Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dora01
29. apr 2009

jaj, sa smejem ako deti chodia s nami na zachod, ja dam vydy malemu rychlo toaletak, nech ho natahuje, lebo on mi chce furt gatky natahovat 😕 😀 😀 😀 a ked zbada intimku, to je konec 😀 😀 😀 , normalne si musim tie gatky drzat, sak on je asi gatkomaniak 😀 😀

dora01
29. apr 2009

veru piseme tu o jedle a ja som 2 kekse zjedla 😠 😀

gali, dobruuu

dididi30
29. apr 2009

radka , moj thomasko ked vidi podpiru tak hned mnaska 😀 no proste mamine cici 😀 😀 😀 bude mliecko, mnam mnam.....tak minule svokra presla cez chodbu v podprde a maly za nu mnam mnam, tak sme sa smiali 😀 😀 ......no a gatky tiez tahame a kazde ranko kuka na tatka z vrchu ako cika 😀 😀 😉

wien
29. apr 2009

dora 😀 😀 😀 aby ťa z nich nevyzlieol 😀 😀 😀
darmo - čo sa za mladi naučí, na staré kolená ako keby našiel 😕 😀
ja marekovi nič papierové dávať do rúk nemôžem. s obľubou vyžvachuje papierové vreckovky - najlepšie už použité, toaleťák, papierové utierky a podobne 😖 už som z toho zúfalá 😔 len sa mu furt v puse špáram a vyťahujem kadečo 😝

dora01
29. apr 2009

gali 😀 😀 😀

dididi30
29. apr 2009

a ozaj my mame toalentak tak nizko,ze si hotiahne tak ked ho vidi, hned do huby kusok, zuje ako zuvacku 😀 , sak on vselicko zuje, dneska zul margaretku 😀 sak aj vase rucite, betari nasi 😀

radka dobru uz utekam a nepapaj, daj si radsej jabko 😀 😉

dora01
29. apr 2009

wien, sak pod dozorom, ja rychlo bezim vzdy zo zachodu, lebo ked zbada hajzel kefu a nechcem mu ju samozrejme dat, tak nervaci, no hrozna som matka 😀

wien
29. apr 2009

thomasko má nové fotečky 😵 aký je už chlapisko 😲

wien
29. apr 2009

dora, no keď si s ňou zuby nedrhne, tak je dobre 🙂

dora01
29. apr 2009

wien 😀

thomasko fesaaak 🙂

dididi30
29. apr 2009

wien 😀 mame papierozrutkov 😀 😀 😀
dik, no ani sa nezda, ale veru, kazdy vravi,ze ako rastie sak aj mne sa zda, nenormalne to leti 🙄 😵 😵

radka 😀

uz utekam, lebo mi praskne dida a baby napiste ci stahujete predkozku syncekom a ako im to tam vyzera, lebo mi mame uz pomaly dole predkozu, teda celkom fajn sa mu da stiahnut, som skusala 😉

bruuuu 😀

wien
29. apr 2009

didi, ja už som o tom písala a opakovať sa mi to nechce 🙄

dora01
29. apr 2009

gali, my sme mu ju asi pred tyzdnom neplanovane stiahli, lebo sa mi zdalo ze tam ma take biele, ako to nazvat, proste ten sekret z predkozky, smegma, tak, ze kusok to dame dole a nejak to vybehlo samo az na zalud, pred tym sa mu to nedalo, ani sme to nerobili, ale ma to trochu cervenkaste tu kozticku.

dora01
29. apr 2009

no idem ja pradlo vyvesat a vylozit umyvacku, vsak kym sa ja rozhybem a pojdem spat zas bude polnoc 🙄 😀

wien
29. apr 2009

ja už som aj zem umyla 😝 moc sa mi nechcelo, ale keď nepíšete.... 😒

greguska
30. apr 2009

ahojte mamičky a detičky!

zase nestíhačky, takže vôbec neviem, o čom bola reč, tak prepáčte, že nebudem na nikoho reagovať 😉

našťastie sme zatiaľ všetci zdraví, maťko nám robí každý deň radosť, aj keď stále patríme do klubu nespáčov 😉 momentálne má fázu, že chce byť stále len na nohách, už ani sedieť nevydrží, furt sa kamsi driape. a o polohe ležmo ani nehovorím, to vreští, jak keby ho z kože drali, takže prebalovanie je fantastické 😝

dnes sa chystáme po dlhom čase na chalupu, tak som zvedavá, ako sa tam bude maťkovi páčiť, no malo by sa, však sa tam zrodil 😀 len sa trochu obávam všelijakých tých chrobáčikov, mravčekov a iných letáčikov....

tak sa majte pekne, užite si predĺžený víkend a snáď sa sem na budúci týždeň častejšie dostanem 😉

dididi30
30. apr 2009

ahojte mamulky

greguska pekny vikendik aj vam, juj pekne si tu chatu uzite 😵

thomasko haja uz 2 hodky a ja som dovarila, upratala a konecne sadla, no reku od pol 6 rana makam 🙄 no aspon schdunem z toho tuci brucha 😠 😀

co dnes porabate? ja asi nic, hm, sak tu leje a leje, sak jak v anglicku 😉
dnes som uvarila kura na zeleninke, plus ryzu a aj nove zemiacky, naco pride chut 😉
tiez som urobila dvojfarebny puding, do velkej misky pridala malinky a piskotky, hm uz som si stihla 2 krat nalozit 😅 a ze chudni stara 😔 ☹ 😀 😀 😀
no a vcera sa mi podarila taka svetova pizza, ze ani hut sa nechyta, tatko povedal, xixi 😀

juj a thomasko uz 2 den nekakal, sakra neviem co to je, nikdy tak dlho nekakal 😖 zeby zapcha ci co? sak papa dobre, vselico asi mu hodim jednu zavaranu slivku 😉

no a mohli by ste aj nieco popisat, nech mam co citat 😉 🙂
idem pokukat tie vase fotecky a potom pochvalim 😵 🙂

no a oslavencom pusinky, sak ani neviem komu, ale aj tak 😉 😀 😵

dididi30
30. apr 2009

grazi pekne fotecky si pridala, jurko je cely ty 🙂 😵 usmev ma vymakany 😀

graziela
30. apr 2009

Ahojte,
konecne som pridala nove fotecky, aj z oslavy, torticku...tak kukuk 🙂 Este musim Sasku odfotit na bicykli a pridam neskor 🙂
Jurko mi dnes spinka uz od 9hod, skoro 2 a pol hodky, normalne neviem, co mam robit...bolo by mi treba povesat pradlo, ale nemozem, lebo balkon mame v spalni, kde spi Jurko...manzel zasa spi po nocmej v SAskinej detskej izbe...no, co ja idem robit...nechcem ani moc rachotit...ale fajne spinuska..vcera moc nepospal, doobeda len 15-20 min. v kociku, ked som bola vonku zhanat tie cvoky, jedna mila hlucna tetka ho zobudila...a poobede tiez lent ak hodinku..dnes potrebuje dobehnut...
Kostricka,
co sa tyka Jurka a toho otacania, krku...na 2.den rano to uz bolo ovela lepsie, uz ani neplakal a cez den to uz bolo v pohode, tak sme to potom uz neriesili...ale myslime, ze to mal z prechladnutia, lebo hned na dalsi den sa mu spustili sopliky a tie odsavam este aj dnes...ale nekasle, chvalabohu, tak dufam, ze to rychlo prejde...

graziela
30. apr 2009

Uz ma drobec vola, napapame sa a mozeme vyrazit do ulic.... 🙂 vpnku je taaak kraaasne 🙂 🙂 🙂

graziela
30. apr 2009

Fiha, vy ste dnes zasa akesi zaneprazdnene...
Ja som sa akurat vratila od kadernicky, boli sme sa ostrihat aj so Saskou, teraz vyzera uz ako taka naozajstna skolacka...uz jej nebudem moct take vrkociky a pod. zapletat... ☹
Didi,
az teraz som si vsimla, ze si aj ty doobeda pisala v rovnakom case...No, vraj je Jurko cely ocinko 😉 😀 Ale tak urcite ma nieco aj zo mna, to je jasne...ale skor Saska je po mne, tak sa mi zda...no ved su to nase deticky 🙂 🙂 🙂
Inac, na tej vychadzke sme to dnes len tak tak stihli, ked sme prisli domov, sa rozprsalo a este aj teraz prsi, su take prehanky..takze dnes uz ostaneme domka...
Zajtra co idete varit?Nech sa inspirujem...Ja som na vikend kupila kurca, budem robit s ryzou, mnam, ta chrumkava kozticka...
A ozaj, Didi, ty co stale chces chudnut, prosim ta? To akoze provokujes s tym "brusiskom"... ??? 😲 🙂

wien
30. apr 2009

ahojte! no grazi, ja by som povedala, že obe tvoje detičky sú na teba 😎
my ideme zajtra na výlet do dinoparku, tak som na to zvedavá. takže zajtra sa u nás nevarí, až v sobotu. a to bude asi kura na paprike a tarhoňa.
a tá tortička je krásna, ako z cukrárne 😲 šikulka si 🙂
my asi pôjdeme kuknúť ako nám tu máju stavajú. lebo pršať neprší, spadlo len pár kvapiek 😖

graziela
30. apr 2009

Wien,
dakujem za pochvaly 🙂 Prave som kukla aj tvoj albumik a Marecek ale huste vlasky ma, podareny je, ako tam papka to jablcko 🙂 Ja som Jurkovi len raz takto skusala dat jablcko cele, asi mu ho budem tiez takto davat, nech sa uci drobec, ved zubky uz ma 🙂
Didi,
aj ty si pridala nove fotecky, vsak ano? Thomasko je fesacik maly 🙂 A Tamarka kedy bude oslavovat 6.narodky?

wien
30. apr 2009

grazi, veru, marek má už riadne vlasiská. čoskoro budeme strihať, lebo keď je takto teplo, tak sa strašne potí a vlásky ho šteklia aj na uškách, stále sa šmudlí.
svokra síce mekotala, že do roka sa malé deti strihať nemajú, ale kašlem na ňu, nech si hovorí čo chce. čo mu to má liezť do očí a uší len preto, že ktosi kdesi povedal, že sa do roka deti strihať nemajú?!? 😠

wien
30. apr 2009

a čo zase všetky len špehujú a nepíšu, ha? 😠 🙂

zuzpolka
1. máj 2009

ahojte 🙂
nikde nikto? 😕 všetci sviatkujete? 😅

včera som tu nebola, na večer sme sa boli konečne prvý krát s malou bicyklovať
🙂 😅 a pačilo sa jej.
potom som robila nechty a padla som jak galota od unavy...
😀 😀

grazi, chvalim tortičku ,mnam, mnam, mnam... 😀

Prajem všetko najlepšie k 10-tim mesiačikom mojej Vikinke 😅 cmuuuk 😀

inak baby, dnes sme ju nechali samu behať doma, a ona krasne išla,,, 😕 😅 potom sa už sama aj puštala, takže mi už chodíme 😀 😀 😀 ale ešte musime davať bacha 😵 a neviem ako jej to pojde vonku 😒 tam sa ju bojim etše pustiť 😵 uvidíme 😖

wien
1. máj 2009

ajojte! všetko naj vikinke 😵 evidentne to oslávila chodením 😎 😀
my sme dnes výletovali v dino parku. bolo celkom fajn, len marek sa straaaašne potil, tak sme prišli domov a vlásky sme ostrihali. idem pridať fotečky 😵

graziela
1. máj 2009

Ahoj Wien,
jeeejda, Marecek aky zlaty ostrihany...to bude svokra mat zasa reci, co? Ale ja by som tiez ostrihala, kebyze mame taky problem...Jurkovi zatial rastu len take jemnucke blondacikovske...ma ich sice trosku dlhsie uz na cielku a nad uskami, ale zatial v pohode...a ako ste strihali, strojcekom ?
Vikinke aj my prajeme vsetko dobre a este veeeeela istych krocikov bez urazov 🙂 🙂 🙂

zuzpolka
1. máj 2009

ahoj wien 🙂

dakujeme za gratulaciu 😉
no sranda inak, že presne na 10 mesiacov sa tak pustila 😅 aj sme ju na dvore natočili ,,, pridam videjko len ho nahravame do PC, tak to chvilu potrva 😵

wien, tak ste ho už ostrihali?
😕 no dobre ved ked mu bolo teplo tak treba 🙂 bude mu už lepšie 😵
idem kuk fotky,,,, 😉

zuzpolka
1. máj 2009

grazi ,, dakujeme 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre