Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dadaga
23. jan 2009

didi ved jasne.... ako sa patri.. no idem ja .. uz som vas videla citala trosku.. idem sa povenovat manzelovi a do postele lebo nejako rychlo je rano...xixi papa

dididi30
23. jan 2009

dadi, sak neva, no 😀 😉
dobru nocku a budte slusni v posteli 😀 😉

dadaga
23. jan 2009

neboj sme...sak sme tam traja....papa

krazu
23. jan 2009

idem aj ja do hajan, tak dobru noc
didi ja budem slusna som sama doma 😀

dididi30
23. jan 2009

wien no ved pohanka je zdrava, no ale ani ja ju nemusim....ale sak vyskusat treba 🙂

dididi30
23. jan 2009

dadi ja len s thomaskom , muz je na nocnej ako vzdy ☹ 😀
krazu , no tak napodobne 😀 😀 😀

dobruuuuuuuu nockuuuuuu papaaaaaaaaaa 🙄 😀 😔

zuzpolka
23. jan 2009

ahojte 🙂
je tu ešte niekto? 😕 🙂

pišete o chodeni....no poviem vam , včera som malu položila na zem chytila za ruky a ona normalne išla 😲 😅
tak krasne rychlo krokovala 😕 ani na špičky, nič, pekne išla 😀 a dnes tiež 🙂
je to možne? podla mna dost skoro, ved Viki tu je tušim najmladšia 😨

wien
23. jan 2009

luci - no a samozrejme díky za odpovede, zlatá si 😉

dididi30
23. jan 2009

zuzka aj thomasko v jej tt bezkal za ruky, ved 2-3 tyzdne nieje vela 😉

dobruuu 🙂

lucia31
23. jan 2009

wien, budem sa snazit...pofotit 🙂 no, plienky mam zatial usite styri, jednu kupnu bambusovu a jednu konopnu, tusim...ale ta je nam len tak, tak..strih som si urobila podla originalnej plienky a trochu prisposobila na Tamarku...
plienky sa daju kupit na mimibazare, ale na str. www.plienka.sk, www.nosime.sk a kadejake ine...zatial sa mi nestalo, ze by mi plienku precikala, len tu vlozku, ale je pravda, ze prebalujem doma casto, a davam aj cikat...periem potom kazdy vecer /aj teraz 😉 /....na noc davam jednorazovku, ale chystam sa usit aj nejaku mega plienku s nocnou vybavou..teda extra savym jadrom 🙂

zuzpolka
23. jan 2009

dididi fakt? 😕 no ale Thomasko pekne švornožkoval a ona furt nič 😕 😖
no nevadi bude hned chodit, čo už s nou 😀

dobru nocku všetkym idem aj ja 😉

wien
23. jan 2009

dobrú noc tým, čo zas odchádzajú 🙄
ja s malým nechodím, ani neviem, či si budem kríže ničiť 😕 on rád postojí, ale sám sa nestavia a nôžky sa mu aj tak trasú, tak to nechcem siliť. ani nevykecáva. jedine kadejaké škrekoty a aaaaaaaa.
didi, ten jogurt nie je nič ťažkého...no, vlastne poviem zajtra, resp. po víkende 😝

wien
23. jan 2009

luci a ako zistíš, že je mokrá? stále skúšaš či je mokrá, či ako? nejako si to celkom neviem predstaviť.

dididi30
23. jan 2009

zuzka ale ved nemusite svornozkovat mozete rovno chodiiiiit a chodul je brzdic, preto ho nedavam malemu, malu zabrzil a behala az ked mala presne rok, zato to nieje az tak az, bo mojim kamoskam deti behali az po roku 😉

lucia jaj ti zavidim ,ze si tak vies usit 🙂 ja nemam nervy, 😀

wien som zvedava na vytvor

tak ja utekam papa

graziela
23. jan 2009

Ahojte krasky,
no, tak 2 dni som tu nebola a uz ste popisali asi tak 10 stran....tak som len rychlo prebehla...
Dididi,
dufam, ze vam je uz lepsie a aj sestre zelam, nech ta operacia dobre dopadne, nech je to cokolvek...
Kikaamajko,
cosi som zaregistrovala o teste, fiiiiha, normalne som nevedela, ci to myslis vazne, lebo zatial sa tu nikto ani len slovkom nezmienil, zeby planoval dalsie babätko 😉 Ale bolo by to mile a ak by ste chceli este tretie mimi, tak asi by to nebolo az take dolezite, kedy...Ja osobne som ale za planovane rodicovstvo...my sme obidve deticky planovali...aj ked viem, ze sa hovori "nikdy nehovor nikdy", ved vselico sa moze stat, ale v mojom pripade by to uz bol velky risk... aj ked mi to bolo tak luto, hlavne po porode, ze uz asi nikdy to nezazijem...brusko, kopanceky, porod a taaaaak...
No teraz normalne, rozmyslam nad tym, ze keby som uz pred porodom vedela o tej mojej diagnoze, ci by som nerozmyslala nad sterilizaciou...ale to ma az teraz napada, po tom, ako sa ma na to pytal moj gynekolog...no aj tak si myslim, ze by to bol taky neprirodzeny zasah do organizmu, ja som sa inac dlho branila aj antikoncepcii hormonalnej, naposledy som brala HAK este pred svadbou tusim...ale budem musiet zas...chcela som najskor tie vnutromaternicove imlantaty, ale citala som na ne same negativa a to ja nepotrebujem veru, dalsie problemy mat...no alebo ..."chrbtom k sebe a kazdy sam" 😲
Dadaga,
aj vas maly Luky je riadny sikovnicek, mrkla som foto, ako si uz pekne stoji na nozickach...
Inac, vcera ma Jurko trochu vystrasil...dopapal obedik, polievocka kur., mrkvicka, zemiacik, karfiol, no ako som mu isla dat za nim cajik, naraz zacal grcaaaaaaat, najskor len raz a potom sa vsetko zacalo z neho valit...tak cely obedik vygrckal, som len ruky natrcila, aby som to chytila, aj tak pretieklo, som rovno misku mohla podlozit... ☹
Doteraz to nechapem, z coho...ani predtym, ani potom neplakal, akoby sa nic nestalo sa tvaril...jedine, co ma napadlo, ze papal asi moc rychlo a uz mal plne brusko a na konci ho natiahlo, alebo co...lebo ani nejake velke kusky tam nemal...tak ho odteraz krmim opatrne, pomalicky, nech mu to dobre stravi...
No a este jednu otazocku mam do eteru:
Kupila som arasidove maslo...jedna byv. kolegyna, co bola isty cas v Chicagu, ho strasne ospevovala, ze je to vyborne a ze tam to jedli ako na mraky...ja mam tiez arasidy rada, tak teda som kupila, ze vyskusame...no a skusila som natriet na chlieb, aj take same, ale moc mi to nechuti...mam toho skoro pol kila, vyhodit to urcite nechcem..videla som aj nejake receptiky s kuracinkou, alebo na kolaciky... nemate s tym nejake skusenosti, kde vsade sa da pouzit?
Didi,
ty budes vediet urcite, lebo v UK to urcite jedia vo velkom...tak daj nejakeho tipa....

graziela
23. jan 2009

No toto, tak vy vsetky utekate...???
Ale pozeram, ze nie som sama "slamena vdova" tuto noc...aj moj mangel je na nocnej...ale sama nebudem...v posteli mam nasackovanu dcerusku a Jurko odfukuje v postielke...

graziela
23. jan 2009

Inac, Luci, teba obdivujem, cez den aj po veceroch odsavas, plus k tomu este aj plienky peries...ja ked si predstavim, ze som pri dcerke takmer 2 roky plienky pravala den co den, som rada, ze toto teraz nemusim...hoci vidim rozdiel v tom, ze Jurko je viac nachylnejsi na zapareninky na rituske..Saska pri bavlnenych plienkach mala zapareninu len raz v zivote....

graziela
23. jan 2009

takze vediem monolog dnes 😲

graziela
23. jan 2009

..mozno aspon dokoncim tuto stranu... 😝

graziela
23. jan 2009

..alebo idem pozriet inu temicku nejaku....nechce sa mi ist spat..v posl. dobe akosi ponocujem...citam po veceroch knizky a potom cez den drichmem....

wien
23. jan 2009

grazi, aj ja tu ešte som 😀
možno jurko popapal všetko rýchlo a schuti.
marek dnes spráskal asi 250 ml obeda - zemiak+mrkva+petržlen+kareláb+kur.mäsko - a nemal problém to ešte aj zapiť trochou mlieka 😝
to arašidové maslo ako chutí? som už na to viac x pozerala, ale ešte som nemala odvahu ho kúpiť. skús kuknúť recepty na www.labuznik.com, či tam niečo nenájdeš.

wien
23. jan 2009

no kukaj, čo mi to tam našlo 😕
http://www.labuznik.com/search_result.php?query...

graziela
23. jan 2009

Ahoj Wien,
to maslo chuti tak nijako..teda chuti arasidovo, je tam aj sol aj cukor, ale len v uplne stopovych davkach, vyse 95% su arasidy...ta chut je taka neutralna...recepty na nete som kukala nejake, vyzeraju zaujimavo, no chcela skusit, ci tu niekto nema nieco osvedcene...uz som aj temu novu zalozila, tak som zvedava 🙂

wien
23. jan 2009

a teraz si ju zase ja stačím sama 😲 🙄 😝

wien
23. jan 2009

ju = tu 😖

graziela
23. jan 2009

wien, tie domace snickersky, to by bola mnamka, vyzera to lakavo... 😲

graziela
23. jan 2009

wien, aj ja som tu este, ale uz dlho asi nebudem...pojdem citat knizku...a potom do hajan

wien
23. jan 2009

grazi a ako to teda chutí? som sa nedozvedela 😝

graziela
23. jan 2009

wien, hore som pisala...
musim ist, lebo sa mi maly zobudil, comu sa cudujem, o takomto case... 😕 papa, dobru noc

zaza_na
23. jan 2009

no, my kukame telku, ale je reklama, tak som zbehla pozriet k vam 😝
kto to xce skusat pohankovu kasu? ja ju robievam Lili. niektorym trosku smrdi, ale mne nie a nasa mala zrutka ju vzdy splasne, ze nestiham naberat na lyzicku., stale ma otovreny zobacik. myslim, ze jej velmi chuti 😉 ja zatial zmiesam vzdy len s vyzivou...
grazi, ahoooj. ako sa mate? dufam, ze uz nechorlaviete a Jurko je zdravucky 😉
arasidove maslo? na tu chut si len treba zvyknut. najcstejsie to v UK jedavaju len tak, na sendvic a zvyknu si pod to niekedy dat aj maslo 😉 ani mn e zo zaciatku nechutilo, lebo je mierne slane. ale ako vravim, treba si len zvyknut asi 😀
no utekam. reklama skoncila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre