Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dididi30
27. feb 2009

ahojte
nejako to tu slabne 🙂

katuske vsekto naj k 8 mesiacom , vela zdravicka 😵

gregus, takto ste okradli stat? 😀 uz sa to stalo urcite viacerym mamickam, sak aj tamca si takto dala dzusik 😀 😉

dnes sme bol s thomaskom na vylete , autobusom, chvala bohu cestu prespal, boli sme vo vedlajsom meste, tam maju lepsie obchody 😀

inak co je s jarkou?? volako to tu flaka, zas nema net??

baby co porabate?

zuzka, co porabas? 😀

dididi30
27. feb 2009
zuzpolka
27. feb 2009

AHOJKY 🙂

nooo baby 😕 posledne dni je to nejaka slabota 😨 asi neni času 😖

dididi, to čoooo??? 😲 ten link myslim čo si poslala,,,,to je sila teda ☹

Katke želame všetko najlepšieeeeeeee, vela zdravička 😉 🙂
ešte niekto ma dnes? 😕

my už hajkame 🙂 ja musim nachystať nejaku papu pre manžela 😠 😝 ale aj ja si dam 😀
dnes bolo celkom fajn vonku 😅 svietilo slniečko, dufam, že sa bude už len oteplovať 😀

dididi30
27. feb 2009

zuzka sak vidim,ze tu prevazujeme len my dve 😀 😀 😀 😀

aj my hajame, upratala som, ale aj tak vidim vsade nejaky bordel, mne je luto vyhadzovat hracky , tak sa nam to tu hromadi a hromadi,k neviem co s tym, box by bodol, ale kde ho dame, uz mame dva velke 😖
joj a my tu mame fajne uz dva tyzdne, chodim v kozenocke 🙂

zuzpolka
27. feb 2009

no stale nikto? 😲
teda okrem mna a dididi 😀
inak aj dora tu dlho nebola 😨

mne začal prave panelak tak idem kuk 😀
pa pa zatial 😉

dudri
27. feb 2009

mam pocit uz nechce sa mi pisat 😖
kukla som vase fotky...mate krasne deti...

dneska Katka vstala o 8.25... papala MM , mala desiatu-jablko+banan+piskoty, potom sme boli v meste kupit topanocky, v buse uz spala, tak sme prechadzali vonku po rodinn.domoch...dlho buvala, ja som mala hlad, tak sme isli domov, Katka este spala na balkone... zobudila sa ... mala obed masko so zeleninou. katka kukala cervene topanocky, ked sme kracali... sedela a sama chytila topanky a hryzla 😠 -nove , asi sa paci...hrala sa po kupeli malo papala a zaspala asi po 30min sa zobudila. Katka este hore, moj manzel venuje Katke....

Zajtra pridu moje rodicia...

dudri
27. feb 2009

predtym Dorka pisala ma nejaku depresiu, a nebude chodit MK ☹

zuzpolka
27. feb 2009

ano dudri už si spominam že to dora pisala 😒 no ale snad sa maju dobre 🙂

ok, asi tu nikto neni tak dobru nocku želam, idem do sprchy 🙂

greguska
28. feb 2009

ahojte!

teda včera sme sa naozaj "prekonali" v tom písaní☹ snáď sú všetci v poriadku 😉

my sme mali celkom dobrý deň, nešli sme do roboty 😉 aj tato prišiel skôr domov, tak sme sa hrali spolu.
maťko furt vymýšľa, stále by len na nohách bol. ale nevie sa sám postaviť, ani sám stáť, musím mu pomáhať. a to si myslím, že nie je dobré, mal by to najprv sám dokázať. ale keď niekedy len vreští a vreští, kým ho nepostavím ☹

aj noc sme mali celkom dobrú, aj na ňom je to vidieť, že sa lepšie vyspal. dokonca sa teraz sám hrá pri mne na koberčeku.... 😀

greguska
28. feb 2009

jéééj, maťko sa práve prvýkrát kúsok posunul sám 😉 ušla mu hračka tak sa za ňou doplazil 😀

kostri
28. feb 2009

ahojte
som tu len na skok,myslela som ze ani nestihnem napisat,kym vas pecitam,vzdy sa mala zobudi,ale moc ste toho nenapisali 😕
k tym homeo som chcela,ze ja som malej davala chamomilu 15ch a nic sa neupravilo 😖
katke gratulujeme k vymesaciu aj k prvym topanockam 😉
jurkovi k dalsim zubkom 😉
a ostatne som si nezapamatala 😒
alic,teeeda dvaja chori chlapi 😝 no esteze si taka sikovna 😀

no neviem ako budem mat cas sa zastavit,lebo hanka je chora,ma strasne sopliky a kasel ☹ horucku zatial nema,dufam ze ani mat nebude,no ale aj ak je to hrozne,odsavam kazdych desat minut,stale kycha,sopliky jej vyletuju,do toho kasle a place,lebo nevie chudatko,co sa s nou deje ☹ mozno ju aj hrdielko boli ☹ nostek jej natieram vazelinou,aby ju nestipal a davam jej mar..no snad nas to prejde
ak nie pojdeme pondelok k dokimu,aj ked sme uz v piatok boli,ale tam bolo milion deti,nechcelo sa nam tam cakat a sestricka nebola ochotna nas zobrat skor aj ked tam nebolo nijake babatko 😖
tak paaaate
pekne sa tu sporadujte 😉

krazu
28. feb 2009

ahojte,
tiez sa hlasime ku chorym, dado ma od stvrtka vecera teplotu (38,5 az 39), strasne sopliky a sem tam zakasle, vcera sme neboli u doktorky ved este by nemal ziadne priznaky co mu vlastne je a dnes sa uz teplota kusok znizila( cca 37,5) tak je bez cipku, uvidime ako to bude dalej
cele dni je mrzuty a nevie co so sebou tak sa tocim len okolo neho

dodatocne gratulujeme katke a posielame bostek 😵 😵

vonku je krasne, svieti slniecko a nemozeme ist von ☹

prajeme vsetkym krasny den a chorym rychle uzdravenie

vecer sa este stavim, ked maly zaspinka ,dnes je muz v praci a som sama 😲

zuzpolka
28. feb 2009

ahojte 🙂

juuuj baby ☹ čo to čitam, zasa nejake chore detičky? ☹ ach jaj... nech sa rychlo uzdravite 😔

my sme dnes same doma, tato sa išiel zasa štvorkolkovať,,,ale zajtra nas berie do shopingu na nakupy 😀
a čo vy dnes porabate??? 🙂

graziela
28. feb 2009

Ahojte,
juj, zasa dalsie chore deticky... ☹
Hanuske a Davidkovi zelame skore uzdravenie, nech ich netrapia tie neduhy a nech to odide tak rychlo ako prislo...
Kostri, hadam Hanuska nebude mat este aj teplotu...a Krazu, zato vy ste uz mali dost vysoku...ja som takto Jurkovi zrazala kazdych 4,5 hodiny a to viac ako 4 dni...ale uz je dobre, ked mu klesla, len radsej vonku nechodte...
Nas Jurko je uz takmer upne fit, no vonku sme neboli uz vyse 2 tyzdnov, radsej este pockame, kym nedoberieme atb, tie mame este do pondelka...no a uz mame aj menej liekov, pamycon aj mucosolvan sme uz vysadili, aj spreje som uz znizila davky, tak uz je to lepsie..
No a kupila som si odsavacku na sopliky LivingLab bateriovu, cez MMB, tak som rada, vcera mi prisla, je to super pomocka...lebo ja som mala len taku obyc. hadickovu a to nemalo taky efekt...Zatial som tuto odskusala len na mne a "na sucho", ale vyzera byt dobra a je taka diskretna, nehlucna...no, aj by som privitala, kebyze som ju vobec nemusela najblizsie dni, tyzdne, mesiace vytahovat, no ktovie ako dlho nam Jurko vydrzi 😖
Dnes rano zacala nasa Saska opät kaslat, zmerala som jej teplotu a opät po tyzdni 37,6...skoro ma islo porazit...tak 2 tyzdne sme ju liecili doma, tyzden bola teraz v skolke a po tyzdni ide byt zasa chora...ja uz neviem...nieco na nas nevplyva moc dobre...esteze ma buduci tyzden prazdniny, tak ju budeme zasa kurirovat doma...dufam, ze nebude treba ist s nou k dr... 😕
Zuzpolka, a co ides shopingovat?

greguska
28. feb 2009

jooj, tak zase choručké júnovčiatka ? ☹ skoré uzdravenie, a nech to nie je nič vážne....

my sme boli v robote, ale mangi má na víkend zoznam 34 vecí, čo má urobiť, takže s malým byť nemôže, a teda ja nemôžem robiť 😉 však nech si nezvyká, že ja robím s malým na rukách, nech aspoň čosi stihnem a on mi to ešte ofrfle... a keď aj nemá robotu tak vydrží byť s malým 20 minút a potom príde a povie, že maťkovi už chýbaš 😠 no ale nebudem ho tu ohovárať....

zuzi, aj ja by som sa šla kdesi "vyvetrať", však furt len prechádzka do roboty a z roboty, už mi to lezie na mozog. ale samej sa mi nechce a mangi ani nemôže, ani to nemá rád.

fúha, dnes som nejaká nabrúsená, mala by som vypnúť, bo ešte napíšem aj čo nechcem 😀

zuzpolka
28. feb 2009

grazi, ešte neviem čo 😀 teda jednu vec viem: Dolce gusto- kavovar 😀 ale ešte pokukam nejake oblečko, aj pre malu 😅

greguska, no ktory chlap ma rad nakupovanie 😀 asi žiadny, ani moj nie 😠 ale vydrži, pomota sa tam s malou a je 😝

inak dnes je to tiež nejaka slabota 😕 čo sa deje? 😨

za chvilu ideme kupkať Viki ,,,tak zatial pa pa

krazu
28. feb 2009

my sme uz okupany, napapany a pozerame tv 🙂

uz sa s malym nedalo vydrzat, od 12:00 spal az 15 min. tak bol starsne umrncany, no musela som ho uz okupat, a ani nevyzera ze by sa mu chcelo dako spat 😝

grazi, no vonku sme neboli, teplota sa drzi na cca 37,5 tak mu nedavam teraz nic, dala som mu len kvapky od kasla, sanorin do nosteka a fenistil nech mu odpuchne sliznica
super ze jurko je uz zdravucky a saska nech sa riadne vykuriruje

greguska, my sme dakedy chodili na nakupy stylom, muz ma cakal v aute pred hypacom a ja som nakupovala 😀 😀 , no a teraz uz chodime vsetci traja 😉

zuzpolka, to ti budem zavidiet dolce gusto, maju znamy a strasne su spokojny, len ja si teraz u nich mozem dat akurat cokoladu kedze kojim 😠 😠 a nemozem kavu

krazu
28. feb 2009

didi, ja som s malym este ani raz nesla autobusom 😕 😕 😀 , no budem musiet niekedy vyskusat 🙂

dididi30
28. feb 2009

ahojte, no kde ste baby, nejako poriedko pisete 😀

juj ake chore deticky mame, len sa skoro poliecte, lebo sa otepluje a treba byt fit 😵

zuzka, to vazne si nesla busom?? my chodime aj 2 x za mesiac, ked sa mi zunuju obchody v nasom meste 😀 no a samozrejma auto klasika a aj lietadlo a velku lod mame za sebou 😵 a teraz v aprili opat dlha cesta autom, lodou, ju som zvedava ako to drobec zvladne 😉

dididi30
28. feb 2009

no a este toto som chcela, thomasko bol celu noc na cice a dokonca aj cez den, najedol sa a stiahol obe cici 😕 alebo si dal cicu pred jedlom, no neviem co sa deje, uz toto robi druhy den, co ma malo ci co 🙄 ale zas ma pekny pitny rezim..

tak dobru noc, lebo asi sem nikto nepride 🙂

zuzpolka
28. feb 2009

kukipuki 😀

krazu, tak to sa tešim 😀 😉 mnam ja kavičku každe ranko pijem 😅

dididi , to idete asi dost dlho na sk ked idete autom, že? 😕

no a kde ste všetky? ☹

greguska
28. feb 2009

my ešte veselo vyspevuje, malého som musela o 18tej zobudiť, bo už spal 2 hodiny 😉 tak tu mám teraz hitparádu - spieva mastičke na prdelku 😀

no a viac nestíham písať, bo počujem že mangi prichádza z roboty, tak nech ma tu zase nenačape 😀 😝

graziela
28. feb 2009

Ahojte,
tak ja som uz Jurka ulozila spinkat a teraz sa musime postarat o dalsieho naseho maroda...Saske poobede vyskocila teplota na 39,3 ☹ , tak som jej dala nurofen, trosku pospinkala, vypotila, teraz sme ju zobudili, ale teplotu ma stale dost vysoku 38,7, tak jej manzel teraz isiel davat studenu sprchu, chudatko...neviem, co sa deje, ale asi s nou budeme musiet ist v pondelok ku dr...to aby nam malo nebolo... ☹
No, dufam, ze aspon malym detickam je lepsie 🙂
Inac, my sme autobusom este tiez nesli s malym, autom len parkrat, kedze vlastne nemame...ale my sme take male mestecko, ze sa vsade dostaneme aj pesi...ale auto nam chyba, ked sa chceme dostat niekam dalej...no, snad sa nam o nejakych par rokov podari nasetrit , dufajme...
No, idem ja, aby som este co-to urobila a v noci budeme zasa "uradovat"...
Tak dobru nocku vsetkym 🙂

wien
28. feb 2009

ahojte. veru, veru, slabotka to naše písanie 😕
katuške dodatočne včetko naj k 8. mesiacom a ak má dnes niekto zase tak aj tomu všetko naj 😉
choručkým hlavne skoré uzdravenie. marek ešte stále soplí, aj keď už pomenej, ale sa nám zase oteplilo a hneď mu na prieduškách lietajú hlieny 😠 šak ma z toho raz porazí.
vo štvrtok som okrstila našu novú sedačku - skoro som si na nej ukopla prst na nohe. tak ho mám fajnovučký fialový už 2 dni, ale aspoň už nebolí. normálne som sa bála, či som si ho nezlomila 🙄
a od dneška aj štvornožkujeme 😵 na striedačku s plazením 🙂

my pôjdeme na nákup možno v pondelok, ale len taký drobný - konečne kúpime papučky.

krazu a prečo by si nesmela kávu, keď kojíš? káva vadí len vo veľkom množstve, si myslím. ja pijem kávu štandartne, nerobím si ju nejakú moc silnú. vypijem jednu za deň, v nedeľu väčšinou dve a nepozorovala som na marekovi ani skorej ani teraz, že by mu nejak vadila. to skorej má kamoška zlé skúsenosti s čiernym čajom, keď pila a kojila - malý jej potom zle spával.

kostri
28. feb 2009

no matka,sak ty to mas jakeho mangela? 😕 co mas zatrhnuteho konika? 😀 😀 😀

hanka spinka,po dve noci mi vecer nezaspala inak ako na rukach,dnes na prse..spala cez den tri krat,iste je z tej nadchy a kasla unavena,dufam ze noc nebude zla,dakujem ze na nas myslite 😉
aj my na vas myslime
zavidime tym co chodia nakupovat a vozia sa autobusom 😉 ja som tiez este nebola s malou busom ani nijakym inym dopravnym prostriedkom 😀 len autom

este som vam zabudla oznamit ze som dnes dostala prvy krat menzes od septembra 2007 😒 a mavala som ho pred tehu dost bolestivy,skrabala som steny,co mi byvalo tak zle 😖 tak cakam ako mi bude teraz,este je aj taka zla situacia teraz,hanku stale len na rukach nosit..esteze sa mam s kym striedat 😉

tak papa,dufam ze sa to tu znova rozbehne,lebo to tu mam rada a chybalo by mi to 😢

davidkovi prajeme skore uzdravenie 😉
a katuska zacala ako pekne spinkavat cez den 😉 aj v noci stale tak dlho spinka?ty brdo a ze do tristvrte na osem 😕 ci na devat? 😅 my tak do 5:50 alebo 6:45 😅
katka a preco uz sa ti nechce sem pisat? 😲

hanka dnes pila iba moje mliecko,obed nechcela..vecer si dala par kukuricnych sulcov

papa,dobru nocku detickam tatkom aj mamickam psikom aj macickam a v akvariu rybickam 😀 😉

wien
28. feb 2009

jaj, no a pridala som jednu špeci bruškatú fotku pre dudri 😀

wien
28. feb 2009

kostri, haničke držíme palčeky, nech choroba rýchlo prejde. sopliská sú hnus, poznáme to 🙄

krazu
28. feb 2009

didi, my sa teraz vsade vozime autom 😀 , ale urcite pride niekedy na rad aj bus 😀 😀

grazi, vam sa teda tiez striedaju tie choroby, rychlo nech saske klesne teplota

wien, ja sa bojim ze ked si dam normalnu kavu s kofeinom tak maly bude spat este menej ako spi teraz a nechcem riskovat 😀 😀 😀 , pijem caro

kostri, aj hanka nech sa rychlo uzdravi
dado na to ze mal taku vysoku teplotu spapal vsetko ako ked je zdravy 😀 paposko jeden 😀 😀

krazu
28. feb 2009

no idem spat, tak dobru

dudri
28. feb 2009

ahojte baby...

dakujeme za gratulovanie 😵 🙂 😉 posielame pusinky...

nechce sa mi pisat, lebo som leniva... 😖 (asi jarna unava)

wien predtym som bola chora len 1den, pila som asi 3 dni cierny caj cely den cierny caj a mineralku...Katka sa nezmenila...ako vzdy jej stereotyp , pekne uspava 😉

jarka, vcera v noci spala az do 23hod 😠 (cudujem Katka spala 1x-2hod) a vzdy mala dobru naladu
dnes tiez, este hore 😒 (spala od 12-14 , 17-17.50) moj manzel venuje Katke, som vycerpana a teraz povecerala som 😔 som bola hladna

poobede svokra a moje rodicia prisli k nam pozriet na Katku
rano sme vstavali o 8.25h, manzel o 6.45(upracal jeho veci) 😅
dneska sme prali 6x

vcera ako krasne Katka ma zobudila...sama obratila na bruchu a ruka ma buchala na moju ruku 😎
ahoj katka ma caka didi
dobru noc a krasny sen 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre