Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

alica147
20. dec 2008

okatý jak Viki 😉
Diduš kde si zmizla?neháš te banány v čokoláde!vidíme ta 😀 😀 😀

alica147
20. dec 2008

jej ajoj ja že kde si 😀

weroni
20. dec 2008

ahojte mamicky,
tak my mame tiez za sebou prve prikrmy - neviem ci som vam pisala - prvu mrkvu som pripalila 😀 😀 😀
no a ta druha - nepripalena tak ta jej moc nesmakovala :-/
a dnes som do nej silou mocou dostala len niekolko lyzciek mrkvovej stavy zmiesanej s mojim mleckom aj to sa tak tvarila ze skoro tycku hodila 😀
Tak uvidime ako to pojde dalej 😉

No a este sa musim s vami podelit o obrovsku radost z mojej malickej sikulky 🙂
Si predstavte ze ona ked zapocuje hudbu tak sa zacne kyvat zo strany na stranu akoze tancuje alebo co a pritom sa hrozne usmieva a skeri 😀 vzdy ked si pusti taku hudobnu vcelu ktoru sme jej kupili alebo ked jej zacnem spievat, dnes to svokre spravila 😀 taka je chutnaaaaaa asi preto ze s nou casto doma len tak tancujem teda poviem vam, okoliduci na nasej ulici obcas musia mat zaujimave pohlady ked prechadzaju vecer okolo nasho vysvietenho okna 😀

No a tiez sa s nami hra na schovavacku - plienockou si prikryva tvaricku ked sa spytam "kde si?" a ked poviem "kuk" tak sa ukaze a smeje sa 🙂

Lozi nam uz po celej izbe - plazi sa na brusku ako taky maly had, otaca sa okolo svojej osi proste uz sa dostane skoro vsade kam chce, nacahuje sa za vecami ktore su o dost vyssie ako ma hlavicku ked je na brusku a je dost atrpezliva ked nieco chce dosiahnut - ked to nejde rukami tak nohami sa to zarucene podari, taaaaak do vsetkeho kope som jej dala do plastovej flasky gombiky, zavrela a uviazala na postielku tak ten futbal co s nou hra
Alebo do ponozky som jej dala ryzu a uviazala a zavesila na hrazdicku tak s nou tiez hra futbal

Juj ja som taka stastna ze ju mame zo dna na den je to s nou krajsie a krajsie 🙂

dididi30
20. dec 2008

a to si sa tam zaregistrovala ci co? sak mne to nejde, ani v tom picaso mi to neslo, ja na to kaslem, ja nemam na to nervy 😅

dididi30
20. dec 2008

weroni ahoj 😉

tak takto si odprezentovala aj mojeho synka, diky 😀 😀 😀

inak sranda s nimi, veru cim dalej tym to ma viac rozumu a tym viac nas vnimaju 🙂 a krasne sa vedia na ruky pytat, joj len bozkavat a bozkavat 🙂

dididi30
20. dec 2008

jaj adi, ale co si, za to musia do zajtra vydrzat aj dobosky, ved este niesu zmaknute 😀 😀 😀 ja som si dala kuracie madajlonky so syrom 😀 😀 😝

no a tatino mi tu urobil vonu ziveho stromceka, od kamosa ma vetvicky jedlicky a krasne nam to tu vonia ach jaj chcelo by to varene vinko 😵 ,, tatko var,, 😀 😀 😀 😀

dididi30
20. dec 2008

naaaaaaaaaa a zase mam solo 😀 😀 😀

ty vole ale boli ma hrdlo a uz aj muza, no nisto my sme nacisto lazari 😠 jaj co mame robit? 😀 ale nic nemravne heeeeeeej 😀 😀 😀

dididi30
20. dec 2008

a ozaj, ja nemam ani okna umyte 😲 sice com ich pred mesiacom umyla, ale neviem ci to staci, bo ja pri ceste byvam 🙄

no a treba mi upratat, hracky, kupila som boxi a viete na co? na nic, lebo nikdy tam tie hracky niesu 😠 😀 😀

zuzpolka
20. dec 2008

alicka to mam najprv vybrat foto alebo ramček????????? 😕

dididi30
20. dec 2008

zuzi vidis to je spravna otazka 😀 😀 😀 😲 😕 🙄

dididi30
20. dec 2008

pozor za chvilu tu dorazi kostri a povie nam co nove s viol 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kostri
20. dec 2008

jaaj,jaka krasna pohladnica 🙂 🙂 🙂
sikulka si veru,andrejka 😉
hanka drichmosi,idem aj ja pomaly,bo ked bude aj tato noc jak minula,tak zajra budem jak bambus 😝 😀
gali,sikovna rodinka ste,kolko mate napecene a jaka manufaktura 😀 a ze tamarka ma skryse 😀 sranda 😀
no idem..
avojte,majte penu noc
ja peciem az utorok,bombice a muzovi jeho oblubeny listkovy s nutelou tvarohom a jablkom 😉 viol robi zajtra burizonove gule,tot vsjo,aj tak nam kopu zakuskov donesie mami a segra 🙄 do to bude jest 🙄 haha
grazi,potom sa nedivaj,ked budem papat kolaciky 😉

papa

alica147
20. dec 2008

didi kloktať slanu vodu to je zaručený recept,vážne

alica147
20. dec 2008

😀 😀 😀 😀 😀 didi ty si sibyla 😀 😀 😀
Zuzi hej najskor nahraj foto a potom ale tak poklikaj ajna iné su tam nie len rámčeky

Jaruška dobru ,pekne spinkajte 😉

alica147
20. dec 2008

jaj a dik za pochvalu 😉

dididi30
20. dec 2008
alica147
20. dec 2008

didi dobrý výtvor a že to nevíš 😀 😀 😀 😀

alica147
20. dec 2008

zuzi ale včul sa s nami bav neé fotky robíš 😠 😀 😀 😵

dididi30
20. dec 2008

alica ale nie tak ako ty, to bola cisto nahoda od amatera 😀 😀
a ako si to mam dat do albumu 😕

alica147
20. dec 2008

klikneš pravým a daš uložiť obrázok

alica147
20. dec 2008

a potom klasika hodíš do albumu

alica147
20. dec 2008

Weroni moj malý vie spievať tak možu byť duo 😀 😀

alica147
20. dec 2008

duo pampaliny---mi to skočilo 😀 😀 😀

graziela
20. dec 2008

Ahojte,
no a je to tu...minule som pisala, ze mam choru dcerusku, len aby nas Jurko od nech neochorel a bohuzial, ochorel... ☹ dnes v noci sa to zacalo presne tym istym kaslom ako pri dcerke, najskor len chrapkal, nemohol dychat nostekom a potom, ked tak drsne, sucho, hrubo zakaslal, uz som vedela, ze to nie je nic dobre...a k tomu este aj zacal plackat... 😢 hned som mu kvapla libernar do nosteka a dala fenistil, celu noc som si ho nechala pri sebe v posteli...dnes cez den bol taky ospaly, ani nekaslal, ale bolo vidiet, ze ked chce nieco "povedat", tak mu v tom nieco branilo, akoby ho hrdielko bolelo...Nemal teploty, tak dufam, ze do pondelka to nejako zvladneme, lebo ja nerada chodim po pohotovostiach, tam automaticky daju atb a basta...a mozno to ani nie je treba...tak drzkajte palceky, nech sa nam to nezhorsi...to by neboli moc prijemne vianoce teda...obidve deticky chore...
A didi, malemu uz je lepsie? uz ste sa poliecili? Neviem, kto este spominal, ze su chori, tusim nas je tu viac, och joj, len nech sa nam do vianoc ti drobcekovia uzdravia...
Mne aby luto nebolo, tak sa mi urobil herpes v nose a mam aj bolave uzliny ☹
My sme dnes s manzelom dokoncovali poriadky, na zajtra mame ohlasenu navstevu, chcela som, aby uz bolo vsetko tip-top, ale zial, dcerina detska mi dala poriadne zabrat...Boze, ja som tam tolko veci ponachadzala pohodenych, ani radsej nepoviem ake a kde, ale normalne som nechapala, ako je to mozne, ze baba a moze mat taky bordel...ale ja som bola mozno väcsi bordelar 😲 , takze to beriem s rezervou...
Didi, a okna nemam ani ja umyte a uz ani nebudu 😝
Inac, tu jedlicku ti zavidim, ja marne kazdy rok muza vysielam, nech mi ide natrhat nejake ihlicie a on ma vzdy s tym nejaky problem, ze to sa proste robit nema a basta...tak som si vzdy kdesi len tak od cesty natrhala, ale take akesi smrekove, co mi len opadavalo a bola som z toho nervozna... a taaaak som sa tesila, ze si nieco naaranzujem..no mozno ho este ukecam...inac, my ideme zdobit stromcek zajtra doobeda, dcerka chcela uz dnes vecer, ale to sme bohuzial uz nestihli...ale zajtra bude pohodicka, nebudeme sa nahanat, tesim sa, ujuuuj 🙂 🙂 🙂
Este musim dokupit nejake darceky, manzela som si nechala na posl. chvilum, myslela som najskor ze DVD prehravac, ale nemozeme nikde zohnat taky akuratny (ani nie drahy, ani lacny), takze ostanem asi pri knizke nejakej napinavej a termo ponozky...on sa potesi, nie je narocny 😉

No a este aby som nezabudla, Nicovi gratulujeme k 7.mesiacikom a vsetkym, na koho som zabudla 🙂

zuzpolka
20. dec 2008

hi hi alicka ved vas čitam to stači 😀

dididi30
20. dec 2008

a este aj toto 🙂

http://www.fototrix.com/photocards/globe.aspx?t...

jaj sorry ale ja to neviem ulozit ☹ 😀 😀

graziela
20. dec 2008

Kostri, ja ta vidiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim!!!!! 😉

alica147
20. dec 2008

na nás 😠 😀 😀 😀
grazi tak sa rýchlo vyliečte 😒

zuzi už si niečo aj vytvorila? 😉

dididi30
20. dec 2008

alica jaj ja dili, no ale musim sa to naucit aj stelovat bo to len tak hala bala 😀 😀

alica147
20. dec 2008

Upload a photograph: didi tam kde máš toto napísané klikni tam hodíš svoje fotky potom stlačíš upload

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre