Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dididi30
5. dec 2008

jej zazana 😀 😀 😀 😀 😀 ahooooooj

no ty si ale opicka, a ja sa tu rozpisujem v hentej teme 😀 😀 😀

tak teda dobre ranko a pokracujme tu 😀 😀

jun2008
autor
5. dec 2008

ahoj didi, ale vsak ja som si ta tam precitala 😀 a urcite si ta precitaju aj ostatni 😉
ale kocik ste kupili velmi pekny. aj farby sa mi pacia 😎 my mame trojkolku s velkymi kolesami. presne ako sa ti nepaci 😀 ale to kvoli tomu, aby sme s nim mohli aj do terenu, nie len po chodnikoch a cestach 😝
a stolicka je tiez super 🙂
didi, ale ak sa nebude dat opravit to srdiecko, tak ju budem musiet zrusit a otvorit novu. vsak je to odveci s tym stvorcekom a otaznikom 😖

dididi30
5. dec 2008

zazi jasne zrus a prav ako chces, ja budem len rada🙂 😀 😉

dididi30
5. dec 2008

a dik 😉 😀 😀 😀 😀 😀

jun2008
autor
5. dec 2008

zatial piste este do starej, oki 😉

emjee
6. dec 2008

prosim, aby ste nepouzivali nick jun2008 na pisanie do fora, na to mate kazda svoj vlastny nick

greguska
6. dec 2008

dobre ránko!

tak šup do pokračovania 😉

aký bol mikuláš? všetci spokojní ? 😉

maťko bol v noci trochu mrzutý, ten noštek ho dráždil, ale snád je už dobre, ráno som nič nevysala.

Aké máte plány na víkend?

alica147
6. dec 2008

ahooooooooooooooooooooooj 😀 😀 😀 😀
my máme otrasnú noc za sebou,malý v kuse pomrnčuje 😝 😝 😝

alica147
6. dec 2008

greguška ahoj,ja by som chcela kuchynu upratatť,okno umyť atd 😀 😀 😀

dididi30
6. dec 2008

ahojte 😀 😵

idem kuk nikulasa 😀

dididi30
6. dec 2008

mnamky tlacim cokoladku 😝 😀

ja tiez budem upratovat, tiez okna a zaclony, nech sme vonavi, len ked budeme nieco vyprazat, tak je po voni 😒

thomasko bol ok, az na to,ze od kedy vstal je upistany, uz hodinu sa okolo neho krutim a mam dost 😝

zacal ze mama mama baba baba a toto furt dookola a ked kaka tak ze a a a a, asi to ma nejako v hlavicke ulozene, lebo ja mu stale na to, ked za pokaka,ze a a a a aal si? 😀

dididi30
6. dec 2008

no a uz vstala tamarka a tlacime na ranajky cokoladky 😅

greguska
6. dec 2008

juuuj, aké plány na víkend 😉
ja by som tiež mala tie okná už konečne doumývať, ale maťko je tiež nejaký upišťaný od rána, tati šiel tera

greguska
6. dec 2008

my to skočilo... 😅
tati šiel do roboty, takže nemôžem upratovať, bo nemá kto malého strážiť, dobrá výhovorka 😀

greguska
6. dec 2008

a stále si palec ohrýza, ked mu vyberiem ruku z pusy behom sekundy tam má druhú ruku, žeby už dalsie zuby na ceste 😅 snád nie, vsak ma odhryzne

dididi30
6. dec 2008

hehe gregus, no vy ste uz zacali zo zubkami, tak cakaj kazdu chvilu 😀

my tiez hryzieme o dusu a nic , mozno za par mesiacov 😀 😀

pondelok
6. dec 2008

ahojte maminy,
by sme vcera boli na mikulasa v meste, Michelle vsetko prespala, a dnes ideme na dalsieho.
No nasa je preto taka mrzuta, lebo sa jej tlacia zubky, prehana ju a je strasne nervozna, rano som jej skusala tam dat svoj prst, no revala o dusu, ma to totalne naliete, chuda moje 😒
ja tiez nieco porobim doma, navarim nieco dobre, no este neviem co, a na vecer pride krsny s dcerou tak mozno i neco napecu 😉 no ja mikulaska este nemam tatik bol vcera na vianocnej party z prace a este buva 😀 😀 😀

greguska
6. dec 2008

didi, niet nad zdrave ranajky 😀
my sme mali párky a za tým čokoládky 😀

greguska
6. dec 2008

pondelok, aj nášho preháňalo asi 3 dni kým sa mu zubok prerezal.

ja som stihla prezliect plachtu v postielke, dala som prať jednu várku, naložila umývačku, no a na dnes by stačilo, nie? 😀 no však ale ideme do roboty zase, tak ako každý deň...

dididi30
6. dec 2008

gregus, sak aj ja po ranajkach len dcera rovno z postele na cokolady 😀

pondelok, tak uz jaj vy budete mat zubky? 🙂
no a moj muz tiez haja, ale po nocnej 😀 😀 😀 tak ja som si ukradla od tamci 😀 😀

dididi30
6. dec 2008

tamarka teraz vypisuje vianocne pozdravy do skoly, jej zlata je, mam o starost menej 😵

kostri
6. dec 2008

hojte
som vam vcera napisala,jak ste ma zhanali a nikto mi neodpisal ☹ smuta som ☹
u nas mikulas nechodil este,furt mame tu otrasnu zabijacku 😒
spali sme tu u segri,mala najprv nevedela zaspat,cumakovala okolo seba,ze kde to ide spat 😀 ale nakonec zadrimala.noc klasika a rano sme mali uz o 5:40 s vyskotom 😀 uz mame jeden spanok za sebou-zmorilo ju pozeranie Bol raz jeden zivot 😀 a ja mam uz za sebou tretie ranajky 😀 a este si idem urobit karo 😕
ini sevastok,ako ste sa posanovali?? 😀 😀 😀 som bola rada,ze trochu nasnezilo akurat ked ste dosli,reku nech ma nesprdnes 😀
mala spava cez den doob pol hodku niekedy raz niekedy dva krat potom naobed zvykne dve hodky alebo dve a pol a poobede este polhod,cize celkovo cez den tak tri hodky..neviem to zredukovat na menej,som myslela ci nebude spat lepsie v noci,ale ona je potom umrncana,tak nech radsej si pospinka
greguska,lucka,nasa hanka tiez hryzie 😒 najma vecer ked zaspava..a ja s nou driemem a vtedy kusne 😲 😲 😲 😲 juj az som zvreskla minule a veru som potom tiez ostrazita 🙂 az sa bojim jej ponuknut prso 😅 cez den na to vzdy zabudnem,bo vtedy nekusa ale vecer mi to pripomenie 😀
hanka mala naposledy ked sme ju vazili sest kilov,to bolo asi pred dvomi tyzdnami..fifipierko 😀 😀 😀

dididi30
6. dec 2008

kostricka cmuk cmuk 😀 😀 😀 😵

pocuvaj, hod kusok zo zabijacky 😝 😝 😝 mnam mna 😀

kostri
6. dec 2008

jaj a este som chcela..andrejka ahoooj 😀 ,ze ja som ako mala neznasala ucitelku v skolke 😠 tiez som spavat nechcela,ona bola strasne prisna,kricala na nas,az som sa raz od strachu pocikala 😔 a ona ma vyzliekl a umyla pod studnou,co bola v skolkarskom dvore 😔 som nechcela uz chodit do skolky,vzdy som sa pred branou povracala 😔 😔 😔 ,tak ma mamina zacala davat k segre do vyssej triedy,tam mi bolo supeeeer 😀 😀 😀 tak taketo ja mam spomienky na skolku 😔 dufam,ze hankina ucitelka bude dobrucka 😉

greguska
6. dec 2008

tak aj mi už máme prvý 20 minútový spánok za sebou, a aby som bola solidárna umyla som okno v kuchyni 😉 už mi teda zostáva len posledné, ale to najhoršie, bo sú tam 2 časti pevné čo sa nedajú otvoriť, a zo siedmeho poschodia by som nerada vypadla 😠 však aj mangel mi to zakázal umývať 🙂

pondelok
6. dec 2008

babulky a kolko dlho trva to prerezavanie, zevraj aj polroka?

dididi30
6. dec 2008

gregus, my sme prave zaspali, tak som nieco pozehlila,lebo dalsie pradlo sa uz perie....

no a povytahovala som ozdoby na stromcek a aj retaze, aby neboli pokrcene, tak mozno dnes uvidite foto naseho stromceka 😀

kostri, hm tak ja tu pisem a ty si ma nevsimas 😠 😠 tak to bolo naposledy, nebudem si ta vsimat aj ja 😝 😝 :-

dididi30
6. dec 2008

pondelok, 😲 😲 😲 tak diky, takze nam to zacalo uz od 3 mesiacov, cize ked budeme mat 8 mesiacov tak vydu, hehe, no tesim sa 😒 😀 😀 😀 😀

dididi30
6. dec 2008

greguska, kuk som tvoj albumik 😀 😀 no tes sa ako budes mat poobhryzzanu postielku 😀 😀 😀 nas maly ma pamiatku od malej, pretoze ma postielku po tamarke a tak ked pride vhodny cas prida k jej otlacom aj jeho otlacky 😀 😀 😵

alica147
6. dec 2008

aj nám už dlho prerezávaju a nič 😒

kostri jasné že si nám včera chýbala a mne tiež hod nejaku krvavničku,mnaaaam 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre