Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

emmillya
18. dec 2008

zazi, jasnacka odsavame o 100 sest 😉
ake mnozstvo prikrmov vam spapkaju deticky na obed? myslim zeleninku , resp.+ masko? davate potom este aj mlieko?
Sonicka asi po hodinke ,niekedy aj skor chce mliecko, samotny prikrm ju nezasyti nadlho a nechcem jej ho strkat viac ako chce...

alica147
18. dec 2008

emmilly ani nám už tá zeleninka na dlho nestačí tak už začneme s mäskom,ja som doteraz ešte mäso nedávala, v sobotu máme pol roka

dora01
18. dec 2008

my sme mali mrkva, zemiak, brokolica, cukina, tiez to sprasil, mne zje asi tak 1,5 dcl alebo ako velku hippku 🙂

ja davam tak za hodku este mliecko, ale to si iba cucne od smadu, lebo on caj a vodu nechce, mi to vypluva, potom vydrzi niekedy aj 4 hodiny bez papania

alica147
18. dec 2008

ja nedávam cucnúť kvoli tomu že idem do roboty tak nech si na to nezvykne 😝

graziela
18. dec 2008

Ahojte, len tak narychlo pisem, potrebujem nieco rychle uvarit pre drobca, rozmyslam nad cviklou, prosim vas, ako ju varite?

dora01
18. dec 2008

ali, vsak jasne, nech je pripraveny 🙂

kostri
18. dec 2008

no hanicka sa skruca v kocari 😉 leje tu jak s krhli,takze von nemozme 😒 som zvedava,kolko tu pospi 😒

viol je strasne premudrela,ona vsetko vie a vsade bola,pozna kopu receptov,ale vari tri jedla dokola 😀 a ked ja navarim nieco ine,zdy margita alebo zofka to robia lepsie 😠 😀 😀 😀
neznasam tu varit a piect,aj ked ma to bavi,lebo mi furt asistuje a vyprava jak by to spravila ona a lepsie 😒 😀 😀 😀
leni,my sme take dedinske typy 😀 zatial nechovame nic,ale muz sa chysta na selico,az mam z toho obavy 😝 😀

andrejka,este som ti vcera chcela napisat,ze si viem predstavit tu tvoju uzkost,ked pojdes do roboty,ja mam pocit,ze musim malu stale kontrolovat,aj ked je so mnou 😅 no zvyknes si neboj,lahko sa mi to pise,ale verim tomu,ze to pojde uvidis.a este som ta chcela pochvalit ako perfekt ste zvladli prikrmovanie,ako si to dobre nacasovala,ze mirusko spolupracoval 😉 aj jeho treba pochvalit 😉

gali a vy co v noci?? 😢 no hanka zaspala pred deviatou a pol 11stej som ju prebalovala,tak sa polajtrila 😀 😀 ,do rana kazde dve hodky hore a od pol siestej do siestej vykrikovala potom zaspala este do pol osmej 😕 cuduj sa svete 😀
gali a co to je ta kamoskamater? 😕 😀 😀 😀 a co si si kupila v lush?? 😠 druhy krat sa pytam 😠 😀 😀 😀
ja som niekomu na nieco neodpovedala?? 😅

graziela
18. dec 2008

No, idem tu cviklu asi uvarit so zemiacikom a rascou, prip. aj porik tam dam...vy ste asi vsetky uz po obede, co???? 😠 ked ma vsetky ignorujete..... 😉 😉 😉

alica147
18. dec 2008

grazi 😀 😀 😀 ja som ešte cviklu nevarila malému ale šak hadam ju normálne obyčajne uvar vo vode,či nie?

zaza_na
18. dec 2008

grazi, ja cviklu normalne povarim s hociktorou inou zeleninkou. tu ma tiez rada 😉 len ked ju skombinujem so zelenym, ma to hnusnu hnedu farbu, ale Lili nepohrdne. zje aj take. na farbe jej nezalezi 😀

dora01
18. dec 2008

no graziela vsak dako to uvar, potom daj vediet, ako chutilo a s cim si to skombinovala, aby som aj ja vedela 😀

dora01
18. dec 2008

na farbe nezalezi, vsak nie sme rasisti 😉 🙂

dora01
18. dec 2008

no idem do toho obchodu, hadam sa vratime zdravy 😀

vecer ma dojst kamarat s frajerkou, co ich pozname z intraku, tak sa tesim, zaspominame na casi mladosti a pochabosti 😀 😀 😀 😀

alica147
18. dec 2008

dora že mladosti 😀 😀 😀 😀 😀 stará žena povedala 😀 😀 😀 😀 😀

Jaruška díky aj Miruško dakuje a posiela božtek,joj ale taký stal o 11tej upišťaný a piští a piští akurát vysávanie ho bavilo a už zase piští idem ho dať spinkať ☹

zaza_na
18. dec 2008

dori 😀 to o tej farbe 😀 😀 😀
uspesne zvladnutie nakupovania prajem 😉

dididi30
18. dec 2008

ahojte

dostali sme antibakterialne kvapecky do ocka, na teplotu nic, no teda mam niec, inak vsetko ok, len mu to mam preliecit sirupcekom 😉 🙂 ale som rada, nech si nezvyka na atb, nech bojuje 😎

potom si vas precitam, idem sa venovat chlapovi, teda thomaskovi 😀

dididi30
18. dec 2008

zuzi , inak si sa na moju ip co si na jun2008 vykaslala 😠 ci nemas cas, ci ako, lebo nevidim tam zmenu 😕

dididi30
18. dec 2008

sonicke blahozelame vsetko naj k polrocku 😵

a kto bude mat dalsi, tusim vas bude viac 😀

jaruka moj, no v lush nekupujem uz levandlove, uz som ti to pisala 😠 😀 kupujem si uz len pre seba, testujem vsetky za radom, uz mam 6 vselikych voni a snazim sa take na citlivu pokozku, lebo to by moja pipinka nezniesla, ta je fajnova ako kozicka na vtacikovi 😀 😀 😀 😀 ups pardon 😅 😅 😅
a kamoskamater to je ako ked ty napises nieco comu nerozumieme, tvojim narecim, jaj zacnem ja po vychodniarsky 😀 dzivko moja 😀 😀 ta idzem ta het 😀 😀 😀

dididi30
18. dec 2008

jaj a nepiste, chcem mat solo 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zaza_na
18. dec 2008

joj didi, nemam casu. riesim pozdravy a pohladnice, lebo uz xcem dnes koneeecne rozposlat. a viem, ze ked zacnem riesit postu na konikovi, tak sa od toho zase neodtrhnem 😅 len obcas tu daco pisnem, ked sedim za kompom 😀
ale idem ti to tam poriesit, bo ty uz dlho cakas 😝

zaza_na
18. dec 2008

no, ta som ti to solo asi pokazila 🤐

dididi30
18. dec 2008

zazi, o.k. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kikaamajko
18. dec 2008

Ahojte, hnoj je vykydaný aj dieťa bude za chviľu vstávať, druhé už prišlo zo školy. Pôjdeme na poštu už mi prišli všetky balíky chválabožku. 😉 Andrejka a čo tebe už to prišlo?
Grazi ja normálne varím cviklu spolu s mäskom, prípadne pridám zemiak alebo pohánku, čo ma napadne. Dneska malý ked jedol tak to bol taký bordel všade len robil že brrrrrr, a kýchal tak si viete predstaviť. U nás je tiež hnusno a malý je taký upišťaný už týždeň ma už poráža, nič ho nebaví, jedine do kotolne s ním chodím a pozerá na psy.
Didi hádam mu to prejde teraz 😉
Jarka ved to je super chovať, aspoň vieš čo papáš, ja by som už nemenila, aj ked som už o 6 v maštali, ale je to pre mňa relax.
Aj my blahoželáme Soničke k polrôčilu nech sa vyzdraví.

zaza_na
18. dec 2008

tak uz ju tam mas. aj ja som si zmenila, lebo vsetky mate deticky len tvaricku, tak nech aj tu nasu lepsie vidno. akurat sa tam tak pekne chmari 😀
thomasko je tam zlaty - cerstvo vylezeny 😝

dididi30
18. dec 2008

zazi, hej ako take kuriatko z vajicka 😀 😀 😀 a dik🙂

leni, snad hej 😉 no musime to neako vydrzat 😒
hehe, tak maly ma rad psikov? no sak jemu to bude prirodzene, kde mate tolko zvieratok 🙂

dididi30
18. dec 2008

juj a vsimla som si ze lucia31 tam ma miesto tamarky ,ze maria lujza 😕 a ani vahu tam nema, jaj ta to je, to vidno ,ze vsetko necita a necita ani zazanine odkazy 😠 😀 😀 😀 😀 😀

inak som si aj vsimla vekove rozdieli partnerov 🙂 😀 😅

alica147
18. dec 2008

didi kazíme ti solo 😀
leni neprišiel 😠 😠 😠 už som im písala maila tí že to už poslali na Slovensko a tí ze Slovenska mi neodpisujú no ale nech si ma neželaju ked to nepríde 😠 😠 😠 😠
ajMirko robí od ráno s jedlom brrrrrrrrrrrrr ani moc na obed nechcel a výnimočne som mu aj cucnúť dala 😀 ale nevedel sa chuda uložiť musela som mu trošku po ritule pocapkať v postielke 😕
idem kuk tie fotky 😉

alica147
18. dec 2008

jeeej no svetoví su, jáj ked si spomeniem aký bol aj miruško malinký,šak prečo to tak rýchlo ide? 😨 😖

zaza_na
18. dec 2008

didi, ja som si vsimla, ze tam nema meno Tamarka a mam to aj opravene, ale musim pockat na manzela, nech hodi doplnenu tabulku do albumu, lebo ja to este neviem 😝

dora01
18. dec 2008

no uz sme spat, to iba taku doru ako som ja, moze napadnut trepat sa von, sak som poslednych 50m pred panelakom mala pocit, ze iba stojim. 😀

didi, fajne, ze mate kvapecky, hadaj sa to rychlo polepsi

zlatucke su tie babatinka, ja som rada, ze jje uz velky, lebo nase zaciatky boli hrozne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre