Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dididi30
16. dec 2008

zazi ano tak to bude dobre, tak len tie fotky ti mame napisat v ktorom albume a ktoru v poradi? 🙂 ja by som si dala inu ako sme mali pretym 🙂

zaza_na
16. dec 2008

emmillya 😉

didi, jasne, ze si vyber aku xces. ja ich asi vsetky zmazem a budem hadzat nanovo 😉
mozte napisat do IP, ze ktora v poradi vo vasom albume, alebo rovno mi poslite link na tu konkretnu fotku 🙂

dididi30
16. dec 2008

zazi tak o.k. 😀 😉 a dik za cas 🙂

dididi30
16. dec 2008

inak baby ja som dala ako 6 mesacneho vianocnu, tusim mate vsetky fotecky na vianocnu notku tak to by bolo kradsne, ved nase polrocky suvisia s vianocami 😉

zazi co na to povies, tie od pol rocka vo vianocnom oblecku 😉 🙂

alica147
16. dec 2008

my nemáme tak jedine pod stromčekom ale ten ešte tiež nemáme

dididi30
16. dec 2008

pardon krasne 🙂 😀

zazi uz som ti hodila to druheho nicku 🙂

dididi30
16. dec 2008

adi, podla mna nebude problem hodit foto aj neskor 😉 🙂

greguska
16. dec 2008

íha, ale ste sa rozbehli hneď tak zrána 😉

radka, aj náš prcko cestuje po postielke, najlepšie sa mu spí v hornom rohu, pricapený na mantinel, až sa niekedy bojím či dýcha. ja som mu to hniezdo zastrčila pod matrac, aby sa pod to nedostal, lebo sa vždy potom otrepal o mreže. zatiaľ to funguje, aj keď neviem do kedy...

jarka, taj fajn, že haničke to prešlo, možno to naozaj bolo tým mäskom. ja budem dávať až po vianociach. chystáme sa rozmraziť domáce sliepočky, tak mu z toho nachystám. a iné druhy mäska budem dávať vo výživkách.

gali, no vy teda máte stále nejaké to trápenie ☹ želám tamarke aj thomaskovi skoré uzdravenie 🙂

maťko bol teraz doobeda zlatý, poslúchal, som stihla celú rodinu obvolať, najprv mojej babke, už prababke, tá je strašne zlatá, sa vždy poteší keď zavolám, a maťko je tiež čosi pokričal, tak bola v siedmom nebi. aj svokre sme zavolali, ja sa nemôžem sťažovať, ona je tiež veľmi milá, ale keby sme bývali spolu určite by to nebolo také idylické. aj tatimu sme volali, ten nás zrušil, že ani chodiť do roboty nemáme, bo ako tam dlabú ten otvor, že sa celá budova trasie 😒 Ale na obed aj tak prídeme, no nebudeme hladní 😀

idem ešte maťkovi zemák uvariť, bude mať s brokolicou, to bude zase zelená kakanička 😀

dididi30
16. dec 2008

greguska dakujem 🙂

ja mam tiez dobru svokru, lebo uz spolu nebyvame a sme si vzacni, tak ako vy 🙂

greguska
16. dec 2008

andrejka, pekné fotečky, krásny smejko 😉

my tiež nemáme, tiež jedine so stromčekom, ale to bude neskôr.

dididi30
16. dec 2008

viete co,sak dajte aku chcete, ja som to len navrhna 😉 ja davam vianocnu 😵

fakt je to na vas, nechcem dirigovat, len tak trochu okomentovat 😀 😀 😀 😀 😀

alica147
16. dec 2008

didi 😀 😀 😀 ved jasne
maťka dakujeme 😉

zaza_na
16. dec 2008

joj, varila som malej obedik a potom sme papali. dnes mala masko s hraskom, brokolicou a karfiolom (+ v tom boli aj nejake zbytky cvikle a spenatu). len to tak splasla. myslim, ze jej velmi chutil ten hrasok v tom 😵

oki beby, diki za nazory. takze stare fotky povyhadzujem a budem cakat od vas na nove 😉
didi, uz sa tesim na tu vianocnu od teba. musim pokutrat, co mam. ale vianocnu asi este nemam az taku peknu, tak asi dam len obycajnu 😝 vsak to sa moze neskor aj vymenit 😀

ribizek
16. dec 2008

Aj ja hlasujem za vianočnú. Zazi, ako Ti ju poslať? Cez los mailos?

Inak, vytvorila som nový album, tak kuknite, ak chcete. 🙂

emmillya
16. dec 2008

my sme dnes prvykrat skusali cviklu -samozrejme so zemiacikom... na to ze je sonicka chora tak to spapkala raz-dva 🙂 tak sa tesim ze jej chuti aj ked berie lieky...
ja som malej dala okolo noziciek vankus na kojenie - tak to zabera a neotaca sa... teraz sa bojim aby nespala tvarickou nacapenou na matraci lebo sa jej tazko dycha...
no a k tym svokram -ta moja vyzera ze ostane s malou ked nastupim do prace, zatial OK... 😉 ale viem ze sa to moze zmenit 🙂

zaza_na
16. dec 2008

ribizek, hod si foto do albumu a posli mi link do IP. moze byt? 😉
emmillya, a kedy nastupujes? cviklu ma aj nasa rada. a vsak cvikla je vlastne sladucka, tak preco nie? 😀 a kaka je potom z toho pekne docervena 😝

emmillya
16. dec 2008

no chcela by som od marca...ak sa nieco nezmeni... velmi nerada,ale inak sa neda 😒 snad to nejak zvladneme

alica147
16. dec 2008

emmily ja som už ofic v robote,len mám dovolenku a idem 5.1. 😢 😢 😢

alica147
16. dec 2008

aj krazu ide aj didi na chvílu 😉 taknebudeš sama ☹ 😖 čo sa dá robiť,však?my hypoteku na krku tak sa inak nedá

emmillya
16. dec 2008

ved to aj nas tlaci to iste... tak potom mi das aspon info ako to u vas prebieha. a mirka nechavas s kym? no ved aspon to-ze viem ze nie som ani prva ani posledna.este si uzivam malu kym som doma 🙂 😉

alica147
16. dec 2008

Mirko bude s mojou maminou,ona bude k nám chodiť každe rano a o tretej som ja už doma.tak aspon viem že bude o neho dobre postarené a chvala bohu že mama bola ochotná sa starať inak by musel ísť malinký do jasličiek bo len tak opatrovatelku by som nechcela keby som ju nepoznala

dididi30
16. dec 2008

zazi ja som ti poslala na jiun 2008 rovno link fotky 😉 teda dufam,ze to tam je🙂

emi, ja idem do prace po 32 januari, tesim sa 😀 len na dve hodky, par krokov od mojho domu 😉

emmillya
16. dec 2008

no ja sa ukludnujem aj tym ze mam pracu 10 min.od domu,tak keby nieco tak dobehnem domov. svokra sem-tam malu strazi ked potrebujem nieco vybavit, je to kludas tak som aj ja spokojna. ak je s malou problem tak sa to snazi zvladnut sama. viem ze idilicke to nebude... ja sa do prace aj tesim, len keby som mohla malu vziat so sebou hihi 🙂

alica147
16. dec 2008

ja zase dosť daleko ale moja mama má auto tak ja sa zase ukludnujem tým že ked bude najhoršie dovezie mi ho 😝

zaza_na
16. dec 2008

tak, alica a didi uz maju fotky v albumoch 😵
bala som sa, ci nebudu moc male, ale je to ok. tak kuknite

kostri
16. dec 2008

gali,vy mate v anglicku jaky dlhy januar 😕 😀 😀 😀

zaza_na
16. dec 2008

vsak aj ja cumim. bola som tam sice, ale na taky si nepamatam 😀

kostri
16. dec 2008

zazi,ja a hodit link? 😕 😕 😕 tak to neviem ako sa robi 😔 ja neviem robit s pc 😔 aj semdo konika som sa ledva prepracovala a album som spravila ani neviem ako 😅 😀 😀 😀
aj moja svokra bola dobra kym sme spolu nebyvali 😀

alica147
16. dec 2008

😀 😀 😀 😀 Jaruš ty sa nezapreš 😀 😀 😀 😀

zaza_na
16. dec 2008

kostri, neboj. len si otvor svoj album, daj si zobrazit tu fotku, co si si vybrala, a skopiruj si tu adresu hore. a potom mi tu adresu len posli. a ked ti to nepojde, tak mi len napis poradie tej fotky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre