze sa mi chce spat, ale lackovi zase nie, asi to ma po mne 😀

dora01
5. feb 2009

tak dobru, maly sa uz hlasi 🙂

lucia31
5. feb 2009

ok, dobru....alebo dobre ranko? 😀
my sme uz papkali 😝 🙂

lucia31
6. feb 2009

dobre ranko, uz naozaj 🙂
no, spali sme az do pol siedmej, tak parada 🙂
dnes tu mame pocasie ako u didi 😉 hmla, sivo, to je na sušičku 😉

dididi30
6. feb 2009

dobre ranko 🙂

luci, ty v noci kojis aj pises? 😀
a co ides susit? 😀 😀 😀
aj ja budem prat a susit, na rozdiel od vas tu snezi a snezi a mame nasnezene 😀 😀

drobatka napapane, dufam,ze nepojdem zas zbytocne do skoly 😝
pekny dnik 🙂

dididi30
6. feb 2009

lucia kuk som plienocky, vyzeraju super, joj ti zavidim,ze mas sijaci stroj, ja by som tiez daco nasila, ja milujem sit 😀 😵
a ta hracka, no presne si to vystila, ved deti maju najradi na hrackach visacky 😉 🙂

lucia31
6. feb 2009

didi, ja uz len odsavam, odsavam a papame z flasky....a takto sa napapap raz v noci /cca 150ml/ a spi do rana, tak pohoda...
no, take pocasie, ze pradlo vyschne len v susicke 😉
aj ja rada sijem, a bez stroja by som bola hotova...ano, na tej lopticke su najlepsie tie stuzky...nasla som strih na nu na internete, tak ma hned napadlo, ze to bude nieco pre Tamcu, ona rada objeda vysacky na vsetkom moznom...a snurky 🙂

dudri
6. feb 2009

dobre rano
lucia co si dala vypln lopticku? prosim webovu stranu strih pre deti... este raz dakujem...

dudri
6. feb 2009

lucia, si sikovna, kde si sa ucila sitie...

dididi30
6. feb 2009

no baby ,esteze som sa nepresla zbytocne, zase tu maju deti prazdniny, lebo nasnezilo 😅 😕 oni su total magori, normalne uzavrete cesty, nevedia co maju robit, snezne odhrnovace akosik nevidiet, mozno ani nevedia co to je 😅 no a vobec nicim neposypaju cesty, auta idu pomalilinky, sak tu nema skoro nikto zimne pneumatiky, proste su z toho v keli 😀 😀 😀

luci, inak tvoje bradavaky su na tom ako??jezinko sak ja som odsavala, skoro som umrela, taka bolest........tie tvoje uz musia byt riadne odolne 😉 😀
tak tak visacky su in🙂
kto vie preco to deti maju tak radi 😲 😀

jaj tak ja mam dnes zase busy den, obe deti doma 😝 , ale sak su zlate hraju sa, zatim 😀 😉

katka, ty si krajcirka?

dididi30
6. feb 2009

mam dost...uz aj thomasko je chory ☹ sopik nenormalny a zda sa mi dost horuci ☹ mna poraziiiiiiiiiii 😖
uz mu mozem kvapky do nosteka kvapnut, ze? uz sa nemusi len vytierat nostek

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre