Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

lucia31
9. jan 2009

didi, co si nepochopila? 😉

dididi30
9. jan 2009

luci ty co uz euro ratas coooooooo|? 😀
hej kuknem to, ale pre istotu sa este opytam na to, ked zabudnem nazov 😀 😉

lucia31
9. jan 2009

zienky, kuk na toto 😕

https://www.youtube.com/watch?v=cE8iD3seNNs


tu priseru si nevsimajte/ak sa to vobec da/, mne sa moc paci, ako sa to male plazi, ako dviha tu svoju ritku, to mi tak nevieme, a ani Janko nevedel

greguska
9. jan 2009

luci 😉

tu by mal byť link na to:

http://www.ikon.sk/pomarkmd1/skincap_krem_sk.asp#

dididi30
9. jan 2009

luci no toto co mi poslala durdi,ze k comu to bolo, ja uz neviem 😅

luci tak som to nasla, tiez to tu maju, tak si to dam predpisat, sak nebudem za to platit 😀 😉

jaj idem ja tu klobasku vybrat z chladnicky, zitra bude klobaskova polivcicka 😀 😅 mam bio, domaca 😀 😀 😀

dididi30
9. jan 2009

gregus uz som to nasla aj v angline 😉 dik

luci, sak mne to nejde kuk, stale to stoji 😖

dudri
9. jan 2009

lucia31 super film maly chlapcek ma odvahu,

lucia31
9. jan 2009

didi, bud rada, by si sa pototo 😝 😀

greguska
9. jan 2009

babuľky idem spinkať, bo malému tu monitor rovno do postielky svieti (a nemôžem dať inde ani inak pc, bo máme málo miesta) ☹

tak dobrú nocku a pekné sníčky 😉

lucia31
9. jan 2009

dudri, no, detom je asi jedno s cim sa bavia 😉 ..mne sa ale paci, ako sa to male posuva do predu, mne to deti nerobia..

wien
9. jan 2009

dididi, dík 😉 ja som kvôli tomu chcela kojiť minimálne 8 mesiacov, lebo sa to kvôli alergiám odporúča, ale budem asi až do roka, marek je aj tak dosť mliekový. inak som si nevšimla, že by na nejakú zeleninu reagoval zle, aj kôrku som mu už skúšala dať, ževraj sa lepok najnovšie má skúšať čo najskôr, tak čo. nejdem presne podľa všetkých odporúčaní. všade je toho popísaného kopa, po každý x trochu inak, ja mám z toho guláš a okrem toho deravú pamäť 😝 mňa len zaujímalo, či sú aj vaše deti alergici a čo na to angláni.

dididi30
9. jan 2009

luc no kuk som to nejako, no je to dobra kravina, boze ak tak mozu dieta nechat a ten koniec.....sak to je tyranie, debcovia 😠 😀
inak takto sa plazi aj thomasko, ale on este krajsie ako patrizan, bud oboma ruckami alebo striedavo sa taha a ked nieco chce, tak si aj postvornozkuje, ani sam o tom nevie 😵 jaj zlaty je 🙂
no a tamca vobec nelozila , tak neskor ano, ale to uz davno behala 🙂

aj ja idem hajat, tak dobru nocku, zitra mam tazky den, muz bude spat po nocnej a potom ide na dennu teda od obeda, tak ja s detmi, jaj bojiiiiiiiiim ☹ 😀 😀 😀

dobru nocku, luci caf 😉

dididi30
9. jan 2009

wien ano pravda je to, u kojenych deti s lepkom skor, 😉
tak papa a zitra viac pokecame, ukaz sa ak budes mat cas 🙂

dobru nocku 🙂

wien
9. jan 2009

keď ja mám čas len občas večer, keď drobec zaľahne 😅 holt, aktívne dítko mám doma. ale po večeroch vás väčšinou špízujem a porovnávamn pokroky, samozrejme 😀 dobrú 😉

dididi30
10. jan 2009

dobre ranko 🙂 😉

wien, tak sme radi,ze nas tolko zienok sleduje a porovnava pokroky, my sme to s luciov vedeli 😀 😉

co dnes porabate? ja som dnes nanuska aj mamuska 😀 totizto cely den sama s detmi budem, ach jaj 😎 ale neva, budeme sa motat po dome a potom bojdeme pokukat co ma dedko navarene 😀 😀 😀 😉

pekny dnicek 🙂

kikaamajko
10. jan 2009

Ahojte, my sme včera papali špenátik a strašne nám chutil, som rada hned sme si aj my sKikou dali. 🙂
Dneska predávame koňa, tak mi je veľmi smutno,asi budem plakať. A zajtra asi ešte jedného, ale toho nemám tak rada 😒 Gali aj ja tak chodím pozerať čo svokra varila.

dididi30
10. jan 2009

lenka joj to ti verim,sak to ako sucast rodiny, no ale ked treba tak treba a bude o robotu menej 😉

hej ? a aj kostujes co svokra vari? ci vlastne vy byvate spolu nie 😅 ci nie 😅

spenatik mame aj my radi 🙂 a tusim urobim aj ja na obedik 🙂 😉 dnes rano papakal jogurtik s bananikom a mangom 🙂 😉 chutilooooo 🙂

kikaamajko
10. jan 2009

No bývame spolu. A odkedy mám malého nevarím už my to chýba. Ale dneska sa chystám huspeninu urobiť, mňam. Alebo po východniarsky kočeninu.
Ja som ešte malému jogurt nedávala, od koľkých mesiacov sa to môže?

dididi30
10. jan 2009

janka no sak ja som z vychodu, teda nie original ale tatko je odtial a byvali sme tam dlhoooooo 😀 ja som rodena nitranka 😉
a kocaninu my hovorime, ja ju tiez lubenkam a muz sa ide tiez zadrhnut
😀 😀 ale ja najma to masko lubim 😀 😉

no je tam od 7 mesiacov a tie mame v pondelok 😎 tak sme vyskusali, ale inak tu je aj jogurtik od 4-6 mesiacov, tak si vyber......ale urcite sa baby budu priecit a udaju vyssi vek dietata 😀 😉
tak ja som dala a dokonca ochuteny a co, ked lucia moze klobasku 😉 tak mu jogurtik a uz budeme mat 7 mesiackov tak pohodka 🙂

dididi30
10. jan 2009

jaj ale pisem ako tatarik 😀 ale neva , no 😀

dragila
10. jan 2009

Ahojte baby,ako sa tu všetky máte? Ja to nikdy nestihnem všetko prečítať,a hlavne teraz ako boli prázdniny,2 deti doma a tretie manžel,keď ochorel,takže bola zábava 😀 . Ináč sa máme ok,malej ide 4-tý zub,tak si to užívame 😠 ,ale včera sa jej podarilo spať celú noc bez prestávky,tak sme sa vytešovali 😵 sa čudujem,že nepýtala cicík 😝 . A rozkecala sa nám,už vie ma-ma-ma a ba-ba-ba 🙂

krazu
10. jan 2009

ahojte, dakujeme vsetkym za gratulacie 😵 a pochvaly za video

vcera som sa sem uz nedostala, zahajila som protestny spanok o osmej 🙂 🙂

spominali ste stahovanie predkozky, nam dr. kazala od tretieho mesiaca vecer pri kupani stiahnut ako sa da a umyt, tak umyvame a stahujeme, nejde mu to cele a ani to nesilim aby islo

dididi30
10. jan 2009

krazu a to video bolo vase 😅 a ako sa to robi? ja to neviem, tak by som nahodila video thomaska ako sa plazi 😀

ja veru nestahujem a ani nebudem, teda ked pride cas, ale sem tam raz za mesiac ma to napadne, ale zeby som mu ho stiahla uplne tak to nie, chudiatko 😝 😀

jaj thomasko teraz olizuje koleso na kocik, utekaaaaaaaaaam 😀 😀 😀

soffi
10. jan 2009

ahojtem je tu niektooooo?

dididi30
10. jan 2009

no je 😀 😀 😀

emmillya
10. jan 2009

ahojte 🙂
tak ja sa dnes opat len tak narychlo hlasim, uz to tu ani necitam, nestihacka...
tak mame nejaky virus -zatial neznameho povodu. vyter vysiel dobry, no vzorka z hnacky bude otestovana cez vikend, takze v pondelok uvidime ci to bol rota virus ☹
uz sme pre istotu na atb, a teraz sa drzte aby toho nebolo malo tak k tomu pribudla vyrazka - presnejsie kiahne!!! 😠
zo zaciatku nebolo jasne kedze taku mutaciu virusov zriedkakedy vidiet, takze ani neviem kde sme to chytili, skratka nechapem, do priameho styku sme s tym neprisli 😒
inak hnacky trvaju aj ked su miernejsie, teploty zatial uz nie su, tak uvidime ako sa z toho dostaneme 😢

dakujem ze na nas myslite 😉

dididi30
10. jan 2009

emili ahoj
cooooooo kiahne k tomu, wow a to od koho chytila, ja odpadnem 😲 inak kiahne sa mozu chytit aj vzduchom, proste nastane obodobie, kedy to ma vacsina deti a ked je prave nejake dite oslabene, teda jeho imutita tak sa nalepia...
emili tak skore uzdravenie 😉

emmillya
10. jan 2009

gali cauko, no som z toho vsetkeho dost mimo, ale co uz musime to nejako prezit... 😖 tiez nechapeme. vies si predstavit co asi robi sonicka chudatko... ☹

kikaamajko
10. jan 2009

Jáj Sonička, chúdatko maličké, dúfam že toho nemá veľa a že ju to moc nesvrbí. ☹
Gali to je super že od 7 mesiaca sa už môžu dávať jogurty, tak začnem vyrábať.Už som ich robila v lete, ale doma mi povedali že im stačí aj kyslé mlieko, nemusím sa s tým namáhať. Ozaj a to môžu aj kyslé mlieko? Musím sa asi opýtať doktorky.
Koníka sme predali, už ho odviezli, aj som si poplakala ☹ Zajtra prídu pre druhého.Tak musíme kravku presťahovať aj s býčkom ku tomu poslednému koňovi aby mu nebolo smutno.

dididi30
10. jan 2009

jaj leni chcem pri tebe vybat, kupovala by som od teba mliecne vyrobky 😀 😉 aj mliecko 🙂
joj ja z teba odpadnem jaka si ty gazdina, fakt ale ja som rada,ze aj aku kamosku mam co sa o kravku aj bycka stara
😵

emili, sonicka nasa zlatunka, viem, nas si len tukne hlavicku a koniec, joj ono zas na nieco je to dobre, budete to mat za sebou 😉 , len zas budes musiet davat bacha na to co papate, lebo kto vie od coho to vsetko...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre