Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

kostri
31. dec 2008

jaj a dakujeme za boztek od miruska na bocko 🙂

neviem ani my ako prezijeme tuto noc,hadam to tu nebude tak pocut 😕 ked sme byvali v cinziaku,bol riadny rachot 😝 🙂

kostri
31. dec 2008

ja nemam mys 🙄 len v strede taky basizbas 🙄

dididi30
31. dec 2008

caute, no teda ja tu niesom a vy tu tolko toho popiseste 😀

boli sme na nakup

dojedla som vyprazany karfiol, no este aj ten som urobila 😀 😀 ocka este nemam, budem ich robit, ked maly zaspi
kysne mi cesto na stedrak, dufam,ze ho do zajtra upeciem 😀 😀 😀

dididi30
31. dec 2008

jarus ved pod tym maglajsom mas este 2 maglaziky 😀 😀 no a ten pravy je na to 😀 😉 😀 😀 😀

dididi30
31. dec 2008

ani ja nemam mys a mi to ide 😀 😀 😀 😀 😀 😉

alica147
31. dec 2008

😕 😕 😕 čo nemáš myš?máš notebook? či čo?som z toho 😝

didi my sme ani na chvílu nezapochybovali že žbrílaš po nákupoch 😀 😀 😀

lucka36
31. dec 2008

Pekny zvysok Silvestra a vsetko do Noveho roku Vam vsetkym zelame s Natalkou!
uz sme sa navecerali,natalak bude oendlho papcit a buvat a potom uz bude ticha domacnost 🙂..ale neva takyto silvester si tiez uzijeme,ved Natalka sa zajtra ocitne 1.x v inom roku ako 2008 🙂...

alica147
31. dec 2008

didi a aj si niečo pekné pokupila?

Lucka aj tebe a celej tvojej rodinke tak isto 😉

Mirko spinká už od siedmej 😵

kostri
31. dec 2008

lucka avoj 😉 no hanka zaspala bez papy 😖 takze bude za chvilu hore 😀
andrejka,mam notebuk no,nevjem to 😔 se........m na to 😝 dam si vajcak a je mi to jedno 😀

gali dik,ty vis zdy tak potesit,povzbudit 😝

zuzpolka
31. dec 2008

ahojte 😀
chceme vam všetkym popriat STASTNY NOVY ROK 😅
Všetko zle nech vas obchadza a nech su detušky stale zdravučke 😉 🙂

dididi dnes som na teba myslela, aj ja som bola nakupovat 😀 ale o 12 zatvarali obchody tak som toho moc nestihla 😠 ved nabuduce to dobehnem 😅

no idem dat spršku a niečo nachystat na stol nech mame čo zdobkat pri TV 😀

kostri
31. dec 2008

no ja idem babenky silvestrovat s muzikom 🙂 uz nese sampanske 🙂 papa a prijemne straveny vecer vam prajeme,nech sa vam deticky nebudia 😉 silvesteeeeeeeeer 😀 😀 😀 anca sa chichotala,ajajajajaja 😀 😀 😀 😀

alica147
31. dec 2008

zuzi čaves,som na teba mysllela že nejako zanedbávaš svoj nový noteboočik 😉 si tu včera tuším ani nebola 😠 😀 😀

dididi30
31. dec 2008

caute baby, tak vy uz chlastate?? 😠 a ja nict, este pecem stedrak 😝 😀 😀 😀 😀
jaj a zle mi je aj tato je na .....tak nevim ci daco vypijeme, no neva 😉 😀 😀 😀 hlavne ze je silvester 😅 😉

alic mam notebook 😉 😀
jarus, cin cin 😉

kraaaaaaaasny silvester a este krajsi novy rocik 😵 😵 😵 cmukypuky 😀 😀 😀

lucia31
31. dec 2008

babulky, aj ja Vam prajem krasny, pohodovy cely nasledujuci rok, a dnes veseleho Silvestra 🙂
my sme ok, Tamca bola dnes vynimocne mrzuta, idu jej horne rezaky chudatku a nejako ju trapia...
papa

dudri
31. dec 2008

Želame Vam vsetkym pekny zvysok silvestrovskej noci a v buducom roku len a len to naj naj naj 🙂 🙂 🙂

dudri
31. dec 2008

dnes okolo obed prvy krat papala mrkvicku. Katka velmi chutila. tlacila som vidlickou,pridala som moje mliecka,oliv.olej. Chcela este pridaj,stale ruky dvihala. Zajtra dam viac. Velmi som sa tešila. Urobim fotku.
Vie sama sadnut par minut.

dudri
31. dec 2008

včera som všimla po dojčení na bradavke 2 upchaté mliekovody. Naštastie som nemala stvrdnuté prsia. 😅 . Co som spravila? Zohriala som ihlu nad ohnom. vpich. odstriekala som si...

dudri
31. dec 2008

Píšem ako monolog... Tak sa majte.... 🙂 😉 😎 😲 😀 😅 😵

alica147
31. dec 2008

ššššššššťťťťaaaaaaaaaaassssssssssssttttttttttttnnnnnnnnnnnnýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý nnnnnnooooooooovvvvýýýýýýýýýýýý rrooooooookkkkkkkk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀

greguska
31. dec 2008

všetko všetko naj naj naj do nového roka 😀

ahoj závislačka andrejka ! 😀 😀 😀

greguska
31. dec 2008

prcko sa už budí, však taký rachot, aj tak som prekvapená, že sa doteraz nezobudil 😉

ešte raz KRÁSNY NOVÝ ROK !

greguska
1. jan 2009

dobré ránko prvýkrát v roku 2009 😉

ako ste spinkali ? detičky aj ostatní členovia sú v poriadku, všetci sú celí ?

my celkom dobre, až na to, že začal vstávať pred siedmou, bez ohľadu na to, kedy ide spať. a už vôbec neberie ohľad na to, kedy idem spať ja 😝 😀

katka, super že katke chutí, len tak ďalej.
íha a upchaté mliekovody ? to si tam mala nejakú hrču ? tak klobúk dole ako si si s tým poradila 🙂

kikaamajko
1. jan 2009

Šťastný nový rok všetkým júnovčiatkam a ich rodinkám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀
Hlavne veľa veľa zdravíčka, rodinnej pohody, aj peniažkov dosť a sem tam aj sex 😀 😀 😀
No včera som podala športku a zase nič. Dakto sa to tu pýtal či sa to dá cez net, treba ísť na www.tipos.sk
Andrejka, Maťka vy ste iné závisláčky 😉
My sme včera sa dobre obžrali, ja som sa snažila driemať pri telke ale krpec každých 20 min sa budil, už zase, 2 noc. 😒 Jarka aj nám už tak pekne spinkal 2 týždne a potom ochorel a sme zase tam kde predtým, ešte horšie to je. Inak dosť veľký rachot bol aj tu v doline som sa čudovala, ale to chatári. A vy ste ako prežili?
Katka to je super že jej tak chutí Katuške 🙂
Gali čo štedrák stihla si?

greguska
1. jan 2009

dodatočne gratuluje Lukimu a dnes aj Vikinke k ich výmesačiam 😀

lenka 😀
a čo majkovi zuby idú keď nemôže spinkať ?

gali,
veru ako štedrák ? sme zvedavé 😉

kostri
1. jan 2009

mamickam detickam tatom psikom macickam aj v akvariu rybickam 😀 stastny ale ozaj prestastny novy rok 😀 😀 😀

kostri
1. jan 2009

matka,hanka tak spala,ani sa nemykla,ked to tu plieskalo vsade naokolo 😕 zaspala o pol osmej bez jedenia 😕 zobudila sa o jedenstej,napapala sa a spinkala do piatej 😕 medzitym som jej o druhej dala dudel a rano o siestej sa rozpravala sama so sebou,hrala sa s dudlom a zas zaspala do pol osmej 😕 to asi ten vajcak co som prekladala se sampanskym 😀 😀 😀

leni,nam to vstavanie kazdu hod ostalo odkedy jej zubky zacali vychadzat 😖 no ale ved vsade pisu,ze pri chorobe sa spanie pokazi a potom sa zas da do normalnych kolaji,neboj.pomalicky sa vam to da do poriadku 🙂

alica147
1. jan 2009

ahojte,dobré ránko 😀

kikaamajko
1. jan 2009

Neviem či sa to dá do poriadku, lebo malý spával hrozne 5 mesiacov a ked konečne aspoň trochu znormalizoval tak teraz toto ☹ Dúfam že to nebude trveť dalších 5 mesiacov. Ale aspoň Hanička začala lepšie spávať.

kostri
1. jan 2009

jaj no lukimu aj vikinke vsetko naj🙂 ale ja zabudla na tamarku ☹
tamarka prepac,oneskorene vsetko dobre prajeme a boztek posielame 🙂

andrejka dobre ranecko 🙂 dokedy si bola hore? 😕 ja do desiatej 😅 prvy krat v zivote som prespala novy rok 😕len na rachot som sa zobudila,zavinsovala hanke,dala jej pusu a spala som dalej,rachot nerachot 😅

kostri
1. jan 2009

leni no zacala,ale moc sa netesim,bo viem,ze dlho to trvat nebude 😒 sa to zmeni razadva 😖 hanka tri mesiace kazdu hodku hore😝 a cil som nasadila na noc dudel a zhasla svetlo 🙂 -dobra rada 😎 a spi 😕 no ci je to tym,neviem 😨

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre