Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

vanilka32
17. dec 2008

dragila nam sa podarilo moc malej odobrat na druhy pokus, prvy so sackom zlyhal druhy sa podaril. Nalepili sme jej ho ked sla spinkat, aby sa nehybala a lezala. A ked sa zobudila na prve krmenie v noci tak sme jej ho odlepili a skumavka bola plna 🙂 drzim palec!

a my tiez este nie sme zubadlo 🙂

erika26
17. dec 2008

ahojte, tak my sme mali riadnu takmer mesačnú pauzu na koníkovi. No mala som to perné, nejako som to nezvládla zdravotne. Najprv som bola 2 týždne chodrá ja, potom malá trochu soplila, tak sme odsávali, ale nebolo to také hrozné no a vyvrcholilo to minulý pondelok. Dostala som v noci takú hnačku a vracala som, že hrôza. Muž nevedel čo so mnou, a ešte k tomu som aj odpadla, tak nakoniec zavolal sanitku a zobrali ma na 2 hodiny na pozorovanie do nemocnice, dali mi 2 infúzie, zobrali krv a poslali domov, vraj nič nenašli. No ale poviem vám bola to hrôza. Minulý týždeň som bola úplne mimo, ešteže mi pomohla mama, ja som iba kojila a spala. Medzitým si ju mohli starkí naplno užiť. 😉 Tak dúfam, že už teraz k vám častejšie zavítame 🙂 🙂 🙂

Inak ani my ešte nie sme zubatí 😲 a s tým močom sme to tiež mali také perné, ibaže Veronika sa nám do toho vrecúška nakoniec aj vykakala, tak som jej brala močdo pohárika. V každom prípade to bola zábava. 😨

kostri
17. dec 2008

hojte
dakujem dodatocne vsetkym,ktorym sa moj muz pacil 😀 😀 😀
luci s tym carom to bol zabijak 😀 jak si si v poho posedkala a oddychla 😀 😀 😀 a jak si sa pekne sama se sebu povypravala 😀 😀 😀
gali a ozaj,co si si kupila v lush?zas levandulu? 😉 ja som este furt kamoske nezaniesla ti gule 😖 jaki ste chori 😲 to co?? 😲 chuda malinke no to je kolobeh to pravda 😲 tamca zo skoly domov a hups bacil na vas 😖 spinos jakysik 😖 dam mu po usach!! 😠
gregus,ja som mala tez s klbmi problem po porode,v noci som nevedela stat ze zachoda 😒 a teraz ked zaspim pri kojeni,tak rano sa neviem rozhybat 😒
jani,tii fotky!! 😲 ty piiido!!parada 🙂 no ja by som sa v zivote tak nenaucila s pc 😒 a na co 😉
seci ste tu neskaj volako dlho spali?!hm 😠 my do sestej 😠 jsem zvyklej 😀 a kazde dve hodky hore 😀
radka,ty ked nemusis vstavat koli malemu,ze sa zobudi,ci zasprajcuje,takz zas koli zubu 😝 sakris marisu!este boli?
leni,moj muz by si vybral kydanie hnoja pred obchodmi 😀 a ja jeho verna manzelka by som ho nasledovala 😀 😝 tava 😀
andrejka,super ze ma mirko moc v poriadku!a co sa tym vlastne zistuje?? 😅 bo mne to nikto nekazal a tuto to seci,okrem thomaska uz absolvovali 😕
sonicke gratulujeme k zubkom 😀
miruskove maju dlhu cestu 😀 😀 😀 andy 😉

to cumite co?? 😀 😀 😀 robila som si tot poznamky na papirek,jak som vas citala 😀 😀 😀

dufam ze som to nepopletla 🙄

kostri
17. dec 2008

erika 😲 😲 😲 jezkovi voci!!esteze ti mal kto malinku mat 😲 a kde bola,kym si bola v nemocke??spinkala? 😲

dididi30
17. dec 2008

adi, tamarka vie aj pisemenka a aj pisat a na buduci rok zacinaju citat, tu sa neucia palicky, rovno pisu, lebo tu sa inac pise a inac cita, takze tak 😉

kika, jejinko, co sta sa tak rozhodli byvat v takej maloobyvanej detina 😕 😀 juj my s muzom by sme umreli, akoze nechceli by sme byvat v bytovke, v dome je supis, ale kopec susedov a hlavne blizko mesta 😀
raz sme isli na dovolenku k moru a reku nejake tiche romantikus miesto, heh a myslis,ze sme tam boli? chodili sme asi tak hodinu napeso od nasho hotela, medzi hrbu ludi, totizto mi radi s muzom kukame po zenach 😀 😀 😀 ale ja aj po chlapoch 😉 😀 😀 😀 😀
leni a ja som si myslela,ze zubok mate 😅

erika, veru aj my sme chori kazdy mesiac, furt niekto nieco donesie domov 😖 a tak taky kolobeh, no hruza...ale tiez nemate zubok, tak nas je teda viac 🙂

kostri
17. dec 2008

erika mame presne taky isty overalik s dinom 🙂 ale malej je siroky 😖 ona je taka uzovka 😀 dlha a chuda 😀 a presne taku istu fotku mame s malou v postielke 😀 dockaj,idem ju pohladat

alica147
17. dec 2008

Jaruška 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ty moja srandistka 😀 😀 😀

erika no teda fakt ešte že ti mal kto pomocť 😕

jaj a ten moč no neviem čo presne tým sleduju asi iba či močový system je ok a funguje asi ak by tam niečo bolo robili by dalšie vyštrenia,neviem možno Radka bude vedieť viac a neboj určite na najbližšej poradni aj ty vyfasuješ papier na moč 😉

alica147
17. dec 2008

ozaj didi ináč ja ti nenormálne závidím tie výpredaje ja by som si tam prišla na svoje 😀

kostri
17. dec 2008

gali,no ja tez kukam po zenach 😉 potom kukam na draheho,ci kuka aj on a on sa robi ze nekuka ale sa kuka a ja sa potom robim ze mi to neva 🙄 😀 😀 😀

alica147
17. dec 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kostri
17. dec 2008

andrejka fakt? 😒 a ja ze mna to obejde 😒 seci to uz budete mat za sebu a ja budem litat se sackom 😖 neva,sak nech jej len vysetria,sak uz som mala selico opisane 😀 raz aj prso 😀 😀 😀

dididi30
17. dec 2008

jarka, muz musi byt rad,ze ta ma a urcite aj dcerka bude rada 🙂 , sak ty si ako taka kamoskomater ci co 😀 😀
hej veru chori sme, trebalo by tomu bacilu dat po papuli, ale on sa u nas mota ako madar v kukurici 😠 😀 😀
hej sak aj ja tak, ze kuk na muza a on ,ze ja to mam uz davno obkukane 😠 a ja ze heeeeeeeeeeeeej?? ale nedala by ti take krasne deti ako ja 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀

adi, jaj nezavid, bo ja som jak nepricetna, idem aj cez mrtvoli, aj keby sme chleba nemali jest 😕 😀 ale nie, chvala bohu , mam aj dni kedy nenakupujem, ale tych je malo 😲 😠 😀 😀 😀 😀

alica147
17. dec 2008

u nás je to už každodenne že ma Mirko očura 😀 ale on je uplne šťastný ked je rozbalený,cmula si tí malé palčeky na nohách a vždy ma pritom ociká 😀 😀 nech
didi ako sa má Thomasko?

a dufam že Vikinka je ok,Zuzka sa tu celý den neukázala 😕

dididi30
17. dec 2008

adi, mna maly daaaaaavno neocural 😀 , ale zato v noci sa pokakal po krk, prisaham, normalne preslo cez pyzmko na plachut,tak som o 5 rano aj postelne menila 😕

jaj ludia cista divocina v meste a ta hudba , no nadhera, ale ja si to stale neuvedomujem,ze na druhy tyzden budu vianoce 😕 , ja tu budem oxidovat aj cez vianoce 😀 😀 😀
no a cez vianoce si chcem pisat sama so sebou, ako lucia 😀 😀 😀 😀

dididi30
17. dec 2008

jaj a toto som chcela, ma take mokre hnisave karpinky, tak neviem ci je to dobre, alebo zle, triekam mu to mliecko a umyvam kamilkami.....

alica147
17. dec 2008

no ak sa mu to nelepší asi by potreboval na to nejaké kvapky 😒 ak to nebude mať lepšie radšej sa popýtaj v lekárni na nejaké kvapky alebo rovno skoč k mudr.

alica147
17. dec 2008

Miruško už spinkaá,Kika je na konoch,tato išiel na vianočný večierok z roboty tak som si navarila melty,namaslovila čerstvé rožky s džemom a si tu vegetíííím a vedla mna leží kopa Mirkových vecí ktoré by som mala žehliť 😀 😀 😀 ale budem si tu kaziť tu pokojnu atmošku? 😀 😀

dididi30
17. dec 2008

adi sak skocim, budem musiet klamat,ze to ma dlho, lebo potom mi nic nedaju 😒 som zvedava, rano ho objednam a na obed ideme, alebo poobede, tu sa sa chodi na objednanie....

adi kaz kaz 😀 a dobru chut 😀 😀 😀 😀
jaj a to ta bavi robit meltu 😲 jaj ja som mala na to nervy 😠 caro je dobry vymysel 🙂
inak aj my sme dnes s muzom mali slovensku tresku a slovenske rozky z ceskeho obchodu 😀 😀 😀 aj som kupila bebe keksi a konecne budem robit ten kolacik, no snad do nedele budu hotove 😝 😀

dididi30
17. dec 2008

jaj a dobre ze pises o spani, sak my tu thomaska mordujeme do pol smiedmej nech vydrzi 😒 , lebo tu je este len 18.10 😀

alica147
17. dec 2008

víš čo nebaví,Caro si varím každy den ale melta je melta ja ju milujem tak kým som vyvešala prádlo som si ju urobila 😉

ináč tí doktori tam v Anglicku su teda nejakí divní nie? 🙄

kostri
17. dec 2008

kuki stromcek 😉 nas tato ho neska zdobil!!!
erika,uz som tam dala tu fotku 🙂 pozri 🙂
potom vas docitam idem kupat a uspavat,muzik v nocnej ☹

alica147
17. dec 2008

ja som ho tiež udržovala hore lebo vstal o tretej a potom by bol o šiestej spal,tak som ho do pol siedmej popestovala vycmulala celého 😀 a šup spať 🙂

alica147
17. dec 2008

kostri nebud smutná aj ja som sama,uvar si meltu 😀 😀 😀 😀 idem kuk fotky 😨

alica147
17. dec 2008

no tooto! 😨 aj my máme taký aj ozdoby červeno zlaté a slamenné 😀 😀 😀 my urobíme asi v utorok večer 🙂

erika26
17. dec 2008

no to som bola aj ja rada, že mi mal kto pomôcť. No ked ma zobrali do nemocky tak malá bola s mužom. Keby si ma tam boli nechali, tak by tam bola so mnou. Inak keď som prišla domov, tak muž krmil malú kašou /kedže mliečko mu netečie 😀 😀 😀 / a tá kaša bola po celej kuchyni. 😝 Ale zvládli to, kým som prišla domov, malá bola kľudná, len ten bordel 😒

erika26
17. dec 2008

inak aj my máme červeno zlaté ozdoby na vianoce 😲 😲 😲

dididi30
17. dec 2008

jarka pekne stromcek 🙂

ja neviem ja mam averziu na cervne ozdoby, teda snazila som sa im vyhnut, lebo moja svokra od kedy som sa tam vydala, tak ma stale tie iste ozdoby, cerveno-zlate, tak asi preto ich mam dost 😀

erika, sak bud rada, druhy muz by sa pokakal 😀 😀 😀 , teda moj nie, ja by som mu deti nechala aj tyzden, on aj uprace aj sa postara 😉
a bordel neva, vaz si to 😀

dididi30
17. dec 2008

jarka pekny stromcek 😀 😀 😀 😀 a nechytaj ma za pismenka 😠 bo zacnem vychodniarsky a potom bud mudra 😝 😀 😀 😀 😀

alica147
17. dec 2008

ožehlenéééé 😀 😀 😀 😀

alica147
17. dec 2008

my máme červeno hnedu obývku tak sa nám také hodia hlavne máme vela tých slamenných tak tie ja možem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre