Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

alica147
10. jan 2009

radi jasne ved netreba ich asi už stressovať,už sa aj tak neodstane ale hlavné je že sa vám nič nestalo

alica147
10. jan 2009

fakt?ná šak ale tam píšu že do mrazáka nie,tak neviem,už mu ich radšej nedávam

dora01
10. jan 2009

ali,vsak ja som sebe davala do mrazaka, aby to lepsie chladilo, ale malemu jasne ze do chladnicky, som tam zabudla dat otaznik, pisem jak hotentot, sorry 😉

dididi30
10. jan 2009

ja nedavam hryzatka do chladnicky, jedno hryzatko to napustane ostalo take ako zcukornatene a to ma thomasko rad, kde hryzie, tak mu to chrume 😀

alica147
10. jan 2009

radi jasne šak na tie ich holé dasienka 😀 by im omrzli 😀

greguska
10. jan 2009

andrejka, sorry, však som čítala, len hlava deravá.....
ale asi ti veľmi neporadím, odvhlčovače máme v izbe, aj sa tam toho dosť nazbiera. máme tiež uteráky zrolované na parapete, nech to aspoň na parkety nekvape. a každé ráno poutieram okná, ale papierovými utierkami, nech to rovno vyhodím do koša a neoparuje sa zase naspäť.
je pravda, že mi moc nevetráme, no lebo kúrime tak aby zima nebola 😒
a dnes som skúšala aspoň v tejto izbe kde s maťkom spíme nechať na plne gule radiátor celý deň, že nech sa vysuší vzduch, aj to trochu pomohlo, ale na večer som to stiahla, bo bolo moc teplo. a hned už para na okne ☹
asi budeme musieť vydržať, kým slniečko bude.....

idem ho už uspať, bo ešte vystrája 😉

dora01
10. jan 2009

no baby rychlo este piste, tyzden tu nebudem

dididi30
10. jan 2009

gregus aj my mame odvlhcovace, riadne sa nalievaju a to aj vetram 😉 okno sa nam rozi jedine hore, kde mame velku izbu a malilinky riadiator, debili anglicania 😒

radka a kam idete, na vylet ci kam?

kostri
10. jan 2009

gali,to fakt si uz minule pisala o tych tvojich urazoch 😀 vidis to,ja ta citam 😢 aj dva razy 😀

andrejka,zubok?? 🙂 no super 🙂 neboj,to mu len pichni prstek do pusky a on si bude spokojne masirovat sam 😀 hanka vsetky hryzatka odhadzuje a hryzie uplne vsetko ostatne 😀

dadi aj vam gratulujeme k zubku 🙂

radka,ja som sa uz aj posr...la.fakt.a moj muz sa mi smal 😠 😀 😀 😀 kon jakysik 😀 ale to po porode 😕 mne asi odisli tie zadne zvierace 😀 raz som si tak pomyslela,ze jaj trosku si puknem 😀 no a bolo 😀 😀 😀 no fuj 🙄

baby idem od vas,zas som fotky nestihla ☹ ale uz sa mi chce spat a je mi tu kosno.tak paaate 🙂

jaj a krazu ahoj 🙂

idem papa

alica147
10. jan 2009

Mati dík; my kurime naplno stále lebo sme na samom vrchu 😝

didi to má dobré s tým hryzátkom 😀

inak už dávate detičkám papať chlebík?ja som pár krát malému dala do pusy ale asi nevedel čo s tým,vypluval to.zatial len tie chrumky chrumeme

dora01
10. jan 2009

ja som malemu davala vecer, ked sme papali s muzom take kosocky, strasne mu to chutilo, tak to omiella nekonecne, jazyk vyplazoval, ale vdy chcel este dalsi kusok 🙂

dididi30
10. jan 2009

alic no co sa pytas, sak vies,ze my chlebik davame 😠 😀 😀 😀
my neypluvame nic.....dokonca dnes mal jogurtik v hippke🙂 chutil mu

tak to je nevyhoda byvat hore alebo na boku, bo musis vytapat, takto ta vytopia susedia, teda vyhreju 😀

dididi30
10. jan 2009

jarka bru nocku 🙂

my davame chlebik rano a potom kedykolvek, ked je umrncany, alebo piskotku od hipp 🙂

dora01
10. jan 2009

ja viem ze lepok sa podla noveho moze, ale krajec chleba na veceru by som mu asi este nedala, aby sa nezdul

dididi30
10. jan 2009

tak ja idem hajat, dobru nocku 🙂

dididi30
10. jan 2009

radka ano a kojene deti mozu ovela skor lepok 😉
ani ja na noc nedavam a ani kasu, lebo potom je nejaky nekludny 😉
tak ja padam papa 🙂

dora01
10. jan 2009

tak dobru, kto tu ostal? alicaaa?

greguska
10. jan 2009

maťko už búva 😉

my bývame tiež na samom vrchu. ale mangi keď pred pár rokmi prerábal byt, tak zateplil zvnútra severné steny a minulý rok zateplovali celý barák, tak sme zadebnení poriadne. a budúci, teda asi tento rok sa chystajú aj strechu opravovať, tak už budeme mať dallas 😉 inak, kúrime len v tu detskej a trochu v spálni a keď je chladno tak aj v obývačke. ale keď ideme do práce tak ich dávame len na takú letnú teplotu, aby to nezarátavali tie merače 😉

ja som dnes spomínala, že som mu dala kúsok z takej šatôčky, žužlal to aj prehltol. tak mu asi budem dávať tiež pri raňajkách, ale len taký kúsoček, bo on vždy pri nás ústa otvára 😉
a keby mal náhodou s tým lepkom problém, ako sa to prejavuje 😅

dobrú nocku tým čo už išli spinkať 😉

dora01
10. jan 2009

my byvame na rohu a zateplena je len severna stena, sme dost prekvapeny , malo kurime, v spalni vobec, lebo mame radi chladnejsie na spanie, v noci si aj tak nadychame a je mi strasne teplo, tak ja furt vetram. v kuchyni a v detskej vobec, detska nenii zariadena, je to susiaren pradla tak tam iba vtedy zakurim, v obyvacke tak slabucko, lebo maly neznasa prekurene 😉

dora01
10. jan 2009

ked sme neboli tyzden doma a vonku minus10, tak po navrate bolo v obyvke 19, 5 takze paradicka, susedia nad a po nas ohriali 😀

alica147
10. jan 2009

dobru baby čo ste išli hajať 😉

radi ja ešte tu oxidujem ,už som bola malého nakojiťa akurát mi písal drahý že už frčí domov tak sa teším

maťka ja som tu minule hádzala taký link na ten lepok skusim to ešte najsť, Jarka sa vtedy na to pýtala

ja dávam malému ešte sušienky sunarku do jablčka

alica147
10. jan 2009

joj no to máte dobré,my sme vrchní aj rožní tak by som celkom uvítala keby nám zateplili
ale zas na druje strane zimu tu nemáme a podla toho nového nejakého zákona máme iné koeficienty na teplo tak nám vrátili napr,tento rok za kurenie a vodu 11tisíc

dora01
10. jan 2009

celiakia- alergia na lepok, prejavuje sa bolenim bruska, hnackami a neprospievanim, maly prirastok na vahe....

greguska
10. jan 2009

aj mne tu maťko začal plakať, ale našťastie aj sám prestal.

my ešte nedávame ovocie, ale tiež plánujem mu nejaké sušienky do toho dávať. adi dík dopredu 😉

náš tato je ešte v robote, dobieha to, že bol pol dňa s nami doma ☹

no idem tuším aj ja odtiaľto, nech prcka nebudím...tak dobrú nocku 😉

dora01
10. jan 2009

dobru
aj ja davam sunarky do jablcka ked je kysle

alica147
10. jan 2009

pa pa dobru 😉

alica147
10. jan 2009

http://www.infoceliakia.sk/
tu je celkom dobrá stránka o celiakii 😉

sunarky keksíky su mnam 😀 ja tiež iba do jablčka aby bolo sladšie

dora01
10. jan 2009

alicka, lucim sa aj, zajtra sa uz sem nedostanem, budem balit a tak... tak sa tu drzkajte, nepiste vela aby som to potom tyzdni stihla precitat 😀 😀 😀 😀 😀

a hlavne budte zdravi a nech vas obchadzaju nehody 😉

alica147
10. jan 2009

jasne Radi,majte sa pekne,opatrujte sa,neboj ja sem cez týžden tiež už nemám moc času chodiť 😝 tak si to u vašich uži, pa pa tešíme sa na vás o týžden 😵

lucia31
10. jan 2009

dobre ranko 😀 😝
KOSTRI!!!!!!
HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA 😀
.....tak uz mozes ist v pokoji spat 🙂
ostatne ste dufam v poriadku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre