Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dudri
10. dec 2008

dididi, kup caj s echinaceou- posilnuje imunitu..... pijem čaj 3x denne aby som nebola chora.... 😎 V novembri som bola chora- anginu, kojila som ju, mala som rúško na ustach ako doktorka 😀

graziela
10. dec 2008

Ahojte,
Jurko dakuje vsetkym gratulantom, ktr. na nas nezabudli 🙂 🙂 🙂
Greguska, k tej jazve...asi kazdy dr. by na to povedal nieco ine, sa mi zda...a oni si vzdy musia vsetko pomenovat nejakym speci nazvom...ale pohoda 🙂
Neviem, ci ste uz pisali niektora, ako robievate kasu z kukuricnej krupice a na co vsetko sa da pouzit???Ja si pamätam, malej som raz robila kasu na sladko s ovocim, ale ta jej vobec nechutila, tak sme to tusim vyhodili cele do kosa...ale pri Jurkovi by som rada poexperimentovala...urcite by som nasla nejaky receptik na nete, ale sa mi nechce hladat, mate niekto nieco osvedcene a dobree???
Gregus,neviem, ci som to dobre precitala niekde medzi riadkami...vas trapi hnacka? Na to je dobry okrem mrkvicky aj ryzovy vyvar...pri dcerke nam to velmi pomohlo, ju som ale nekojila, tak som jej vtedy UM zarabala prave na tomto ryzovom vyvare namiesto vody...

alica147
10. dec 2008

jéééééj aj my gratulujeme Jurkovi a ešte komu?

kikaamajko
10. dec 2008

Ahojte, Zuzkapolka som rada že už je Vám lepšie. Uvidíš dnes už to bude lepšie. 😉
Kostri ty si číslo stou mikrovlkou, a nemôžeš niekde kúpiť tú tortu? U nás robia za 150-200 Sk akú len chceš. Ja som Lenka, a moja bývalá svokra ma volala pekne že Lena, a Kike hovorila budeš jak tá tvoja mater. 😀 😀 😀 😀 😀
Ešte že som sa jej už zbavila.
Malý dneska jedol tú polievočku z pohánkou, chutila mu, uvidíme čo bruško, zatiaľ O:K:
Greguška mne malý zaspáva bez problémov odkedy som ho začala dávať spať na bruško, asi od 8 týždňov. Odvtedy aj dobre cez deň spinnká. Nemusí mať cicku, len dudlík.

ribizek
10. dec 2008

graziela - všetko naj, naj Jurkovi

Mali sme pokazený týždeň počítač, tak sa ani nechystám všetko čítať, toľko času nemám 😝 . Veď vy ste hotové spisovateľky.

No, u nás všetko po starom. Oslávili sme pol rôčka, na obed si dávame zeleninku, raz chutí viac, raz menej a si postupne nabehneme aj na mäsko. Len Matúško zostáva nejaký lenivko - proste typický chlap, robí len to, čo sa mu chce. Tak pekne sa už prevracal aj z bruška späť na chrbátik, začínal sa plaziť ako červíček, ale teraz skoro 2 týždne nič. Vidí hračku a spustí taký krik, že to vzdám a podám mu ju. Mohli by ten jeho krik používať ako húkačku policajti. 😀

A čo vy nové, tak v skratke? Žeby niektorá urobila taký "výcuc" za týždeň? 😀 😀

dididi30
10. dec 2008

durdi dik, kuknem ten cajik, odpisem si jeho nazov 😉

grazi, tusim nie greguska ale zuzpol malinka mala hnacku, teda ak nema gregus matko, teda to som nepostrehla 😲 😉

zibizek, juj tak to by som umrela bez pc 😲 😀
a dodatocne gretulujeme k 6 mesiackom 😵
inak on ta tym placom skusa a ty si sa mu poddala, tak to preto sa ti zda lenivcek 😉 ale urcite nieje, skor hybe viac rozumcekom 🙂

no a pisali sme o vselicom, nove zubky, oslavenci, papkanie a tak 😉

ribizek
10. dec 2008

didi- no asi hej. ale ten krik bol nad moje sily. väčšinou sa nervuje, tak ho nechám vytrápiť sa, ale toto sa nedalo. 😝

graziela
10. dec 2008

Ribizek, Alicka, dakujeme este raz,
nas Jurko je tiez lenivcek, dnes sa po dllllllllllllhsom case opät prevratil z bruska na chrbatik, ale to sme ho museli poriadne a dlho motivovat 😉 Mne to neda, ale stale to porovnavam s dcerkou, ktr. sa uz ako 16tyzdnova pretacala...ja viem, ze je to v pohode a kazde je ine...ved oni to vsetko urcite dobehnu, nemaj strach 🙂

zuzpolka
10. dec 2008

ahojte,
grazi, to my hnačkujeme 😢 dakujem za radu, takže uvarim ryžu a z tej vodu možem zarobit UM???

dididi30
10. dec 2008

grazi a z chrbatika na brusko sa neobracia? lebo z bruska na chrbatik to mi uz hadam od mesiaca 😉

ribizek rozumiem, presne tak, neda sa to tak nechat, tiez je nas taky nervny, no cela mama 😀 😅

zuzpolka a vy stale hnackujete? a nebola s u doky? a ryzu si mala davno urobit..alebo urobit um ak chces 😉

graziela
10. dec 2008

Zuzpolka, prepac, som to adresovala Greguske, akosi som to poplietla v tej rychlosti 😲
Ano moja, tu vodu mozes pouzit na zarobenie UM, len presny pomer ti zial neviem povedat, uz si to nepamätam...ale mozes si prevarit dajmetomu 1/2 l alebo aj 1l vody a do toho asi tak 1-2 PL ryze, chvilu povarit, len nech sa ta ryza nerozvari... a kludne si ten vyluh daj do termosky, budes mat aj na cely den...dufam, ze vam to pomoze...

zuzpolka
10. dec 2008

dididi,,,,ano stale ☹ zajtra ideme na vyter 😖 ja som jej davala ryžu s mrkvou ale teraz ked je choručka tak jej moc nechuti papat, ledva do nej mlieko natlačim 😢

dididi30
10. dec 2008

zuzpolka ten vyvar z ryze do mliecka bude fajn 😉 nebojaj, bude to dobre 😉

zuzpolka
10. dec 2008

grazi, ja tak mam stale vodu v termoske lebo ja davam UM,,,no tak jej dam tu ryžovu teraz 😅
a prečo sa mi nesmie rozvarit ta ryža??????????

dididi30
10. dec 2008

zupolka no tak skus s nerozvarenou ryzou ked je to tak lepsie 😉

dididi30
10. dec 2008

jarulienka, tebe vybuchla mikrovlna a nam nejako podmocilo vanu, hm smola 😀 😀 tak neva, zavolam agenture, nech to daju do poriadku sak im platim najom 😠 😀 😀 😉

dadaga
10. dec 2008

ahooojte tusim zase pisete o dusu.. ja kapitulujem nestiham citat co ste popisali, tak sa len ozyvam,ze zijem....net mi viac nejde ako ide a lezie mi to riadne na nervy...
ale dneska bol Luko ukazkovy... o siedmej uz hore... o deviatej dal hodku.. pootm sme isli von.. vonku podriemal... a od druhej do stvrtej spal zase.. no a o siedmej uz dovi dopo ...snad do rana? xixi???

dididi30
10. dec 2008

dadi caf, nas spal dnes maximalne pol hodky cez den, zacina sa podobat na svoju segru, takze od roka nebude spat vobec a mozno skor, jedine vecer si to vynahradi, ale neva, nejako to zvladneme aj malu sme zvladli 🙂

dora01
10. dec 2008

ahojte!
deticky uz spinkaju, nase banbuliatko uz ano, dnes bacujeme sami,tatko ma vianocny vecierok,tak mu nachystam spanie v obyvacke 😀 😀 😀

dadaga
10. dec 2008

dora tak to mas pravdu ze spanie v obyvke..xixi este,ze nas tatik take akcie nema...

didi uf asi by ma kleplo keby spal tak malo.. sak ja som dneska navarila ozehlila za tie 2h tak parada.. spravila trosku poriadky,....tak pohoda..

greguska
10. dec 2008

hello,
až teraz sme sa dovalili z robotky, takže nás čaká večerný ceremonionál. čo som stihla zachytiť, kostri, ty si teda číslo 😀

kika, náš spáva niečo medzi bruškom a bokom, tak sa čudne skrúti 😉 Keď ho dám do postielky ešte nezaspatého, tak sa šupne sa bruško, ale po chvíli ho prestane baviť držať hlávku, tak začne mrnčať. alebo druhý prípad, natočí sa tak aby mohol do mreží kopať a kope kým ho to baví a potom začne mrnčať 😉

didi, čo ste zalevandulovali susedov, s tou vaňou myslím 😉

dadi, však to je super, že tak búva... 😉

dadaga
10. dec 2008

gregus ved hej...
len noci mava obcas take divne...ako pises ty...ze mriezky na postielke ho bavia.. tiez rukami docahuje kope a tak.. aj uprostred noci....a tvari sa ze je vyspaty... taka bola aj vcerajsia noc a dneska to asi dohanal..

a to pretacanie na brusko a chrbat..dneska sme s manzelom ked prisiel z prace lezali kazdy na inom konci postele a nase dieta sa gulalo medzi nami...raz za nim a raz za nmou...sranda ako mu to ide.. a uz aj chvilku usedi sam... tak sa mamina vytesuje... aj liezt skusa, ale zatim este nevie ako ma nohy a ruky davat dohromady aby mu to islo....sak sa nauci..xixi

dididi30
10. dec 2008

radka, no co take vypary po party su dobre, lepsie sa vam bude spat 😀 😀 😀

no ta vidis dadi, ja mam take hyper deti, az na to,ze mala nebola upistana a drobec je, furt by sa na rukach vlacil, este ze ma tato nocne na obed vstava 😉

gregus,ze hello 😀 😉 juj my nemame susedov, chvala bohu , sme v dome, ale kupelku mame hore(no co ti poviem drubnuti angliania, tak musime hore do vane i na zachod)🙂) tak nad linku nam zatopilo, tak krasne flaciky mame, esteze som si to vsimla 😝 😀 tak to tato nejako opravil a zitra menime bateriu a ked nepomoze, tak volam agneturu 😎

dadaga
10. dec 2008

didi oni asi vedia co robia... chcu aby ste si vytopili sami seba nie? xixi

dididi30
10. dec 2008

dadi, my dame thomaskovi hracku na bok a on sa za nou otoci tak ze sa pretoci,z chrbatika na brusko, a ked je na brusku tak sa postavi na styri a uz sa hupe ako konik, ked uz nevladze tak sa kruti okolo svojej osi 😅 ale uz si zoberie to co chce
no a naucila som ho jednu vec, ze ked kaka alebo prdi tak vzdy zacne e e e, akoze kakal, no a on to sam hovori a ja viem kedy kaka alebo prdi 😀 no pekny krok k nocniku, len nech mu to ostane 🙂

dora01
10. dec 2008

gali, to s tou kupelkou je fakt typicky anflicke a mate aj take umyvadlo, ze v jednom rohu kohutik na teplu a v druhom na studenu 😀

dididi30
10. dec 2008

jej dadi pekne foto, hej skoro ako nasa 😀

dadi sak to, my sami seba vytapame 😀 ,

dididi30
10. dec 2008

radka ano, aj nad vanou ale nad vanu sme si dali take speci, zeby sme sa mohli sprchovat, tak je to uz ako doma 😵 no a to sa nam nejako optrebuvava,tak preto asi ta potopa 😕 🙄 😀

dora01
10. dec 2008

anflicke- anglicke 🙂

dadaga
10. dec 2008

didi jasne...vytapate...no na maslu to je....xixi ale co uz....

no dikes za pochvalu foto az ked som ju tam supla som si vsimla,ze aj vy mate taku...

no my chodime kazde rano robit cccc na wc... a Luko na nocik, ale este obleceny... xixi takze aspon zaklad je,ze tam sa to ma robit.. xixi tak uvidime?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre